wtorek, 14 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
Wiadomości z tagiem Ukraina  RSS
Niemcy: 18 sierpnia rozmowy Merkel z Putinem m.in. na temat Nord Stream 2

Dodano: 13.08.2018 19:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Rosji Władimir Putin przybędzie 18 sierpnia do Niemiec na rozmowy z kanclerz Angelą Merkel nt. wojny w Syrii, sytuacji na wschodzie Ukrainy oraz gazociągu Nord Stream 2 - poinformował w poniedziałek rzecznik niemieckiego rządu Steffen Seibert.

Źródło: https:

Ukraina złożyła pozew do ETPCz przeciw Rosji ws. więźniów politycznych

Dodano: 11.08.2018 19:05 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Ukraina skierowała do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka (ETPCz) pozew przeciwko Moskwie w sprawie naruszenia przez nią praw Ukraińców będących więźniami politycznymi w Rosji - powiadomiły ukraińskie media.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Ukraina: rzeczniczka praw człowieka prosi władze Rosji w sprawie Sencowa

Dodano: 09.08.2018 19:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Rzeczniczka praw człowieka Ukrainy Ludmyła Denysowa poprosiła w czwartek swą rosyjską odpowiedniczkę Tatianę Moskalkową o przyspieszenie procedur związanych z ułaskawieniem głodującego w rosyjskim więzieniu ukraińskiego reżysera Ołeha Sencowa.

Tagi: Ukraina, Rossi
Źródło: https:

Baca-Pogorzelska i Potocki: Drugie życie skandalu węglowego

Dodano: 08.08.2018 13:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Po 10 miesiącach od ujawnienia przez DGP skandalu związanego z importem antracytu z okupowanych przez Rosję terytoriów Ukrainy do Polski i innych państw Unii Europejskiej temat powraca. Nasze władze – mimo nałożenia w styczniu amerykańskich sankcji na głównych graczy z Zagłębia Donieckiego – nadal nic sobie z tego nie robią w myśl tradycyjnego „niedasizmu”.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Liczba ubezpieczonych w ZUS pracowników z Ukrainy wzrosła do 403,24 tys.

Dodano: 07.08.2018 19:06 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Liczba ubezpieczonych w ZUS pracowników z Ukrainy wzrosła w Polsce na koniec II kwartału do 403,24 tys. z 345,2 tys. na koniec I kwartału i 270,3 tys. na koniec II kwartału 2017 roku - podał w poniedziałek ZUS.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

W dolnośląskim ponad 230 cudzoziemców pracowało nielegalnie

Dodano: 07.08.2018 13:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Ponad 230 cudzoziemców – w większości obywateli Ukrainy – pracowało na Dolnym Śląsku nielegalnie – wynika z kontroli przeprowadzonej przez Straż Graniczą w jednej z dolnośląskich agencji pracy tymczasowej.

Tagi: Ukraina
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Dziewczyny z Ukrainy szukają pracy

Dodano: 06.08.2018 17:20 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Oferujemy pracowników na leasing Agencja Pracy NEW LIFE PL SP. Z o.o. (nr 19135) specjalizuje się w zatrudnianiu pracowników m.in. z Ukrainy, Białorusi oraz Rosji. Proponujemy Państwu pełną obsługę personalną tzn. leasing pracowniczy - wówczas gwarantujemy ciągłość pracy na powierzonej nam ilości wakatów na warunkach ustalonych w Państwa zakładzie. Przy tym wszelkie formalności związane z zatrudnieniem pracownika będą obowiązywały po stronie Naszej Agencji. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, dlatego też oferujemy wykwalifikowanych pracowników w postaci jednorazowej prowizji, wysyłamy Państwu określoną liczbę osób, które zasilą szeregi Państwa firmy/ działalności. Dysponujemy szerokim wyborem profesji, począwszy od opiekunek do osób starszych, pomocy kuchennej, kelnerów, pracowników fizycznych na fabryki , pomocników na produkcji, stolarza, kierowców kat. B/C+E kończąc na kucharzach, traktorzystach, magazynierów,operatorów, operatorów wózków widłowych i td. Zapewniamy efektywną oraz przyjemną współpracę. Nasza agencja może zaspokoić Państwa potrzeby na poziomie 150 pracowników miesięcznie. Oferujemy szybką i skuteczną wymianę pracowników zapewniając ciągłość potrzeb pracowniczych. Zainteresowanych Państwa zapraszam do kontaktu: Artem Zakharchenko Specjalista ds. rekrutacji [email protected] tel. +48 730 712 376

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Dziewczyny z Ukrainy szukają pracy

Dodano: 02.08.2018 13:42 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Agencja Pracy NEW LIFE PL SP. Z o.o. (nr 19135) specjalizuje się w zatrudnianiu pracowników m.in. z Ukrainy, Białorusi oraz Rosji. Proponujemy Państwu pełną obsługę personalną tzn. leasing pracowniczy - wówczas gwarantujemy ciągłość pracy na powierzonej nam ilości wakatów na warunkach ustalonych w Państwa zakładzie. Przy tym wszelkie formalności związane z zatrudnieniem pracownika będą obowiązywały po stronie Naszej Agencji. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, dlatego też oferujemy wykwalifikowanych pracowników w postaci jednorazowej prowizji, wysyłamy Państwu określoną liczbę osób, które zasilą szeregi Państwa firmy/ działalności. Dysponujemy szerokim wyborem profesji, począwszy od opiekunek do osób starszych, pomocy kuchennej, kelnerów, pracowników fizycznych, pomocników na produkcji, stolarza, kierowców kat. B/C+E kończąc na kucharzach, traktorzystach, lakiernikach, malarzach, zbrojarzach, budowlańcach. Zapewniamy efektywną oraz przyjemną współpracę. Nasza agencja może zaspokoić Państwa potrzeby na poziomie 150 pracowników miesięcznie. Oferujemy szybką i skuteczną wymianę pracowników zapewniając ciągłość potrzeb pracowniczych. Zainteresowanych Państwa zapraszam do kontaktu: Alina Hildebrand Specjalista ds. rekrutacji [email protected] tel. +48 530 827 971

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Emigracja do Polski. Ukraińcy są zachwyceni

Dodano: 01.08.2018 13:09 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Niemal 90 procent migrantów z Ukrainy chwali sobie poziom życia w Polsce. Czują się tu dobrze, łatwo znajdują pracę - i wielu chce zostać nad Wisłą na zawsze. Ukraińców do Polski przyciąga zwykle praca, ale nie tylko.

Źródło: https:

Silny chlopak z Ukrainy poszukuje pracy

Dodano: 31.07.2018 14:45 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Agencja Pracy NEW LIFE PL SP. Z o.o. (nr 19135) specjalizuje się w zatrudnianiu pracowników m.in. z Ukrainy, Białorusi oraz Rosji. Proponujemy Państwu pełną obsługę personalną tzn. leasing pracowniczy - wówczas gwarantujemy ciągłość pracy na powierzonej nam ilości wakatów na warunkach ustalonych w Państwa zakładzie. Przy tym wszelkie formalności związane z zatrudnieniem pracownika będą obowiązywały po stronie Naszej Agencji. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, dlatego też oferujemy wykwalifikowanych pracowników w postaci jednorazowej prowizji, wysyłamy Państwu określoną liczbę osób, które zasilą szeregi Państwa firmy/ działalności. Dysponujemy szerokim wyborem profesji, począwszy od opiekunek do osób starszych, pomocy kuchennej, kelnerów, pracowników fizycznych, pomocników na produkcji, stolarza, kierowców kat. B/C+E kończąc na kucharzach, traktorzystach, lakiernikach, malarzach, zbrojarzach, budowlańcach. Zapewniamy efektywną oraz przyjemną współpracę. Nasza agencja może zaspokoić Państwa potrzeby na poziomie 150 pracowników miesięcznie. Oferujemy szybką i skuteczną wymianę pracowników zapewniając ciągłość potrzeb pracowniczych. Zainteresowanych Państwa zapraszam do kontaktu: Olena Bilodid Specjalista ds. rekrutacji [email protected] tel. +48 530 827 971

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone