czwartek, 26 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Wiadomości z tagiem Warszawą  RSS
Kolejny słaby początek roku na warszawskiej giełdzie pod względem ofert publicznych (IPO)

Dodano: 26.04.2018 7:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wartość pierwotnych ofert publicznych (Initial Public Offering, IPO) przeprowadzonych na europejskich giełdach w pierwszym kwartale 2018 roku wyniosła 12,5 mld euro - to wzrost aż o 172% w porównaniu do analogicznego okresu rok temu (4,6 mld euro). Na giełdzie w Warszawie w minionym kwartale odnotowano zaledwie 2 oferty. - wynika z najnowszego raportu "IPO Watch Europe" przygotowanego przez firmę doradczą PwC.

Źródło: biznes.interia.pl

Antminer L3+ 504 MH/S + oryginalny zasilacz, F-VAT, Gwarancj

Dodano: 25.04.2018 19:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Antminer L3+ 504 MH/S w zestawie z oryginalnym zasilaczem Parametry techniczne Antminer L3+: 1. Hash Rate: 504 MH/s ±5% 2. Pobór mocy: 800W +- 10% 3. Efektywność mocy: 1.6 J/MH +- 10% 4. Zasilanie: 11.60 ~13.00V 5. Chip: BM1485 (288 chipów na czterech płytach /72 chipy na każdej/) 6. Wymiary: 352mm (długość) x 130mm (szerokość) x 187.5mm (wysokość) 7. Temperatura pracy: od 0°C do 40°C 8. Łącze sieciowe: Ethernet Maszyna zapakowana i nieużywana- dostępna od ręki. Do koparki dołączony jest firmowy zasilacz Bitmain, dedykowany do koparek Antminer. Wystawiamy fakturę VAT Urządzenie jest nowe pogwarancyjne, gwarancja 30 dni Wysyłka maszyny w ciągu 24h od otrzymania przelewu lub odbiór osobisty. Zapraszamy również do naszego biura w Warszawie na ulicy Obozowej 56 lok. 34, gdzie zaprezentujemy działanie i możliwości maszyny. Zapewniamy pełną pomoc w obsłudze oraz szkolenie. Więcej informacji o produkcie znajduje się na naszej stronie: www.mrcrypto.pl W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji nr telefonu: 535 - pokaż numer telefonu - Zapraszam wszystkich na allegro gdzie trwa licytacja już od 1 zł Masternode na walucie POLIS

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Antminer S9 BITMAIN ZASILACZ 1400W od ręki, F-VAT, Gwarancja

Dodano: 25.04.2018 19:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Najpopularniejsza i najszybsza na świecie nowa koparka Bitmain Antminer S9 Maszyna zapakowana i nieużywana- dostępna od ręki. Do koparki dołączony jest firmowy zasilacz Bitmain, dedykowany do koparek Antminer. Antminer S9 to absolutny lider jeśli chodzi o sprzęt do kopania na świecie. Jest powszechnie stosowana zarówno w dużych kopalniach jak i w zastosowaniach domowych. Wystawiamy fakturę VAT Wszystkie nasze urządzenia objęte są jeszcze gwarancją producenta. Wysyłka maszyny w ciągu 24h od otrzymania przelewu lub odbiór osobisty. Zapraszamy również do naszego biura w Warszawie na ulicy Obozowej 56 lok. 34, gdzie zaprezentujemy działanie i możliwości maszyny. Zapewniamy pełną pomoc w obsłudze oraz szkolenie. Więcej informacji o produkcie znajduje się na naszej stronie: www.mrcrypto.pl W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji nr telefonu: 535 938-536 Zapraszam wszystkich na allegro gdzie trwa licytacja już od 1 zł Masternode na walucie POLIS link do aukcji: http://allegro.pl/antminer-bitmain-masternode-zarabiaj-200zl-dzien-i7300930249.html

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Kierowca wózka widłowego

Dodano: 25.04.2018 16:03 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Rozwiń skrzydła w firmie zajmującej się produkcją sprzętu AGD jako: Kierowca wózka widłowego Numer ref. KWW/03/2018/WHR Wrocław Z nami zyskasz: Atrakcyjne wynagrodzenie od 19,11 PLN/h, a do tego premie miesięczne i kwartalne; Darmową kawę i herbatę; Pakiet Adecco +Club, możliwość skorzystania z karty sportowej i opieki medycznej; Umowę o pracę z płatnym urlopem wypoczynkowym; Pracę od poniedziałku do piątku, a dla chętnych możliwość dorobienia na nadgodzinach; Dogodną lokalizację pracy z dojazdem komunikacją miejską pod sam zakład autobusami D, 128, 130, 141; Twoje zadania: Dostarczanie komponentów na hali produkcyjnej Wsparcie linii montażowych Prace magazynowe Oczekujemy: Uprawnień do obsługi wózków widłowych Motywacji do pracy Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym i chęci podjęcia pracy w firmie mieszczącej się we Wrocławiu na Psim Polu Wystarczy, że wyślesz SMS o treści PRACA pod numer 723 190 150 a skontaktujemy się z Tobą lub naciśnij przycisk aplikuj by wysłać nam swoje CV już teraz. Ktoś z Twojego otoczenia szuka nowych możliwości? Poleć mu naszą ofertę! Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Adecco Poland Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 364) Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland(małpa)adecco.com.

Praca na produkcji

Dodano: 25.04.2018 16:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Praca na produkcji Ci nie straszna? Z nami to przyjemność, tym bardziej za 16,90 PLN/h! Zarób z nami ponad 2tys „na rękę” mając przy tym wolne weekendy. Rozwijaj się w firmie produkcyjnej z tradycjami. Oferujemy Ci: Atrakcyjne wynagrodzenie od 16,90 PLN/h + dodatki i premie, ale to nie koniec Możliwość skorzystania z pakietu Adecco + Club, a tam zniżki do kin i restauracji i nie tylko Umowę o pracę z opłacanymi składkami i płatnym urlopem wypoczynkowym Pracę od poniedziałku do piątku, dla chętnych możliwość dorobienia na nadgodzinach Dojazd komunikacją miejską pod sam zakład – autobus D, 128, 141, 130 Miejsc pracy dla Pań i Panów nie brakuje, szukamy nawet 20 osób! Twoje zadania: Prace przy linii produkcyjnej bądź montażu Kontrola jakości produktu Oczekujemy: Motywacji do pracy i zdolności manualnych, gotowości do pracy w systemie trzy zmianowym, a także chęci by pracować u lidera produkcji sprzętu AGD znajdującego się we Wrocławiu na Psim Polu Wystarczy, że wyślesz SMS o treści PRACA pod numer 723 190 150 a skontaktujemy się z Tobą lub naciśnij przycisk aplikuj by wysłać nam swoje CV już teraz. A może ktoś z Twojego otoczenia szuka pracy, poleć naszą ofertę! Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Adecco Poland Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 364) Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: [email protected]

Warszawa. Muzyczna opowieść o Mistrzu Manole

Dodano: 25.04.2018 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

27 i 28 kwietnia w domu handlowym "Mysia 3" w Warszawie odbędą się pokazy spektaklu "Mistrz Manole" w reżyserii Darka Błaszczyka i Zbyszka Olkiewicza z muzyką Jacka Hałasa.

Źródło: www.e-teatr.pl

Trudne tematy w OMPiO. Afera Amber Gold i reprywatyzacja w Warszawie

Dodano: 24.04.2018 21:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

O aferach związanych z firmą Amber Gold oraz reprywatyzacją w Warszawie rozmawiali z mieszkańcami Kielc przedstawiciele Kukiz 15. Do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjechali Tomasz Rzymkowski - wiceprzewodniczący komisji śledczej ds. Amber Gold oraz Mecenas Adam Zieliński - członek komisji ds. reprywatyzacji.

Źródło: www.radio.kielce.pl

"Rzeczpospolita": Rząd pozwany za wiatraki

Dodano: 24.04.2018 19:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Invenergy rozpoczyna arbitraż przeciwko Polsce. Amerykanie, którzy zainwestowali nad Wisłą setki milionów dolarów, zarzucają Warszawie brak ochrony inwestycji, co miała gwarantować m.in. umowa dwustronna z Waszyngtonem - czytamy we wtorkowej "Rzeczpospolitej".

Tagi: Warszawą
Źródło: biznes.interia.pl

Pracownik fizyczny

Dodano: 24.04.2018 10:30 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Dla naszego klienta, lubelskiej firmy z branży przetwórstwa owocowego poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: Pracownik produkcji Miejsce pracy: Łopatki k/Nałęczowa Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Praca od zaraz! Praca przy produkcji dżemów. (Zapewniamy transport) Oferujemy: ·Transport pracowniczy w rejonach: Puławy – Kurów - Markuszów – Łopatki; Świdnik – Lublin –Łopatki ·Atrakcyjne warunki finansowe ·Umowę o pracę ·Pracę w przyjaznym zespole ·Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej Jedyne czego wymagamy to: - pełnoletność - książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych, - dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej, - zaangażowania oraz pozytywnego podejścia do pracy Opis stanowiska: ·sortowanie świeżych owoców na taśmie produkcyjnej, ·pakowanie owoców, ·drobne prace porządkowe ·inne prace pomocnicze przy linii produkcyjnej ·zasyp i odbiór owoców na taśmie produkcyjnej Kontakt: e-mail: [email protected] Kom. : 882 – 189 - 765 Kom: 668 – 127 - 433 Agencja zatrudnienia – certyfikat 412 Oferta pracy tymczasowej Prosimy o załączenie klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Prokuratura Krajowa: Dwie osoby zatrzymane ws. reprywatyzacji Skaryszewskiej 11

Dodano: 24.04.2018 8:04 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Na polecenie prokuratora policja zatrzymała dwie osoby w związku z nieprawidłowościami przy reprywatyzacji nieruchomości przy ul. Skaryszewskiej 11 w Warszawie - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Krajowej prok. Ewa Bialik.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone