czwartek, 24 stycznia 2019 r.  Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Wiadomości z tagiem Wenty  RSS
Radni Koalicji Obywatelskiej chcą wspierać walkę z mową nienawiści

Dodano: 23.01.2019 17:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Radni Koalicji Obywatelskiej składają projekt programu walki z mową nienawiści w kieleckich szkołach. Podczas spotkania z dziennikarzami, na którym przedstawili założenia swojego programu, pochwalili decyzję prezydenta Kielc Bogdana Wenty o zorganizowaniu lekcji wychowawczych, poświęconych mowie nienawiści. Zdaniem radnego Michała Brauna, inicjatywa prezydenta jest słuszna, jednak kwestia eliminacji języka nienawiści, zwłaszcza wśród młodzieży powinna być bardziej kompleksowa.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Sowieccy żołnierze usunięci z grona Honorowych Obywateli Kielc?

Dodano: 15.01.2019 18:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Usunięcia 31 sowieckich żołnierzy z grona Honorowych Obywateli Kielc domaga się ponownie Stowarzyszenie „Kieleccy Patrioci”. Pismo w sprawie wykreślenia wojskowych z listy trafiło do prezydenta Kielc Bogdana Wenty oraz Rady Miasta.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Rodzice się martwią, prezydent Wenta apeluje

Dodano: 11.01.2019 16:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Czy w szkołach wystarczy miejsc dla naszych dzieci? - to pytanie zadali dziś rodzice Bogdanowi Wencie, prezydentowi Kielc. Do ratusza przyszła grupa około 50 osób. Inicjatorka spotkania Magdalena Fogiel-Litwinek tłumaczy, że reforma oświaty sprawiła, iż do szkół średnich trafi podwójny rocznik dzieci. Będą to zarówno absolwenci podstawówek, jak i gimnazjów.

Tagi: Rodzice, Wenty
Źródło: www.radio.kielce.pl

Szczepionkowy pat trwa

Dodano: 03.01.2019 16:37 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Nadal pat w sprawie bezpłatnych szczepień dzieci przeciw meningokokom w Kielcach. Jak informowaliśmy, z powodu zwłoki prezydenta Bogdana Wenty z podpisaniem stosowanego rozporządzenia, niektóre kieleckie przychodnie nie wykonują tego zabiegu.

Tagi: Wenty
Źródło: www.radio.kielce.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone