środa, 23 maja 2018 r.  Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
Wiadomości z tagiem Warszawa  RSS
Serwis laptopów, tuning PC Warszawa Targówek 500-020-100

Dodano: 23.05.2018 7:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Serwis, naprawa, konserwacja i modernizacja laptopów rebaling układów BGA, wymiana kondensatorów konfiguracja urządzeń mobilnych (tablety, telefony, nawigacje, itp.) budowa i rozbudowa sieci komputerowych instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych odzyskiwanie danych archiwizacja danych kasowanie danych nieodwracalne usuwanie wirusów komputerowych, robaków, trojanów doradztwo komputerowe konfiguracja sieci i urządzeń sieciowych podział łącza internetowego

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Odzyskiwanie danych Praga, Targówek Warszawa 500 020 100

Dodano: 23.05.2018 7:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zajmujemy się odzyskiwaniem danych ze wszystkich nośników. Dyski 2,5 cala, 3,5 cala, karty pamięci itp... Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych logicznie, tj. takich, gdzie urządzenie jest sprawne technicznie, ale brak dostępu do danych. Odzyskujemy również dane po formacie dysku. W celu określenia rodzaju uszkodzenia wykonujemy specjalistyczną diagnozę. Informujemy klienta o kosztach a On decyduje czy wykonujemy usługę czy też nie. Zapraszamy do kontaktu.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Spragnieni Lata - koncerty w całej Polsce

Dodano: 22.05.2018 21:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jeśli pragniesz posłuchać nowoczesnej, pozytywnej, świeżej muzyki gwarantującej niemałe ilości pozytywnej energii, koniecznie wybierz się na jeden z wielu koncertów cyklu Spragnieni Lata sponsorowanych przez Cydr Lubelski i wiele szanowanych marek. Spragnieni Lata to koncerty, od 5 lat nieprzerwanie zrzeszające młodych, niezależnych, energetycznych artystów muzycznych młodego pokolenia. Spragnieni Lata nie dzieli swoich wykonawców na gatunki, oferując swoim gościom wybitną zabawę w takich miastach jak Gdańsk, Wrocław, Warszawa czy Lublin. Serdecznie zapraszamy.

Tagi: Warszawa, Labs
Źródło: kultura.hiperogloszenia.pl

Zaatakowali policjantów w Kutnie. Są zarzuty dla pseudokibiców Legii

Dodano: 22.05.2018 20:28 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Dwóch pseudokibiców Legii Warszawa usłyszało zarzut udziału w zbiorowisku o charakterze chuligańskim. Mężczyźni - wracając grupą z meczu w Poznaniu - zaatakowali policjantów w Kutnie w Łódzkiem. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

Źródło: www.rmf24.pl

Publiczność 15. Millennium Docs Against Gravity przemówiła

Dodano: 22.05.2018 15:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Znamy zwycięzców Nagrody Dokumentalnej Warszawy i Nagrody VRsawa dla Najlepszego Filmu w Technologii VR (Virtual Reality) – sekcji rozwijanej przez Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity i Bank Millennium. Fundatorem obu nagród jest Urząd Miasta Stołecznego Warszawy. Film "Jutro albo pojutrze" Binga Liu zyskał największe uznanie warszawskiej publiczności podczas 15. Festiwalu Filmowego

Źródło: www.filmweb.pl

LOT uruchomił połączenie do Kowna

Dodano: 22.05.2018 13:17 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Kowno to już trzecie miasto obsługiwane przez polskiego przewoźnika na Litwie. Od wczorajszego wieczora pasażerowie mogą podróżować między Warszawą a Kownem aż sześć razy w tygodniu. Oprócz tego mają do wyboru rejsy do Wilna i Połągi. Pierwsze dwa loty odbyły się zgodnie z rozkładem. Z Warszawy do Kowna przewoźnik lata sześć razy w tygodniu (oprócz... pochodzi z serwisu .

Źródło: nawalizkach.com.pl

Feta mistrzowska w Warszawie! Legia świętuje zwycięstwo

Dodano: 21.05.2018 17:38 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Ogłuszający doping setek ludzi ubranych w okolicznościowe koszulki. Tak kibice Legii Warszawa świętują zdobycie 13. mistrzostwa Polski przez swój ulubiony klub. Na placu Zamkowym w Warszawie trwa ceremonia wręczenia trofeum i medali.

Źródło: www.rmf24.pl

Mazowsze: Zderzenie busa z autokarem na "17". Jedna osoba zginęła, 6 rannych

Dodano: 21.05.2018 17:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jedna osoba zginęła, a sześć zostało rannych w zderzeniu busa z autokarem na drodze krajowej numer 17 w miejscowości Majdan na Mazowszu. To trasa z Warszawy w kierunku Lublina.

Źródło: www.rmf24.pl

Komputerowy serwis : Laptop / PC : Warszawa - Batorego

Dodano: 21.05.2018 13:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Komputerowy serwis : Laptop / PC : Warszawa - Batorego Naprawa sprzętu komputerowego i rozwiązywanie problemów programowych - Metro Pole Mokotowskie Jeśli Twój komputer nagle przestał się uruchamiać, zacina się, zawiesza, wyłącza, działa nienaturalnie wolno. Uległ zalaniu lub uszkodzeniom mechanicznym. Jeśli nie możesz skonfigurować urządzeń zewnętrznych lub masz inne problemy z komputerem. zadzwoń:502225765 , napisz: [email protected], przyjedź: Batorego 14/32 godz.10 - 17 GWARANTUJEMY: - pewną, bezpłatną diagnozę - szybki czas naprawy - na wykonane usługi udzielamy gwarancji nawet do 6 miesięcy MOMIK – MOje MIKrokomputery

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Warszawa ma zapłacić 100 tys. zł córce Jolanty Brzeskiej

Dodano: 21.05.2018 10:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek komisja weryfikacyjna do spraw reprywatyzacji nieruchomości warszawskich wydała pierwsze decyzje dotyczące odszkodowań dla lokatorów pokrzywdzonych tzw. dziką reprywatyzacją.

Tagi: Warszawa
Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone