wtorek, 19 listopada 2019 r.  Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła
Wiadomości z tagiem Zmiany  RSS
Organizacja ruchu w okresie Wszystkich Świętych

Dodano: 19.11.2019 7:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zmiany oraz organizacja ruchu, które nas czekają w piątek 1 listopada 2019 r. będą podobne do tych z lat 2017-18. Dzień Wszystkich Świętych jest świętem, które wszyscy obchodzimy w szczególny sposób. Zachęcamy do skorzystania z oferty Komunikacji Miejskiej, która 1 LISTOPADA przygotuje OSIEM BEZPŁATNYCH LINII AUTOBUSOWYCH, skierowanych NA CMENTARZ KOMUNALNY.

Źródło: www.plock.eu

Podatki 2020: Branża piwowarska ostrzega przed skutkami podniesienia akcyzy

Dodano: 18.11.2019 15:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Podniesienie akcyzy na piwo o 10 proc. doprowadzi do większej podwyżki cen, niż szacuje Ministerstwo Finansów - twierdzi Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego - Browary Polskie (ZPPP - Browary Polskie). Firmy z tej branży wskazują, że już teraz akcyza jest zdecydowanie wyższa niż np. w Niemczech i Czechach. Zmiany dotyczące stawki podatku mają wejść w życie z początkiem przyszłego roku.

Źródło: www.podatki.biz

Mapy Google dostaną małe, ale bardzo przydatne usprawnienie

Dodano: 16.11.2019 16:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Google powraca z kolejnym drobnym usprawienieniem dla swoich Map, które najbardziej będą mogli odczuć posiadacze starszych urządzeń. Zmiana nie jest znacząca, ale pozwoli nieco oczyścić interfejs, co powinno przyspieszyć działanie aplikacji. Mapy Google od jakiegoś czasu domyślnie pokazują trójwymiarowe modele budynków, co w wielu przypadkach jest plusem, jednak równie często może tworzyć na&...

Źródło: feedproxy.google.com

Zmiana godzin pracy Urzędu Miasta Płocka

Dodano: 16.11.2019 13:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Informujemy, że w czwartek 31 października 2019 r. Urząd Miasta Płocka będzie otwarty od 7:30 do 15:30. W tych godzinach będą pracowały wszystkie punkty urzędu.

Źródło: www.plock.eu

19.12.2019, Katowice: Delegowanie pracowników za granicę - jak przygotować się do rewolucyjnych zmian

Dodano: 15.11.2019 13:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W 2020 r. polskich pracodawców delegujących pracowników za granicę czekają największe zmiany od czasu wstąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej. Zmiany niestety są w większości niekorzystne dla firm - skrócone zostaną maksymalne okresy delegowania, nałożone zostaną nowe obowiązki w zakresie koordynacji ubezpieczeń.    Unia Europejska przyjęła zmianę dyrektywy dotyczącej delegowania pracowników, która od 2020 r. ograniczy swobodę delegowania pracowników i podwyższy koszty z tym związane. Niekorzystne zmiany przyniesie też nowelizacja przepisów o koordynacji ubezpieczeń społecznych. Natomiast w kwestii stosowania przepisów podatkowych wiele wątpliwości rodzi wchodząca w życie Konwencja MLI. Obawy budzi też sprawa Brexitu i regulacji dotyczących współpracy z Wielką Brytanią.   W związku z nadchodzącymi zmianami i nowymi przepisami, które należy wziąć pod uwagę przy delegowaniu pracownika niezbędne staje się odpowiednie przygotowanie merytoryczne pracodawców, bowiem nieprawidłowości (związane np. z nieprawidłowym ustaleniem kraju, w którym należy odprowadzać zaliczki na podatek od pracownika) mogą kosztować naprawdę wiele.   Szkolenie "Delegowanie pracowników za granicę - jak przygotować się do rewolucyjnych zmian" ma na celu praktycznie przygotować Państwa do tego by wysłanie pracownika odbyło się zgodnie z przepisami.

Źródło: www.podatki.biz

Wróżby ! Nie Martw Się ! Wróżymy Najlepiej !

Dodano: 14.11.2019 13:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Wróżby ! Nie Martw Się ! Wróżymy Najlepiej ! Masz kłopoty? Nie potrafisz podjąć decyzji? Samotność trwa zbyt długo? Martwisz się o pieniądze? Dołącz do nas. Zmiany na lepsze są możliwe. Nasi wybitni doradcy Ci w tym pomogą. Odwiedzaj nas często, bo zawsze znajdziesz tutaj nowości, ciekawe artykuły i aktualne horoskopy. Prostota, najwyższa jakość i łatwość komunikacji, to mamy dla Ciebie. Zalety: - Indywidualna porada - Tanie połączenie - Własny system telefonii online - Dostępność doradców Bezpośredni link do strony: https://www.solutions4ad.com/partner/scripts/hvc5hzq?a_aid=Q5sk0S4ED8I02&a_bid=e1ff784d Oferta dostępna także na: http://checinyzamek.blogspot.com Pełna oferta. Sprawdż koniecznie: http://finansowoprawny.blogspot.com Napisz jakiej oferty szukasz: [email protected]

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Radni nie chcą osiedla Jana Pawła II

Dodano: 14.11.2019 11:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy

ŁAŃCUT. Zmiana nazwy osiedla w mieście wywołała burzę. Na ostatniej sesji Rady Miasta Łańcuta podjęto uchwałę, na mocy której obszar nazwany w 2014 roku „Osiedlem Jana Pawła II” nie będzie się już tak dłużej nazywał. Radni wrócili do „tradycyjnej” i powszechnie rozpoznawalnej przez mieszkańców – „Księże Górki”. Nie wszyscy popierają tę decyzję. Przyjętą uchwała zmieniła [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Anna Adamczyk nowym Group Account Directorem w Carat Polska

Dodano: 14.11.2019 9:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zmiana stanowiska Adamczyk wiąże się z pozyskaniem nowych klientów przez Carat oraz rozbudową zespołu, którym zarządza.

Tagi: Zmiany, Anne, Grobu
Źródło: feedproxy.google.com

USA: Wybory do Kongresu zadecydują o przyszłości szefa Pentagonu

Dodano: 14.11.2019 7:08 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Zmiana na stanowisku sekretarza obrony, o której coraz głośniej mówi się w Waszyngtonie, będzie kluczowa z punktu widzenia starań Polski o Fort Trump.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Komada: American dream zamienia się w koszmar

Dodano: 14.11.2019 7:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Na naszych oczach American dream zamienia się w koszmar o tym, że nie sposób oszukać przeznaczenia. Raj Chetty (Harvard) pokazał, że w Stanach Zjednoczonych maleją szanse na międzypokoleniowy awans społeczny. Wśród dzieci urodzonych w latach 40. 90 proc. mogło liczyć na zarobki przewyższające zarobki ich rodziców. Dla urodzonych w 1984 r. odsetek ten wynosi już tylko 50 proc. Zmiana najsilniej dotyka klasy średniej. Tam jedynie 45 proc. może liczyć na wyższe wynagrodzenie niż dochody rodziców.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone