poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Wiadomości z tagiem Uwaga  RSS
Uwaga oszuści dyskont-weglowy.pl

Dodano: 19.04.2018 14:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Witam, Chciałbym ostrzec przed zakupem węgla na stronie dyskont-weglowy.pl. Zamówienie zostało złożone na początku marca, wystawiona faktura...

Tagi: Uwaga
Źródło: forum.muratordom.pl

Uwaga na złodziei! Usypiają właściciela i plądrują jego dom!

Dodano: 19.04.2018 10:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Olsztyńscy policjanci ostrzegają przed złodziejami, którzy znaleźli nowy sposób, by wtargnąć do naszych domów. Proponują perfumy, które usypiają!

Tagi: Uwaga
Źródło: www.olsztyn.com.pl

Uwaga na e-maile informujące o zwrocie podatku

Dodano: 18.04.2018 8:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Poza granicami naszego kraju, niemal co roku pojawiają się ostrzeżenia o oszustach, którzy pod pretekstem zwrotu podatku dochodowego okradają mniej czujnych podatników. Wygląda na to, że po raz...

Tagi: Pora, Uwaga
Źródło: feedproxy.google.com

Uwaga kierowcy. Utrudnienia na przejeździe kolejowym

Dodano: 17.04.2018 6:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dziś między 8.00 a 12.00 wystąpią utrudnienia dla kierowców przejeżdżających przez przejazd kolejowy na odcinku drogi wojewódzkiej nr 761 Kielce-Częstochowa.

Tagi: Uwaga
Źródło: www.radio.kielce.pl

UE zastanawia się, co dalej z Syrią po zeszłotygodniowych atakach

Dodano: 16.04.2018 13:05 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Szefowie MSZ państw UE zastanawiają się w poniedziałek nad rozwiązaniami, które mogłyby przybliżyć zakończenie wojny w Syrii. Uwaga "28" skupia się na tym kraju po atakach odwetowych Francji, W. Brytanii i USA po użyciu broni chemicznej przez reżim syryjski.

Źródło: https:

Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Zielonogórskiej i Hetmańskiej. Utrudnienia potrwają dwa tygodnie

Dodano: 16.04.2018 12:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Uwaga kierowcy. W poniedziałek 16 kwietnia zostanie zmieniona organizacja ruchu w obrębie skrzyżowania l. Zielonogórskiej i ul. Hetmańskiej (rejon Piekarni). Powód? Budowa kanalizacji. Utrudnienia potrwają około dwóch tygodni.

Źródło: www.poranny.pl

Uwaga na SMS-y od MediaMarkt. Wcale nie wysłali Ci iPhona X

Dodano: 15.04.2018 20:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Od 3 dni, ktoś wysyła na telefony Polaków SMS-a, w którym podszywa się pod MediaMarkt i informuje, że “paczka jest gotowa do odbioru”. W SMS-ie jest link, który po kliknięciu informuje,...

Tagi: Marsz, Uwaga
Źródło: feedproxy.google.com

Wymiana matryc w laptopie. Warszawa Bródno 500-020-100

Dodano: 15.04.2018 19:18 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Profesjonalna wymiana matryc. W ofercie posiadamy wszystkie rodzaje ( LED LCD CCFL ) oraz rozmiary od 10" -> Czas wykonania usługi max. 24h. Przystępne ceny na każda kieszeń. Zapraszamy do kontaktu Profesjonalna wymiana matryc w laptopie. W ofercie posiadamy wszystkie rodzaje ( LED LCD CCFL ) oraz rozmiary od 10" -> Czas wykonania usługi max. 24h. Przystępne ceny na każda kieszeń. Zapraszamy do kontaktu Uwaga na oszustów podających się za legalnie działające firmy pod przykrywką serwisów komputerowych. Dane firmy oraz jej profil działalności można sprawdzić na stronie CEIDG pod adresem: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/search.aspx Tam też można się dowiedzieć o jej profilu działalności, numerze NIP, KRS, oraz adresie rejestracji firmy. Tam też, macie do wglądu numery PKD ( zakres świadczonych usług ) Szanujmy się nawzajem i nie popierajmy szarej strefy nieudaczników. Sam kontakt telefoniczny nie jest żadną gwarancją usługi a osoby reklamujące się w ten sposób nie mogą być wierzytelne. Żadna z firm, która poważnie myśli o swoich klientach , nie umieszcza ogłoszeń bez podania swojej siedziby firmy, adresie, numerze NIP i REGON. Jest wiele ogłoszeń osób , które "próbują" naprawić powierzony przez Was sprzęt. Tylko wiarygodne firmy dają Wam gwarancję na części oraz usługi.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Odzyskiwanie danych Warszawa Bródno, Targówek 500-020-100

Dodano: 15.04.2018 19:18 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Zajmujemy się odzyskiwaniem danych ze wszystkich nośników. Dyski 2,5 cala, 3,5 cala, karty pamięci itp... Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych logicznie, tj. takich, gdzie urządzenie jest sprawne technicznie, ale brak dostępu do danych. Odzyskujemy również dane po formacie dysku. W celu określenia rodzaju uszkodzenia wykonujemy specjalistyczną diagnozę. Informujemy klienta o kosztach a On decyduje czy wykonujemy usługę czy też nie. Zapraszamy do kontaktu. Profesjonalna wymiana matryc w laptopie. W ofercie posiadamy wszystkie rodzaje ( LED LCD CCFL ) oraz rozmiary od 10" -> Czas wykonania usługi max. 24h. Przystępne ceny na każda kieszeń. Zapraszamy do kontaktu Uwaga na oszustów podających się za legalnie działające firmy pod przykrywką serwisów komputerowych. Dane firmy oraz jej profil działalności można sprawdzić na stronie CEIDG pod adresem: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/search.aspx Tam też można się dowiedzieć o jej profilu działalności, numerze NIP, KRS, oraz adresie rejestracji firmy. Tam też, macie do wglądu numery PKD ( zakres świadczonych usług ) Szanujmy się nawzajem i nie popierajmy szarej strefy nieudaczników. Sam kontakt telefoniczny nie jest żadną gwarancją usługi a osoby reklamujące się w ten sposób nie mogą być wierzytelne. Żadna z firm, która poważnie myśli o swoich klientach , nie umieszcza ogłoszeń bez podania swojej siedziby firmy, adresie, numerze NIP i REGON. Jest wiele ogłoszeń osób , które "próbują" naprawić powierzony przez Was sprzęt. Tylko wiarygodne firmy dają Wam gwarancję na części oraz usługi.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Profesjonalny serwis laptopów, komputerów warszawa 500020100

Dodano: 15.04.2018 19:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nasza firma zajmuje się serwisem sprzętu komputerowego. Działamy na terenie Warszawa, Białołęka, Tarchomin dojazd do klienta - gratis. Instalacja i konfiguracja internetu, podział łącza internetowego na wiele komputerów Diagnostyka i konfiguracja sprzętu komputerowego Naprawa, konserwacja i modernizacja komputerów stacjonarnych, laptopów, notebooków Sieci bezprzewodowe, kablowe w domu, firmie - najnowsze rozwiązania Usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania Archiwizacja danych, podział dysku na partycje, tworzenie obrazów systemów Zabezpieczenie komputera przed wirusami, trojanami, złośliwymi atakami z internetu To tylko niektóre wybrane pozycje z szerokiej gamy usług. Proponowane usługi oraz części i podzespoły komputerowe są w bardzo atrakcyjnych cenach. Wystawiamy faktury VAT Profesjonalna wymiana matryc w laptopie. W ofercie posiadamy wszystkie rodzaje ( LED LCD CCFL ) oraz rozmiary od 10" -> Czas wykonania usługi max. 24h. Przystępne ceny na każda kieszeń. Zapraszamy do kontaktu Uwaga na oszustów podających się za legalnie działające firmy pod przykrywką serwisów komputerowych. Dane firmy oraz jej profil działalności można sprawdzić na stronie CEIDG pod adresem: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/search.aspx Tam też można się dowiedzieć o jej profilu działalności, numerze NIP, KRS, oraz adresie rejestracji firmy. Tam też, macie do wglądu numery PKD ( zakres świadczonych usług ) Szanujmy się nawzajem i nie popierajmy szarej strefy nieudaczników. Sam kontakt telefoniczny nie jest żadną gwarancją usługi a osoby reklamujące się w ten sposób nie mogą być wierzytelne. Żadna z firm, która poważnie myśli o swoich klientach , nie umieszcza ogłoszeń bez podania swojej siedziby firmy, adresie, numerze NIP i REGON. Jest wiele ogłoszeń osób , które "próbują" naprawić powierzony przez Was sprzęt. Tylko wiarygodne firmy dają Wam gwarancję na części oraz usługi.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone