wtorek, 16 lipca 2019 r.  Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
Wiadomości z tagiem Warszawa  RSS
Ochrona Praga/ Gocław

Dodano: 15.07.2019 15:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Do zespołu na obiekcie handlowym poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownika Ochrony Miejsce: Warszawa Praga / Gocław Praca tylko w dzień. W godzinach otwarcia obiektu. Praca na okres wakacyjny lub na stałe. Poszukujemy osób: Chętnych i dyspozycyjnych Jeśli nie masz doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy. W zamian otrzymasz m.in.: *umowę o pracę oraz zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS, *wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca, *ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) *kompletne, bezpłatne umundurowanie, *dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych. Nie czekaj. APLIKUJ! Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/ Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Parada równości dla... zabicia wolnego czasu

Dodano: 13.07.2019 19:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kilkusetosobowa grupa wzięła udział w paradzie równości, zorganizowanej w Kielcach przez środowiska gejów, lesbijek i transseksualistów. W przemarszu uczestniczyli nie tylko mieszkańcy Kielc, ale również liczna reprezentacja m.in., z Łodzi, Warszawy i zorganizowana grupa z Poznania.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Warszawa. Ekologiczny Dramatyczny - stanęły pierwsze recyklomaty

Dodano: 12.07.2019 19:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Teatr Dramatyczny włączył się do akcji Miasta Stołecznego Warszawy promującego eko-działania. Na pl. Bankowym i ul. Ząbkowskiej stanęły recyklomaty. Po wrzuceniu do nich pustych butelek lub puszek mieszkańcy otrzymają punkty. Będą je mogli wymienić na zniżki do kina, teatru lub na kawę za pomocą specjalnej aplikacji. Zebrane szkło, plastik i aluminium trafi do powtórnego wykorzystania.

Źródło: www.e-teatr.pl

Warszawa: w weekend startują dwa pierwsze recyklomaty w mieście

Dodano: 12.07.2019 18:17 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Warszawiacy mogą korzystać z dwóch pierwszych recyklomatów. Kolejne trzy pojawią się do końca lata. Punkty otrzymane za wyrzucone opakowania po napojach można wymieniać na atrakcyjne kupony - poinformował w piątek wiceprezydent Warszawy Michał Olszewski.

Źródło: https:

Warszawa: strzelanina w kamienicy na Bródnie; nie żyje 43-latka

Dodano: 12.07.2019 15:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Na ulicy Łąkocińskiej na warszawskim Bródnie doszło do strzelaniny. Zginęła 43-letnia kobieta. "Mamy do czynienia z zabójstwem najprawdopodobniej przy użyciu broni palnej. Trwa zabezpieczanie miejsca zdarzenia" - poinformował PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa - Praga w Warszawie prokurator Marcin Saduś.

Źródło: https:

Sąd umorzył postępowanie upadłościowe TXM

Dodano: 11.07.2019 12:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy

TXM w restrukturyzacji otrzymał odpis postanowienia Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych w przedmiocie umorzenia postępowania upadłościowego obejmującego likwidację majątku spółki, podał TXM. 

Źródło: https:

Sprzedam dom z podworkiem

Dodano: 09.07.2019 19:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nieruchomość do sprzedania w Olszewka gmina Jednorozec ...30 km od Przasnysza, 97 km od Olsztyna,125 km od Warszawy ..45 km od Ostrołęki

Źródło: nieruchomosci.hiperogloszenia.pl

Asystent/ka biurowy/a – Warszawa-Wola

Dodano: 09.07.2019 19:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Agencja Zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością SOD-Janiszewski w ramach projektu „TASMAN by SOD” skierowanego do osób z orzeczoną niepełnosprawnością, poszukuje pracownika na stanowisko Asystent/ka biurowy/a Tryb Pracy: Stacjonarny Miejsce Pracy: Warszawa – Wola Do Twoich zadań będzie należało m.in: - obsługa spotkań wewnętrznych; - obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej; - wsparcie administracyjne biura; - kontakt telefoniczny z klientami firmy; - inne prace zlecone przez Przełożonego. Oferujemy: - umowę o pracę / cały etat; - miłą atmosferę; - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności; - diety + zwroty za paliwo; - pakiet medyczny. Jeśli: - jesteś osobą kreatywną lub posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku; - znasz pakiet MS Office (Word, Excel); - obsługujesz urządzenia biurowe; - łatwo nawiązujesz kontakty i chętnie współpracujesz z innymi osobami; - posiadasz prawo jazdy kategorii „B”; - potrafisz zorganizować sobie pracę. Wyślij swoją aplikację z dopiskiem „Asystent/ka Warszawa” pod [email protected], dzwoń pod 722 123 113, 661 661 275. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę. W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Księcia Janusza 66, 01-452 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), TAK/NIE oraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Księcia Janusza 66, 01-452 Warszawa., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). TAK/NIE Agencja zatrudnienia (nr licencji 17265)

LOT uruchamia połączenie na lotnisko Pekin Daxing. Do Chin będzie latał codziennie!

Dodano: 08.07.2019 21:40 | 13 odsłon | 0 komentarzy


LOT zwiększa częstotliwości połączeń do Chin do siedmiu rejsów tygodniowo. Z końcem października z Warszawy na nowe lotnisko Pekin-Daxing (PKX) poleci cztery razy w tygodniu, jednocześnie utrzymując w ofercie dotychczasowe trzy połączenia na Beijing Capital Airport (PEK). Rejsy do stolicy Chin będą wykonywane nowoczesnymi szerokokadłubowymi samolotami B787-8 i B787-9. Rejsy między Lotniskiem Chopina w Warszawie... pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

PLL LOT zwiększą liczbę połączeń do Pekinu do 7 tygodniowo od końca października

Dodano: 08.07.2019 14:48 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększą częstotliwość połączeń do Pekinu do siedmiu rejsów tygodniowo od końca października, podał przewoźnik. Z Warszawy na nowe lotnisko Pekin-Daxing (PKX) poleci cztery razy w tygodniu, jednocześnie utrzymując w ofercie dotychczasowe trzy połączenia na Beijing Capital Airport (PEK).

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone