sobota, 23 czerwca 2018 r.  Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
Wiadomości z tagiem Washington  RSS
Po wejściu RODO strony amerykańskich mediów niedostępne dla Europejczyków, blokady na „LA Times” i „Chicago Tribune”

Dodano: 17.06.2018 7:23 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Po wejściu w życie unijnej dyrektywy RODO o ochronie danych osobowych część internetowych stron amerykańskich wydawców stała się niedostępna dla czytelników w Europie. Wśród nich są m.in. serwisy „LA Times” i „Chicago Tribune”, z kolei „Washington Post” czy „Time” wymagają od europejskich użytkowników zgodny na akceptację regulaminu dotyczącego wykorzystania ich danych.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Ch. Krauthammer z "Washington Post" jest śmiertelnie chory, żegna się z czytelnikami

Dodano: 09.06.2018 13:14 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Charles Krauthammer, czołowy konserwatywny publicysta amerykański, piszący głównie dla dziennika "Washington Post" i komentujący w telewizji Fox News, jest śmiertelnie chory na raka. W opublikowanym na łamach gazety liście pożegnał się z czytelnikami i widzami.

Źródło: https:

Mariusz Czerkawski: Vegas? Misja niemożliwa. Ale…

Dodano: 07.06.2018 16:07 | 6 odsłon | 0 komentarzy


"Przed hokeistami Vegas Golden Knights jest tak naprawdę misja niemożliwa - ale szansa jest zawsze (…). To mógłby być cud w Las Vegas" - tak Mariusz Czerkawski, były znakomity zawodnik grający przez wiele lat w lidze NHL, komentuje tegoroczną finałową rywalizację o Puchar Stanleya. W tej chwili debiutujący w najlepszej lidze świata Golden Knights przegrywają w serii z Washington Capitals 1-3. Najbliższej nocy powalczą o to, by uciec spod miecza. Capitals z Aleksandrem Owieczkinem na czele marzą zaś o tym, by po wielu latach oczekiwania...

Źródło: www.rmf24.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone