sobota, 23 czerwca 2018 r.  Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
Wiadomości z tagiem Zjednoczonych  RSS
Facebook Messenger będzie automatycznie tłumaczył wiadomości

Dodano: 22.06.2018 16:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

imageByć może już wkrótce wszyscy użytkownicy Messengera będą mogli skorzystać z opcji tłumaczenia wiadomości „w locie”. Na początku opcja ta będzie dostępna testowo dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych oraz Meksyku, ale jeśli próby wypadną pomyślnie, zapewne funkcjonalność ta zostanie wprowadzona globalnie. Na początku możliwość tłumaczenia maszynowego w Messengerze będzie obejmowała dwa&...

Źródło: feedproxy.google.com

USA: głosowanie nad kompromisowym projektem ustawy imigracyjnej odroczone

Dodano: 22.06.2018 13:06 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Republikanie w Kongresie przygotowali w sumie dwa projekty ustaw, które mają na celu uregulowanie obecnego kryzysu na południowej granicy Stanów Zjednoczonych wywołanego zaostrzeniem przez administrację prezydenta Donalda Trumpa polityki zerowej tolerancji wobec nielegalnych migrantów.

Wszystkie odloty Dennisa Rodmana

Dodano: 22.06.2018 9:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Był chorobliwie nieśmiałym chłopcem, wyjątkowym koszykarzem i szalonym celebrytą. Teraz jest samozwańczym ambasadorem Stanów Zjednoczonych w Korei Północnej.

Sb, 30 cze 22:30 (TVN) - Seks w wielkim mieście 2

Dodano: 21.06.2018 13:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Carrie, Samantha, Charlotte i Miranda uciekają od codzienności Nowego Jorku, by skosztować luksusu i egzotyki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Źródło: teletydzien.interia.pl

Disney odpowiada za klapę "Hana Solo"? Koniec spin-offów?

Dodano: 21.06.2018 8:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Miesiąc temu rozpoczął się podbój kin przez "Hana Solo: Gwiezdne wojny - historie". Jak się okazało, był to podbój nieudany. Widowisko wciąż nie przekroczyło 200 milionów dolarów w Stanach Zjednoczonych (obecnie 196,2 mln). Zaś z reszty świata pochodzi zaledwie 147,1 mln dolarów, co na chwilę obecną daje globalnie 343,3 mln dolarów. Wszyscy zadają więc sobie pytania o to, co się stało i kto jest

Źródło: www.filmweb.pl

Trump wycofuje się z polityki separacji rodzin. Dla setek dzieci może być już za późno

Dodano: 21.06.2018 8:38 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Ponad 2 tysiące dzieci nielegalnych imigrantów przekraczających amerykańską granicę, często nawet kilkumiesięczne maluchy, zostały odebrane rodzicom i umieszczone w przypominających więzienia obozach. Ten przerażający proceder trwał przez półtora miesiąca, aż świat krzyknął: dość! Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump opamiętał się i podpisał dekret kończący praktyki separacji rodzin. Na mocy rozporządzenia nielegalni imigranci z dziećmi będą mogli wspólnie przebywać w ośrodkach odosobnienia. Jednak dla setek dzieci jest już za późno.

Dennis Quaid wcieli się w Ronalda Reagana

Dodano: 20.06.2018 16:24 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dennis Quaid ("Był sobie pies") wcieli się w prezydenta Stanów Zjednoczonych Ronalda Reagana. Aktor zagra w filmie biograficznym zatytułowanym - bez niespodzianek - "Reagan". Opowie on o życiu Reagana od dzieciństwa po czas, gdy zamieszkał w Białym Domu - w tym o jego karierze aktorskiej, pracy w charakterze przewodniczącego Amerykańskiej Gildii Aktorów, karierze gubernatora Kalifornii, wkładzie

Źródło: www.filmweb.pl

Stany Zjednoczone wycofały się z Rady Praw Człowieka ONZ

Dodano: 19.06.2018 22:14 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Sekretarz stanu Mike Pompeo i ambasador Stanów Zjednoczonych przy ONZ Nikki Haley ogłosili na wspólnej konferencji prasowej w Waszyngtonie, że Stany Zjednoczone wycofują się z Rady Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych. Haley nazwała radę "organizacją, która nie jest warta swojej nazwy".

Halina Frąckowiak - Największe przeboje

Dodano: 19.06.2018 13:19 | 5 odsłon | 0 komentarzy

20 czerwca, na godz. 19:30 zapraszamy do Kalinowego Serca na koncert ikony polskiej sceny muzycznej - Haliny Frąckowiak! Artystka zaprezentuje na naszej scenie swoje największe przeboje!
Halina Frąckowiak to wykonawczyni niezapomnianych przebojów, takich jak "Bądź gotowy dziś do drogi", "Napisz, proszę", "Papierowy księżyc" czy "Serca gwiazd", które zaprezentuje na scenie Kalinowego Serca .
Artystka debiutowała, kiedy miała 16 lat na II Festiwalu Młodych Talentów. Współpracowała z takimi zespołami, jak Czerwono-Czarni, ABC, Tarpany czy Drumlersi. Karierę solową rozpoczęła w 1972 r.
Halina Frąckowiak jedna z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej lat 70-tych i 80 tych. Piosenkarka nagrała ponad 20 płyt i kaset, a jej koncerty można było obejrzeć w wielu miejscach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.
W roku 2005 artystka odznaczona została medalem „Zasłużony Kulturze - Gloria Artis” – przyznawanym przez Ministra Kultury. Twórczość jej wciąż cieszy się dużą popularnością, artystka ma swoich wiernych fanów.
Grzegorz Urban - piano
Bilety 50 zł
Rezerwacje 887 333 383
Serdecznie zapraszamy!

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Legia będzie współpracować z jednym z najbogatszych klubów na świecie

Dodano: 17.06.2018 17:55 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Piłkarski mistrz Polski będzie współpracować z jednym z najbogatszych klubów na świecie. "Legia nawiąże bliskie relacje z klubem Al-Jazira" - mówi RMF FM ambasador Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone