piątek, 19 lipca 2019 r.  Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Wiadomości z tagiem Zanim  RSS
Dlaczego pogarszają się statystyki sprzedażowe [Sprzedaż]

Dodano: 10.07.2019 9:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Niezależnie od tego, czy jest to agent czy broker, działania związane ze zdobywaniem nowego klienta wyglądają podobnie. Zazwyczaj polegają na telefonowaniu lub wizycie w terenie. I tu często pojawia się problem niskiej efektywności działań osoby sprzedającej. Zakładając, że jest to pracownik etatowy, niejeden szef martwi się o jego rentowność i zastanawia się, co zrobić z tym fantem. Zanim jednak podejmie drastyczną decyzję, warto przeanalizować rzeczywistość i zastanowić się, czy w jakiś sposób można poprawić wyniki sprzedażowe.

Tagi: Zanim
Źródło: feedproxy.google.com

Zmarzlik vs. Szkopek cz. I.

Dodano: 09.07.2019 19:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Tak wiraże pokonuje Bartosz Zmarzlik, jeden z czołowych żużlowców świata, a tak Marek Szkopek, mistrz Polski w wyścigach motocyklowych. Do niecodziennego wydarzenia doszło we wtorek na stadionie im. Edwarda Jancarza. Zanim obaj zawodnicy wyjechali na tor, Bartosz Zmarzlik udzielił kilku rad Markowi Szkopkowi, który debiutował na motocyklu żużlowym.

Źródło: tvgorzow.pl

PORADNIK: Jak sprawdzić organizatora wycieczki?

Dodano: 02.07.2019 22:49 | 32 odsłon | 0 komentarzy


Zanim wyruszymy w wymarzoną podróż, warto zastanowić się nie tylko nad wyborem kierunku podróży i oferty, ale przede wszystkim należy pamiętać o sprawdzeniu organizatora wycieczki. Jak wybrać organizatora? Na rynku turystycznym działają przedsiębiorcy turystyczni. Do nich należą zarówno organizatorzy turystyki, przedsiębiorcy ułatwiający nabywanie powiązanych usług turystycznych, agenci turystyczni oraz dostawcy usług turystycznych. Zawsze należy sprawdzić, czy... pochodzi z serwisu .

Tagi: Zanim
Źródło: https:

Czym się charakteryzuje satyna bawełniana?

Dodano: 02.07.2019 14:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Satyna bawełniana to określenie lekkiego materiału, z którego wykonuje się wysokiej jakości pościele. Szukasz miękkości satyny połączonej z funkcjonalnością, jaką gwarantuje wysokogatunkowa bawełna? Koniecznie wypróbuj poszewki na kołdry i poduszki wykonane z satyny bawełnianej! Poznaj najważniejsze cechy satyny i bawełny Zanim przejdziemy do najważniejszych cech satyny bawełnianej, z której wykonana jest pościel dostępna w sklepie [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Sektor bankowy przekonuje się do chmury

Dodano: 28.06.2019 15:42 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Szacuje się, że w 2019 roku banki na całym świecie zainwestują ponad 20 mld dolarów w rozwiązania chmurowe. Wdrożenie systemów IT opartych na chmurze pozwala sektorowi finansowemu znaleźć odpowiedź na wiele problemów, takich jak rosnące koszty obsługi IT, presja konkurencyjna ze strony fintechów czy zagrożenia w obszarze cyberbezpieczeństwa. Zanim jednak banki stawią czoła takim wyzwaniom, będą musiały poradzić sobie zarówno z brakiem zaufania do nowych technologii jak i ograniczeniami legislacyjnymi.

Tagi: Zanim
Źródło: di.com.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone