niedziela, 17 listopada 2019 r.  Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii
Wiadomości z tagiem Zachęcamy  RSS
(3) Najlepsze ubezpieczenia dla domu

Dodano: 13.11.2019 7:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Posiadasz swoje mieszkanie? Chciałbyś je ubezpieczyć? Oferta naszych ubezpieczeń będzie cudownie dopasowana do Twoich wymagań. Zapewniane przez naszą firmę ubezpieczenia pozwalają ubezpieczyć mieszkanie od różnego rodzaju kwestii. Wśród kwestii, które ubezpieczamy są pożary, włamanie, zepsuciemieszkania przez zwierzęta, uszkodzenie instalacji hydraulicznych czy też zalanie mieszkania przez inne osoby. Oczywiście nasze ubezpieczenia pozwalają na zabezpieczenie od sporej ilości różnych innych kłopotów. Ubezpieczenie, które oferujemy dotyczy mieszkania, garażu, warsztatu, nagrobku, basenu jak również sporej ilości innych. Należy także pamiętać, że poza mieszkaniami ubezpieczamy również samo wnętrze jak również przedmioty znajdujące się w mieszkaniach. Dodatkowo ubezpieczenia przez naszą firmę zapewniane odnoszą się też do szkód zrobionych innym. Jesteśmy pewni, że oferta zapewnianych przez nas ubezpieczeń da możliwość każdemu na odpowiednie zabezpieczenie posiadanych przez siebie domów. Gwarantujemy spory wybór ubezpieczeń jak i bardzo godne uwagi ceny. Zachęcamy bardzo mocno do kompleksowego zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Źródło: elektronika.hiperogloszenia.pl

Do USA bez wiz!

Dodano: 06.11.2019 17:00 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Od 11 listopada 2019r. Polacy będą mogli podróżować do Stanów Zjednoczonych bez wiz, po uzyskaniu zezwolenia wjazdu za pośrednictwem Elektronicznego Systemu Autoryzacji Podróży (Electronic System for Travel Authorization [ESTA]). Elektroniczny System Autoryzacji Podróży ESTA będzie dostępny dla Polskich podróżnych, posiadających paszport z chipem do odczytu komputerowego, od 11 listopada 2019r. Zachęcamy do starania się o... pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Mieszkania deweloperskie Poznań - Nowych kosmonautów

Dodano: 02.11.2019 7:28 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Zachęcamy klientów do zapoznania się ze szczegółami naszej najnowszej inwestycji mieszkaniowej. Nowych Kosmonautów to nowoczesne osiedle, usytuowane na poznańskich Winogradach, na skrzyżowaniu ulic Naramowickiej i Serbskiej. sprawna komunikacja z centrum miasta i rozwinięta infrastruktura, to główne atuty inwestycji. Osiedle będzie składało się z 3 wysokich i nowoczesnych budynków, w których znajdą się w sumie 344 komfortowe mieszkania. Po sąsiedzku przebiegać będzie planowana linia tramwajowa na Naramowice. Osiedle Nowych Kosmonautów to doskonały adres dla osób, które chciałyby żyć wygodnie.

Źródło: mieszkania.hiperogloszenia.pl

Organizacja ruchu w okresie Wszystkich Świętych

Dodano: 28.10.2019 10:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Zmiany oraz organizacja ruchu, które nas czekają w piątek 1 listopada 2019 r. będą podobne do tych z lat 2017-18. Dzień Wszystkich Świętych jest świętem, które wszyscy obchodzimy w szczególny sposób. Zachęcamy do skorzystania z oferty Komunikacji Miejskiej, która 1 LISTOPADA przygotuje OSIEM BEZPŁATNYCH LINII AUTOBUSOWYCH, skierowanych NA CMENTARZ KOMUNALNY.

Źródło: www.plock.eu

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone