poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Związki  RSS
Nie będzie innego (ZDJĘCIA)

Dodano: 22.06.2019 22:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

PRZEMYŚL. W sobotę, 22 czerwca, w przeddzień obchodów Panachydy, na Przemyskim Rynku odbył się happening „Nie będzie innego” organizowany przez Annę Dąbrowską ze Stowarzyszenia Homo Faber. Przed Urzędem Miejskim ustawiony został okrągły stół wraz z dwoma krzesłami. Jedno miejsce zajął Prezes Związku Ukraińców w Polsce Piotr Tyma, drugie miejsce przeznaczone było dla każdego, kto chciałby [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Rząd do więzienia za niedofinansowanie służby zdrowia

Dodano: 19.06.2019 14:26 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zarząd Krajowy Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy wystąpił w poniedziałek (17 czerwca) do Prokuratora Generalnego z wnioskiem o zbadanie, czy nie zaszło przestępstwo z art. 155 kodeksu karnego (nieumyślne spowodowanie śmierci). Miałoby do niego dojść przez niedofinansowanie publicznej ochrony zdrowia mimo istniejących możliwości państwa, aby to niedofinansowanie zlikwidować. W ocenie ZK OZZL jest możliwe, że przestępstwo [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Uczennice i uczniowie SP nr 7 w bazie talentów PZLA

Dodano: 18.06.2019 13:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W bazie talentów Polskiego Związku Lekkiej Atletyki znajduje się pięcioro uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Częstochowie. Za swoje dotychczasowe osiągnięcia w tej dziedzinie młodzi sportowcy otrzymali gratulacje od prezydenta Krzysztofa Matyjaszczyka.

Źródło: www.wczestochowie.pl

KPMG i PZPM: Wskaźnik nastrojów w branży moto. spadł do 70/100 pkt w czerwcu

Dodano: 18.06.2019 10:33 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Przedstawiciele firm motoryzacyjnych obecnych na polskim rynku coraz gorzej oceniają sytuację panującą w branży. Wskaźnik nastrojów menedżerów oceniających bieżącą sytuację sektora wynosi 70/100, co oznacza spadek o 13 pkt w porównaniu z poprzednią edycją badania KPMG i Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM). Nieco gorsze nastroje niż pół roku temu panują wśród menedżerów branży motoryzacyjnej odnośnie przyszłości sektora i przyszłej sytuacji gospodarczej. Mimo to w ciągu najbliższych 6 miesięcy ponad połowa respondentów przewiduje, że sprzedaż, przychody czy poziom zatrudnienia utrzymają się na dotychczasowym poziomie lub poprawią się.

Źródło: https:

TUW utworzył nowy związek wzajemności członkowskiej [Rynek]

Dodano: 13.06.2019 8:44 | 3 odsłon | 0 komentarzy

TUW TUW podpisał z Warmińsko-Mazurską Izbą Rolniczą umowę o utworzeniu Związku Wzajemności Członkowskiej "Zagroda". Jednym z celów umowy (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Doceniono polski system dla osób niedowidzących oparty na SI

Dodano: 12.06.2019 20:03 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Toucan Eye – innowacyjne urządzenie dedykowane osobom z dysfunkcją wzroku – otrzymało Nagrodę Związku Banków Polskich i Fundacji „Promyk Słońca”. Uroczyste wręczenie wyróżnienia nastąpiło 11 czerwca 2019 r. podczas XIV Kongresu Gospodarki Elektronicznej w Warszawie.

Źródło: di.com.pl

PZWLP: Rynek wynajmu długoterminowego aut wzrósł o 14% r/r w I kw. 2019 r.

Dodano: 11.06.2019 12:21 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Warszawa, 11.06.2019 (ISBnews) - Rynek wynajmu długoterminowego samochodów w Polsce wzrósł pod względem łącznej liczby aut o 14% r/r w I kw. br., wynika z danych opublikowanych przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP). Według Związku, dobrymi wynikami w I kwartale może pochwalić się także branża Rent a Car (wypożyczalnie samochodów), która urosła w tym czasie o 11,6% r/r.

Źródło: https:

Bogdan Latosiński: decyzje urzędników szkodzą komunikacji miejskiej

Dodano: 11.06.2019 8:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Kolejne uwagi związków zawodowych dotyczące zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Kielcach pozostają bez odpowiedzi. - Odbieramy to jako próbę upokorzenia nas - stwierdził na antenie Radia Kielce poseł PiS Bogdan Latosiński, przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Transportu Publicznego MPK w Kielcach.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Oswajanie partnerstwa publiczno-prywatnego

Dodano: 10.06.2019 16:18 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Z inicjatywy władz Płocka, Związek Miast Polskich powołał stałą komisję partnerstwa publiczno-prywatnego. Dziś członkowie tej komisji spotkali się na inauguracyjnym posiedzeniu. – Mam nadzieję, że nasze miasto będzie stałym miejscem spotkań komisji i wymiany doświadczeń oraz dzielenia się wiedzą na temat realizacji przedsięwzięć w formule ppp – mówił prezydent Andrzej Nowakowski.

Źródło: www.plock.eu

Związkowcy MPK: ratusz zmiany wprowadzają chaos w komunikacji

Dodano: 10.06.2019 14:07 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Związki zawodowe w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji są zaniepokojone zmianami w komunikacji miejskiej w Kielcach. Apelują do prezydenta Kielc o rozmowy i konsultowanie zmian, które ich zdaniem są przeprowadzone w sposób chaotyczny, co nie służy pasażerom. Pismo w tej sprawie trafiło do prezydenta Kielc.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone