środa, 21 marca 2018 r.  Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Wiadomości z tagiem Związki  RSS
Asp. sztab. Tomasz Świtała ze żnińskiej komendy policji dostał "Kryształowe Serce"[zdjęcia]

Dodano: 21.03.2018 13:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

„Kryształowe Serce“ trafiło do asp. sztab. Tomasza Świtały z Komendy Powiatowej Policji w Żninie za inicjowanie i organizowanie społecznych akcji poboru krwi. To honorowe wyróżnienie przyznawane za wzorową i ofiarną służbę na rzecz mieszkańców. W tym roku po raz pierwszy wyróżnieniem tym uhonorowano policjantów z komend miejskich i powiatowych policji. Z inicjatywą stworzenia tego wyjątkowego wyróżnienia Zarząd Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów woj. kujawsko-pomorskiego wystąpił do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy. Uhonorowani policjanci tytuł odebrali z rąk przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów woj. kujawsko-pomorskiego podinsp. Piotra Kujawy oraz pierwszego zastępcy KWP w Bydgoszczy insp. Mirosława Elszkowskiego. Słowa gratulacji, a także podziękowań policjanci usłyszeli także od kapelana ks. Stanisława Kotowskiego.

Źródło: www.pomorska.pl

Międzynarodowa nagroda dla projektu cyfryzacji szkolnictwa

Dodano: 20.03.2018 16:48 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Projekt Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE) został nagrodzony prestiżową nagrodą WSIS Prizes 2018 przyznawaną przez agendę ONZ - Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU). Z założeń ustawy o OSE wynika, że w 2018 roku podłączenie do internetu powinno uzyskać 1,5 tysiąca szkół lub grup szkół.

Źródło: di.com.pl

Harcerze świętują dwa jubileusze

Dodano: 20.03.2018 13:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Związek Harcerstwa Polskiego łączy w tym roku obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości z setną rocznicą powstania organizacji. Tomasz Rejmer, Komendant Chorągwi Kieleckiej ZHP, poinformował, że wszystkie wydarzenia będą skupione wokół kilku punktów.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Pogrzeb Zdzisława Drozda. Założyciela Polskiego Związku Niewidomych w Kielcach

Dodano: 20.03.2018 10:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dziś o godzinie 13.00 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny przy ul. Urzędniczej w Kielcach odbędzie się pogrzeb Zdzisława Drozda, założyciela i długoletniego prezesa Polskiego Związku Niewidomych w Kielcach. Miał 87 lat.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Wystawa Stołów Wielkanocnych w Publicznym Gimnazjum w Walcach. Smaki wszystkich regionów Śląska Opolskiego i świąteczne ozdoby [ZDJĘCIA]

Dodano: 18.03.2018 16:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na wystawę stołów wielkanocnych – już po raz dwudziesty - zaprosił Opolan Związek Śląskich Kobiet Wiejskich. Wielkanocne stoły oglądały prawdziwe tłumy gości.

Źródło: www.nto.pl

ZS PZFA otrzymuje status Polskiego Związku Sportowego!

Dodano: 16.03.2018 15:45 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W dniu 16 marca 2018 r. Ministerstwo Sportu i Turystyki (MSiT) podjęło decyzję o nadaniu Związkowi Sportowemu Polski Związek Futbolu Amerykańskiego (ZS PZFA) statusu Polskiego Związku Sportowego (PZS).

Źródło: www.sport1.pl

Adam Małysz: Pozostanie Horngachera to jeszcze nic pewnego

Dodano: 15.03.2018 13:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Od wtorku w polskich mediach trwa dyskusja dotycząca przyszłości Stefana Horngachera. W Trondheim, w rozmowie z naszym portalem, dyrektor-koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim, Adam Małysz,

Źródło: www.skijumping.pl

Ochrona danych osobowych - mikrofirmy mogą zostać zwolnione z części obowiązków

Dodano: 14.03.2018 19:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Pod koniec maja br. wejdzie w życie nowa ustawa o ochronie danych osobowych. Obecna wersja projektu zakłada zwolnienie mikroprzedsiębiorców z części nowych obowiązków informacyjnych. Propozycję pozytywnie oceniają eksperci Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

Źródło: www.podatki.biz

Przywrócą im ojczyznę...

Dodano: 14.03.2018 15:05 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Rodzina repatriantów z terenu byłego Związku Radzieckiego zamieszka w Kielcach. W lipcu ubiegłego roku Rada Miasta w odpowiedzi na list premier Beaty Szydło, przyjęła uchwałę, na mocy której Kielce zobowiązały się do zapewnienia warunków do życia rodzinie repatriantów. Wskazano również, aby było to rodzina emerytów. Samorządy, które pozytywnie odpowiedziały na tę prośbę, otrzymały od rządu 25 tysięcy złotych na osobę.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Osiedla Lokum Deweloper trzykrotnie nagrodzone w konkursie Dolnośląska Budowa Roku

Dodano: 14.03.2018 13:08 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Dolnośląska Budowa Roku to konkurs organizowany przez Wrocławski Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, pod patronatem honorowym marszałka województwa dolnośląskiego, wojewody dolnośląskiego, przewodniczącego Dolnośląskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego i rektora Politechniki Wrocławskiej. Jury w głosowaniu wyłania obiekty budowlane, które odznaczają się szczególnie nowatorskimi rozwiązaniami we wszystkich fazach procesu budowlanego. W tegorocznej edycji aż trzy inwestycje Lokum

Źródło: halo.domy.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone