czwartek, 19 lipca 2018 r.  Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Wiadomości z tagiem Warszawą  RSS
Szkoły muzyczne w Warszawie Missio Musica

Dodano: 17.07.2018 19:16 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Nasze pociechy najchętniej spędzałyby czas wyłączniena oglądaniu telewizji i graniu w gry komputerowe. Jako mądrzy rodzice nie możemy pozwalać dzieciom na takie zachowanie i musimy znaleźć zajęcie, z którego będą z chęcią korzystać oraz uczyć się nowych, ciekawych rzeczy pod okiem zawodowych pedagogów. Nauka muzyki od najmłodszych lat jest istotnie rozwijająca dla dzieci. Kontakt z muzyką i gra na instrumentach w dużym stopniu stymuluje rozwój intelektualny i charakter dziecka. Właśnie dlatego proponujemy Państwu naszą ofertę - szkoły muzyczne w Warszawie. Szkoły muzyczne dla najmłodszych Missio Musica Warszawa stworzyła niezwykle ciekawą propozycję. Oprócz zajęć szkolnych, zostały także przygotowane szczególne zajęcia przeznaczone dla przedszkolaków, których pierwszorzędnym celem jest dobra zabawa. Bardzo gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Missio Musica - szkoły muzyczne w warszawie, dostępną na naszej stronie www. Kontakt: Szkoły muzyczne w Warszawie Missio Musica ul. Podbipięty 2, 02-732 Warszawa tel. 22 853 29 81 email: [email protected] http://www.mm.edu.pl/

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

WSA uchylił decyzję Izby Administracji Skarbowej ws. zaległości podatkowych Emperii za '11

Dodano: 17.07.2018 17:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie w całości uchylił zaskarżoną przez Emperię decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej, dotyczącą zobowiązania z tytułu podatku CIT za 2011 rok, stwierdzającą zaległość podatkową spółki w wysokości 142,5 mln zł wraz z odsetkami za zwłokę - podała Emperia w komunikacie.

Źródło: biznes.interia.pl

Opiekunka osób starszych

Dodano: 17.07.2018 14:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Opiekunka / Opiekun osób starszych w Niemczech. Obowiązki opiekunki: •pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych •drobne prace domowe •robienie zakupów •dotrzymywanie towarzystwa Gwarantujemy: •opłacone składki ZUS •Atrakcyjne zarobki • Dodatkowe premie za polecenie Opiekunki • Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego •Profesjonalne szkolenia z zakresu opieki • Całodobowe wsparcie Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Susan na okres około 6 tygodni. Pani Susan ma 91 lat , 160 cm wzrostu i 50 kg wagi. Pani porusza przy balkoniku. Jednostki chorobowe, jakie występują u podopiecznej to: początek demencji, oraz niekontrolowanie moczu w związku z tym nosi pieluchomajtki. Pani jest bardzo spokojną, miłą, wykształconą oraz wdzięczną za pomoc osobą. Mieszka samotnie w mieszkaniu w centrum Landshut. Około 5 minut od miejsca zamieszania znajdują się najbliższe sklepy. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego. Wynagrodzenie za wyjazd: 8000 zł Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94” Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolnie, ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo ich poprawiania.

Usługi związane z wdrożeniem Solvency II nie są opodatkowane VAT [Prawo]

Dodano: 17.07.2018 8:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie uznał, że usługi związane z wdrożeniem dyrektywy ubezpieczeniowej, kupowane od niezależnej grupy (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Kolejny Wielki Mecz: TVN kontra WOŚP. Kto w gwiazdorskich drużynach?

Dodano: 16.07.2018 17:33 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W niedzielę (9 września 2018 roku) na murawie stadionu przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie po raz kolejny spotkają się drużyny TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna edycja Wielkiego Meczu wesprze zakup karetki noworodkowej dla Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Źródło: feedproxy.google.com

Wrocław też będzie miał sklep Mi Store

Dodano: 16.07.2018 15:14 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Po Krakowie i Warszawie przyszedł czas na Wrocław. 21 lipca swoje podwoje otworzy tam trzeci w Polsce salon Xiaomi Mi Store.

Źródło: www.telepolis.pl

Grupa Novaturas notuje dynamiczny wzrost przychodów

Dodano: 16.07.2018 9:49 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Novaturas, największy operator turystyczny w krajach bałtyckich, którego akcje od marca tego roku notowane są na GPW w Warszawie i Nasdaq w Wilnie, w pierwszym półroczu 2018 r. odnotował wzrost przychodów o 43% r/r do 80,2 mln euro.

Źródło: biznes.interia.pl

Monika Węgiel i zespół Janusza Bogackiego - piosenki Edith Piaf

Dodano: 15.07.2018 19:12 | 7 odsłon | 0 komentarzy

20 lipca o 19:30 zapraszamy na koncert Moniki Węgiel z zespołem Janusza Bogackiego.
Będzie to koncert poświęcony piosence francuskiej.
Dzięki utworom z repertuaru Edith Piaf przeniesiemy się na Montmarte, usłyszymy opowieści o portowych dziewczynach, o wielkich miłościach i o życiu na paryskich ulicach. Usłyszymy zarówno te bardzo znane piosenki, jak " La
vien rose" i te mniej znane, jak "Piosenka Jeana Żebraka
Monika Węgiel pochodzi z Wrocławia. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie(2007). Od 2001 należała do Wrocławskiej Akademii Piosenki prowadzonej przez Jerzego Satanowskiego i Grażynę Łobaszewską. Laureatka wielu wyróżnień i nagród m.in. II miejsca na Festiwalu Piosenek
Agnieszki Osieckiej "Wielka woda" i drugiego miejsca na 28. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej. W 2009 roku nominowana do Feliksa Warszawskiego w kategorii najlepszy debiut.
Od 2008 roku związana z Teatrem Współczesnym w Warszawie gdzie grała m.in. w spektaklach muzycznych „To idzie młodość” w reż. Macieja Englerta oraz główną
rolę w „Gran Operita” w reż. Marcina Przybylskiego oraz w widowisku „Tych lat nie odda nikt” z piosenkami Władysława Szpilmana.
Od siedmiu lat współpracuje z zespołem Janusz Bogackiego.
W repertuarze ma piosenki literackie, francuskie, kabaretowe
i program jazzowy oparty na klasycznych standardach.
JANUSZ BOGACKI
Pianista, kompozytor, aranżer. Debiutował w 1964r. w kabarecie studenckim „Fermata" z Maciejem Zembatym.
W 1965 r. rozpoczął stałą współpracę z Polskim Radiem i Telewizją. W III programie Polskiego Radia prowadził zespół jazzowy, w którym grali m.in.: Tomasz Stańko, Zbigniew Namysłowski, Henryk Majewski, Zbigniew Jaremko.
Współpracował także z West Deutsche Rundfunk w Kolonii i zespołem jazzowym Free Art.Set. w Essen. W Polsce założył zespół jazzowy High Water Mark. Skomponował i nagrał dla Polskiego Radia i TVP ok. 350 piosenek, współpracując
m.in. z: Agnieszką Osiecką, Maciejem Zembatym, Jackiem Janczarskim, Jonaszem Koftą, Ireneuszem Iredyńskim, Wojciechem Młynarskim.
Tomasz Bogacki
gitarzysta, kompozytor, aranżer i producent muzyczny. Jako muzyk sesyjny regularnie współpracuje z takimi artystami, jak Krystyna Janda, Agnieszka Matysiak, Piotr Fronczewski, Marian Opania, Piotr Machalica, Wojciech Malajkat, a także
warszawskimi teatrami: Polonia, Och Teatr, Ateneum, Polskim oraz Współczesnym. Jest założycielem i twórcą jedynego polskiego big bandu funkowego Funky Trip Foundation.
Bilety w cenie 50 zł
Rezerwacje 887 333 383

BIOGRAFIE WARSZAWY 3. SZLAKI EMIGRACJI

Dodano: 15.07.2018 13:20 | 4 odsłon | 0 komentarzy

"Biografie Warszawy 3. Szlaki emigracji" to kolejna już edycja projektu mającego na celu przybliżenie warszawiakom ich miasta z perspektywy osób wykluczonych lub pomijanych przez świadomość społeczną. W trzeciej edycji po Warszawie oprowadzą nas emigranci.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Wycinanki polskie

Dodano: 15.07.2018 11:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Leica 6×7 Gallery Warszawa zaprasza na pierwszy w Warszawie indywidualny pokaz prac Alicji Białej.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone