wtorek, 18 września 2018 r.  Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława
Wiadomości z tagiem Woli  RSS
LAMINIARZ – NIEMCY

Dodano: 18.09.2018 13:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

ABC Work (licencja nr 12912) - Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: LAMINIARZ. Oferujemy: - Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin) - Niemiecką umowę o pracę - Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek - Zakwaterowanie - Stałą opiekę polskiego koordynatora - Pomoc w organizacji wyjazdu Zakres obowiązków: - Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców. Wymagania: - Doświadczenie na stanowisku - Wykształcenie kierunkowe lub w zawodzie pokrewnym (mile widziane) - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę - Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) Dlaczego ABC Work: - Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912 - Jesteśmy już 5 lat na rynku - Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami - Pomogliśmy już wielu kandydatom Prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] Pamiętaj o wskazaniu stanowiska w temacie wiadomości. Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym."

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Ludzkie szczątki w gminie Raków

Dodano: 17.09.2018 18:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kości ludzkie, pochodzące prawdopodobnie z okresu II wojny światowej zostały znalezione w miejscowości Wola Wąkopa w gminie Raków. Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach informuje, że szczątki znalazł 76-letni mężczyzna, podczas prac polowych. Kości zostały zabezpieczone do ekspertyzy.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Skażona woda w gminie Morawica. Sprawdź, gdzie

Dodano: 17.09.2018 13:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Woda z ujęcia Dębska Wola w gminie Morawica jest niezdatna do picia. W wyniku badań przeprowadzonych przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kielcach stwierdzono zanieczyszczenie mikrobiologiczne pobranej próbki wody.

Tagi: Woli, Kielcach
Źródło: www.radio.kielce.pl

PRACOWNIK PRODUKCJI – NIEMCY

Dodano: 16.09.2018 11:27 | 2 odsłon | 0 komentarzy

ABC Work (licencja nr 12912) - Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI. Oferujemy: - Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin) - Niemiecką umowę o pracę - Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek - Zakwaterowanie - Stałą opiekę polskiego koordynatora - Pomoc w organizacji wyjazdu Zakres obowiązków: - Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców. Wymagania: - Doświadczenie na stanowisku - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę - Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) Dlaczego ABC Work: - Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912 - Jesteśmy już 5 lat na rynku - Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami - Pomogliśmy już wielu kandydatom Prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] Pamiętaj o wskazaniu stanowiska w temacie wiadomości. Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym."

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Woda w Miedzianej Górze już jest zdatna do picia

Dodano: 15.09.2018 16:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Woda z wodociągu w gminie Miedziana Góra jest już zdatna do picia. Jak informowaliśmy, w czwartek wykryto w nim zanieczyszczenie bakteriami z grupy coli. Od tego czasu obowiązywał zakaz wykorzystywania wody do picia, przygotowywania potraw, mycia naczyń kuchennych, owoców i warzyw oraz mycia zębów i kąpieli noworodków. Woda mogła być wykorzystywana jedynie do celów sanitarnych.

Tagi: Woli, Góra
Źródło: www.radio.kielce.pl

Prace w laboratorium

Dodano: 14.09.2018 15:38 | 6 odsłon | 0 komentarzy

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów, który jest wiodącym przedsiębiorstwem w dziedzinie obróbki zdjęć, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Prace w laboratorium Miejsce pracy: Kędzierzyn–Koźle Nr ref: JD/PL/09/2018 Opis stanowiska: - praca w laboratorium na dziale wysyłki i poligrafii, która polegają na wykonywaniu prostych, manualnych czynności związanych z: kompletowaniem towaru, kontrolowaniem jakości, wykładaniem materiału do maszyn drukujących, wykonywaniem prostych prac introligatorskich - praca na dziale wysyłki związane są z obsługą programu komputerowego Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - praca w okresie październik/grudzień - miłą atmosferę w pracy - możliwość dłuższej współpracy - praca na umowę zlecenia Wymagania: - dokładność - sumienność - sprawność ruchowa Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres: Agencja Pracy OTTO Opole, ul. 1 Maja 3-5 telefon: 77 407 94 71 lub 519 688 194 e-mail: [email protected] lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem „Prace w laboratorium” Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.” Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie www.ottoworkforce.pl). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem http://rodo.ottoworkforce.pl/pdfs/zgody_pl/recruitment_pl.pdf

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Wody Polskie zbyt pazerne. Za wcześnie chcą opłat od deszczówki

Dodano: 11.09.2018 19:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Obecne brzmienie przepisu o opłatach stałych za odprowadzenie wód opadowych i roztopowych nie przesądza jednoznacznie, że korzystający powinni być nimi obciążani już od momentu uzyskania pozwolenia wodnoprawnego. Tak uznał sąd w Olsztynie i uchylił decyzję o ich naliczeniu.

Tagi: Woli, Polskie
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Bitwa Białostocka 2018. Rekonstrukcja bitwy o Białystok 1920 znów przyciągnęła tłumy (19.08.2018) YouTube (zdjęcia, wideo)

Dodano: 19.08.2018 15:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Bitwa Białostocka 2018. Rekonstrukcja bitwy o Białystok 1920 (19.08.2018). Wozy pancerne, ułani na koniach, radzieccy żołnierze, płonąca chata, mnóstwo huku i dymu. Białostoczanie tłumnie oglądali rekonstrukcję bitwy białostockiej

Tagi: Woli, Tuż, YouTube
Źródło: www.poranny.pl

Pracownik prefabrykacji - stolarz / cieśla

Dodano: 11.04.2018 15:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Work Express Sp. z o.o.
Czytanie rysunku technicznego. Umiejętność pracy przy stola stolarskim. Doświadczenie na prefabrykacji, produkcji drewnianych
Lokalizacja: Belgia, Dilsen
Obszar zawodowy: Przemysł / Produkcja

Tagi: Woli
Źródło: www.praca.pl

Pracownik prefabrykacji - Betoniarz

Dodano: 11.04.2018 15:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Work Express Sp. z o.o.
Doświadczenie w pracy na prefabrykacji Gotowość do wyjazdu własnym samochodem Przygotowanie betonu do produkcji
Lokalizacja: Belgia
Obszar zawodowy: Praca fizyczna

Tagi: Prawo, Woli
Źródło: www.praca.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone