piątek, 18 października 2019 r.  Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Wiadomości z tagiem Zakłady  RSS
Kwalifikowany pracownik ochrony

Dodano: 17.10.2019 14:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Miejsce pracy: Sieradz WYMAGANIA: - gotowości do pracy zmianowej - umiejętności pracy w grupie - zdolności podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych - odpowiedzialności i samodzielności w działaniu - wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony - mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - reagowanie na zagrożenia - przestrzeganie procedur - współpraca z Klientem - kontrola ruchu osobowego na terenie obiektu - kontrola dokumentów uprawniających do wstępu i przebywania na obiekcie osób. OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość pokrycia kosztów dojazdu do pracy - terminową realizację świadczeń wynikających z umowy - możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28 lub 513 921 412 przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres [email protected] Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Fetor niepokoi mieszkańców Janika

Dodano: 16.10.2019 17:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Mieszkańcy Janika i Miłkowskiej Karczmy w gminie Kunów skarżą się na fetor, który zmusza ich do zamykania okien i unikania powietrza świeżego tylko z nazwy. Twierdzą, że nieprzyjemny zapach wydobywa się z Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Janiku.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Konferencja "Społeczna odpowiedzialność administracji publicznej – wymiar informacyjny” już 17 października

Dodano: 09.10.2019 19:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Już po raz czwarty w Rzeszowie w ramach współpracy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie i rzeszowskiego Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych odbędzie się Ogólnopolska Konferencja poświęcona społecznej odpowiedzialności administracji, w tym roku pt. „Społeczna odpowiedzialność administracji publicznej – wymiar informacyjny”.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

ZUS ostrzega przed oszustami

Dodano: 08.10.2019 13:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Oszuści podszywający się pod pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych nachodzą mieszkańców w regionie świętokrzyskim. - Oferują osobom niepełnosprawnym pomoc w wypełnieniu wniosku o przyznanie dopłaty do świadczenia 500 plus i w ten sposób próbują dostać się do ich domów - przestrzega Paweł Szkalej, rzecznik ZUS.

Tagi: Zakłady
Źródło: www.radio.kielce.pl

Pani doktor „wypłaciła sobie” ponad 620 tys. zł

Dodano: 07.10.2019 12:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

TARNOBRZEG, BOROWA. Sąd wydał wyrok w sprawie Beaty Z., byłej kierownik Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Borowej. Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu wydał wyrok w sprawie przekrętów Beaty Z., byłej kierownik Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Borowej, w powiecie mieleckim. Chodzi o przywłaszczenia przez nią 627 122 zł na szkodę ośrodka, który prowadziła. Kierowniczka [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Bezpłatne porady dla osób starszych w ramach Dnia Seniora

Dodano: 04.10.2019 15:48 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Bezpłatne porady specjalistów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach, świętokrzyskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia, miejskiego rzecznika praw konsumenta, czy funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji można było uzyskać w Klubie Seniora przy ulicy Krzemionkowej w Kielcach.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Podatki 2019: Ile emeryci i renciści zyskają na obniżce PIT?

Dodano: 30.09.2019 16:03 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Dzięki zaplanowanej na październik br. obniżce stawki podatku dochodowego PIT z 18 do 17 proc. emeryci i renciści zyskają od kilku do kilkudziesięciu złotych miesięcznie - wynika z wyliczeń Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Przykładowo, osoby otrzymujące najniższe gwarantowane świadczenia na poziomie 1,1 tys. zł brutto zyskają "na rękę" 8 zł miesięcznie.

Źródło: www.podatki.biz

Prokuratura: Zakłady Mięsne Henryk Kania wyłudzały VAT. Cztery osoby mają zarzuty

Dodano: 27.09.2019 6:40 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Zakłady Mięsne Henryk Kania oszukały Skarb Państwa na ponad 40 mln zł, wystawiając tysiące lewych faktura - uważa prokuratura, prowadząca śledztwo w sprawie działalności mięsnego giganta.

Źródło: https:

Radom: do ponad tysiąca seniorów trafią czujniki czadu

Dodano: 15.09.2019 10:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

1100 czujników czadu trafi w najbliższych dniach do radomian, którzy ukończyli 65 lat. Akcja organizowana jest po raz drugi. To element miejskiego programu "Siła w seniorach". Zakłada on m.in. prowadzenie działań poprawiających bezpieczeństwo osób starszych.

Źródło: www.deon.pl

Główna księgowa / Główny księgowy Grupy Kapitałowej

Dodano: 10.04.2018 9:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zakłady Mięsne Nowak Sp. z o.o.
    Zadania na stanowisku: Nadzór nad księgowaniem operacji finansowych, utrzymywanie
Lokalizacja: pomorskie, Gdańsk Port Północny
Obszar zawodowy: Pieniądze / Waluty / Banki

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone