poniedziałek, 13 lipca 2020 r.  Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
Wiadomości z tagiem Wsparcia  RSS
Kontroler jakości - Sochaczew

Dodano: 09.07.2020 19:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie. Szukasz pracy? Już nie musisz! Mamy dla Ciebie ofertę. Praca polega na: kontroli jakości Lokalizacja: Sochaczew Czym będziesz się zajmować? Realizacją procedur związanych z kontrolą jakości, Innymi pracami magazynowymi. Czego oczekujemy? Odpowiedzialnego podejścia do powierzonych obowiązków, Mobilizacji i zaangażowania, Gotowości do podjęcia zatrudnienia od zaraz, Doświadczenia na podobnym stanowisku. Co chcemy Ci zaoferować? Legalne zatrudnienie, Wynagrodzenie 17 zł brutto/godz, Praca w systemie trzyzmianowym po 8h, Wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia. Masz mniej niż 26 lat ? Zgodnie z przepisami Twoje przychody są zwolnione z opodatkowania, tzw. PIT „0”. Jeśli do tego uczysz się lub studiujesz to obejmą cię dodatkowe ulgi. Brzmi dobrze? Nie czekaj – skontaktuj się z nami już dziś! [email protected] Tel:+48 512-044-536 Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)."

Sortowanie paczek - Wrocław

Dodano: 09.07.2020 19:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie. Szukasz pewnego zatrudnienia z wynagrodzeniem wypłacanym w terminie? Lubisz widzieć efekty swojej pracy? Idealnie! Wygląda na to, że Grupa Eurokadra ma dla Ciebie właściwą ofertę. Praca polega na: sortowaniu paczek Lokalizacja: Mirków Czym będziesz się zajmować? Sortowaniem paczek, Kompletowaniem palet, Rozładunkiem / załadunkiem palet w ciężarówce, Utrzymaniem porządku na terenie magazynu. Czego oczekujemy? Zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków, Chęci i motywacji do pracy. Co chcemy Ci zaoferować? Wynagrodzenie w wysokości: 12,85zł netto/h, Pracę w systemie 10 godzin dziennie, od 04:00 do 09:00 i od 16:00 do 21:00 Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, Wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia. A co poza pracą? Pomoc logistyczna w zapewnieniu komfortowego zakwaterowania w atrakcyjnej turystycznie lokalizacji. W pobliżu mieszkania sklepy i miejsca do wypoczynku. Masz mniej niż 26 lat ? Zgodnie z przepisami Twoje przychody są zwolnione z opodatkowania, tzw. PIT „0”. Jeśli do tego uczysz się lub studiujesz to obejmą cię dodatkowe ulgi. Brzmi dobrze? Nie czekaj – skontaktuj się z nami już dziś! [email protected] Tel:+48 502-173-377 Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)."

Wsparcie dla Donbasu od PZU i innych państwowych spółek [Rynek]

Dodano: 07.07.2020 8:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

PZU, wraz z innymi spółkami Skarbu Państwa, Ministerstwem Zdrowia i Polską Fundacją Narodową, wsparło dwa ukraińskie szpitale w Donbasie. (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Intel uruchamia Compiler Center of Excellence w gdańskim ośrodku badawczo-rozwojowym

Dodano: 05.07.2020 7:12 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Gdański ośrodek stanie się centrum innowacji w zakresie kompilatorów, przyśpieszając tym samym rozwój technologii przyszłości, takich jak Sztuczna Inteligencja (AI) oraz Zaawansowane Systemy Wsparcia Kierowcy (ADAS), a także rozwiązań klasy korporacyjnej, superkomputerów i sieci 5G.

Źródło: www.chip.pl

Bezpłatne wsparcie dla osób w kryzysie

Dodano: 02.07.2020 17:08 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM informuje, że uruchomione zostało bezpłatne wsparcie dla osób w kryzysach psychicznych, doświadczeniem przemocy oraz trudności spowodowanych covid-19. W ramach wsparcia proponujemy: grupę wsparcia online na platformie ZOOM telefon zaufania konsultacje online poprzez ZOOM, Skype, WhatsApp Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 733 563 311. Pod tym numerem można również uzyskać wszystkie informacje. Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt realizowany będzie od 01.06.2020 do 31.10.2020. Do udziału w oferowanych przez nas inicjatywach można się zgłaszać przez cały okres trwania projektu. Zadanie jest finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Jak firmy korzystają ze wsparcia z tarczy finansowej?

Dodano: 02.07.2020 15:57 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Wsparcie w ramach tarczy finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju otrzymało 72 proc. mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw - wynika z danych pochodzących od 1800 firm należących do Business Centre Club. Pomoc w ramach tarczy finansowej została uruchomiona dwa miesiące temu, ale dopiero niedawno odblokowano instrumenty skierowane do dużych firm.

Źródło: www.podatki.biz

Technik Farmacji - Praca w Czechach

Dodano: 30.06.2020 11:43 | 5 odsłon | 0 komentarzy

EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta - sieci aptek w różnych lokalizacjach w Czechach - poszukuje Techników Farmacji zainteresowanych pracą stałą. WYMAGANIA: Dyplom ukończenia szkoły technicznej: Technik Farmacji Znajomość języka czeskiego na poziomie min. podstawowym - warunek konieczny Doświadczenie zawodowe min. 1-2 lata na stanowisku Technika Farmacji Chęć relokacji do Czech PRACODAWCA ZAPEWNIA: Umowę o pracę stałą na okres lat 2 (po 3-miesięcznym okresie próbnym) w pełnym wymiarze godzin Wynagrodzenie na start od 954-1174 EUR miesięcznie netto Pełne wsparcie w relokacji - zapewnienie zakwaterowania Pomoc w uzyskaniu nostryfikacji dyplomu Wsparcie w sprawach formalno-prawnych Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Wsparcie dla rodziców co najmniej do drugiej tury wyborów

Dodano: 29.06.2020 13:05 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy zostanie wydłużony do 12 lipca. Taką datę wyznacza nowe rozporządzenie Rady Ministrów. Gdyby nie ono, świadczenie można byłoby pobierać tylko do 28 czerwca.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Lead Full Stack .NET Developer

Dodano: 11.04.2018 16:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

HR&IT BUSINESS PARTNER
Oferujemy: Atrakcyjnego wynagrodzenie oparte o rozliczenie B2B lub Umowę o pracę Wsparcie techniczne i biznesowe
Lokalizacja: lubelskie
Obszar zawodowy: Informatyka / Programowanie

Źródło: www.praca.pl

Lead Full Stack .NET Developer

Dodano: 11.04.2018 16:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

HR&IT BUSINESS PARTNER
Oferujemy: Atrakcyjnego wynagrodzenie oparte o rozliczenie B2B lub Umowę o pracę Wsparcie techniczne i biznesowe Możliwość zdobycia
Lokalizacja: małopolskie
Obszar zawodowy: Informatyka / Programowanie

Źródło: www.praca.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone