sobota, 24 marca 2018 r.  Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Wiadomości z tagiem Woli  RSS
Ekspedient w strefie wolnocłowej

Dodano: 23.03.2018 19:19 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Agencja Pracy FallWork Sp z o.o. nr Certyfikatu 6231, to jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Ekspedient w strefie wolnocłowej Miejsce pracy: Wrocław Port Lotniczy OFERUJEMY: -pracę od zaraz; -konkurencyjne wynagrodzenie 15 zł/h brutto wraz z premią; -umowę zlecenie na początek z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z firmą; -możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym; -atrakcyjne miejsce pracy pełne nowych wyzwań; -możliwość doskonalenia umiejętności językowych; ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa stanowiska na terenie strefy wolnocłowej; - obsługa klienta, przyjmowanie i realizacja zamówień; - sprzedaż sugerowana; - dbanie o funkcjonowanie zaplecza WYMAGANIA: -posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej (Sanepid); -dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym; -znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym; -dobra organizacja pracy własnej; Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV bądź kontakt pod nr tel.: 790 790 445 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). *Oferta pracy tymczasowej

Spawacz MAG / Operator robota

Dodano: 23.03.2018 19:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Work Express Sp. z o.o.
Polska umowa o pracę na pełny etat Wynagrodzenie 12,30 euro brutto Premia końca
Lokalizacja: Francja, Bretania
Obszar zawodowy: Praca fizyczna

Źródło: www.praca.pl

Kubisiak z Work Service: Bezrobocie powraca do trendu spadkowego

Dodano: 23.03.2018 13:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Stopa bezrobocia, która w lutym wyniosła 6,8 proc., powróciła do trendów spadkowych, ale sytuacja nie jest jednolita w całym kraju - ocenił w komentarzu do piątkowych danych GUS dyrektor ds. analiz Work Service Andrzej Kubisiak. Dodał, że w siedmiu powiatach odsetek osób bez pracy przekracza 20 proc.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Pracownik DZIAŁU MIESZALNIA

Dodano: 23.03.2018 11:54 | 4 odsłon | 0 komentarzy

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. Poszukujemy pracowników dla swojego Klienta na stanowisko: Pracownik DZIAŁU MIESZALNIA Lokalizacja: Poznań Starołęka Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową, - pracę w systemie 4 brygadowym III zmianowym, - dodatek zmianowy, - pracę na świeżym powietrzu jak również w pomieszczeniu; Obowiązki: ⦁bieżące prace drobne naprawcze z użyciem narzędzi prostych (śrubokręt, młotek, itp.), pobieranie próbek z autocystern dostarczających komponenty, ⦁kontrola procesu poprzez program PrismaWEB oraz wybranych elementów szaf sterowniczych firmy, ⦁czynności porządkowe z użyciem odkurzacza przemysłowego, ⦁ręczne dozowanie komponentów do mieszalników podczas prób technologicznych, ⦁odważanie komponentów z użyciem wag automatycznych i zwykłych. Wymagania: - dyspozycyjność do pracy zmianowej, - sprawność fizyczna, - dynamika ruchów, - efektywność pracy. Podstawowe elementy wyposażenia stanowiska pracy: smarownica, komplety kluczy oczkowych, nasadowych, imbusowych, młotki gumowe i żelazne, śrubokręty, imadło, nożyki tapeciarskie, odkurzacz przemysłowy, miotły, łopaty, wiadra, szufle, kontener aluminiowe na dryblend oraz wagi przemysłowe automatyczne i zwykłe. Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą portalu lub kontakt telefoniczny: 790 790 544 Do dokumentów prosimy dołączyć także klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

Kontroler procesu mieszania - stabilne zatrudnienie

Dodano: 23.03.2018 11:44 | 4 odsłon | 0 komentarzy

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. Poszukujemy pracowników dla swojego Klienta na stanowisko: Kontroler procesu mieszania Lokalizacja: Poznań Starołęka Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową, - pracę w systemie 4 brygadowym III zmianowym, - dodatek zmianowy, - pracę na świeżym powietrzu jak również w pomieszczeniu; Obowiązki: ⦁kontrola procesu mieszania poprzez program sterujący, ⦁pobieranie próbek z autocystern dostarczających komponenty, ⦁czynności porządkowe, ⦁ręczne dozowanie komponentów do mieszalników podczas prób technologicznych, ⦁odważanie komponentów z użyciem wag automatycznych i zwykłych. Wymagania: - dyspozycyjność do pracy zmianowej, - sprawność fizyczna, - dynamika ruchów, - efektywność pracy. Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą portalu lub kontakt telefoniczny: 790 790 544 Do dokumentów prosimy dołączyć także klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

Obsługa stanowiska kasjerskiego – M1 – praca w TEN WEEKEND!

Dodano: 23.03.2018 11:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy nr 6231 obecnie poszukuje kasjerów do galerii M1 . Mamy do zaoferowania : - pracę dorywczą na weekendy - tygodniówki, bądź wypłaty miesięczne - umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS - dodatkowe bony towarowe Obowiązki: - obsługa terminala płatniczego wraz z obsługą kasy fiskalnej (dotykowej); - realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych; - przyjmowanie bonów towarowych i ich realizacja. Oczekujemy tylko: - AKTUALNEJ KS. SANEPID wraz z orzeczeniem lekarskim - dyspozycyjności w godzinach porannych bądź popołudniowych ZATRUDNIENIE OD ZARAZ ! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu lub kontakt pod nr tel. 790 790 544 bądź zapraszamy do naszego biura ul. Towarowa 35, V piętro, Agencja Pracy FallWork (budynek Delta naprzeciwko Dworca Głównego). Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Operator w Odlewni Ciśnieniowej

Dodano: 23.03.2018 7:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Work & Business Solutions
Obsługa i ustawianie maszyn odlewniczych, Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów, Kontrola zgodności produktu ze specyfikacją klienta
Lokalizacja: Dania
Obszar zawodowy: Praca fizyczna

Źródło: www.praca.pl

Narzędziowiec Form Wtryskowych

Dodano: 23.03.2018 7:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Work & Business Solutions
Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy
Lokalizacja: Dania
Obszar zawodowy: Praca fizyczna

Tagi: Prawo, Woli, Fogo
Źródło: www.praca.pl

PRACOWNIK MAGAZYNU – pon.pt.: 8-16

Dodano: 22.03.2018 14:56 | 3 odsłon | 0 komentarzy

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU – pon.pt.: 8-16 Miejsce pracy: GRODZISK WLKP. Oferujemy: -pracę na pełny etat od zaraz w godz. 8-16; -wynagrodzenie godzinowe; -umowę zlecenie; -możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w pracy na magazynie; -proste zadania i obowiązki Obowiązki: - sprawna realizacja procesów magazynowych - załadunki / rozładunki towaru, w tym mechaniczne i ręczne, - kontrola ilościowa i jakościowa, - kompletacja towaru Wymagania: - posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych-Sanepid; - dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku; - własny dojazd do Grodziska Wielkopolskiego, PRZYJDŹ DO BIURA: POZNAŃ UL. TOWAROWA 35, PIĘTRO 5 (PN-PT 9:00-17:00) ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790 790 445 NAPISZ sms o treści: praca Grodzisk Wlkp. APLIKUJ: WYŚLIJ CV Jeżeli znasz osobę poszukującą pracy, prosimy poinformują ją, że prowadzimy rekrutację. *oferta pracy tymczasowej Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Spawacz MAG / Operator robota

Dodano: 22.03.2018 14:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Work Express Sp. z o.o.
Spawanie metodą MIG/MAG elementów maszyn rolniczych, budowlanych i pociągów Obsługi robota
Lokalizacja: Francja, Bretania
Obszar zawodowy: Przemysł / Produkcja

Źródło: www.praca.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Polecam KYLOS hosting

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone