poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.  Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Wiadomości z tagiem Warty  RSS
Warto zatrudniać osoby niepełnosprawne

Dodano: 17.06.2019 10:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Panuje przekonanie, że osoba niepełnosprawna to pracownik, który nie spełni oczekiwań pracodawcy – stwierdził w „Na każdą pogodę” Andrzej Michalski, dyrektor świętokrzyskiego oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Ranking agencji marketingowych' 2019. Warto do nich wysłać brief na kampanię

Dodano: 15.06.2019 9:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Komu ufają firmy i powierzają budżety marketingowe? Oto TOP 20 agencji, które warto wziąć pod uwagę przygotowując brief na kampanię promocyjną

Tagi: Warty, Kong
Źródło: feedproxy.google.com

Na co zwrócić uwagę kupując letnie opony

Dodano: 13.06.2019 10:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Sezon na opony letnie trwa w najlepsze. Ta niewielka płaszczyzna decyduje nie tylko o przyczepności auta, lecz także o bezpieczeństwie pasażerów. Warto więc zadbać, aby opony letnie były możliwie jak najwyższej jakości. Konieczność całkowitej wymiany ogumienia jest obowiązkowa. Dlaczego? Ponieważ opony letnie i zimowe są zbudowane w zupełnie inny sposób. Podstawową różnicę - budowę bieżnika, widać na pierwszy rzut oka. Opony na lato posiadają duże i gładkie klocki oraz szerokie kanały, dzięki którym bezproblemowo odprowadzają wodę z centralnej części czoła. Zakup letnich opon samochodowych to nie lada wyczyn. Na co więc zwrócić uwagę? Jakie opony wybrać?

Tagi: Jakub, Warty, Opolu
Źródło: www.olsztyn.com.pl

Warta przenosi swoją siedzibę [Rynek]

Dodano: 13.06.2019 8:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Warta informuje, że została strategicznym najemcą biurowca Warsaw UNIT. Firma zajmie niemal 20 tys. m2 powierzchni biurowej na 11 najwyższych (...)

Tagi: Firma, Warty
Źródło: feedproxy.google.com

Balustrady – rodzaje i charakterystyka

Dodano: 12.06.2019 19:12 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Funkcją balustrady jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom korzystającym ze schodów. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów balustrad: pełne, kurtynowe i ażurowe. Warto wspomnieć, że wybór właściwej balustrady jest bardzo istotny, bo musi ona być nie tylko użyteczna, ale również atrakcyjna wizualnie. Jak każdy element pomieszczenia musi ona współgrać z całą aranżacją.

Tagi: Warty
Źródło: di.com.pl

Jak prawidłowo pielęgnować swoją skórę?

Dodano: 12.06.2019 19:12 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Pielęgnacja skóry jest bardzo ważna. Niestety większość z nas troszczy się o twarz, a zapomina o ciele. Większość z nas przypomina sobie o nim dopiero w sezonie wiosenno-letnim. Natomiast po wakacjach znowu zapomina o pielęgnacji ciała do kolejnych ciepłych dni. Warto jednak odpowiednio pielęgnować ciało przez cały rok, a będziemy zawsze w doskonałej formie. Jak jednak to robić?

Źródło: di.com.pl

(21) Materac Salsa Hilding - SalonSnu

Dodano: 12.06.2019 13:38 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dużą część swojego życia przeznaczamy na sen. Warto więc zatroszczyć się o to byśmy mogli właściwie wypocząć, aby sen nas regenerował i dodawał sił do codziennych zajęć. Niewątpliwie przyznacie, że na komfort snu ogromny wpływ ma podłoże na jakim śpimy. Dlatego chcemy zaproponować Wam idealny materac producenta Hilding. Materac Salsa to połączenie przyjemności z z troską o zdrowie. Można go nabyć w różnych wielkościach i z dwoma pokrowcami. Materac podzielony jest na 7 stref, przez co każda część naszego ciała regeneruje się w odpowiednim stopniu. Podstawą materaca jest plastyczna pianka Flexifoam jak również pianka Visco która reaguje na temperaturę ciała. W naszym sklepie internetowym można zakupić taki materac w niesamowicie korzystnej cenie. Zapewniamy bezpłatną wysyłkę. Czas realizacji jest podany przy poszczególnych produktach. oferujemy zakupu na raty. Zachęcamy do zakupu materaca Salsa.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Kurs na uprawnienia operatora wózka widłowego

Dodano: 11.06.2019 13:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jest wiele powodów przemawiających za zrobieniem kursu na wózki widłowe. Po pierwsze uprawnienia kosztują tylko kilkaset złotych i są ważne bezterminowo. Po drugie na operatorów wózków widłowych czeka dużo ofert pracy. Po trzecie średnie zarobki operatora wózka widłowego wynoszą 2700 złotych brutto. Ponadto jest to praca wymagająca samodzielności, ponieważ operatorzy wózków widłowych mają sporo wolności w pracy. Ośrodek Kształcenia Zawodowego prowadzi kurs na wózki widłowe w cenie 550 złotych od osoby. Jest to kurs operatora wózków widłowych z napędem wszystkich typów, składający się z części teoretycznej i praktyki na wybranym typie wózków widłowych. Ponadto kursanci otrzymują niezbędne pomoce naukowe i pomoc instruktorów doskonalenia zawodowego przez cały czas trwania kursu. Warto wspomnieć, że jeżeli zapiszesz się na kurs wraz z przyjaciółmi cena kursu ulega zmniejszeniu. Więcej informacji w cenniku na stronie ośrodka, do której adres macie poniżej.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Warto żyć aktywnie.

Dodano: 10.06.2019 19:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W niedzielę, w Parku Wiosny Ludów, odbył się kolejny już Lubuski Piknik Zdrowia i Profilaktyki. Mieszkańcy mieli okazję zrobić sobie podstawowe badania, zasięgnąć porad specjalistów, a także wziąć udział w konkursach i zabawach. Cały piknik podzielony był na 5 stref: zdrowia, relaksu, zabawy, sportu i zdrowego żywienia.

Źródło: tvgorzow.pl

Abonament w Plush już od 10 zł

Dodano: 09.06.2019 9:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Warto zmienić abonament na tańszy i lepszy! Możesz dzięki temu zaoszczędzić nawet 100zł rocznie i mieć wszystko bez limitu. Zobacz atrakcyjne oferty Plush, Play, Orange na TaniAbonament.pl

Tagi: Warty, Możesz
Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone