poniedziałek, 20 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela
Wiadomości z tagiem Wojciech  RSS
Kora, liderka zespołu Maanam, spoczęła na Wojskowych Powązkach

Dodano: 08.08.2018 13:05 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Kora, czyli Olga Sipowicz - liderka zespołu Maanam, spoczęła w środę na stołecznych Wojskowych Powązkach. Pożegnała ją rodzina, przyjaciele, przedstawiciele świata kultury i tłumy fanów. Była diamentem najczystszej wody - mówił dziennikarz muzyczny Wojciech Mann.

Tagi: Wojciech, Olba
Źródło: https:

Wojciech Nowicki ma dostać nagrodę od władz Białegostoku. Na naszego mistrza czeka 30 tys. złotych [ZDJĘCIA]

Dodano: 08.08.2018 11:31 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Białegostoku chce nagrodzić Wojciecha Nowickiego za zdobycie złotego medalu na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy w Berlinie. - Jako przewodniczący Komisji Sportu i Turystki Rady Miasta deklaruje, że ten sukces nie pozostanie bez echa - zapewnia również radny PiS Sebastian Putra.

Źródło: www.poranny.pl

Skrót meczu Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 2:1 [WIDEO]

Dodano: 06.08.2018 19:15 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Skrót meczu Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa. W drugim meczu 3. kolejki Fortuna 1 Ligi Chojniczanka Chojnice wygrała u siebie z Rakowem Częstochowa 2:1. Gole dla chojniczan strzelali Wojciech Trochim i Hubert Wołąkiewicz, honorowe trafienie dla Rakowa zanotował Piotr Malinowski. Zobaczcie wideo!

Źródło: www.pomorska.pl

Wojciech Wójtowicz tłumacz przysięgły języka francuskiego

Dodano: 05.08.2018 10:40 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Dla wszystkich osób, które poszukują usług sprawdzonego i zaufanego tłumacza przysięgłego języka francuskiego, można śmiało polecić Wojciecha Wójtowicza, który działa w branży już dziesięć lat, a jego usługi cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Ukończył on studia na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz zdobył dodatkowe kwalifikacje podczas nauki na uczelniach francuskich. Zajmuje się tłumaczeniami pisemnymi oraz ustnymi. Nie boi się nowych wyzwań i chętnie podejmuje się trudnych i wymagających tekstów. Wojciech Wójtowicz tłumacz przysięgły języka francuskiego ul. Marzycieli 20 K/2 32-087 Zielonki

Tagi: Wojciech
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Kielczanie mają wielkie serca

Dodano: 03.08.2018 15:52 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Ponad 10 tysięcy złotych udało się zebrać dla syryjskich dzieci, podczas koncertów: „Alleluja, czyli Happy Day” i 45. Festiwalu Harcerskiego. Kwesta była częścią charytatywnej akcji „Kielce dla Syrii”. Kampania, której inicjatorem jest prezydent Wojciech Lubawski, organizowana jest przez miasto, we współpracy z kieleckim oddziałem Caritas. Celem akcji jest zebranie pieniędzy na zorganizowanie kolonii oraz pomocy edukacyjnej dla dzieci i młodzieży z bliskowschodniego kraju.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Wojciech Głowacki awansuje na stanowisko Vice President of Sales w RTB House

Dodano: 03.08.2018 9:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Zajmie również stanowisko w zarządzie spółki.

Źródło: feedproxy.google.com

Katolicka Księgarnia Internetowa - Święty Wojciech

Dodano: 31.07.2018 14:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Święty Wojciech to katolicka księgarnia online, która oferuje wydawnictwa katolickie. U nas kupisz m.in. Pismo Święte, biografie świętych, modlitewniki i rozważania, pomoce katechetyczne czy duszpasterskie, programy duszpasterskie czy pamiątki z okazji I Komunii Świętej. Mamy również podręczniki, książki dziecięce i młodzieżowe, słowniki, leksykony, czy literaturę faktu. Oprócz książek w wersji papierowej dostaniesz czasopisma katolickie, audiobooki, e-booki, filmy oraz płyty z muzyką religijną. Katolicka Księgarnia Internetowa - Święty Wojciech ul. Chartowo 5 61-245 Poznań

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

rajdy / Powrót Chuchały

Dodano: 31.07.2018 11:40 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Wojciech Chuchała wraca na trasy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.Mistrz Polski z sezonu 2014 i FIA ERC 2 z 2016 roku ma wystartować w Rajdzie Rzeszowskim. Zasiądzie za kierownicą Subaru Imprezy ...

Źródło: rajdy.autoklub.pl

Sukces miasta. Europeada wraca do Kielc

Dodano: 31.07.2018 8:17 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W 2022 roku Kielce będą ponownie gospodarzem Europeady, czyli Festiwalu Miłośników Kultury Ludowej. Jak powiedział prezydent Kielc Wojciech Lubawski nominację ogłoszono kilka dni temu w Portugalii podczas kolejnego festiwalu. Gość Radia Kielce dodał, że miasto zostało bardzo dobrze ocenione za organizacje imprezy w 2014 roku. Goście z całej Europy byli zadowoleni i dawali temu wielokrotnie wyraz. Efektem tej oceny było przyznaniu miastu organizacji następnego festiwalu.

Źródło: www.radio.kielce.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone