piątek, 24 maja 2019 r.  Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
Wiadomości z tagiem Zmiany  RSS
Land Rover Discovery Sport po liftingu, bardziej ekologiczny i luksusowy

Dodano: 23.05.2019 11:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Land Rover zaprezentował odświeżony model Discovery Sport. Brytyjski SUV otrzymał lekko zmodyfikowany design oraz nowe technologie i bardziej ekologiczne silniki. Zmiany stylistyczne są...

Źródło: www.v10.pl

Płace rosną nieco wolniej

Dodano: 22.05.2019 14:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W pierwszych czterech miesiącach 2019 r. wynagrodzenia w firmach wzrosły o 6,9 proc., podczas gdy w analogicznym okresie czasu rok wcześniej było to 7,2 proc. - wynika z danych opublikowanych przez Główny Urząd Statystyczny. Eksperci Konfederacji Lewiatan oceniają, że w II połowie br. można spodziewać się dalszego hamowania tempa wzrostu płac. Zmiana trendu ma być efektem m.in. przepisów dotyczących pracowniczych planów kapitałowych (PPK).

Źródło: www.podatki.biz

Wróżby ! Nie Martw Się ! Wróżymy Najlepiej !

Dodano: 22.05.2019 11:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wróżby ! Nie Martw Się ! Wróżymy Najlepiej ! Masz kłopoty? Nie potrafisz podjąć decyzji? Samotność trwa zbyt długo? Martwisz się o pieniądze? Dołącz do nas. Zmiany na lepsze są możliwe. Nasi wybitni doradcy Ci w tym pomogą. Odwiedzaj nas często, bo zawsze znajdziesz tutaj nowości, ciekawe artykuły i aktualne horoskopy. Prostota, najwyższa jakość i łatwość komunikacji, to mamy dla Ciebie. Zalety: - Indywidualna porada - Tanie połączenie - Własny system telefonii online - Dostępność doradców Bezpośredni link do strony: https://www.solutions4ad.com/partner/scripts/hvc5hzq?a_aid=Q5sk0S4ED8I02&a_bid=e1ff784d Oferta dostępna także na: http://checinyzamek.blogspot.com Pełna oferta. Sprawdż koniecznie: http://finansowoprawny.blogspot.com Napisz jakiej oferty szukasz: [email protected]

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

USA: Wybory do Kongresu zadecydują o przyszłości szefa Pentagonu

Dodano: 22.05.2019 7:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zmiana na stanowisku sekretarza obrony, o której coraz głośniej mówi się w Waszyngtonie, będzie kluczowa z punktu widzenia starań Polski o Fort Trump.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Komada: American dream zamienia się w koszmar

Dodano: 22.05.2019 7:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Na naszych oczach American dream zamienia się w koszmar o tym, że nie sposób oszukać przeznaczenia. Raj Chetty (Harvard) pokazał, że w Stanach Zjednoczonych maleją szanse na międzypokoleniowy awans społeczny. Wśród dzieci urodzonych w latach 40. 90 proc. mogło liczyć na zarobki przewyższające zarobki ich rodziców. Dla urodzonych w 1984 r. odsetek ten wynosi już tylko 50 proc. Zmiana najsilniej dotyka klasy średniej. Tam jedynie 45 proc. może liczyć na wyższe wynagrodzenie niż dochody rodziców.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Ustawa o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej (cz. 5) [KOMENTARZ]

Dodano: 21.05.2019 13:07 | 9 odsłon | 0 komentarzy

W piątym odcinku komentarza do ustawy o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej kontynuujemy omawianie rozdziału 12 „Zmiany w przepisach”.

Tagi: Zmiany, Ustawa
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Przygotowanie zawodowe młodocianych - wzrosną stawki wynagrodzenia

Dodano: 20.05.2019 19:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rozporządzenie dotyczące przygotowania zawodowego młodocianych i ich wynagradzania zostanie zmienione, a określone w nim stawki wynagrodzenia dla młodocianych pracowników zostaną zwiększone - wynika z projektu opublikowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Zmiany mają wejść w życie z początkiem września br.

Źródło: www.podatki.biz

Synchronizacja Androida z Windows 10 nie tylko przez Wi-Fi. Zmiana w aplikacji "Twój telefon"

Dodano: 20.05.2019 12:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Synchronizacja SMS-ów i zdjęć przez aplikację Twój telefon w Windows 10 jest od teraz nieco łatwiejsza. Mechanizm został zaktualizowany o możliwość przesyłania danych poza lokalną siecią Wi-Fi, z wykorzystaniem sieci komórkowej. Oznacza to, że aby wyświetlać na komputerze wiadomości oraz najnowsze zdjęcia, nie trzeba już łączyć smartfona z tym samym routerem, z którego korzysta komputer. Co&...

Źródło: feedproxy.google.com

Zmiany dla młodych kierowców jeszcze w tym roku

Dodano: 16.05.2019 15:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy

KRAJ, PODKARPACIE. Kierowcy, którzy zdobędą prawo jazdy już na nowych zasadach, będą musieli m.in. przejść dodatkowe płatne szkolenia z teorii o wypadkach drogowych i praktyki jazdy. Jeszcze w czerwcu ubiegłego roku miały zacząć obowiązywać nowe zasady jazdy dla młodych kierowców. Mowa m.in. o okresie próbnym, ograniczeniu prędkości czy zielonym listku na szybie. Od pierwotnego terminu [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Zmiany w VAT: Mechanizm odwrotnego obciążenia zostanie zastąpiony podzieloną płatnością

Dodano: 16.05.2019 13:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Obligatoryjna forma mechanizmu podzielonej płatności będzie stosowana co do zasady w odniesieniu do dostaw towarów i świadczenia usług, które objęte są obecnie reżimem odwrotnego obciążenia lub odpowiedzialności solidarnej. Dodatkowo, z uwagi na zdiagnozowane nieprawidłowości możliwe będzie objęcie mechanizmem podzielonej płatności także transakcji, których przedmiotem są części i akcesoria do pojazdów silnikowych; węgiel i produkty węglowe; maszyny i urządzenia elektryczne, ich części i akcesoria oraz urządzenia elektryczne i ich części i akcesoria.

Tagi: Zmiany
Źródło: www.podatki.biz

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone