środa, 22 listopada 2017 r.  Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka
Wiadomości z tagiem Wyrażam  RSS
Back-End Developer / Programista

Dodano: 22.11.2017 11:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Back-End Developer do międzynarodowej firmy zajmującej się sprzedażą loterii. Miejsce pracy: Szczecin Nr ref. bed/szc/2017 Zadania: •przygotowanie i modernizacja witryn internetowych, •rozwój aplikacji internetowych w wersji back-end, •współpraca z innymi działami firmy. Wymagania: •3- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, •bardzo dobra znajomość PHP 7.0+, HTML, DevOps, MySQL (MariaDB), •zmotywowanie, otwartość na nowe rozwiązania. Oferujemy: •zatrudnienie B2B, •wynagrodzenie na poziomie 7000-9000zł brutto, •system premiowy, •2-miesięczy okres próbny, •Szkolenie w warunkach domowych wprowadzające do pracy, •dwukanałowe 27-calowe komputery SSD. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected] z wpisaniem nr ref. bed/szc/2017 w temacie wiadomości. Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie (adres: Al. Wojska Polskiego 62, 70-477 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne. HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.

Specjalista ds. obsługi klienta linii lotniczych – język nie

Dodano: 21.11.2017 15:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego (min. C1) na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za telefoniczną obsługę klienta linii lotniczych – rezerwowanie lotów/ zmiany rezerwacji, informowanie klienta o ogólnych zasadach dot. lotu, bagażu itp. oraz rezerwacja usług dodatkowych. Wymagamy: - znajomości j. niemieckiego na poziomie C1, - komunikatywności, - dobrej znajomości obsługi komputera, - Twoje doświadczenie w obsłudze klienta będzie mile widziane. Oferujemy: - pracę w międzynarodowym zespole na rzecz brytyjskich linii lotniczych (potentata na rynku niskobudżetowych lotów), - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (projekt długoterminowy), - możliwość pracy na pełny etat, 3/4 lub 1/2 etatu, - praca w trybie zmianowym od poniedziałku do niedzieli w godz. 9-21, - wynagrodzenie: od 4500 do 5000 zł brutto/msc, - dogodną lokalizację pracy (Olivia Business Centre), - prywatną opiekę medyczną, - wysoką zniżkę na siłownię, - profesjonalne szkolenie wstępne (płacimy za Twój czas spędzony na szkoleniu). APLIKUJ! Wyślij swoje CV do dnia 27.11.2017 na adres [email protected] Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 533 397 200 Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.” Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Pielęgniarka/Pielęgniarz Oddział Rehabilitacji Kardiologiczn

Dodano: 21.11.2017 14:38 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W chwili obecnej do nowej siedziby szpitala Vratislavia Medica na Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko: Pielęgniarki/Pielęgniarza Miejsce pracy: Wrocław Zadania osoby pracującej na tym stanowisku będą polegały na: • udzielaniu świadczeń zdrowotnych, a w szczególności świadczeń pielęgnacyjnych, leczniczych, rehabilitacyjnych oraz z zakresu promocji zdrowia. • organizowaniu opieki pielęgniarskiej, • stosowaniu procedur zapewniania jakości opieki pielęgniarskiej, • podejmowanie współpracy w zespole terapeutycznym. Oczekiwania, jakie stawiamy wobec Kandydatów: • dyplom pielęgniarki/pielęgniarza, licencjat pielęgniarstwa lub studia wyższe pielęgniarskie magisterskie, • specjalizacja lub kurs specjalistyczny z pielęgniarstwa kardiologicznego, • specjalizacja lub kurs specjalistyczny z pielęgniarstwa internistycznego, • kurs EKG oraz kurs specjalistyczny z resuscytacji krążeniowo-oddechowej, • prawo wykonywania zawodu, • dyspozycyjność do pracy również w weekendy. Poszukujemy osób zainteresowanych umową zleceniem. Termin realizacji zlecenia: od stycznia/lutego 2018 r. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z podaniem stanowiska Pielęgniarka/Pielęgniarz w tytule e-maila na poniższy adres: [email protected] Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu 51-609, ul. Chopina 5-7 - danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Monter płyt karton/gips

Dodano: 21.11.2017 14:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko: Monter płyt karton / gips Miejsce pracy: okolice Annecy (Francja) OFERTA DOTYCZY PRACY TYMCZASOWEJ Zakres obowiązków: - Montaż sufitów - Montaż ścian z płyt kartonowo – gipsowych - Montaż tzw. Plastrów miodu (placopan) - Montaż drzwi - Drobne zabudowy Wymagania: - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - Znajomość języka francuskiego – mile widziana - Dokładność, terminowość i samodzielność w wykonywanych pracach - Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań - Dobra organizacja czasu pracy własnej - Prawo jazdy – mile widziane Oferujemy: - Stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową - Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - Darmowe zakwaterowanie - Niezbędne narzędzia do pracy - Opiekę polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia - Opiekę koordynatora, - Terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe - Możliwość otrzymywania pasków wypłat każdego miesiąca, - Możliwość pomocy w organizacji przewoźnika - Gwarancję transportu z lotniska / dworca na mieszkanie, - Dostarczenie karty ekuz - Pokrycie kosztów za badania lekarskie - Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie Zainteresowanych prosimy o składanie cv na adres mailowy: [email protected] W tytule maila prosimy o podanie tytułu: „Plakista – Francja” Więcej informacji można uzyskać pod nr. Telefonu: +48 518-673-665 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Automatyk

Dodano: 21.11.2017 13:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Automatyk Miejsce pracy: Opole Nr ref.: JD/AUR/11/2017 Opis stanowiska pracy: - bieżące naprawy elektryczne i mechaniczne linii produkcyjnej - diagnostyka układów automatyki PLC - nadzór i prowadzenie prewencyjnej obsługi technicznej linii produkcyjnej - zamawianie części zamiennych - modernizacja i usprawnienia linii produkcyjnych Wymagania: - wykształcenie minimum średnie techniczne - znajomość elementów automatyki przemysłowej, PLC oraz zagadnień mechanicznych - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - znajomość obsługi komputera - uprawnienia elektryczne - mile widziane - zaangażowanie i dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie zmianowym Oferujemy: - praca w firmie o unikatowej kulturze, nastawionej na rozwój pracowników - rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji - atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów i premie - praca od zaraz Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres: Agencja Pracy OTTO Opole, ul. 1 Maja 3-5 Dane kontaktowe: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected] wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny telefon: 77 407 94 71 Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.” Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Dyrektor handlowy

Dodano: 21.11.2017 13:33 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Dyrektor handlowy do firmy zajmującej się importem żywności w Anglii. Miejsce pracy: Szczecin Nr ref. dyr/szc/2017 Zadania: •tworzenie i realizacja strategii handlowej, •nadzór nad zespołami handlowymi w kraju i zagranicą, •opracowywanie planów sprzedażowych i kontrola ich realizacji, •wizytacje u kluczowych klientów za granicą, •monitorowanie i badanie rynku, •raportowanie wyników sprzedaży. Wymagania: •komunikatywna znajomość języka angielskiego, •min. 2- letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym, •min. 5- letnie doświadczenie w sprzedaży, •umiejętność obsługi pakietu MS Office, •prawo jazdy kat. B, •gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych, •umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu, •samodzielność i odpowiedzialność w działaniu. Oferujemy: •zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, •stałe wynagrodzenie podstawowe i premie, •niezbędne narzędzia pracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected] z wpisaniem nr ref. dyr/szc/2017 w temacie wiadomości. Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie (adres: Al. Wojska Polskiego 62, 70-477 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne. HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.

Pomocnik produkcji – wyjazd od zaraz!

Dodano: 21.11.2017 13:28 | 2 odsłon | 0 komentarzy

MONDI Polska wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swoich Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko: Pomocnik produkcji – stawka godzinowa 9,23 € + dieta dzienna Miejsce pracy: Wilburgstetten, Morbach Do Twoich zadań należeć będzie w szczególności: •układanie przesyłek na palety, •sortowanie wytworzonego produktu, •przygotowanie towarów do wysyłki, •prace pomocnicze we współpracy z operatorem maszyn. Bądź na TAK, jeśli: •podstawowo znasz język niemiecki, •masz doświadczenie w pracy fizycznej, •chcesz podjąć długofalową współpracę, •masz chęci do pracy, •posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane - kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności). Zyskujesz od nas: •Oferujemy stawkę godzinową 9,23 € brutto i dietę dzienną 9-12 € netto w zależności od stopnia znajomości języka niemieckiego, •Zawsze wypłacamy wynagrodzenie w terminie, •Zapewniamy zdalne wsparcie koordynatora z Polski, który pomoże w dopełnieniu formalności i odnalezieniu się w nowym miejscu, •Nasi Pracownicy mają umowy o pracę na warunkach niemieckich, •Pomagamy w dopełnieniu formalności związanych z zatrudnieniem. Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email: [email protected] lub kontakt pod numerem telefonu: 500 456 300 Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces. Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami! Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. Powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Spedycja - Operator wózka widłowego - Röthlein

Dodano: 21.11.2017 13:28 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Chcesz pracować w centrum logistycznym w Niemczech gdzie pracodawca ceni Twoje zaangażowanie oraz dokładność? Szukasz stabilnego zatrudnienia i chcesz nabyć doświadczenie? Zapoznaj się z ofertą i prześlij swoją aplikację! PAGUS Logistikrecruiting wspiera swych Partnerów biznesowych w branży logistycznej dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863. Aktualnie dla naszego wieloletniego klienta – dużej firmy logistycznej, mającej kilkanaście oddziałów na terenie Niemiec poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Miejsce pracy: Niemcy, Röthlein Do Twoich obowiązków będzie należało: •Obsługa wózka widłowego czołowego, •Prace magazynowe związane z rozładunkiem, załadunkiem towarów, transportem wewnętrznym palet, •Obsługa skanera ręcznego przy kompletowaniu zamówień oraz przygotowywaniu ich do wysyłki, •Przestrzeganie zasad BHP. Opis stanowiska Ci odpowiada? Prześlij swoją aplikację, jeśli: •Posiadasz aktualne uprawnienia na wózki widłowe, •Masz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego czołowego minimum 2 lata, •Jesteś mobilny i możesz wyjechać własnym samochodem do pracy, •Znasz język niemiecki - warunek konieczny •Praca sezonowa Cię nie interesuje – liczysz na długofalową współpracę u sprawdzonego pracodawcy. W zamian za to, że stałeś się Naszym pracownikiem: •Gwarantujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich, którą podpisujemy jeszcze przed wyjazdem do Niemiec – masz pewność co do warunków zatrudnienia, etatu który Cię obowiązuję oraz płacy jaką otrzymasz za wykonaną pracę, •Wynagrodzenie wypłacamy co miesiąc zawsze na czas – do 15 dnia roboczego, •Oferujemy stawkę podstawową oraz dietę za każdy przepracowany dzień a także wypłacamy dodatki za pracę w nadgodzinach, zgodnie ze standardami niemieckimi. Jako operator wózka widłowego możesz zarobić od 1350 do 1600 euro netto, •Oferujemy pełne wsparcie telefoniczne oraz mailowe podczas pobytu za granicą z Koordynatorem naszej firmy, który oprócz tego, że wesprze Cię w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.), również pomoże w znalezieniu zakwaterowania. Jesteś zainteresowany? Możesz przesłać swoją aplikację na adres [email protected] a my skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie. Masz więcej pytań? Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu: 503 934 105. Nie interesuje Cię praca na stanowisku Operatora wózka widłowego? W naszej ofercie posiadamy również inne stanowiska magazynowe oraz produkcyjne – również dla par – dla osób ze znajomością języka niemieckiego jak i bez. Zachęcamy do kontaktu by poznać nasze aktualne oferty. Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces. Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, jest to niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

Betoniarz/Zbrojarz

Dodano: 21.11.2017 11:47 | 1 odsłon | 0 komentarzy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Betoniarz/Zbrojarz Miejsce pracy: Belgia- Oost-vlaanderen Obowiązki: •montaż szalunków •wykonywanie konstrukcji betonowych oraz żelbetonowych •wykonywanie zbrojeń •zbrojenie i betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym •prace ogólnobudowlane na wysokości Wymagania: •minimum 1 rok doświadczenia •doświadczenie w pracy z szalunkami •umiejętność czytania rysunku technicznego •gotowość do podjęcia pracy w wyznaczonym terminie (szybkie wyjazdy) •mile widziane czynne prawo jazdy kategorii B i możliwość wyjazdu własnym samochodem •znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację Oferujemy: •legalne zatrudnienie w oparciu o umowę belgijską •zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu •pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV ze zdjęciem. http://hrbc.es-candidate.com/application/form/267734/2067/0/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)". Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia: - INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340), - INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471), - A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).

Praca Fizyczna w Hamburgu zapisy trwają

Dodano: 20.11.2017 19:17 | 4 odsłon | 0 komentarzy

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych. HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją. Chciałbyś zarobić 1100 - 1300 € (netto) / miesięcznie? Chciałbyś pracować w firmie będącej liderem branży logistycznej? Chciałbyś aby koszty zakwaterowania (nawet 300 € / miesięcznie) pokrył pracodawca? Zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą stanowiska: Pracownik magazynu w sortowni kurierskiej - HAMBURG Miejsce pracy: Hamburg Do Twoich zadań będzie należało: •ręczne skanowanie paczek kurierskich, •załadunek i rozładunek paczek kurierskich, •dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru, w tym utrzymanie porządku w magazynie, •rzetelne wykonywanie poleceń przełożonego, •ostrożność i zapobieganie uszkodzeniu przesyłek. Wymagania: •sprawność fizyczna, •umiejętność pracy w szybkim tempie, •dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych, •dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, •umiejętność pracy w zespole, •własny samochód - mile widziany. Co zyskasz: •umowa o pracę tymczasową, •stawka 9,23 €/h, •praca od poniedziałku do piątku, •legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ), •opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec, •dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec, •koszt zakwaterowania (300 € / miesięcznie) pokrywa pracodawca, •możliwość nabycia doświadczenia w międzynarodowej firmie. Jeżeli powyższa oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie skorzystaj z opcji "Aplikuj" aby przesłać nam swoją aplikację. 1.Poprzez link do formularza aplikacyjnego: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4eee16abc4f74c2bafa8f6fb013cfafc ( jeżeli powyższy link nie działa prosimy skopiować go do przeglądarki ) 2.Poprzez formularz kontaktowy portalu 3.Lub na adres mailowy: [email protected] (w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska na jakie Państwo aplikują). DZIAŁ REKRUTACJI HR NAVIGATOR T: 48 571 322 116 T: 48 571 322 118 T: 48 572 505 720 E: [email protected] Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850. Prosimy o dopisanie następujących klauzul: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami." „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” „Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone