piątek, 21 września 2018 r.  Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Uniwersytetu  RSS
Studenci z poznańskich uczelni zwycięzcami konkursu GOMAC 2018

Dodano: 20.09.2018 17:58 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W ramach międzynarodowego konkursu Global Online Marketing Academic Challenge zespoły studenckie przygotowują rozwiązania dla konkretnych firm. Tym razem zwycięski projekt stworzyli studenci z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu pod czujnym okiem akademickiego opiekuna.

Źródło: di.com.pl

Dom w Cieszynie w rejonie Uniwersytetu Śląskiego.REZERWACJA

Dodano: 15.09.2018 7:28 | 4 odsłon | 0 komentarzy

REZERWACJA-podpisana umowa przedwstępna ! Polecamy Państwu dom o powierzchni użytkowej ok 110 m2 z możliwością zamieszkania dwóch rodzin (odrębne wejścia z klatki schodowej) wybudowany w roku 1974. Budynek podpiwniczony, piwnica: 2 pomieszczenia, kotłownia, składzik, garaż. Na parterze 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, balkon, garderoba. Na piętrze 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, balkon, garderoba. Na działce o powierzchni 676 m2 posadowione są także dwa małe budynki gospodarcze murowane. Działka posiada pełne uzbrojenie: prąd, woda, gaz, kanalizacja, dojazd asfaltowy z drogi gminnej. Budynek usytuowany w sąsiedztwie Uniwersytetu Śląskiego, cicha, spokojna okolica, dobry dojazd do Centrum Cieszyna. Stan prawny nieruchomości uregulowany, brak zadłużeń. Cena i warunki sprzedaży do uzgodnienia. Budynek dostępny w okresie trzech miesięcy od daty sprzedaży. Szczegóły w naszej Kancelarii. Oferta na WYŁĄCZNOŚĆ. Polecamy. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, 1. Kodeksu Cywilnego.

Źródło: nieruchomosci.hiperogloszenia.pl

Użytkownicy Facebooka mają mniej szarych komórek

Dodano: 14.09.2018 13:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Osoby często sprawdzające aplikację mobilną Facebooka są bardziej podatne na uzależnienia. Dowodzi tego badanie naukowców z Uniwersytetu w Ulm. Badani mieli mniej tkanki szarej w jądrze półleżącym w mózgu.

Źródło: www.chip.pl

Jak można było otworzyć Teslę w 2 sekundy? Za ten atak dostali 10 000 dolarów

Dodano: 13.09.2018 20:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zespół badaczy z Uniwersytetu KU Leuven w Belgii odkrył sposób w jaki można szybko ukraść samochód Tesla model S. Według badaczy, piloty otwierające Teslę można sklonować w kilka sekund. Słabe... >> Zautomatyzowanie rozpoznawanie i szybkie eliminowanie słabych punktów: https://nbzp.cz/bar

Źródło: feedproxy.google.com

Mniejsze fundusze strukturalne mogą oznaczać cięcia urzędniczych etatów

Dodano: 13.09.2018 19:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Komisja Europejska założyła, że rozmowy o unijnym budżecie po 2020 r. uda się sfinalizować jeszcze przed wyborami europejskimi w maju przyszłego roku. Czasu zostało niewiele. Tymczasem projekt w obecnym kształcie nie jest dla Polski łaskawy – otrzymamy 64,4 mld euro. To o ponad 23 proc. mniej w stosunku do blisko 84 mld euro, które polskie regiony mają do dyspozycji w obecnej perspektywie. Co samorządy mogą zrobić, by w kolejnych latach wydać pieniądze bardziej efektywnie? Według Tomasza Dorożyńskiego z Uniwersytetu Łódzkiego przydałoby się lepsze zarządzanie i ograniczenie biurokracji. Nieuniknione będą też cięcia etatów wśród urzędników zajmujących się unijnymi środkami. Urzędy marszałkowskie na razie nie chcą o niczym przesądzać.

Źródło: serwisy.gazetaprawna.pl

Rusza II edycja Uniwersytetu Colonnade Know How [Rynek]

Dodano: 13.09.2018 8:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Colonnade informuje, że w październiku rusza II edycja Uniwersytetu Colonnade Know How, skierowanego głównie do współpracujących z (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Ekspertka: Zwracajmy uwagę, co kryje się za produktem "eko" czy "bio"

Dodano: 08.09.2018 19:06 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Konsumenci powinni zwracać uwagę nato, kto kryje się za produktem "eko" czy "bio" i jak dana firma komunikuje o całej swojej strategii działania - zwraca uwagę w rozmowie z PAP dr Agata Rudnicka z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Archeolodzy z UMK znaleźli ślady grodu kultury łużyckiej w Zamku Bierzgłowskim

Dodano: 06.09.2018 7:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Archeolodzy z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu znaleźli w Zamku Bierzgłowskim (kujawsko-pomorskie) ślady grodu kultury łużyckiej. Odkrycia dokonali podczas badań zamku krzyżackiego w tej miejscowości. Podobne znalezisko odkryto w 2008 roku w Grudziądzu.

Źródło: naukawpolsce.pap.pl

Tutaj uczył się Chopin. Nowe oblicze historycznego gmachu

Dodano: 27.09.2017 22:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po trzech latach remontu otworzono Gmach Audytoryjny, jeden z najstarszych budynków kampusu głównego Uniwersytetu Warszawskiego.

Źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl

Jedna z najbardziej prestiżowych nagród naukowych w rękach Polaka!

Dodano: 25.05.2017 10:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prof. Andrzej Udalski z Obserwatorium Astronomicznego Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał nagrodę Dan David. Przyznaje się ją za przełomowe...

Źródło: tech.wp.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone