wtorek, 22 stycznia 2019 r.  Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Wiadomości z tagiem Unia  RSS
Premier May: nie będzie opłat za rejestrację obywateli UE

Dodano: 21.01.2019 19:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Brytyjska premier Theresa May poinformowała w poniedziałek, że jej rząd wycofał się z planowanych opłat administracyjnych za rejestrację obywateli Unii Europejskiej mieszkających w Wielkiej Brytanii, którzy chcą pozostać w tym kraju po jego wyjściu z UE.

Źródło: https:

Kontraktowa produkcja kosmetyków pod Twoją marką

Dodano: 21.01.2019 12:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kontraktowa produkcja kosmetyków pod Twoją marką - programy antystarzeniowe, szampony, w tym profesjonalne, żele, kremy, serum, peelingi, maski, w tym. alginian i glina, pasta cukrowa (shugaring), woski i podobne produkty do depilacji i wiele innych. Wykonuj złożone, niestandardowe zamówienia. Małe i duże partie. Produkcja spełnia wszystkie wymagania Federacji Rosyjskiej, Białorusi, Unii Celnej, Unii Europejskiej i Polski. Korzystamy z surowców od wiodących europejskich producentów oraz z Rosji, Ukrainy, Kazachstanu. Współpraca z nami pozwoli na dostosowanie produkcji kosmetyków pod własną marką bez znaczących kosztów organizacji własnej produkcji. Tajemnice handlowe są ściśle chronione postanowieniami umowy. Proces - pod klucz: 1. Opracowanie receptur w celu spełnienia wymagań klienta. 2. Wytwarzanie i zatwierdzanie próbek; 3. Produkcja eksperymentalnej partii; 4. Certyfikacja, zgłoszenie i deklaracja produktu; 5. Produkcja partii przemysłowych; 6. Pakowanie i wysyłka gotowego produktu. Numer telefonu +48 539 964 933 +37544 7636766 whatsapp/Viber/Telegram [email protected]

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Adam Uszpolewicz o konsekwencjach Brexitu [Rynek]

Dodano: 21.01.2019 7:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Adam Uszpolewicz, prezes Avivy, wyjaśnia, jakie znaczenie gospodarcze będzie miało wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Jak tłumaczy, (...)

Źródło: feedproxy.google.com

W. Brytania: parlament nie ma prawa przejmować kontroli nad brexitem

Dodano: 20.01.2019 19:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Brytyjski parlament nie prawa przejmować kontroli nad brexitem - oświadczył minister handlu Liam Fox. Według doniesień prasy ponadpartyjna grupa posłów próbuje doprowadzić do wydłużenia brexitu i uniknięcia wyjścia kraju z Unii Europejskiej bez umowy.

Źródło: https:

Branża polska i brytyjska jednym głosem: swobodny przepływ danych kluczowy dla obu państw

Dodano: 18.01.2019 23:02 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Związek Cyfrowa Polska oraz techUK - organizacje zrzeszające największe firmy z branży nowoczesnych technologii w Polsce oraz Wielkiej Brytanii wspólnie zaapelowały do polskiego i brytyjskiego rządu, by po wyjściu Brytyjczyków z Unii Europejskiej, nawet w przypadku tzw. twardego Brexitu, nadal możliwy był swobodny przepływ danych pomiędzy tymi krajami.

Źródło: di.com.pl

Jestem Laurent GAUTHIER, udzialowiec i aktor

Dodano: 18.01.2019 9:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jestem Laurent GAUTHIER, udzialowiec i aktor finansowy. Moja pozyczka wynosi od 5 000 € do 5 000 000 € przy rozsadnej stawce 2%, warunki bardzo latwe i bez problemu. Inwestuje równiez miedzy osobami wszelkiego rodzaju. We wspólpracy z partnerami bankowymi w calej Unii Europejskiej, nasze oferty pozyczkowe sa udostepniane przez bank dla wszystkich w celu zabezpieczenia transakcji. Jesli jestes zainteresowany, skontaktuj sie ze mna poprzez mój adres domowy lub moja strone internetowa

Tagi: Moje, Unia
Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Polityka podatkowa w UE - Bruksela chce odjeść od wymogu jednomyślności

Dodano: 17.01.2019 19:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Komisja Europejska przedstawiła plan reformy sposobu kreowania polityki podatkowej w Unii Europejskiej. Docelowo w przypadku kluczowych inicjatyw podatkowych wystarczające do wdrożenia danej zmiany byłoby głosowanie większością kwalifikowaną. Obecnie tymczasem wymagane jest osiągnięcie jednomyślności wśród krajów członkowskich. Reforma miałaby być wdrożona do 2025 r.

Źródło: www.podatki.biz

Jak przekazywać dane osobowe z Polski do Wielkiej Brytanii na wypadek brexitu. Wyjaśnienia UODO

Dodano: 17.01.2019 14:29 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Wobec dużego prawdopodobieństwa wystąpienia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej bez zawarcia regulującej to umowy międzynarodowej, Prezes UODO wyjaśnia, jakie będą tego konsekwencje dla polskich administratorów danych i podmiotów je przetwarzających oraz radzi, jak się do tego właściwie przygotować.

Źródło: di.com.pl

"In situ". Rusza autorski cykl rozmów Filipa Springera na łamach Gazety Wyborczej

Dodano: 17.01.2019 13:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W sobotę (19 stycznia 2019 roku) w Magazynie Świątecznym Gazety Wyborczej czytelnicy znajdą pierwszy z cyklu 10 wywiadów Filipa Springera z architektami, aktywistami i inwestorami. Tematem przewodnim rozmów będzie krajobraz polskich miast, zmieniający się dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej.

Tagi: Gazeta, Unia, Ruszy
Źródło: feedproxy.google.com

Regionalne Centrum Szkoleniowe Europejskiej Unii Nadawców w Polskim Radiu

Dodano: 17.01.2019 13:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Już wkrótce dziennikarze Polskiego Radia będą mogli brać udział w zajęciach prowadzonych przez ekspertów z Europejskiej Unii Nadawców (EBU).

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone