czwartek, 23 maja 2019 r.  Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
Wiadomości z tagiem Warszawskich  RSS
Znamy nominowane do Nagrody Gryfia!

Dodano: 15.05.2019 13:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W czwartek 17 maja, podczas Warszawskich Targów Książki, poznaliśmy nazwiska pięciu pisarek, które znalazły się w finale Nagrody Gryfia. Przedstawili je jurorzy Joanna Laprus-Mikulska i Robert Cieślak. Do tegorocznej Nagrody Gryfia nominowane są: Martyna......

Źródło: www.24kurier.pl

Zaatakował nożem na przystanku. Mężczyźnie grozi dożywocie

Dodano: 14.05.2019 15:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy

28 maja zapadnie wyrok w sprawie Krzysztofa A., oskarżonego o usiłowanie zabójstwa mężczyzny. Do zdarzenia doszło 24 czerwca 2018 roku w okolicy przystanku autobusowego na ulicy Warszawskiej w Kielcach.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Nocno-ukraińsko-francuskie atrakcje gorzowskiego muzeum.

Dodano: 09.05.2019 18:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

18 maja odbędzie się w Gorzowie noc muzeów. W tym roku, wyjątkowo dla odwiedzających otwarte będą dwa obiekty, czyli Zespół Willowo-Ogrodowy przy ul. Warszawskiej i Spichlerz. Zobaczyć będzie można m.in. wystawę paryskiej porcelany, zwiedzić ekspozycje muzealne w towarzystwie Białej Damy, czy obejrzeć filmy lub posłuchać muzyki granej na żywo.

Źródło: tvgorzow.pl

FINANSOWANIE KREDYTY POŻYCZKI DORADCA KREDYTOWY BIAŁYSTOK

Dodano: 06.05.2019 14:21 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Placówka bankowa przy ul. Warszawskiej 72/5 udziela kredytów i pożyczek bankowych na doskonałych warunkach, których udzielenie możliwe jest dzięki uproszczonym formalnościom związanym z przyznaniem kredytu oraz niższymi niż w innych bankach wymaganiami dotyczącymi wysokości dochodu oraz różnorodnych źródeł dochodu. Placówka bankowa największego polskiego banku przy Warszawskiej 72/5 akceptuje różne źródła dochodów swoich Klientów, upraszcza formalności kredytowe oraz zapewnia szybką decyzję kredytową umożliwiając natychmiastową wypłatę środków z przyznanego kredytu. Usługi bankowe oferowane w placówce przy ul. Warszawskiej 72/5 spełniają oczekiwania wszystkich Klientów placówki dzięki przemyślanej ofercie produktów kredytowych banku dopasowanych do oczekiwań Klientów, ich możliwości finansowych oraz warunków rynkowych. Kredyty i pożyczki bankowe dostępne w oddziale banku przy ul. Warszawskiej 72/5 stanowią ofertę kredytową jednego z największych banków, a stabilna pozycja banku umożliwia korzystanie z konkurencyjnej oferty kredytowej banku na doskonałych warunkach. Doradcy kredytowi w placówce bezpłatnie porównują oferty kredytowe w celu dopasowania rozwiązań finansowych do potrzeb Klienta. Klienci placówki bankowej przy ul. Warszawskiej 72/5 mają do wyboru wiele produktów kredytowych umożliwiających sfinansowanie potrzeb kredytobiorców. W oddziale dostępne są rozwiązania kredytowe dla różnych grup Klientów, w tym kredyty firmowe dla przedsiębiorstw, preferencyjne kredyty dla rolników, kredyty inwestycyjne z obsługą doradcy oraz możliwością obsługi kredytu z dojazdem do Klienta. Placówka bankowa oferuje najtańsze kredyty bankowe na rynku, z uwagi na obniżone opłaty bankowe, najniższe marże dla udzielanych kredytów, możliwie najniższe oprocentowanie kredytów oraz obniżone prowizje. W ofercie banku dostępne są kredyty z najniższą ratą, kredyty z obniżonym oprocentowaniem oraz korzystne finansowo pożyczki bankowe udzielane na promocyjnych warunkach. Promocyjne warunki dla pożyczki gotówkowej w banku przy ul. Warszawskiej 72/5 umożliwiają pozyskanie środków do 120.000zł z możliwością wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych opłat, promocyjnym oprocentowaniem kredytu od 0,99% oraz marżą od 0,99%. Warunki udzielania kredytów w placówce bankowej przy ul. Warszawskiej 72/5 należą do najkorzystniejszych na rynku i dostępne są na preferencyjnych warunkach. Doradcy kredytowi w placówce chętnie udzielą szczegółowych informacji o ofercie kredytowej placówki, doradzą przy wyborze najkorzystniejszego kredytu oraz odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące wybranych produktów kredytowych z oferty banku. Szczegółowe informacje o ofercie dostępne są na stronie www.dobry-kredyt.com.pl lub u doradcy pod numerem 666 112 100.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Niezwykły hołd USA dla Powstańców. Amerykański żołnierz i Polska Walcząca

Dodano: 01.08.2017 12:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie będące hołdem dla Powstańców Warszawskich i wszystkich ofiar Powstania.

Największe wydarzenie IT dla studentów i specjalistów w Polsce

Dodano: 14.03.2016 9:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Już wkrótce, bo 22 i 23 marca (wtorek, środa) odbędzie się kolejna edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI) – największego wydarzenia IT w Polsce adresowanego do Studentów i Profesjonalistów. WDI to przede wszystkim blisko 100 prezentacji i warsztatów prowadzonych przez niedostępnych dla mniejszych wydarzeń znanych ekspertów. Zakres tematyczny jest szeroki - frontend, backend, mobile, administracja infrastrukturą, [...]

Źródło: pracait.com

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone