środa, 25 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Wiadomości z tagiem Urzędy  RSS
Marszałek proponuje gminom dofinansowanie in vitro

Dodano: 24.04.2018 19:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Czy samorząd województwa pomoże parom, które mają kłopot z prokreacją? Na razie to propozycja, z którą wystąpił marszałek województwa Olgierd Geblewicz. Pomoc Urzędu Marszałkowskiego mogłaby trafić do par mieszkających w gminach, które w tym roku uruchomią......

Tagi: Urzędy, Pompy
Źródło: www.24kurier.pl

Pojawił się nowy sposób wyłudzania pieniędzy. Uważajcie na oszustów!

Dodano: 24.04.2018 9:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Uważajcie na oszustów podszywających się pod Urząd Patentowy! Chodzi o firmy wysyłające listy i e-maile, w których oferują przyznanie patentu po wpłaceniu pieniędzy na ich konta bankowe. Zawiadomienie w tej sprawie do prokuratury złożyła właśnie dyrekcja Urzędu Patentowego.

Tagi: Urzędy
Źródło: www.rmf24.pl

Poznań: CBA w urzędzie miasta. Chodzi o sprzedaż działki

Dodano: 23.04.2018 15:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Centralne Biuro Antykorupcyjne weszło dziś do Urzędu Miasta Poznania. Agenci na zlecenie prokuratury w Zielonej Górze sprawdzają czy władze stolicy Wielkopolski nie zaniżyły wartości działki sprzedanej prywatnemu inwestorowi.

Źródło: www.rmf24.pl

Zbigniew Siemiątkowski: Jestem na odwyku od 12 lat. Nie ma u mnie syndromu odstawienia

Dodano: 22.04.2018 12:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


"Mam taki kompleks, że nie byłem wtedy, kiedy powinienem być w domu. Moja córka ma do dnia dzisiejszego uzasadnione pretensje, że nie miała mnie w dzieciństwie" - mówił w programie Post Scriptum, nowym cyklu na RMF24.pl były minister spraw wewnętrznych, były szef Urzędu Ochrony Państwa i Agencji Wywiadu Zbigniew Siemiątkowski. To cena, jaką zapłacił za udział w polityce. Z drugiej jednak strony zaznaczał, że „sam się do tej roboty najął. Nikt go nie zmuszał. Lubił ten świat i tych ludzi”. Przyznaje, że wciąż jest zwierzęciem politycznym,...

Źródło: www.rmf24.pl

Utrata zwolnienia VAT - faktura korygująca VAT po przeoczeniu terminu

Dodano: 20.04.2018 19:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prowadzę od połowy zeszłego roku jednoosobową działalność gospodarczą w niewielkim rozmiarze. Korzystałem ze zwolnienia VAT ze względu na wysokość obrotów. Zdarzyła się w listopadzie ubiegłego roku transakcja, która spowodowała, że już w listopadzie wg informacji z Urzędu Skarbowego utraciłem zwolnienie - z powodu konieczności liczenia limitu w proporcji do czasu prowadzenia działalności (a liczyłem w odniesieniu do całego roku). Po dopełnieniu formalności zostałem zarejestrowany jako czynny podatnika VAT, ale mam wątpliwość, czy powinienem skorygować faktury (bez VAT) wystawione od momentu utraty zwolnienia do końca roku?

Tagi: Urzędy
Źródło: www.podatki.biz

Proces ws. wyborów w Tarłowie. Była pracownica Urzędu Gminy oskarża jedną z radnych

Dodano: 19.04.2018 17:51 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kolejni świadkowie zeznawali w sprawie sfałszowania wyborów samorządowych w 2014 roku w gminie Tarłów. Wówczas do list przed drugą turą głosowania, dopisano na podstawie nieprawdziwych oświadczeń ponad 30 osób. Leszek W. wygrał wybory przewagą zaledwie kilku głosów. Oprócz niego, zarzuty usłyszał także sekretarz gminy Robert Cz. i pracownik urzędu Dariusz L, który zajmował się wpisywaniem nazwisk do rejestrów wyborczych.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Opolska Marka za 2017 rok. Oto laureaci i wyróżnieni w 15. jubileuszowej edycji konkursu Opolskiego Urzędu Marszałkowskiego

Dodano: 18.04.2018 20:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nowością w tegorocznej, jubileuszowej edycji nagrody, przyznawanej przez opolski urząd marszałkowski, była kategoria innowacje. Gala odbyła się dziś w Filharmonii Opolskiej.

Źródło: www.nto.pl

CBA zatrzymało byłego wiceprezesa Urzędu Dozoru Technicznego

Dodano: 18.04.2018 8:57 | 3 odsłon | 0 komentarzy


​Były wiceprezes Urzędu Dozoru Technicznego zatrzymany w Warszawie przez agentów CBA. Przemysław L. ma usłyszeć zarzuty o charakterze korupcyjnym - informuje dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada.

Źródło: www.rmf24.pl

Kostrzyńska czeka tylko na podpisanie umowy.

Dodano: 17.04.2018 17:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jeżeli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego, w maju rozpocznie się przebudowa ulicy Kostrzyńskiej. Pozytywną decyzję odnośnie prawidłowości procedur przetargowych wydał prezes Urzędu Zamówień Publicznych. Pozostało już tylko podpisanie umowy z wykonawcą, czyli firmą Budimex.

Źródło: tvgorzow.pl

W Urzędzie Miasta Częstochowy wymienią windę

Dodano: 13.04.2018 13:19 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Od poniedziałku, 16 kwietnia do końca maja, z powodu wymiany, nieczynna będzie winda w głównym budynku Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Śląskiej 11/13. Osoby, które nie są w stanie wejść po schodach, będą mogły kontaktować się z urzędnikami na portierni.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone