sobota, 16 lutego 2019 r.  Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany
Wiadomości z tagiem Uwaga  RSS
Uwaga na e-maile od „komorników”. Chwilowy brak uwagi i stracisz oszczędności

Dodano: 13.02.2019 13:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Bank Pekao SA ostrzega swoich klientów przed fałszywymi e-mailami informującymi o rzekomym zajęciu komorniczym. Jak się okazuje, wiadomości są dziełem oszustów, którzy wysyłają je ze skrzynki pocztowej podszywającej się pod bankową. Zagrożeniem jest oczywiście próba wyłudzenia danych logowania. Mamy więc do czynienia z kolejnym pomysłem oszustów na phishing. Choć w swoim ostrzeżeniu bank nie&...

Tagi: Bara, Mamo, Uwaga, Pekao
Źródło: feedproxy.google.com

Uwaga emeryci i renciści. Do końca lutego musicie powiadomić ZUS o dochodach

Dodano: 12.02.2019 13:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pytanie: Emeryt lub rencista, który w 2018 r. pozostawał w zatrudnieniu, pełnił służbę lub wykonywał inną pracę zarobkową albo prowadził działalność powinien powiadomić ZUS o osiągniętych przychodach. Oświadczenie to należy nadesłać w terminie do 28 lutego br. Czy obowiązek ten dotyczy każdego emeryta i rencisty?

Tagi: Uwaga
Źródło: www.podatki.biz

Wysoka prowizja - najlepsza oferta

Dodano: 09.02.2019 13:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Chcesz zarobić dobre pieniądze? Kliknij link http://nplink.net/xZoh4gih Wysoka prowizja Afilianci NutriProfits zarabiają do 40% na każdej sprzedaży oraz do 20% na powracających klientach. Dzięki NutriProfits możesz zapewnić sobie stałe źródło wysokich dochodów! Możesz zarabiać nie tylko polecając sklepy i poszczególne produkty urodowo-zdrowotne, ale i sam program partnerski. Największym systemem europejskim partnerem (affiliate) umożliwiające generowanie przychodów Nutriprofits męska z popularnych i chętnie kupowanych produktów z kategorii piękna i zdrowie. Najlepsza oferta Oferta NutriProfits zawiera najlepsze i najbardziej poszukiwane marki produktów w kategorii Zdrowie i Uroda. Produkty dostępne w NutriProfits oferują najwyższą skuteczność i najlepszą jakość, co klientom zapewnia wysoki poziom satysfakcji, a afiliantom wysokie zarobki! Uwaga !!! Możesz zarabiać z całej Europy. Kliknij link http://nplink.net/xZoh4gih

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Orange ostrzega przed podejrzanymi numerami

Dodano: 07.02.2019 16:47 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Uwaga na nieznane, zagraniczne numery telefonów. Pojawiła się kolejna fala egzotycznych połączeń, tym razem z Kuby. Oddzwonienie może skutkować naliczeniem bardzo wysokich opłat.

Tagi: Uwaga, Orange
Źródło: biznes.interia.pl

Laptopy, komputery, serwis, programy, Tarchomin 500 020 100

Dodano: 01.02.2019 13:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę na: *instalacja profesjonalnych zabezpieczeń - antywirusy, firewalle * szybka naprawa komputerów PC oraz laptopów Instalacja oraz naprawa zainstalowanych OS Windows. * konfiguracja sprzętu * usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania * naprawa/wymiana uszkodzonych podzespołów PC, * usuwanie usterek sprzętowych , systemowych * konserwacja sprzętu * naprawa laptopów * zabezpieczanie danych * testowanie oraz diagnostyka sprzętu * modernizacja, przyspieszanie komputerów, laptopów Dajemy Państwu również możliwość złożenia przez nas komputera z preferowanych przez Państwa części i producentów. Wystawiamy faktury VAT Profesjonalna wymiana matryc w laptopie. W ofercie posiadamy wszystkie rodzaje ( LED LCD CCFL ) oraz rozmiary od 10" -> Czas wykonania usługi max. 24h. Przystępne ceny na każda kieszeń. Zapraszamy do kontaktu Uwaga na oszustów podających się za legalnie działające firmy pod przykrywką serwisów komputerowych. Dane firmy oraz jej profil działalności można sprawdzić na stronie CEIDG pod adresem: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/search.aspx Tam też można się dowiedzieć o jej profilu działalności, numerze NIP, KRS, oraz adresie rejestracji firmy. Tam też, macie do wglądu numery PKD ( zakres świadczonych usług ) Szanujmy się nawzajem i nie popierajmy szarej strefy nieudaczników. Sam kontakt telefoniczny nie jest żadną gwarancją usługi a osoby reklamujące się w ten sposób nie mogą być wierzytelne. Żadna z firm, która poważnie myśli o swoich klientach , nie umieszcza ogłoszeń bez podania swojej siedziby firmy, adresie, numerze NIP i REGON. Jest wiele ogłoszeń osób , które "próbują" naprawić powierzony przez Was sprzęt. Tylko wiarygodne firmy dają Wam gwarancję na części oraz usługi.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Uwaga kierowcy. Wypadek na S7

Dodano: 30.01.2019 18:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Wypadek na ekspresowej "siódemce" na odcinku Kielce - Jędrzejów. Jak informują funkcjonariusze, w Chęcinach zderzyły się trzy samochody osobowe. Nikt nie został ranny, ale zablokowany jest prawy pas jezdni w kierunku Krakowa.

Tagi: Uwaga, Nice, Kielce
Źródło: www.radio.kielce.pl

Uwaga skupiona na USA

Dodano: 30.01.2019 9:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy

WIG20 odnotował wczoraj symboliczny wzrost o 0,1%, zamykając się na poziomie 2373,3 pkt. Na większości innych europejskich rynków lekką przewagą miała także strona popytowa (DAX zyskał 0,1%).

Tagi: Uwaga, WIG20
Źródło: biznes.interia.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone