wtorek, 11 grudnia 2018 r.  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Wiadomości z tagiem Usług  RSS
Szkolenie AutoCAD 2D/3D w Łodzi i Białymstoku z certyfikatem

Dodano: 11.12.2018 13:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na 3-modułowe szkolenie AutoCAD 2D/3D (64h). Termin szkolenia: 07.01.2019r. - 15.01.2019r. Program oraz harmonogram szkolenia dostępny jest w Bazie Usług Rozwojowych: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=258489 - szkolenie w Białymstoku https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=258479 - szkolenie w Łodzi Miejsce szkolenia: 1. BIK Edukacja Krzysztof Kundziewicz, ul. Krakowska 5 lok. 201, 15-875 Białystok 2. Sale szkoleniowe Geocover, ul. Obywatelska 102/104 lok. 100, 94-104 Łódź Jesteśmy wyposażeni w mobilną pracownię komputerową – możemy przeprowadzić szkolenie grupowe w dowolnym miejscu w Polsce. Cena: 2500 brutto* za pełny 3-modułowy kurs (z możliwością dofinansowania szkolenia) Po zakończeniu szkolenia wystawiamy zaświadczenie z suplementem zgodne ze wzorem MEN oraz certyfikat Autodesk. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń dostępną na stronie www.bik.edu.pl Terminy i programy szkoleń dopasowujemy do indywidualnych potrzeb. *warunkiem rozpoczęcia szkolenia jest zebranie min. 4-osobowej grupy - prosimy o kontakt telefoniczny

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Nowe logo PAUF [Rynek]

Dodano: 11.12.2018 7:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zarząd Pocztowej Agencji Usług Finansowych podjął decyzję o wprowadzeniu aktualizacji logo spółki. Modyfikacja logo ma na celu odświeżenie i (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Zmian ciąg dalszy. Tym razem w Wodociągach Kieleckich

Dodano: 08.12.2018 14:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kolejne zmiany szykują się w radach nadzorczych spółek miejskich w Kielcach. Jak informowaliśmy, dotychczas nowe władze miasta zmieniły członków rad w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej, Rejonowym Przedsiębiorstwie Zieleni i Usług Komunalnych oraz Przedsiębiorstwie Gospodarki Odpadami.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Prezes spółki Port Lotniczy Kielce zrezygnował

Dodano: 07.12.2018 16:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Spółka Port Lotniczy Kielce bez prezesa. Z funkcji zrezygnował jej dotychczasowy szef Ryszard Muciek, pełniący jednocześnie obowiązki dyrektora Wydziału Usług Komunalnych i Zarządzania Środowiskiem.

Źródło: www.radio.kielce.pl

SZKOLENIA EKOLOGICZNE ŚRODOWISKOWE PROJEKTY UNIJNE EKOEXPERT

Dodano: 07.12.2018 12:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. realizuje kompleksowe szkolenia ekologiczne dla firm z zakresu zarządzania ochroną środowiska w firmie. Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. jest zarejestrowanym podmiotem świadczącym usługi ramach KSU (Krajowego Systemu Usług) przy PARP (Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości), posiada wdrożony system zarządzania jakością zgodną z normą ISO 9001, a także jest jednostką szkoleniowo-doradczą w ramach BUR (Bazy Usług Rozwojowych). Zakres szkoleń ekologicznych, realizowanych przez EkoExpert obejmuje wszelkie zagadnienia mające związek z prowadzoną działalnością gospodarczą. Szkolenia z ochrony środowiska mają szczególne znaczenie dla firm, których działalność związana jest ze znacznym oddziaływaniem na środowisko. Korzyści związane z udziałem w szkoleniu mają związek przede wszystkim z prawidłowym oraz terminowym wypełnianiem obowiązków środowiskowych. Eksperci środowiskowi z EkoExpert zapoznają uczestników szkolenia z aktualnymi przepisami dotyczącymi zarządzania ochroną środowiska w firmie, zasadami wypełniania raportów środowiskowych, warunków udzielania pozwoleń środowiskowych oraz ubiegania się o pozwolenia środowiskowe oraz praktycznymi metodami wyliczania wysokości opłat środowiskowych. Doradcy środowiskowi wspierają osoby zarządzające w przedsiębiorstwie w obszarze związanym z ochroną środowiska oraz służą swoim doświadczeniem wspierając firmy w prawidłowym wypełnianiu obowiązków środowiskowych. W trakcie szkolenia eksperci środowiskowi z EkoExpert zapoznają uczestników z terminami na złożenie sprawozdań środowiskowych, wniesienia opłat środowiskowych. Szkolenia środowiskowe realizowane przez firmę EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. prowadzone są zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz przy wykorzystaniu najnowszych wytycznych dotyczących ochrony środowiska. Każdej firmie, biorącej udział w szkoleniu umożliwiamy zdobycie aktualnej wiedzy, podniesienie kwalifikacji pracowników, możliwość monitorowania przepisów dotyczących ochrony środowiska oraz praktyczną wiedzę umożliwiającą prawidłowe wypełnianie raportów środowiskowych, wyliczanie wysokości opłat środowiskowych oraz zapoznanie z obowiązkami związanymi z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Oferta szkoleniowa firmy EkoExpert dostępna jest na www.ekoexpert.com.pl lub bezpośrednio u doradców środowiskowych pod numerem 85 744 44 60.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Kieleckie ulice będą bardziej zielone

Dodano: 06.12.2018 11:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ponad 120 drzew zostanie posadzonych w najbliższych dniach w Kielcach. Są to zarówno nowe nasadzenia, jak i uzupełniające. - Nowe drzewa pojawią się przede wszystkim w ścisłym centrum, w pasach drogowych, ale również m.in. na ulicy Sandomierskiej, Jagiellońskiej oraz w Dolinie Silnicy - poinformowała Ewa Pawelec-Sołowow z Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych.

Tagi: Nowi, Usług
Źródło: www.radio.kielce.pl

Dlaczego zmiany w ZUS mogą być groźne dla polskiej gospodarki?

Dodano: 04.12.2018 7:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) to organizacja zrzeszająca prawie 200 podmiotów zajmujących się usługami dla biznesu – głównie w obszarze technologii i usług finansowych. Firmy z ABSL zatrudniają w Polsce 244 tys. pracowników (dane za I kwartał 2017). Procedowana szybko ustawa dotycząca zmian w ZUS wiąże się z szeregiem zagrożeń, które chcielibyśmy nakreślić w pięciu krokach.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Zostań kosmetyczka, darmowy zawód

Dodano: 03.12.2018 15:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Technik Usług Kosmetycznych Coś dla wszystkich KOBIET Każda z Nas jest piękna, należy tylko wydobyć najważniejsze walory. Nowa Akademia Sukcesu zadba o każdy rodzaj urody i pokaże Ci jak wykorzystywać najpiękniejsze atuty. Na zainteresowanie zasługuje KAŻDA Z NAS ! Na rozwój osobisty także zasługuje KAŻDA Z NAS ! Nie ma na co czekać... Tylko u Nas BEZPŁATNA NAUKA na kierunku.. TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH Ten zawód zapewni Ci ogromny wachlarz nowych umiejętności. Do Twoich obowiązków będzie należało profesjonalne wykonywanie różnorodnych czynności: -robienie wszystkich zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej twarzy, ciała, dłoni i stóp: manicure i pedicure, -pielęgnowanie: włosów, dekoltu, cery, całego ciała, -wykonywanie makijażu dziennego, wieczorowego, fantazyjnego i charakteryzacji, -usuwania zbędnego owłosienia, -zdobienia paznokci, -udzielanie porad kosmetycznych, -obsługa aparatury i sprzęt stosowany w kosmetyce, -prowadzenie działalność gospodarczą w zakresie usług kosmetycznych. Prowadzimy także rejestrację INTERNETOWĄ. Sprawdź nas na: http://www.as.edu.pl Z A P R A S Z A M Y Nowa akademia Sukcesu ul.Nowy Rynek 27,II piętro 22-400 Zamość Tel. 609 101 091 e-mail: [email protected]

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Asseco podpisało umowę z ZUS na rozwój i utrzymanie Platformy Usług Elektronicznych

Dodano: 28.11.2018 17:23 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Asseco Poland podpisało kolejny istotny kontrakt z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Spółka będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie Portalu Klienta oraz Szyny Usług (ESB). Działają one w ramach Platformy Usług Elektronicznych (PUE), którą udostępnia ZUS. Wartość umowy to 23,2 mln zł brutto. Jej realizację zaplanowano na cztery lata.

Źródło: biznes.interia.pl

Niemal 30 tys. ofert w Bazie Usług Rozwojowych

Dodano: 28.11.2018 13:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Organizatorzy szkoleń i kursów mają miejsce, gdzie mogą się ogłaszać, przedsiębiorcy łatwo znajdują dla siebie propozycje i jeszcze skorzystają z dotacji

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone