poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii
Wiadomości z tagiem Woli  RSS
Planowana baza danych o suszy rolniczej, ubezpieczyciele z dostępem [Rynek]

Dodano: 22.08.2019 8:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Do konsultacji społecznych trafił dokument przygotowany przez Wody Polskie podległe Ministerstwu Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Koordynator pracowników tymczasowych - Niemcy

Dodano: 14.08.2019 19:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Koordynator pracowników tymczasowych pełni bardzo ważną rolę w relacjach pomiędzy kierownictwem, a pracownikami. Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za prawidłową pracę i jej planowanie wśród podległego zespołu. Myślisz, że to praca dla Ciebie? Aplikuj! Koordynator pracowników tymczasowych - Niemcy Miejsce pracy: Gernsheim (Hesja) Niemcy Czym będziesz się zajmować? Kontaktem między kierownictwem, a pracownikami Kierowaniem pracą podległego zespołu Wdrażaniem nowych kolegów do pracy Sygnalizowaniem problemów w miejscu pracy Zbieraniem zamówień przy wykorzystaniu skanera ręcznego Czego wymagamy od Ciebie? Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego Zdolności przywódczych Gotowości do pracy zmianowej Prawa jazdy kat. B Co otrzymasz od nas? Atrakcyjną stawkę 10,45€ do 10,62€ brutto na godzinę Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich Pracę aż do Świąt Bożego Narodzenia Zakwaterowanie Pewną pracę dla znanej rodzinnej firmy Prosimy wysyłać CV na adres: [email protected] Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Order Picker / Zbieracz zamówień - Niemcy!

Dodano: 14.08.2019 19:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Szukasz pracy w Niemczech, która pozwoli Ci dobrze zarobić w euro? Wyjedź do pracy już teraz i wróć do kraju z odłożonymi pieniędzmi zaraz przed Świętami Bożego Narodzenia! Aplikuj już teraz i zagwarantuj sobie najlepsze stanowisko! Order Picker / Zbieracz zamówień - Praca do Bożego Narodzenia! Miejsce pracy: Niemcy, okolice Frankfurtu nad Menem Oferujemy: · Atrakcyjną stawkę w euro! · Pracę aż do Świąt Bożego Narodzenia · Zorganizowane zakwaterowanie · Pewną pracę w znanej firmie · Pomoc w organizacji wszystkich formalności · Opiekę koordynatorów na miejscu · Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich Opis Stanowiska · Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami domowymi · Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości · Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki Wymagania: · Znajomość języka niemieckiego · Pracowitość, punktualność i niezawodność · Gotowość do pracy w systemie zmianowym Prosimy wysyłać CV na adres: [email protected] Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Chleb i kanelbulle w Wola Parku

Dodano: 13.08.2019 19:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy

21 sierpnia wystawa fotograficzna „Chleb i kanelbulle. Szwedzi w Polsce, Polacy w Szwecji” przenosi się do Wola Parku. Ekspozycja autorstwa Adama Tuchlińskiego i Krystyny Romanowskiej pokazuje życie w obu krajach z zupełnie nowej strony, ze wszystkimi cnotami i przywarami ich mieszkańców.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Grupa PKP: GovTech pozwoli uwolnić pomysły służące innowacjom na kolei

Dodano: 13.08.2019 18:27 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Warszawa, 13.08.2019 (ISBnews) - Program GovTech Polska oraz Fundacja Grupy PKP pozwolą uwolnić pomysły służące innowacjom na kolei, ocenili uczestnicy pierwszej Ogólnopolskiej Burzy Mózgów. Już we wrześniu odbędzie się kolejna edycja tego wydarzenia - tym razem poświęcona tematyce Wody i tego, jak mądrze zarządzać polskimi zasobami wodnymi. 

Źródło: https:

Holandia- praca przy pomidorach- od zaraz

Dodano: 13.08.2019 16:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy

PRACA DLA PAŃ-ŚCINANIE POMIDORÓW-SZKLARNIA- BEZ STAWKI WIEKOWEJ Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp. z.o.o. (nr licencji 13657) dla swojego klienta poszukuje Panów chętnych do pracy przy ścinaniu pomidorów - praca w szklarni Oferujemy: - odpłatne komfortowe zakwaterowanie z dojazdem do pracy - atrakcyjna stawka - wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto pracownika - pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności na miejscu Wymagamy: - chęci i gotowości do pracy - dyspozycyjności - zaangażowania - sprawności fizycznej Mile widziane: - prawo jazdy kat. B - doświadczenie na podobnym stanowisku !!! DZWOŃ - OGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC !!!

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Holandia- praca przy kwiatach na dłuższy okres

Dodano: 13.08.2019 16:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Bestenwest Work Sp. z o. o. (13657) dla swojego klienta poszukuje młodych osób chętnych do pracy przy kwiatach Praca w Holandii – bukiety ręczne i bandowe… Oferujemy: - zakwaterowanie na terenie Holandii - opiekę polskich koordynatorów na miejscu - legalne zatrudnienie na terenie Holandii - stawkę godzinową gwarantowaną, zgodną z holenderskim standardem oraz prawem pracy - zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową Oczekujemy: - umiejętność pracy pod presją czasu - gotowości do szybkiego wyjazdu - motywacji i zaangażowania w wykonywane obowiązki ! DZWOŃ - OGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC ! Prosimy o kontakt tylko zdecydowane osoby. Tel: 730-963-400, [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Facebook dla systemu Android: ciemna wersja aplikacji w drodze

Dodano: 13.08.2019 10:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Android dostanie ciemny motyw na skalę całego systemu z wydaniem Androida Q. Analogiczna zmiana zostanie wprowadzona w systemie iOS 13. Do grona ciemnych aplikacji dołączy Facebook. Jak wygląda ciemny Facebook? Messenger ma ciemny motyw od wiosny, ale Facebook wciąż świeci po oczach białym tłem. Już niedługo. Jane Manchun Wong zdradziła, że dla tej aplikacji także powstaje ciemny motyw.&...

Źródło: feedproxy.google.com

Wola Retro ma pozwolenie na użytkowanie, Budimex przenosi tam swoją siedzibę

Dodano: 13.08.2019 10:44 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Warszawski biurowiec Wola Retro uzyskał pozwolenie na użytkowanie, a jego główny wykonawca - Grupa Budimex, przenosi tam swoją siedzibę, podała spółka. Siedziba firmy zajmie biura o powierzchni ponad 7500 m2 - osiem kondygnacji kompleksu.

Źródło: https:

Kurs komputerowy ECDL

Dodano: 12.08.2019 15:14 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Centrum Usług Szkoleniowych (CUS) zaprasza na kurs komputerowy ECDL. Szkolenie jest zakończone uzyskaniem certyfikatu Polskiego Towarzystwa Informatycznego z Warszawy.  Dotychczasowa zdawalność wynosi 100 %. Zakres tematyczny szkolenia to m.in. sprzęt komputerowy, zarządzanie systemami operacyjnymi i plikami użytkownika , praca z pakietem MS Office Word oraz arkuszami kalkulacyjnymi (wprowadzanie, zaznaczanie i edycja danych). Zajęcia odbywają się w centrum Tarnowa TRWA NABÓR! Zadzwoń jeśli masz dodatkowe pytania Rezerwacji miejsc można dokonać: -osobiście (w siedzibie firmy) -telefonicznie: 14 621 00 40  -elektronicznie: [email protected] Szkolimy zawodowo! Harmonogram szkoleń na stronie: www.cus.com.pl Zapraszamy do śledzenia naszego fan page'a na facebooku: Centrum Usług Szkoleniowych Tarnów  Centrum Usług Szkoleniowych ul. Kopernika 7, I piętro 33-100 Tarnów

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone