sobota, 25 maja 2019 r.  Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Wiadomości z tagiem Zamiana  RSS
Amerykańska przedsiębiorczość. Zarobili miliony na płaceniu okupów crackerom i są bezkarni

Dodano: 18.05.2019 8:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Proven Data i MonsterCloud. Co łączy te dwie nazwy? Pod obiema skrywają się amerykańskie firmy, oferujące klientom odzysk danych zaszyfrowanych dla okupu przez oprogramowanie ransomware. Jednak przedsiębiorstwa te łączy coś jeszcze. Mianowicie ani jedno, ani drugie w rzeczywistości nie podjęło walki z crackerami. Zamiast tego płacili okupy, pobierając prowizje. W latach 2015 - 18 ransomware&...

Źródło: feedproxy.google.com

Ustawa 447 i reparacje wojenne. Zamiast bilion dolarów dostać, będziemy płacić bilion złotych

Dodano: 13.05.2019 11:46 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Zamiast biliona dolarów reparacji wojennych możemy być zmuszeni do wypłacenia biliona złotych dla organizacji żydowskich? Amerykański rząd popiera roszczenia organizacji, które chcą przejąć majątek po zmarłych w czasie II wojny światowej żydach. Nawet mienie, które nie ma już spadkobierców. Kwoty, którymi się operuje są gigantyczne.

Źródło: https:

dziś, 7 lip 13:25 (TVN 7) - Wpuszczony w kanał

Dodano: 13.05.2019 7:17 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Bohaterem filmu jest mysz Roddy gnieżdżąca się w jednym z londyńskich apartamentów. Zamiast szczura Sida Roddy zostaje przez pomyłkę spuszczony z wodą...

Źródło: https:

Nowy blog muzycznie

Dodano: 05.01.2019 9:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Znalezione obrazy dla zapytania nowy rok muzycznie
Witam serdecznie, wszystkich czytelników. Mimo nie wstawiania tutaj praktycznie niczego mamy dość ciekawe odsłony więc dziękujemy serdecznie że jesteście tak wiernymi widzami i czytacie nasze wpisy. Jednak z nowym rokiem postanowiliśmy zrobić coś całkiem nowego na blogu. Zamiast plotek będziemy tutaj pisać informacje muzyczne.
Jesteśmy ciekawi waszej reakcji. Jeżeli pomysł się sprawdzi to już nie długo zamiast plotek będziemy mieli informacje muzyczne oraz troche plotek na temat gwiazd ale strikte muzyczne. Wszystko będzie zależało od tego czy pomysł się przyjmie.

Źródło: plotki-w-show-biznesie.blogspot.com

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone