sobota, 19 stycznia 2019 r.  Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Wiadomości z tagiem Warszawą  RSS
Nie żyje lektor telewizyjny i radiowy Janusz Kozioł. Znamy jego głos z wielu produkcji

Dodano: 18.01.2019 19:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W wieku 68 lat w Warszawie zmarł lektor telewizyjny i radiowy Janusz Kozioł. Jego głos można było usłyszeć m.in. w wielu serialach i filmach fabularnych, wśród nich: "Pulp Fiction", "Naga broń", "Blues Brothers", "Drakula" i "W imię ojca".

Źródło: https:

Linie Emirates szukają pracowników

Dodano: 18.01.2019 11:09 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Emirates, jedna z największych na świecie linii lotniczych, poszukuje kandydatów z Polski, którzy dołączą do jej międzynarodowej załogi. Dubajski przewoźnik organizuje spotkania rekrutacyjne w różnych miastach Polski. Kampania rozpoczyna się w styczniu spotkaniami w Gdańsku, Poznaniu i Warszawie, a następnie we Wrocławiu i ponownie w Warszawie w lutym.  Gdańsk: 21 stycznia, w hotelu Mercure Gdańsk... pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Warszawa. Nie żyje lektor telewizyjny i radiowy Janusz Kozioł

Dodano: 18.01.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W wieku 68 lat w Warszawie zmarł lektor telewizyjny i radiowy Janusz Kozioł. Jego głos można było usłyszeć m.in. w wielu serialach i filmach fabularnych, wśród nich: "Pulp Fiction", "Naga broń", "Blues Brothers", "Drakula" i "W imię ojca".

Źródło: www.e-teatr.pl

Warszawa w filmie / 3. Przegląd varsavianistyczny

Dodano: 17.01.2019 19:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Już po raz trzeci Dom Kultury Świt i Praska Ferajna zapraszają na pokazy filmowe o Warszawie połączone z prelekcją varsavianistyczną. W edycji 2019 przyjrzymy się migracji z Targówka w filmie „Warszawskie gołębie”, poznamy blokowisko na Gocławiu w filmie „Cześć, Tereska”, obejrzymy filmy z czarnej serii polskiego dokumentu, głównie Kazimierza Karabasza, a także przyjrzymy się klimatom bratniej Pragi w serii dokumentów Tadeusza Makarczyńskiego „Praskie pożegnania”.
Wstęp wolny.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Powraca kawiarenka "Słodkiego Radia Retro"

Dodano: 17.01.2019 13:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W niedzielę 20 stycznia o godzinie 17.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana w Warszawie odbędzie się spotkanie przywołujące wspomnienia z legendarnego cyklu: "Kawiarenka Słodkiego Radia Retro" radiowej Jedynki.

Źródło: feedproxy.google.com

Groził prezydent Warszawy, stanie przed sądem

Dodano: 16.01.2019 17:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

62-letni Tadeusz W., mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej wkrótce stanie przed miejscowym Sądem Rejonowym. Prokuratura Okręgowa w Warszawie oskarżyła go o umieszczenie obraźliwych wpisów na jednym z portali społecznościowych, w których groził ówczesnej prezydent Warszawy Hannie Gronkiewicz-Waltz.

Źródło: www.radio.kielce.pl

SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Dodano: 16.01.2019 16:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

SOD-Janiszewski w ramach projektu Tasman by SOD poszukuje osoby na stanowisko: SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY do prowadzenia ksiąg rachunkowych i KPiR. Tryb pracy: Zdalny (+ spotkania w Warszawie raz w tygodniu) Miejsce pracy: Warszawa Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Oferujemy: pracę w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie; 1/2 etatu, co można połączyć z innymi obowiązkami; nieregulowany czas pracy – pracujesz, kiedy, gdzie i ile chcesz; pracę zdalną – za wyjątkiem spotkań raz w tygodniu z przełożonym; Do Twoich zadań będzie należało, m.in: prowadzenie pełnej księgowości w spółkach prawa handlowego; prowadzenie książki przychodów i rozchodów (działalność gospodarcza); kontakt z US; udział w sporządzaniu deklaracji VAT, sprawozdań GUS i rozliczanie WNT, WDT; koordynacja spraw klientów (sprawozdania finansowe, czynności sprawdzające, kontrole, itp.); zarządzanie obiegiem dokumentów i archiwizowanie ich. Zgłoś się, jeśli: posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 1 rok; znasz przepisy prawa podatkowego i rachunkowości; charakteryzuje Cię dokładność, sumienność, samodzielność i odpowiedzialność za wyniki swojej pracy; potrafisz zorganizować sobie pracę; Zwiększysz swoje szanse, jeśli: posiadasz doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym; portafisz obsługiwać programy księgowe: Rewizor GT, Rachmistrz GT; Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] z dopiskiem “samodzielna księgowa”. Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 606927444 W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), TAK/NIE oraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). TAK/NIE Agencja zatrudnienia (nr licencji 17265)

Płock. Zmarł Henryk Błażejczyk

Dodano: 16.01.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W wieku 81 lat zmarł Henryk Błażejczyk, od 1987 r. aktor Teatru Dramatycznego w Płocku, a wcześniej m.in. Teatru Współczesnego w Warszawie i Teatru Śląskiego w Katowicach, a także scen krakowskich. Był zasłużonym członkiem Związku Artystów Scen Polskich.

Źródło: www.e-teatr.pl

Tutaj deweloperzy budują najwięcej !

Dodano: 15.01.2019 19:06 | 7 odsłon | 0 komentarzy


W Warszawie - Wawer, w Krakowie - Bronowice, a we Wrocławiu - Stare Miasto. Te rejony głównych miast najczęściej wybierają deweloperzy na miejsca realizacji swoich inwestycji. Jednakże nie musi to wcale oznaczać, że właśnie w tych ...

Źródło: inwestycje.pl

"WSJ": Polska stara się zmniejszyć napięcia w relacjach z Chinami ws. Huawei

Dodano: 15.01.2019 19:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Polskie władze próbują wyważyć reakcję i zmniejszyć napięcia w relacjach z Chinami po aresztowaniu w Warszawie pod zarzutem szpiegostwa jednego z dyrektorów polskiego oddziału koncernu Huawei - pisze we wtorek "Wall Street Journal".

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone