sobota, 19 stycznia 2019 r.  Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Wiadomości z tagiem Władze  RSS
Chiny mają pomysł na walkę z dłużnikami. W Europie by to nie przeszło

Dodano: 19.01.2019 11:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

imageJuż wkrótce życie z zadłużeniem finansowym może stać się dla Chińczyków wyjątkowo uciążliwe. Władze mają pomysł, jak przekonać dłużników do szybszej spłaty zobowiązań – ośmieszą ich poprzez aplikację mobilną, podaje China Daily. Chodzi o wtyczkę do niezwykle popularnego w Państwie Środka komunikatora WeChat. Plugin wskaże na mapie pobliskich dłużników, w odległości do 500 m, podając przy tym&...

Źródło: feedproxy.google.com

Władze miasta omówiły z kombatantami harmonogram tegorocznych uroczystości

Dodano: 18.01.2019 8:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przedstawiciele organizacji kombatanckich, jak co roku spotkali się w Ratuszu Miejskim, aby omówić harmonogram uroczystości, ceremonii, obchodów świąt państwowych i wojskowych oraz rocznic upamiętniających wydarzenia historyczne, związanych z walką o niepodległość Polski, pamięcią o ofiarach wojny i okresu powojennego.

Źródło: www.wczestochowie.pl

"Ranga sprawy ograniczyła procedury biurokratyczne". W ciągu miesiąca ulica w Pradze ma otrzymać imię Pawła Adamowicza

Dodano: 18.01.2019 7:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Władze Pragi rozpoczęły procedurę zmierzającą do tego, aby jedną z ulic w stolicy Czech nazwać nazwiskiem zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - przekazała PAP Martina Vackova z praskiego ratusza.

Res-Drob przestanie produkować?

Dodano: 16.01.2019 7:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

RZESZÓW. Do końca stycznia władze miasta podejmą decyzję, czy zakład będzie mógł nadal funkcjonować w centrum miasta. Mieszkańcy rzeszowskiego osiedla 1000-lecia od kilku lat czekają na eliminację nadmiernego hałasu i smrodu wydobywającego się z firmy Res-Drob. Władze miasta nakazały zakładowi usunąć te uchybienia. Jeśli nie wykona tego zalecenia, to ratusz może cofnąć pozwolenie na prowadzenie [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Po pożarze w Skarżysku. Przyczyną był nieszczelny przewód kominkowy

Dodano: 15.01.2019 11:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nikt nie ucierpiał w poniedziałkowym pożarze bloku w Skarżysku-Kamiennej. Żadna z osób, których mieszkania zostały zniszczone nie skorzystała też z pomocy oferowanej przez miasto. Władze Skarżyska zaoferowały poszkodowanym nocleg w pobliskiej szkole, była także propozycja zatrzymania się w klasztorze i doraźna pomoc w postaci ogrzewanego namiotu. Wszyscy mieszkańcy znaleźli jednak schronienie u rodzin lub znajomych.

Tagi: Nice, Władze
Źródło: www.radio.kielce.pl

Lotnisko Szymany - dobry rok 2018, plany na rozwój i nowe kierunki w 2019

Dodano: 11.01.2019 12:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W styczniu tego roku Port Lotniczy Olsztyn-Mazury obchodził będzie swoje 3 urodziny. Rok 2018 zakończył się bardzo dobrym wynikiem liczby obsłużonych pasażerów oraz dalszym rozwojem siatki połączeń. Już w kwietniu powróci połączenie do Krakowa a od czerwca z Mazur polecimy do słonecznego Burgas. Władze lotniska wychodzą także naprzeciw oczekiwaniom pasażerów biznesowych, tworząc pakiet usług premium. Czym wyróżnia się ta usługa? Dzięki specjalnym strefom wydzielonym, pasażerowie w asyście pracowników lotniska, sprawnie przechodzą proces odprawy, bez konieczności kontroli bezpieczeństwa osób i bagażu oraz transportowani są bezpośrednio na płytę lotniska.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Miało być gotowe w marcu. Miasto obawia się, że nie będzie

Dodano: 10.01.2019 16:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przedłuża się budowa nowej siedziby dla Przedszkola nr 6 w Sandomierzu. Władze miasta obawiają się, że kolejny termin nie zostanie dotrzymany. Początkowo przedszkole miało być gotowe na koniec października ubiegłego roku. Obecnym terminem zakończenia inwestycji jest 19 marca.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Niemcy: Władze CSU i FW zatwierdziły umowę koalicyjną rządu w Bawarii

Dodano: 10.01.2019 7:08 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Władze centroprawicowych partii CSU i Wolni Wyborcy (FW) zatwierdziły w niedzielę wynegocjowaną w rekordowo szybkim tempie umowę koalicyjnego rządu obu partii w Bawarii. Wśród priorytetów nowego gabinetu będą m.in. polityka rodzinna i ochrona środowiska.

Tagi: Wolne, Władze
Źródło: www.gazetaprawna.pl

Miasto zmodernizuje lotnisko w Turbi

Dodano: 09.01.2019 17:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy

STALOWA WOLA. Na odnowionym lotnisku odbędą się szybowcowe Mistrzostwa Europy. Władze miasta Stalowa Wola podpisały porozumienie w sprawie częściowego przejęcia lotniska w Turbi. W tegorocznym budżecie ratusz zapisał 200 tys. zł na organizację w tym miejscu Mistrzostw Europy w szybownictwie i na remont jednego z hangarów. W 2019 r., 11 maja w Turbi zostaną zorganizowane [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Ukraina ponownie zwróciła się do ETPCz ws. 24 marynarzy zatrzymanych przez Rosję

Dodano: 09.01.2019 7:07 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Władze w Kijowie ponownie zwróciły się do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawie 24 żołnierzy ukraińskiej marynarki wojennej, zatrzymanych przez Rosję podczas ataku na okręty Ukrainy w rejonie Cieśniny Kerczeńskiej.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone