poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.  Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Wiadomości z tagiem WiFi  RSS
"Dostałam gorszy kredyt, bo jestem kobietą". Wiek emerytalny to problem dla banków

Dodano: 15.06.2019 17:03 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Nasza czytelniczka po trzydziestce postanowiła wziąć kredyt hipoteczny. - Dali mi tylko na 25 lat. Tłumaczyli, że przez obniżony wiek emerytalny nie mogą mi dać na dłużej - żali się pani Magda. Mówi, że to dyskryminuje kobiety. Jej bank zapowiada zmiany "jeszcze w tym miesiącu".

Tagi: Dani, WiFi
Źródło: https:

Wizz Air najbardziej zieloną linią lotniczą w Europie

Dodano: 14.06.2019 13:06 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Linia lotnicza Wizz Air działa przy najniższej emisji CO2 przypadającej na pasażera spośród wszystkich linii lotniczych biorących udział w badaniu. Z wynikiem 56,5g CO2 na pasażera/km w maju 2019 roku, Wizz Air jest linią lotnicza o najmniejszym śladzie środowiskowym na pasażera. Co więcej, Wizz Air podejmuje kolejny krok i uwzględnia dane dotyczące emisji w comiesięcznych... pochodzi z serwisu .

Tagi: Linux, WiFi
Źródło: https:

Kroplówki Witaminowe - Wita Medica we Wrocławiu

Dodano: 14.06.2019 8:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W Centrum Medycznym Wita Medica oferujemy szeroki zakres usług, a nasza specjalność to kroplówki witaminowe. Odpowiednio skomponowane wlewy witaminowe podajemy dożylnie, co zapewnia 100% wchłanialność preparatów. Kroplówka Beauty, Hydro, Energie, Detox czy też Kroplówka Sport to tylko niektóre stosowane przez nas kuracje witaminowe. Zabiegi oferujemy zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie, sportowców, seniorów czy też osób przewlekle chorych. Postaw na świadomą kurację z Wita Medica i ciesz się zdrowiem w każdym wieku. Zadzwoń i umów się na wizytę. Wita Medica ul. Zakładowa 14C 50-234 Wrocław tel. 734 924 924 e-mail: [email protected] strona internetowa: http://witamedica.pl/

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Wrocław. Rita Baum pokaże "Wiek biblijny"

Dodano: 14.06.2019 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne Rita Baum zaprasza 17 czerwca spektakl "Wiek biblijny" na podstawie opowiadania Gustawa Herlinga-Grudzińskiego.

Źródło: www.e-teatr.pl

Wild z MI: Potrzeba nowej polityki w zakresie sieci lotnisk w Polsce

Dodano: 11.06.2019 16:33 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Rozwój ruchu lotniczego w Polsce i planowana budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego (CPK) niosą ze sobą konieczność wypracowania nowych założeń oraz podejścia do polityki lotniczej, w tym w zakresie dotyczącym sieci lotnisk, poinformował pełnomocnik rządu ds. CPK, wiceminister infrastruktury Mikołaj Wild. Nowy dokument powinien zostać opracowany do 2020 r.

Tagi: Polska, Nowi, WiFi
Źródło: https:

Wt, 10 lip 19:00 (TLC) - Wiza na miłość: pierwsze spotkanie

Dodano: 04.06.2019 7:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Troje Amerykanów przekonanych, że przez internet poznali swoje bratnie dusze przygotowuje się do podróży zagranicznych. Zamierzają wreszcie spotkać swoich

Tagi: WiFi
Źródło: https:

dziś, 9 lip 18:30 (HBO) - Ukryte piękno

Dodano: 04.06.2019 7:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Howard Inlet (Will Smith) jest człowiekiem sukcesu, który pracuje w agencji reklamowej. Kiedy umiera jego ukochana córka, załamuje się. Zrozpaczony Howard

Tagi: Kiedy, WiFi
Źródło: https:

Wiza do USA. Sprawdzą twoje konto na Facebooku i Instagramie

Dodano: 02.06.2019 10:16 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Oprócz standardowych danych, wszyscy ubiegający się o wizę do USA będą musieli podać swoje dawne adresy mailowe, numery telefonów oraz... nazwy kont w mediach społecznościowych. Takie wymogi chce wprowadzić amerykański Departament Stanu.

Źródło: https:

Wizz Air świętuje otwarcie bazy w Krakowie

Dodano: 30.05.2019 7:18 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Linia Wizz Air otworzyła najnowszą polską bazę w Krakowie. To 25. baza w stale rozwijającej się siatce WIZZ. Linia umieści 3 samoloty typu Airbus A321 w Krakowie w maju, sierpniu i wrześniu 2019 roku. WIZZ oferuje 18 niskokosztowych nowych tras z Krakowa do 15 krajów. Bilety na te połączenia można rezerwować na stronie wizzair.com oraz przez... pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Pokazy taneczne Pole Dance od 12 tys w górę

Dodano: 29.05.2019 13:27 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Najbardziej prestiżowy klub w Gdańsku poszukuje dziewczyn do Pokazów Tanecznych Pole Dance. TANIEC: Dziewczyny pracujące jako tancerki co godzinę wykonują prezentację na scenie. Dodatkowo każdy z klientów klubu może wykupić taniec prywatny wykonany przez wybraną tancerkę, który trwa od 3-5 minut. Tancerki mają również możliwość zarobku na drinkach, szampanach i różach kupowanych przez naszych klientów. OD CZEGO ZACZĄĆ? Co zrobić, by zostać tancerką… Nie musisz mieć doświadczenia. Dziewczyna chcąca zostać tancerką odbywa szkolenie w zakresie tańca pole dance oraz zasad pracy w naszych klubach. Zagwarantowana jest również porada profesjonalisty od wizerunku. Nowe tancerki zawsze mogą liczyć na pomoc i radę doświadczonych koleżanek. Zarobki od 12 tys zł. WSZYSTKO O NAS Klub nocny Wild Orchid to lokal o wysokim poziomie gdzie klienci mogą podziwiać urodę oraz umiejętności tancerek. Jeżeli chcesz zarobić niezłe pieniądze dobrze się przy tym bawiąc to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Dla osób z poza Trójmiasta oferujemy mieszkanie służbowe :) *W klubie jest tylko taniec – nie prowadzimy żadnych dodatkowych usług.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone