sobota, 26 maja 2018 r.  Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Wiadomości z tagiem Wiedza  RSS
Europejska kultura zawitała do Kielc

Dodano: 24.05.2018 16:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

„Europa da się lubić” - pod takim hasłem w Kielcach odbywa się III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej organizowany przez Świętokrzyską Wojewódzką Komendę OHP w Kielcach oraz Komendę Główną OHP.

Źródło: www.radio.kielce.pl

DIMAQ DAY, czyli czas na digitalowe trendy

Dodano: 17.05.2018 11:03 | 7 odsłon | 0 komentarzy

6 czerwca odbędzie się wydarzenie skierowane przede wszystkim do digital marketerów. Wiedza z obszaru e-marketingu zostanie przekazana uczestnikom podczas 12 warsztatów w obrębie 3 streamów.

Tagi: Wiedza
Źródło: di.com.pl

Poznaliśmy laureatów I edycji Świętokrzyskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej

Dodano: 10.05.2018 15:46 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Julia Barańska z VI Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach zwyciężyła w I edycji Świętokrzyskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej, organizowanej przez Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Nagrobki Wrocław

Dodano: 09.05.2018 17:50 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Śmierć bliskiej nam osoby jest zawsze bardzo trudnym przeżyciem. Każdy radzi sobie z taką stratą w inny sposób, ale wszyscy chcemy, aby pamięć o zmarłym nigdy nie zniknęła. Między innymi z tego powodu, staramy się właściwie zatroszczyć o groby naszych bliskich, które są swego rodzaju pamiątką po nich. Dlatego też, tak wiele uwagi przykładamy do tego, jak prezentują się ich nagrobki. Wrocław jest natomiast miastem, w którym znajdziemy firmę zajmującą się tworzeniem naprawdę wyjątkowych nagrobków. Thust to firma działająca w branży kamieniarskiej od bardzo długiego czasu. Wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenia sprawiła, że pomniki nagrobne przez nią produkowane, zdecydowanie wyróżniają się spośród tych, z którymi spotykamy się na co dzień. Doskonałej jakości materiały oraz chęć pełnej współpracy z klientem, dotyczącej wyglądu nagrobków powodują, że z oferty Thust korzysta bardzo dużo osób. Warto zajrzeć na stronę thust.pl, aby obejrzeć galerię prezentującą między innymi niezwykłe pomniki dziecięce.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Roman Polański grozi Akademii procesem

Dodano: 09.05.2018 8:43 | 2 odsłon | 0 komentarzy

26 kwietnia Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej postanowiła usunąć ze swojego grona reżysera Romana Polańskiego. Podstawą prawną tej decyzji były przepisy Akademii przyjęte w grudniu jako pokłosie afery Harveya Weinsteina. Zgodnie z tymi przepisami można usunąć osobę z grona Akademii, jeśli swym zachowaniem nie przestrzega moralnych wartości wyznawanych przez tę organizację, do których należy

Źródło: www.filmweb.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone