poniedziałek, 16 lipca 2018 r.  Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
Wiadomości z tagiem Zapraszali  RSS
Serwis i pogotowie komputerowe Warszawa Targówek 500020100

Dodano: 16.07.2018 19:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę na: Szybka naprawa komputerów PC oraz laptopów Instalacja oraz naprawa zainstalowanych OS Windows. * konfiguracja sprzętu * usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania * naprawa/wymiana uszkodzonych podzespołów PC, * usuwanie usterek sprzętowych , systemowych * instalacja profesjonalnych zabezpieczeń - antywirusy, firewalle * konserwacja sprzętu * zabezpieczanie danych * testowanie oraz diagnostyka sprzętu * modernizacja, przyspieszanie komputerów laptopów Dajemy Państwu również możliwość złożenia przez nas komputera z preferowanych przez Państwa części i producentów. Wystawiamy faktury VAT Profesjonalna wymiana matryc w laptopie. W ofercie posiadamy wszystkie rodzaje ( LED LCD CCFL ) oraz rozmiary od 10" -> Czas wykonania usługi max. 24h. Przystępne ceny na każda kieszeń. Zapraszamy do kontaktu Uwaga na oszustów podających się za legalnie działające firmy pod przykrywką serwisów komputerowych. Dane firmy oraz jej profil działalności można sprawdzić na stronie CEIDG pod adresem: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/search.aspx Tam też można się dowiedzieć o jej profilu działalności, numerze NIP, KRS, oraz adresie rejestracji firmy. Tam też, macie do wglądu numery PKD ( zakres świadczonych usług ) Szanujmy się nawzajem i nie popierajmy szarej strefy nieudaczników. Sam kontakt telefoniczny nie jest żadną gwarancją usługi a osoby reklamujące się w ten sposób nie mogą być wierzytelne. Żadna z firm, która poważnie myśli o swoich klientach , nie umieszcza ogłoszeń bez podania swojej siedziby firmy, adresie, numerze NIP i REGON. Jest wiele ogłoszeń osób , które "próbują" naprawić powierzony przez Was sprzęt. Tylko wiarygodne firmy dają Wam gwarancję na części oraz usługi.

Ortodonta kraków i okolice | 3GDentist

Dodano: 16.07.2018 13:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Gabinet stomatologiczny 3G Dentist w swojej ofercie posiada szeroki zakres usług. Nasz ortodonta Kraków i okolice to świetnie wyszkolony personel, który dzięki wiedzy i doświadczeniu prowadzi leczenie pacjentów skutecznie oraz bez stresu. Zajmuje się On badaniem, zapobieganiem i leczeniem zaburzeń zgryzu poprzez zakładanie aparatów korekcyjnych stałych bądź zdejmowanych czy usuwanie zębów. W naszej klinice lansujemy najnowsze technologie w ortodoncji, dlatego też dostępny jest u nas aparat Invisalign. Jest to popularna w wielu krajach metoda prostowania zgryzu bez konieczności montowania aparatów stałych. Wchodząc na stronę internetową naszej przychodni, znajdziesz informację o prowadzonej przez nas działalności, opinie o firmie oraz pełną ofertę. Zapraszamy do współpracy z nowoczesnymi ortodontami.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Odzyskiwanie danych Warszawa Targówek Recovery 500-020-100

Dodano: 16.07.2018 13:26 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Data Recovery. Odzyskiwanie danych z dysków 3,5", 2,5" ATA, SATA, nośniki USB, kart pamięci MMC, SD, MC, CF, MS itp. Utracone skasowane zdjęcia, dane po formacie, skasowaniu, uszkodzenia tablicy partycji, to już nie problem. Usługę wykonujemy w 24-72 godziny. Profesjonalna wymiana matryc w laptopie. W ofercie posiadamy wszystkie rodzaje ( LED LCD CCFL ) oraz rozmiary od 10" -> Czas wykonania usługi max. 24h. Przystępne ceny na każda kieszeń. Zapraszamy do kontaktu _____________________________ Uwaga na oszustów podających się za legalnie działające firmy pod przykrywką serwisów komputerowych. Dane firmy oraz jej profil działalności można sprawdzić na stronie CEIDG pod adresem: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/search.aspx Tam też można się dowiedzieć o jej profilu działalności, numerze NIP, KRS, oraz adresie rejestracji firmy. Tam też, macie do wglądu numery PKD ( zakres świadczonych usług ) Szanujmy się nawzajem i nie popierajmy szarej strefy nieudaczników. Sam kontakt telefoniczny nie jest żadną gwarancją usługi a osoby reklamujące się w ten sposób nie mogą być wierzytelne. Żadna z firm, która poważnie myśli o swoich klientach , nie umieszcza ogłoszeń bez podania swojej siedziby firmy, adresie, numerze NIP i REGON. Jest wiele ogłoszeń osób , które "próbują" naprawić powierzony przez Was sprzęt. Tylko wiarygodne firmy dają Wam gwarancję na części oraz usługi.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Wróżbici - Porady przez Telefon!

Dodano: 16.07.2018 8:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Telefoniczne udzielanie porad w zakresie: - nadchodzącej przyszłości, - problemów życiowych, - miłości oraz przyjaźni, - interpretacji snów oraz innych problemów. Telefon do Wróżbitów: 708 877 503, wew. 119. Zapraszamy na stronę internetową - kliknij link poniżej (web).

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Pocztówka z wakacji - zrób zdjęcie z gazetą nto lub nto.pl na smartfonie i wygraj!

Dodano: 16.07.2018 6:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy Was do fantastycznej wakacyjnej zabawy! Prześlijcie nam zdjęcie z wakacji, na którym trzymacie lub czytacie Nową Trybunę Opolską albo przeglądacie nto.pl.

Źródło: www.nto.pl

Staż wakacyjny dla osób z niepełnosprawnością

Dodano: 15.07.2018 23:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Szukasz pracy? Stażu? Martwisz się, że nie masz doświadczenia, bądź jest ono znikome? Chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Chciałbyś odkryć swój potencjał zawodowy? FUNDACJA SUSTINAE zaprasza osoby z niepełnosprawnością do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - „Student, absolwent, specjalista – zintegrowany program wsparcia osób niepełnosprawnych na otwartym rynku pracy”. W ramach projektu uczestnikom oferujemy następujące formy wsparcia: diagnozę preferencji zawodowych zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery wsparcie asystenta rynku pracy (kontakt z pracodawcami, wsparcie w procesie rekrutacji) warsztaty treningu pracy W zależności od indywidualnych kompetencji oferujemy dodatkowo dla osób z orzeczeniem w stopniu znacznym i umiarkowanym: odbycie szkoleń specjalistycznych lub kursów językowych płatny 4 – miesięczny staż zawodowy w wysokości 2000 zł brutto brutta/miesiąc zarówno w działach administracyjnych (tj.: HR, Customer Care, Promocja i marketing) oraz technicznych (m.in. IT, produkcja) lub innych. Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie wszystkie osoby, które spełniają następujące kryteria: posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności posiadają status studenta ostatniego roku studiów (I, II, III stopnia) lub status absolwenta (lic., mgr., doktoranckich) krakowskiej lub warszawskiej uczelni wyższej uzyskany nie wcześniej niż 24 miesiące przed dniem przystąpienia do projektu są osobami bezrobotnymi, nieaktywnymi zawodowo lub poszukującymi pracy Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie zapraszamy do przesłania zgłoszenia przez portal. Informacje o projekcie, regulamin i wzory dokumentów rekrutacyjnych dostępne są na stronie Fundacji: https://www.fundacjasustinae.org. W związku z przesłaniem nam danych osobowych w celach rekrutacyjnych informujemy, że: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Sustinae z siedzibą przy ul. Szlak 65, 31-153 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod nr 0000426103, NIP: 6762457416, REGON: 122610942 2) Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia. 3) Dane osobowe mogą być przekazane do podmiotów zewnętrznych świadczących Administratorowi usługi kadrowe i rachunkowe a także organizatorom projektów w których uczestniczy administrator oraz podmiotom na rzecz których administrator świadczy usługi w ramach projektów. 5) Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Skorzystanie z uprawnień przysługujących w stosunku do Administratora może zostać wykonane poprzez złożenie odpowiedniego na adres Administratora. Ponadto, w uzasadnionych przypadkach przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa? [QUIZ]

Dodano: 15.07.2018 15:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy w świat lat 70. Co to była katana? Kim był czajnik? Do czego służyły wachle? Autorem naszego najnowszego quizu jest prof. Aleksander Nalaskowski.

Źródło: www.poranny.pl

Ukraina. Oddamy stare drewniane budynki do rozbioru, wies

Dodano: 15.07.2018 13:24 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Ukraina. Oddamy stare drewniane budynki do rozbioru, wies do zagospodarowania. Za darmo bale suche, radziecka cegle rozbiorkowa, mebli, domy do przeniesienia i dalszego wykorzystania. Rancza PGR-owskie, stawy, sady, nieuzytki lezace wsrod zielonych wzgorz i glebokich wawozow. Ceny do dogadania. Jazde konno, wypoczynek, wyzywienie, smaczna kuchnie ze swojskimi wyrobami. Wyborne ciasta, konfitury, bimber, nalewki, karpie w smietanie, miekki swiezy ser, mleko. Pokoje w starej chacie w drewnianych 150-cio letnich scianach. Bania, ruska piec z grubka, kominkami. Na tylach osiedla znajduje sie rzeka, kapielisko z mozliwoscia lowienia ryb, grill na duzym terenie pelnym zieleni. Gospodarstwo agroturystyczne Pushkari oferuje domowe specjaly, zywnosc, wedzonki, maslo, chleb, ser, miod. Warzywa, owoce, produkcja ogrodnicza. Uprawa gruntow rolnych w ciszy i spokoju wsrod jezior i lasow. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: [email protected] Skype:IgorKijow Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Źródło: mieszkania.hiperogloszenia.pl

Kia serwis warszawa

Dodano: 15.07.2018 12:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy każdego posiadacza auta marki Kia do skorzystania z oferty produktów najwyższej jakości pochodzących z oficjalnej sieci sprzedaży części i akcesoriów dla pojazdów tego koncernu. Jako autoryzowana stacja obsługi dysponujemy dostępem do oficjalnego systemu dystrybucji mogąc sprawdzać dostępność części również w zagranicznych magazynach. W naszym sklepie internetowym możecie również znaleźć aktualną ofertę posiadanych akcesoriów do Kii w cenach znacznie niższych aniżeli w oficjalnej sprzedaży. Dodatkowo dla stałych klientów naszego ASO oferujemy atrakcyjne rabaty.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Tani Abonament w T-Mobile

Dodano: 15.07.2018 7:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy na portal TaniAbonament.pl sprawdź oferty abonamentów - oferowanych przez Polskich operatorów komórkowych. Warto wybierać dobre oferty - nie przepłacać i korzystać z większej ilości usług!

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone