sobota, 23 lutego 2019 r.  Imieniny: Damiana, Romana, Romany
Wiadomości z tagiem Zjednoczonych  RSS
Awaria Office 365. Pakiet biurowy nie działa w Stanach Zjednoczonych i części Europy

Dodano: 18.02.2019 16:34 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Pakietu biurowy w chmurze Office 365, z którego korzysta wiele firm, szkół i użytkowników domowych, cierpi na poważną awarię. Wielu użytkowników w Stanach Zjednoczonych zgłasza problemy z działaniem aplikacji, są też problemy w Europie – głównie zachodniej. Microsoft na razie nie komentuje awarii, prawdopodobnie sprawa jest dopiero badana. Według DownDetector.com problemy zaczęły się&...

Źródło: feedproxy.google.com

Zbiórka na pomoc dla Polaka więzionego w Emiratach

Dodano: 13.02.2019 20:27 | 3 odsłon | 0 komentarzy

PODKARPACIE. Znajomi i przyjaciele dębiczanina nie ustają w walce o jego wolność. Pochodzący z Podkarpacia Artur Ligęska od maja 2018 roku jest przetrzymywany w więzieniu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 28 stycznia b.r. otrzymał wyrok dożywocia  – mimo braku dowodów oraz świadków. – Ze względu na tragiczną sytuację w jakiej znalazł się Artur oraz niezrozumiały tok [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Prezydent Andrzej Duda: niedługo zapadną decyzje o zwiększeniu liczby wojsk USA w Polsce

Dodano: 13.02.2019 19:52 | 6 odsłon | 0 komentarzy

- Mam nadzieję, że nasze wspólne wysiłki w kierunku zwiększenia obecności armii Stanów Zjednoczonych w Polsce przyniosą wkrótce efekty - powiedział Andrzej Duda po rozmowach z wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych.

Pompeo: cały czas współpracujemy ws. zniesienia wiz do USA

Dodano: 12.02.2019 17:21 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Cały czas współpracujemy nad tym, żeby osiągnąć cel zniesienia wiz do Stanów Zjednoczonych dla obywateli Polski - powiedział we wtorek sekretarz stanu USA Mike Pompeo po spotkaniu z szefem MSZ Jackiem Czaputowiczem.

Źródło: https:

Ambasada USA na Ukrainie: Rosja wciąż łamie porozumienia w sprawie Donbasu i nie realizuje zobowiązań

Dodano: 12.02.2019 12:30 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Cztery lata od podpisania porozumienia o realizacji protokołu mińskiego w sprawie uregulowania konfliktu w Donbasie, na wschodzie Ukrainy, Rosja nie realizuje wziętych na siebie zobowiązań - oświadczyła we wtorek ambasada Stanów Zjednoczonych w Kijowie.

Źródło: https:

Immigration Canada/USA

Dodano: 12.02.2019 11:49 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Polsko Amerykańskie Centrum Biznesu - Direct Consulting jest nowoczesną firmą świadczącą szeroki wachlarz usług dla klientów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz w Polsce. Pomożemy w pozyskaniu zatrudnienia w Stanach Zjednoczonych lub w Kanadzie osobom szukającym pracy na budowie, farmie, jako fizjoterapeuta, pomoc domowa lub innej na Północno-Amerykańskim kontynencie. Dla wygody naszych klientów zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z wyjazdem włączając w to również pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów od potencjalnego pracodawcy, wymaganych do uzyskania wizy pracowniczej jak również w wypełnianiu samych wniosków o wizę pracowniczą do Stanów czy do Kanady. Osoby zainteresowane zapraszamy na konsultacje w naszym biurze w Brzesku. UWAGA: Nie odpowiadamy osobom anonimowym wiec proszę zostawić CV lub jakiekolwiek dane kto aplikuje z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych. “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DC-Poland z siedzibą w Brzesku, Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „ RODO ”)

Netanjahu: w Warszawie spotkam się z wiceprezydentem i szefem dyplomacji USA

Dodano: 10.02.2019 21:28 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Premier Izraela Benjamin Netanjahu zapowiedział w niedzielę, że podczas konferencji bliskowschodniej, która odbędzie się w nadchodzącym tygodniu w Warszawie, spotka się z wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych Mike'em Pence'em oraz z sekretarzem stanu Mike'em Pompeo.

Ceny bawełny nadal pod presją podaży

Dodano: 08.02.2019 17:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Miniony tydzień na rynku bawełny nie przyniósł istotnych zmian. Co więcej, notowania tego surowca w Stanach Zjednoczonych poruszają się w relatywnie wąskiej konsolidacji już od półtora miesiąca i przez większość tego czasu oscylują w okolicach 71-74 centów za funt.

Źródło: biznes.interia.pl

Rekord Polaków ws. wiz. Ale historyczny wynik niczego nie zmieni

Dodano: 04.02.2019 18:42 | 4 odsłon | 0 komentarzy

3,99 proc. odmów przyznania Polakom wiz do Stanów Zjednoczonych w 2018 roku - to dane opublikowane przez Departament Stanu USA. Jeśli odsetek odmów spadnie poniżej 3 proc. rozpocznie się procedura przyjęcia Polski do programu bezwizowego.

Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone