niedziela, 15 lipca 2018 r.  Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
Wiadomości z tagiem Zarządzania  RSS
WNIEBOWZIĘTE. SPEKTAKL KOMEDIOWY w Centrum Zarządzania Światem

Dodano: 14.07.2018 13:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wniebowzięte. Komedia lotnicza. na scenie Centrum Zarządzania Światem !!!
Dwie stewardessy. Jeden hotel. Jedna szalona noc. Jedno marzenie... i coraz więcej przeszkód na drodze do jego spełnienia!
Czy Iwona i Ilona wyrwą się ze szponów demonicznej Kociborskiej i odlecą za ocean? Co na to Kapitan Jacek? A może wszystko tu nie jest tym, czym się wydaje? Prosimy zapiąć pasy i nie rozpinać ich, dopóki spektakl nie przestanie kołować na dobre!
Występują:
Ilona - Monika Nowogrodzka
Iwona - Ewa Ostrowska-Kunert / Maria Patykiewicz
Tekst: Maciej Kaczyński
Reżyseria: Albert Osik
15 lipca, NIEDZIELA, godz. 20:00
Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26
Bilety: 20/25 zł, dostępne online i pół h przed spektaklem
Sprzedaż online: https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/wniebowziete-komedia-lotnicza,690/wniebowziete-komedia-lotnicza,8477?eventId=113650#

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Browar Biały. Jak naukowiec z politechniki piwo zaczął warzyć

Dodano: 13.07.2018 5:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

15 lat temu Sławomir Ignatiuk, pracownik naukowy Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, pierwszy raz posmakował u znajomych w Wielkiej Brytanii piwa kraftowego - czyli rzemieślniczego. Dziś jest współwłaścicielem najmłodszego z podlaskich browarów rzemieślniczych - Białego.

Źródło: https:

Uwaga! Aż do północy może mocno padać i grzmieć

Dodano: 12.07.2018 16:33 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Przed intensywnymi opadami z burzami w naszym regionie przestrzega Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Źródło: www.pomorska.pl

Służby użyją specjalnego sprzętu do poszukiwania pytona. Decyzję podjął zespół kryzysowy

Dodano: 11.07.2018 17:09 | 6 odsłon | 0 komentarzy


​Policja i Animal Rescue Polska od soboty poszukują pytona tygrysiego, którego ponad 5-metrową wylinkę znaleziono nad Wisłą koło Konstancina-Jeziorny. Dziś zespół kryzysowy zdecydował, by do poszukiwań wykorzystać dron. Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego w Piasecznie (w jego skład oprócz urzędników wchodzą przedstawiciele policji, straży pożarnej, fundacji Animal Rescue Polska i eksperci ze stołecznego zoo) zdecydował, że poszukiwania pytona tygrysiego w okolicach miejscowości Gassy będą prowadzone nie tylko na lądzie i w wodzie, ale...

Źródło: www.rmf24.pl

Poranne Espresso. Romuald Ziółkowski: "Nie ma powodów, żeby w sercu puszczy budować hotel" [wideo]

Dodano: 11.07.2018 10:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dziś gościem Andrzeja Matysa w programie Poranne Espresso jest dr inż. Romuald Ziółkowski z Katedry Gospodarki Turystycznej na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Źródło: www.poranny.pl

Roman Pałac o starcie studium PZU Lab i SBPW [Faramuszki]

Dodano: 11.07.2018 8:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Roman Pałac, prezes PZU Życie, przypomina, że niebawem PZU Lab i Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej uruchamiają studium "Zarządzanie (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Zarządzanie pracownikami - kurs z certyfikatem

Dodano: 09.07.2018 11:47 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Ogłoszenie użytkownika: Pozostało: 14 dni Opis: Kurs Specjalista ds. zzl jest przeznaczony dla osób zarządzających personelem – kierowników, majstrów, menedżerów itp. i odbywa się w całości przez I

Źródło: www.letmeknow.pl

Zarządzanie oprogramowaniem: zadania, normy i narzędzia, cz. 2 [Technologie IT]

Dodano: 09.07.2018 8:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prawo mówiące o tym, że "jeśli można coś zautomatyzować, to zostanie to zautomatyzowane", dotyczy także zarządzania oprogramowaniem. Pracownicy odpowiedzialni za zarządzanie oprogramowaniem są coraz częściej wspierani przez narzędzia IT. Oszczędzamy mnóstwo czasu i eliminujemy proste, powtarzalne czynności. Teraz pan informatyk definiuje, co i gdzie w sieci ma się zainstalować i to dzieje się w wyznaczonym czasie, a on już nie musi biegać po firmie z przysłowiową "dyskietką", czy CD, od komputera do komputera.

Źródło: feedproxy.google.com

Protest Pod Telegrafem. Mieszkańcy nie chcą składowiska odpadów

Dodano: 08.07.2018 16:34 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Około 50 mieszkańców osiedla Pod Telegrafem w Kielcach, protestowało przeciwko planom utworzenia składowiska odpadów chemicznych obok ich domów. – Nic jeszcze nie jest przesądzone – komentuje sprawę dyrektor Wydziału Usług Komunalnych i Zarządzania Środowiskiem w kieleckim ratuszu.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Największa w Polsce konferencja o Elektronicznym Obiegu Doku

Dodano: 04.07.2018 15:48 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Konferencja Summit EOIF GigaCon 2018 Nadszedł czas na kolejną już edycję największej w Polsce konferencji o elektronicznym obiegu dokumentów i procesach biznesowych - Summit EOIF GigaCon! Tradycyjnie już spotykamy się pod koniec lipca na PGE Narodowym! Ta wyjątkowa 2-dniowa konferencja poświęcona jest technologiom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację dokumentacji. Zachęcamy do udziału wszystkie osoby, które są zainteresowane rozwiązaniami i narzędziami do uproszczenia zarządzania każdym przedsiębiorstwem, bez względu na jego wielkość i branżę. Podczas konferencji można dowiedzieć się m.in.: * Czym różni się obieg tradycyjny od elektronicznego? * Co może zyskać przedsiębiorstwo usprawniając obieg informacji? * Jaki system IT będzie najodpowiedniejszy dla danej firmy? * Czy pełna digitalizacja dokumentów jest w ogóle możliwa? Uczestnictwo w konferencji zapewni uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie. Będzie to okazja do wysłuchania prelekcji prowadzonych przez doświadczonych Ekspertów. Czekać będzie aż kilkadziesiąt prelekcji, a wśród nich takie tematy jak: - Podstawowe aspekty bezpieczeństwa informacji w organizacji - Filary efektywności przy wdrażaniu elektronicznego obiegu informacji w firmie - Szybko albo wcale, czyli czego i dlaczego oczekiwać od IT doby transformacji cyfrowej? - Nowoczesna komunikacja wizualna oraz autorskie rozwiązania do obiegu dokumentów - Piramida komunikacji – jak nie kryć się za mailem? - Zarządzanie przepływem zamówień i faktur w małej firmie - Postać i forma elektroniczna dokumentów. Narzędzia autoryzacyjne. Konieczność i możliwość ich wykorzystania Do grona Wystawców dołączyły już takie firmy jak: WEBCON, Archman, Avaintec, DSA, eDokumenty, BeOne, Komputronik Biznes, Samsung Electronics Polska, Nexpertis, ELO Digital Office, Tecna, EPSON, Astrafox, SkanSerwis, Kodak Alaris. Strona wydarzenia: https://gigacon.org/event/eoif_summit_18/

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone