czwartek, 20 lutego 2020 r.  Imieniny: Anety, Lehca, Leona
Wiadomości z tagiem Urzędy  RSS
Będzie wielki remont w szpitalu w Czerwonej Górze

Dodano: 19.02.2020 11:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Czerwonej Górze otrzymał 550 tys. zł dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Jak informuje Youssef Sleiman, dyrektor lecznicy, w placówce uda się wyremontować m.in. dach. Przetarg na tę inwestycję został już rozstrzygnięty.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Rok 2020 rokiem nadzoru inspekcyjnego nad dystrybutorami ubezpieczeń [Prawo i praktyka]

Dodano: 19.02.2020 7:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W dniu 31 stycznia 2020 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli sektora ubezpieczeniowego i Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego ("UKNF"). Podczas spotkania UKNF przedstawił priorytety nadzoru ubezpieczeniowego na najbliższe lata, akcentując równocześnie kierunek planowanej aktywności, której nacisk położony będzie m.in. na nadzór inspekcyjny nad dystrybutorami ubezpieczeń oraz ochronę konsumentów.

Źródło: feedproxy.google.com

GUM staje się faktem. Ogłoszono przetarg

Dodano: 18.02.2020 15:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ważny krok na drodze do powstania w Kielcach laboratoriów Głównego Urzędu Miar - właśnie ogłoszono przetarg na budowę kompleksu. Kampus GUM będzie zlokalizowany na działce u zbiegu ulicy Wrzosowej i alei księdza Jerzego Popiełuszki o powierzchni 13 hektarów.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Szkolenia w Poznaniu: Baza BDO - teoria i praktyka

Dodano: 13.02.2020 19:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy na szkolenie, które przybliży Państwu obecny i planowany stan prawny i jest skierowane do osób zamierzających uzyskać lub uaktualnić wiedzę z zakresu gospodarowania odpadami oraz bazy danych odpadowych. Praktyczne zajęcia pozwolą znacznie zmniejszyć prawdopodobieństwo popełnienia błędów w prowadzonej dokumentacji oraz zmniejszyć ryzyko ewentualnych kar. Celem jest podniesienie kompetencji uczestników szkolenia z zakresu zagadnień prawnych dotyczących sprawozdawczości wobec Urzędu Marszałkowskiego, zapoznanie się aktualnymi i proponowanymi zmianami za pomocą praktycznych przykładów, rozwój kompetencji uczestnika poprzez ćwiczenia poparte przykładami i poradami.

Źródło: www.podatki.biz

Kurs:Obsługa HDS

Dodano: 12.02.2020 15:13 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuje i zaprasza na kurs Obsługi HDS. Warunki przyjęcia na szkolenie: - ukończone 18 lat, - brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy jako operator HDS Kurs zakończony jest egzaminem przed Komisją Urzędu Dozoru Technicznego. TRWA NABÓR Rezerwacji miejsc można dokonać: - telefonicznie pod nr: 14 621 00 40 - osobiście (w siedzibie firmy) - elektronicznie: [email protected] Szkolimy Zawodowo !! Harmonogram szkoleń na stronie: www.cus.com.pl Zapraszamy do śledzenia naszego fan page'a na facebooku: Centrum Usług Szkoleniowych Tarnów Centrum Usług Szkoleniowych Tarnów, ul. Kopernika 7 (I piętro)

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Księgi wieczyste w internecie - dostęp do danych budzi kontrowersje

Dodano: 11.02.2020 15:25 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Do biura rzecznika praw obywatelskich napływają skargi obywateli, którzy wskazują, że z dostępnych w internecie ksiąg wieczystych każdy może poznać m.in. numery PESEL oraz imiona rodziców właścicieli i osób posiadających prawa/roszczenia do nieruchomości. Rzecznik zwrócił się w tej sprawie do prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), aby ten odniósł się do problemu.

Źródło: www.podatki.biz

Numizmatyczny skarb dowodem celtyckiego oszustwa

Dodano: 08.02.2020 13:34 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Bardzo rzadka moneta trafiła pod koniec ubiegłego roku do sandomierskiej delegatury Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków. Pochodzący z I wieku przed naszą erą celtycki numizmat znaleziono na terenie Opatowa.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kielecki PUP ma nowego dyrektora

Dodano: 07.02.2020 11:55 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Grzegorz Piwko został dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach. Był jedynym kandydatem na to stanowisko. Od 3 czerwca 2019 roku pełnił obowiązki szefa urzędu, zastępując na stanowisku Małgorzatę S., skazaną nieprawomocnym wyrokiem za przyjęcie korzyści majątkowej od dwóch przedsiębiorców.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Przebudowa stadionu Rakowa. Otwarcie ofert w przetargu nieco później

Dodano: 06.02.2020 14:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Częstochowy w porozumieniu z władzami Rakowa Częstochowa przedłużył procedurę przetargową na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na stadionie przy ul. Limanowskiego. Oferty można składać do 28 lutego.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Ogłoszenie Wydziału Geodezji

Dodano: 05.02.2020 19:11 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Wydział Geodezji Urzędu Miasta Płocka informuje, że w dniach 25-26.01.2020 r.z uwagi na prace modernizacyjne nastąpi przerwa w dostępie do Portali: Interesanta, Geodety, Rzeczoznawcy, Komornika i Narady Koordynacyjnej. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

Źródło: www.plock.eu

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2020 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone