wtorek, 20 lutego 2018 r.  Imieniny: Anety, Lehca, Leona
Wiadomości z tagiem Warty  RSS
Jakie witryny warto zabezpieczyć certyfikatem SSL?

Dodano: 20.02.2018 7:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Każdemu właścicielowi strony internetowej powinno zależeć na jak największej ilości odwiedzin. Oczywiście, kluczowy jest ruch na stronie, który będzie wartościowy, a więc prowadził będzie do założenia konta, zrobienia zakupów czy też odwiedzenia podstron. Warto zadbać więc o to, aby nasza strona www znajdowała się jak najwyżej w rankingach Google.

Tagi: Jakub, Warty
Źródło: di.com.pl

Śr, 21 lut 22:05 (Nowa TV) - Moi chłopcy

Dodano: 19.02.2018 19:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Życie Joego Warra wali się wraz ze śmiercią żony. Joe zostaje samotnym rodzicem energicznego sześciolatka. Wkrótce w jego życiu pojawia się nastoletni...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Orlingo 100 Pellet 24KW

Dodano: 19.02.2018 13:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Koledzy. Koleżanki. Macie jakieś doświadczenia z tym kotłem? Warto go kupić? Jak się sprawuję?

Tagi: Warty
Źródło: forum.muratordom.pl

Zwijarka papierosowa ręczna do robienia papierosów

Dodano: 18.02.2018 14:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy

PROMCJA! Zwijarki papierosowe w obniżonych cenach. Zwijarka papierosowa ułatwia i znacznie przyspiesza samodzielne robienie, skręcanie papierosów. Oferujemy zwijarki metalowe z pudełkiem na tytoń, ręczne, automatyczne, plastikowe, na bibułki 70mm, 78mm, 110mm. Ceny od 4,50 -16 zł brutto (ceny detaliczne). Aby zrobić samemu papierosa niezbędne są następujące produkty: tytoń, bibułki (bletki) lub gilzy, filtry. Warto zaopatrzyć się również w narzędzia ułatwiające napełnianie: nabijarki, zwijarki, akcesoria do przechowywania tytoniu: pudełka, etui oraz etui do przechowywania gotowych papierosów: papierośnice. Firma Elenpipe Sp. z o.o. oferuje szeroką gamę akcesoriów do palenia cygar, fajek, papierosów m.in.: nabijarki papierosowe, bibułki (bletki), młynki do tytoniu, humidory na cygara, fajki drewniane, ubijaki, etui na fajki. Promocyjne ceny, rabaty, niskie ceny dla hurowników. www.elenpipe-sw.com

Tagi: Firma, Ceny, Warty
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Tabletki na odchudzenie

Dodano: 18.02.2018 13:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Szukasz skutecznego sposobu na odchudzanie? Warto sprawdzić tabletki, które pomogą Ci w zachowaniu odpowiedniej sylwetki. To niezwykle proste, wystarczy połączyć ze sobą kilka czynników, tak by zachować odpowiedni balans między wagą a codziennością. Zapraszamy:

Tagi: Szukamy, Warty
Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Umil kotom ich święto

Dodano: 16.02.2018 19:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ten weekend upływa pod znakiem miauczenia - w sobotę, 17 lutego, obchodzony jest Światowy Dzień Kota. Warto pamiętać także o tych, które z różnych względów wciąż czekają na swój dom i opiekuna. - Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia w tym wyjątkowym dniu......

Tagi: Warty
Źródło: www.24kurier.pl

Rewitalizacja zbiornika w Sielpi zagrożona! Gmina będzie musiała zwrócić dotację?

Dodano: 16.02.2018 14:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Warta ok. 30 milionów złotych odbudowa i rewitalizacja zbiornika w Sielpi może być zagrożona ...ze względu na brak właściwego podpisu Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Decyzję środowiskową dla tej inwestycji, od wielu miesięcy skarży Mazowiecko-Świętokrzyskie Towarzystwo Ornitologiczne.

Tagi: Ochrona, Warty
Źródło: www.radio.kielce.pl

Kwietniowe Ubuntu w wersji minimalistycznej: tylko desktop i przeglądarka

Dodano: 16.02.2018 12:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy

image Kwietniowe wydanie Ubuntu Bionic Beaver coraz bliżej, a wraz z nim nowa opcja instalacji dla minimalistów. Minimal Install będzie można wybrać, jeśli chcemy jedynie szybko zainstalować system gotowy do przeglądania stron internetowych, bez dodatkowych programów. Opcję minimalistycznej instalacji znajdziemy w nowym instalatorze Ubuntu. Warto wiedzieć, że nie ma ona zastąpić dystrybucji&...

Tagi: Minimum, Warty
Źródło: feedproxy.google.com

Ten sposób robi się coraz bardziej popularny: mycie włosów Coca-colą. Warto spróbować?

Dodano: 16.02.2018 9:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

My podchodzimy do tego pomysłu sceptycznie.

Tagi: Warty
Źródło: polki.pl

Bogdan Hołownia / Chris Schittulli - Uciekaj moje serce

Dodano: 15.02.2018 19:21 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Duet wyjątkowy. Spotkanie dwóch osobowości o niespotykanej wrażliwości muzycznej i charyzmie, Bogdana Hołowni, polskiego pianisty jazzowego i Chrisa Schittulli, francuskiego wokalisty.
Artyści sięgają po utwory z kanonu wielkich polskich piosenek Jerzego Wasowskiego, Jeremiego Przybory, Agnieszki Osieckiej, Henryka Warsa czy Jacka Cygana interpretowanych po raz pierwszy po francusku oraz niezapomnianych piosenek francuskich Edith Piaf, Charles Trenet, Yves Montand, Gilbert Bécaud czy Michel Legrand.
Wysmakowana i subtelna aranżacja, wyjątkowe warunki głosowe Chrisa i mistrzowska interpretacja utworów przez Bogdana dają niezwykły, nowy przekaz piosenek. Wszystkie elementy układają się w harmonijną całość tworząc wspaniałą, niepowtarzalną i intymną atmosferę, zabierając odbiorów w muzyczną podróż po Francji i Polsce.
Bogdan Hołownia - jeden z najwrażliwszych polskich pianistów jazzowych.
Pochodzi z Torunia. W latach 1985 – 1988 studiował muzykę w kwartecie Jana Ptaszyna Wróblewskiego, legendarnego wspaniałego Mistrza i nauczyciela.. W latach 1990-1993 studiował w Berklee College of Music w Bostonie (USA) u profesora Ray‘a Santisiego i Grega Hopkinsa. W USA Bogdan współpracował z Davem Clarkiem, Skippem Haddenem, George Zoncem, Larrym Kohutem, Jeffem Stitelym, Bronkiem Suchankiem, Grażyną Auguścik, Jerzym Głodem, Michałem Urbaniakiem i Urszulą Dudziak. Odbył też trasy koncertowe z Big Bandem Artie Showa.
Wspólnie z basistą Bronisławem Suchankiem nagrali kilka płyt poświęconych muzyce polskiej. Założyciel wytwórni płytowej Hobo Records. Jego biurko zawiera stosy kompozycji Jerzego Wasowskiego, Henryka Warsa, Władysława Szpilmana, Jerzego Petersburskiego, Jerzego Abratowskiego … Zapis utworów wspaniałych Polskich mistrzów piosenki ..
W marcu 2001 otrzymał nagrodę Fryderyka w kategorii Jazzowy Album Roku za solową płytę Don’t Ask Why - piano solo. Został również laureatem Grand Prix Jazz Melomani za 2002 rok w kategorii artysta roku.
Bogdan gra w swoim trio o nazwie L.A. Trio. Grywa również z El Jazz Quintetem. Akompaniuje Joannie Trzepiecińskiej, Lorze szafran, Magdzie Umer, Adze Zaryan, Agnieszce Wilczyńskiej …
Chris SCHITTULLI - francuski wokalista, aranżer, kompozytor.
Pochodzi z Grenoble. Dla swojej żony Polki przeprowadził się z Francji do Warszawy, gdzie obecnie mieszka i rozwija swoją karierę muzyczną.
Prowadzili go m.in. światowej sławy baryton Mark Pancek czy Thierry Peala, uznany wokalista jazzowy. Przygoda ze śpiewem Bel Canto pozwoliła mu na tworzenie muzyki pełnej ekspresji, uczuć i emocji. Chris z łatwością porusza się w szerokim repertuarze pop, jazz, rock, pop-opera, piosenki autorskiej czy poezji śpiewanej. Od 2008 roku współpracuje z jednym z najbardziej znanych trenerów wokalnych we Francji Richardem Cross’em, a w 2013 roku kończy słynną paryską szkolę „Pédagogie de Richard Cross” która pozwala mu jednocześnie rozwijać pasję pedagoga śpiewu. Współzałożyciel grupy muzycznej DIVINO, znanej z repertuaru pop-opera.
Bilety w cenie 50 zł
Rezerwacje 887 333 383

Starsze wiadomości »
reklama
Rapidox.pl

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone