piątek, 22 lutego 2019 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Ukraina  RSS
Międzynarodowa wystawa w BWA

Dodano: 22.02.2019 12:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Malarstwo artystów z Polski, Rumunii, Słowacji, Ukrainy i Węgier, a także rzeźby i obrazy Karola Szostaka znalazły się na wystawach, które dziś o godzinie 18:00 będą miały wernisaż w Biurze Wystaw Artystycznych w Kielcach.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Ukraina: Służba Bezpieczeństwa wykryła związaną z Rosją piramidę do przekupywania wyborców. Chodzi o b

Dodano: 21.02.2019 20:23 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy poinformowała w czwartek, że wykryła piramidę do kupowania głosów na korzyść "konkretnego kandydata" w marcowych wyborach prezydenckich, i oświadczyła, że stoi za tym Rosja. SBU wskazała, że chodzi o byłą premier Julię Tymoszenko.

Źródło: https:

Manpower: 3/4 pracowników z Ukrainy chce zostać w Polsce

Dodano: 21.02.2019 9:44 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Trzech na czterech pracowników z Ukrainy chce kontynuować pracę w Polsce, głównie z powodu zadowolenia z obecnej pracy oraz obecności w naszym kraju ich rodzin oraz przyjaciół, wynika z raportu Manpower "Plany migracyjne pracowników z Ukrainy".

Źródło: https:

Axa sfinalizowała sprzedaż ukraińskiego biznesu [Świat]

Dodano: 20.02.2019 8:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Axa sfinalizowała sprzedaż swoich ukraińskich operacji. Nabywcą jest Fairfax. Jak informuje portal Ukraine Open for Business - transakcja warta (...)

Tagi: Ukraina, Oppo
Źródło: feedproxy.google.com

Pracownicy z Ukrainy szukają pracy w Polsce

Dodano: 19.02.2019 9:52 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Agencja pracy UAB AUSTONA zaprasza pracodawców do współpracy. Rekrutujemy pracowników z Ukrainy, Białorusi, Gruzji,Azerbejdżanu oraz Rosji . Specjalizujemy się w takich branżach jak : handel, produkcja, logistyka i transport, magazyn, gastronomia itd . Dzięki naszej agencji pracy poszukiwanie pracy i pracowników kończy się sukcesem i zadowoleniem obydwu stron. Jako pośrednicy mamy jeden cel łączymy ze sobą odpowiednich ludzi w różnych miejscach Polski i UE. Zainteresowanych Państwo zapraszamy do kontaktu. Władimir +48516357433

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Merkel ostrzega w Monachium przed izolowaniem Rosji

Dodano: 16.02.2019 14:34 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Angela Merkel na Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa (MSC) przyznała, że prowadzona przez Rosję wojna hybrydowa jest odczuwana w Europie, ale ostrzegła przed izolowaniem Moskwy. Ukraina musi pozostać krajem tranzytowym dla rosyjskiego gazu - oświadczyła.

Źródło: https:

Węgry: Pompeo o potrzebie wsparcia dążeń Ukrainy

Dodano: 11.02.2019 20:06 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Sekretarz stanu USA Mike Pompeo mówił w poniedziałek na Węgrzech o potrzebie wsparcia Ukrainy w jej dążeniu do suwerenności. Szef węgierskiej dyplomacji Peter Szijjarto nazwał hipokryzją krytykowanie Rosji przez kraje zachodnie, które z nią współpracują.

Źródło: https:

Ukraina: Poroszenko chce walczyć z biedą i działać na rzecz UE i NATO

Dodano: 09.02.2019 19:14 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Walka z biedą, przygotowanie do wejścia do UE i NATO oraz odbudowa integralności terytorialnej Ukrainy - te trzy główne cele wymienił w sobotę prezydent Petro Poroszenko, przedstawiając swój program przed marcowymi wyborami prezydenckimi, w których będzie ubiegał się o reelekcję.

Źródło: https:

Papierosy ukraińskie z akcyzą, papierosy białoruskie akcyza

Dodano: 07.02.2019 13:16 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Sprzedam oryginalne, nie podrabiane, nie klepane, papierosy z Ukrainy i Białorusi. Papierosy są z akcyzją, każda paczka posiada banderolę. Papierosy są nowe, paczki zafoliowane. W ofercie sprzedażowej są (alfabetycznie): Camel, Jin Ling, LD, L&M, Lucky Strike, Marlboro, Mińsk, Monte Carlo, NZ (Zebry), Premier, Rothmans, Winston, Queen, Viceroy, West, Zebra ...i inne. Zapytaj nas o pozostałe. Fajki zwykłe, grube, mentolowe, smakowe, z klikiem. Sprzedaję je w wagonach, więc minimalne zamówienie to 10 paczek. Ceny hurtowe. Maksymalnie jednorazowe zamówienie to 50 wagonów. Wagony, tak jak i pojedyńcze paczki są oryginalnie zafoliowane, paczki posiadają oryginalą banderolę ukraińską albo bialoruską. E-MAIL: [email protected] ______________ Ogłoszenie znaleziono przez hasła: papierosy z ukrainy, ukraińskie papierosy, papierosy ukraińskie z banderolą, ukraińskie fajki z banderolą, gdzie kupić ukraińskie papierosy, ukraińskie papierosy sklep, ukraińskie papierosy z banderolą, ukraińskie papierosy oryginalne z banderolą, papierosy z banderolą, białoruskie papierosy, papierosy białruskie, białoruskie z banderolą, papierosy białoruskie z banderolą, papeierosy białoruskie sklep, papierosy z bandrolą wschodnie, wschodnie papierosy z banderolą, papierosy duty free

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Ukraina: parlament wniósł do konstytucji zapis o dążeniu do UE i NATO

Dodano: 07.02.2019 13:02 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Rada Najwyższa Ukrainy zatwierdziła w czwartek umieszczenie w konstytucji zapisu o dążeniu tego państwa do członkostwa w Unii Europejskiej i NATO. Zmiany w ustawie zasadniczej poparło 334 deputowanych.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone