poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.  Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Wiadomości z tagiem Związki  RSS
TUW utworzył nowy związek wzajemności członkowskiej [Rynek]

Dodano: 13.06.2019 8:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy

TUW TUW podpisał z Warmińsko-Mazurską Izbą Rolniczą umowę o utworzeniu Związku Wzajemności Członkowskiej "Zagroda". Jednym z celów umowy (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Doceniono polski system dla osób niedowidzących oparty na SI

Dodano: 12.06.2019 20:03 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Toucan Eye – innowacyjne urządzenie dedykowane osobom z dysfunkcją wzroku – otrzymało Nagrodę Związku Banków Polskich i Fundacji „Promyk Słońca”. Uroczyste wręczenie wyróżnienia nastąpiło 11 czerwca 2019 r. podczas XIV Kongresu Gospodarki Elektronicznej w Warszawie.

Źródło: di.com.pl

PZWLP: Rynek wynajmu długoterminowego aut wzrósł o 14% r/r w I kw. 2019 r.

Dodano: 11.06.2019 12:21 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Warszawa, 11.06.2019 (ISBnews) - Rynek wynajmu długoterminowego samochodów w Polsce wzrósł pod względem łącznej liczby aut o 14% r/r w I kw. br., wynika z danych opublikowanych przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP). Według Związku, dobrymi wynikami w I kwartale może pochwalić się także branża Rent a Car (wypożyczalnie samochodów), która urosła w tym czasie o 11,6% r/r.

Źródło: https:

Bogdan Latosiński: decyzje urzędników szkodzą komunikacji miejskiej

Dodano: 11.06.2019 8:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Kolejne uwagi związków zawodowych dotyczące zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Kielcach pozostają bez odpowiedzi. - Odbieramy to jako próbę upokorzenia nas - stwierdził na antenie Radia Kielce poseł PiS Bogdan Latosiński, przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Transportu Publicznego MPK w Kielcach.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Oswajanie partnerstwa publiczno-prywatnego

Dodano: 10.06.2019 16:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Z inicjatywy władz Płocka, Związek Miast Polskich powołał stałą komisję partnerstwa publiczno-prywatnego. Dziś członkowie tej komisji spotkali się na inauguracyjnym posiedzeniu. – Mam nadzieję, że nasze miasto będzie stałym miejscem spotkań komisji i wymiany doświadczeń oraz dzielenia się wiedzą na temat realizacji przedsięwzięć w formule ppp – mówił prezydent Andrzej Nowakowski.

Źródło: www.plock.eu

Związkowcy MPK: ratusz zmiany wprowadzają chaos w komunikacji

Dodano: 10.06.2019 14:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Związki zawodowe w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji są zaniepokojone zmianami w komunikacji miejskiej w Kielcach. Apelują do prezydenta Kielc o rozmowy i konsultowanie zmian, które ich zdaniem są przeprowadzone w sposób chaotyczny, co nie służy pasażerom. Pismo w tej sprawie trafiło do prezydenta Kielc.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Wiceprezes ZBP: na 500+ i konsumpcji nie można budować gospodarki

Dodano: 09.06.2019 14:27 | 6 odsłon | 0 komentarzy

- Oszacowaliśmy, że w ciągu ostatnich trzech lat w wyniku obciążeń podatkowych, regulacyjnych z gospodarki odpłynęło około 60 mld zł realnego kredytowania. I to jest ogromny problem koszt, bo rozwój powinien być stabilnie finansowany - powiedział w programie „Money. To się liczy” Włodzimierz Kiciński, wiceprezes Związku banków Polskich. – 500+ zaspakaja konsumpcyjne ambicje Polaków, ale na tym nie da się budować gospodarki w dłuższej perspektywie. Musimy więcej inwestować, a inwestowanie wymaga stabilnego otoczenia, z czym mamy olbrzymie problemy.

Tagi: Związki
Źródło: https:

Odwrócony kredyt hipoteczny nie funkcjonuje

Dodano: 07.06.2019 13:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Pomimo obowiązywania ustawy o odwróconym kredycie hipotecznym od dnia 15 grudnia 2014 r., z analiz przeprowadzonych przez Związek Banków Polskich wynika, że banki dotychczas nie poszerzyły swoich ofert o ten rodzaj produktu kredytowego - poinformowało Ministerstwo Finansów odpowiadając na interpelację poselską.

Źródło: www.podatki.biz

Szef ZNP o nowym ministrze edukacji: "Czego można oczekiwać po człowieku, który niczym się dotychczas nie wykazał?"

Dodano: 04.06.2019 21:28 | 4 odsłon | 0 komentarzy

- Nie mam żadnych oczekiwań wobec Dariusza Piontkowskiego. Co może zrobić minister, który nie jest znany z niczego poza interpelacjami, niekoniecznie na temat edukacji? – komentuje powołanie nowego szefa MEN w rozmowie z money.pl Sławomir Broniarz, szef Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Źródło: https:

13. Forum Assistance: bardziej kochać klienta niż technologię [Konferencje]

Dodano: 04.06.2019 8:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Europ Assistance już po raz 13. zorganizowało Forum Assistance. Tym razem prezentacje i rozmowy orbitowały wokół pytania: "Klient w świecie technologii czy technologia w świecie klienta?". Jak podkreślali Ryszard Grzelak, prezes Europ Assistance, i Norbert Jeziolowicz ze Związku Banków Polskich - co roku forum ma inny temat główny, ale pierwiastek kliencki pojawiał się bardzo często, bo o tym, że klient jest najważniejszy, można by mówić co roku i ciągle byłoby to aktualne.

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone