poniedziałek, 16 lipca 2018 r.  Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
Wiadomości z tagiem Znamy  RSS
Pomnik Jerzego Kuleja ma stanąć u zbiegu ul. Piłsudskiego z I Al. NMP. Stowarzyszenie rozpoczęło zbiórkę pieniędzy

Dodano: 16.07.2018 11:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Znany częstochowski artysta rzeźbiarz Jerzy Kędziora przedstawił projekt pomnika legendarnego polskiego boksera, dwukrotnego złotego medalisty igrzysk olimpijskich Jerzego Kuleja. Ma stanąć u zbiegu  ul. Piłsudskiego z I Aleją NMP. Lokalizację wskazali sami mieszkańcy Częstochowy.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Znamy program Olsztyn Green Festivalu. Zobacz rozpiskę koncertów

Dodano: 16.07.2018 11:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Poznaliśmy program sierpniowego Olsztyn Green Festivalu. Wiemy już, w który z festiwalowych dni wystąpią Twoi idole.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Wakacyjny spacer z przewodnikiem PTTK po Grudziądzu [zdjęcia]

Dodano: 15.07.2018 12:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy

„Znani grudziądzanie – patroni grudziądzkich ulic” to był tytuł niedzielnego spaceru z przewodnikiem PTTK po Grudziądzu. Grupa zebrała się na Kartoflanym Rynku. Oprowadzał przewodnik PTTK Andrzej Cegliński.

Źródło: www.pomorska.pl

Język niemiecki - praca biurowa w Katowicach

Dodano: 13.07.2018 15:15 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Znasz język niemiecki na poziomie min. B2? Chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe na co dzień? Nie chcesz wyjeżdżać za granicę, aby używać j. niemieckiego? Zgłoś się do nas! Mamy dla Ciebie pracę w Katowicach. Stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta w j. niemieckim Wymagamy bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego (min. B2) oraz dobrej znajomości obsługi komputera. Doświadczenie w obsłudze klienta nie jest wymagane, jest natomiast dodatkowym atutem. Brak sprzedaży! Odpowiadamy wyłącznie za HELPDESK! Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie (nawet do 6000 zł brutto), - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, - profesjonalne szkolenie wstępne. Aplikuj! Wyślij swoje zgłoszenie na adres [email protected] lub zadzwoń pod nr 535 995 195. Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej". Biorąc udział w rekrutacji IRKL: - wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej - Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji - w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: [email protected] pl) - Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa - szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl. org/pl/regulamin/ Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Znamy nazwisko kandydata do objęcia kadry. To on pomógł Błaszczykowskiemu podnieść się po życiowej tragedii

Dodano: 12.07.2018 13:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Niespodziewany kandydat na trenera reprezentacji jest Polakiem.

Tagi: Znamy
Źródło: https:

Znane Podlasianki w plażowych kreacjach. Jak prezentują się w kostiumach sławne kobiety pochodzące z województwa podlaskiego? [ZDJĘCIA]

Dodano: 12.07.2018 8:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Sezon plażowania w pełni. Jak prezentują się w strojach kąpielowych znane kobiety z Podlasia? Zobacz zdjęcia!

Tagi: Znamy
Źródło: www.wspolczesna.pl

Znany przedsiębiorca i przyjaciel gwiazd zatrzymany przez CBA

Dodano: 12.07.2018 8:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Znany biznesmen zatrzymany przez CBA w sprawie dotyczącej milionowych łapówek i obietnic załatwiania rządowych kontraktów przy budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego - dowiedzieli się reporterzy RMF FM. Edward S. - właściciel pałacu pod Grójcem, znajomy celebrytów i gwiazd - to szósta osoba zatrzymana w tej sprawie. Biznesmen już usłyszał zarzuty płatnej protekcji, za co grozi mu do ośmiu lat więzienia.

Tagi: Znamy
Źródło: www.rmf24.pl

Jeszcze więcej gwiazd na Polish Hip-Hop Festival

Dodano: 10.07.2018 14:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Znamy nowych wykonawców, którzy podczas tegorocznej edycji festiwalu wystąpią na płockiej plaży.

Źródło: www.plock.eu

CEVA Heerlen REACHTRUCK

Dodano: 09.07.2018 16:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy

CEVA Heerlen REACHTRUCK Dla CEVA Logistics agencja pracy Manpower poszukuje wielu pracowników logistycznych do nowego centrum dystrybucyjnego w Heerlen. W tym miejscu współpracujemy z produktami Medtronic. Czego można się spodziewać? Jako pracownik magazynu logistycznego masz zróżnicowany dzień pracy. Wykonujesz różne zadania logistyczne. Twój dzień pracy wyglądał następująco: -Odpowiadasz za załadunek i rozładunek ciężarówek i kontenerów -Sprawdzasz dane na etykietach i paczkach -Przetwarzasz przychodzące towary za pomocą skanera ręcznego -Zbieranie zamówień (z Voicepicking) EPT lub Reachtruck -Pakowanie -Przetwarzasz dane w SAP  W tej nowej lokalizacji CEVA Logistics istnieje wiele możliwości rozwoju. Po odbyciu szkolenia możesz zostać mentorem lub kolegą, który będzie prowadził nowych pracowników podczas pierwszych tygodni pracy. Istnieją także możliwości rozwoju kariery na innych stanowiskach w CEVA .   Pracujesz średnio od 32 do 40 godzin tygodniowo. CEVA Logistics działa w systemie dwuzmianowym od 07.00 do 16.00 od 12.00 do 21.00 Co oferujemy: - 11,37 EUR brutto za godzinę -Zwrot za dojazdy w wysokości do 14,56 € za dzień -Dodatek zmianowy 35% za pracę po godzinie 21:00 -Praca w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin od 32 do 40 godzin tygodniowo -Bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej Studytube za pośrednictwem Manpower Wymagania: -Masz 18 lat lub więcej (w związku z godzinami pracy) -Znasz jezyk angielski przynajmniej na poziomie podstawowym -Jesteś dostępny 40 godzin tygodniowo - VOG (jest to oświadczenie stwierdzające, że nie masz kryminalnej historii) -Masz własny transport (rower, samochód, skuter) -Masz entuzjastyczną, elastyczną i zmotywowaną osobowość z pozytywnym nastawieniem do pracy -Mieszkasz w okolicy Heerlen, na przykład w Hoensbroek, Brunssum lub Landgraaf OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZE O PRZESLANIE CV z dopiskie Ceva Heerlen [email protected] / 0646928793

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Autobus BKM linii 20 uderzył w słup. To był nieszczęśliwy wypadek. 15 osób zostało rannych [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dodano: 09.07.2018 15:19 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Poinformował nas Cezary Zajkowski, prezes Komunalnego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Białymstoku. Znamy wstępne okoliczności wypadku do którego doszło na ulicy Wyszyńskiego w Białymstoku.

Źródło: www.poranny.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone