wtorek, 23 stycznia 2018 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Wiadomości z tagiem Twitterze  RSS
Dorota Wellman wygrała proces o ochronę dóbr osobistych - dotyczył obraźliwego wpisu na Twitterze jaki opublikował pisarz Jacek Piekara

Dodano: 22.01.2018 10:49 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Media właśnie opłynęła wiadomość, że Dorota Wellman uzyskała wyrok zaoczny w procesie o ochronę dóbr osobistych przeciwko pisarzowi Jackowi Piekarze. Chodziło o naruszający jej dobra osobiste wpis na Twitterze. Wyrok zaoczny obejmujący kosztowną (wg pisarza) publikację przeprosin i zapłatę na cel społeczny oraz zwrot kosztów (pisarz twierdzi, że będzie go to kosztować prawie pół miliona złotych – najwięcej publikacja przeprosin), ma rygor natychmiastowej wykonalności, więc pozwanego pisarza odwiedził komornik. Piekara twierdzi, że pozew i dalsze pisma sądowe były wysyłane na niewłaściwy adres.

Źródło: di.com.pl

WIDEO: Steven Spielberg zaprasza na film "Player One"

Dodano: 22.01.2018 8:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W niedzielę na Twitterze pojawił się nowy spot promujący widowisko SF Stevena Spielberga "Player One". Wy klip znajdziecie poniżej:

WIDEO: Oczywiście, że wilk lata w zwiastunie "Rampage"

Dodano: 22.01.2018 8:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W amerykańskich kinach wciąż hitem jest "Jumanji: Przygoda w dżungli", a już trwa kampania promująca kolejne widowisko z Dwayne'em Johnsonem. Na Twitterze zadebiutował nowy zwiastun "Rampage". Oto, czego możecie się spodziewać:

Czaputowicz spotkał się z Timmermansem. "Najważniejsze, żeby studzić emocje i rozmawiać"

Dodano: 21.01.2018 21:08 | 3 odsłon | 0 komentarzy


“Cieszę się, że poznałem nowego szefa MSZ polski Jacka Czaputowicza. Omówiliśmy kwestię praworządności w Polsce. Nie mogę się doczekać kontynuowania tego dialogu w Warszawie i Brukseli” - napisał na Twitterze po spotkaniu z polskim ministrem wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans. Spotkanie trwało ponad godzinę. Szef polskiego MSZ podkreślił później w rozmowie z brukselską korespondentką RMF FM, że odbyło się w przyjaznej atmosferze. "Ustanowiliśmy między sobą kontakty. Wymieniliśmy telefony komórkowe" - relacjonował Czaputowicz....

Zmiany w MON. Macierewicz dziękuje wiceministrom za "pełną poświęcenia służbę Polsce"

Dodano: 20.01.2018 16:25 | 2 odsłon | 0 komentarzy


W związku ze zdymisjonowaniem wiceszefów MON Dominika Smyrgały i Bartłomieja Grabskiego, składam im wszystkim serdeczne podziękowania za pełną poświęcenia służbę Polsce - napisał na Twitterze były szef resortu obrony Antoni Macierewicz.

Źródło: www.rmf24.pl

Zmarł kuchmistrz Paul Bocuse, zwany "papieżem gastronomii"

Dodano: 20.01.2018 14:36 | 9 odsłon | 0 komentarzy


W wieku 91 lat zmarł francuski mistrz sztuki kulinarnej Paul Bocuse - poinformował w sobotę na Twitterze szef MSW Francji Gerard Collomb. "Gastronomia pogrążyła się w żałobie... Odszedł papież gastronomii" - napisał minister.

Źródło: www.rmf24.pl

Karczewski chce zmian znoszących tajność głosowań personalnych

Dodano: 19.01.2018 20:34 | 3 odsłon | 0 komentarzy


​Otrzymałem od marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego polecenie przygotowania projektu pilnej nowelizacji regulaminu Senatu, znoszącej tajność głosowań personalnych - poinformował na Twitterze szef Kancelarii Senatu Jakub Kowalski. Senat nie zgodził się w piątek na zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie senatora Stanisława Koguta, o co wnioskowała do Izby prokuratura. Za wyrażeniem zgody głosowało 32 senatorów, przeciw było 37, a 19 wstrzymało się od głosu. Do wyrażenia zgody na wniosek prokuratury potrzebnych było 51 głosów.

Źródło: www.rmf24.pl

Wystarczy jedna wiadomość tekstowa, by spowodować awarię systemów iOS i macOS

Dodano: 19.01.2018 13:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Abraham Masri udostępnił na Twitterze link powodujący awarię systemu iOS i macOS po otrzymaniu go za pośrednictwem aplikacji Wiadomości firmy Apple.

Tagi: Twitterze
Źródło: www.telepolis.pl

Niemcy: akcja policji przeciw polsko-syryjskiej szajce przemytników ludzi

Dodano: 17.01.2018 13:05 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Z informacji zamieszczonej na Twitterze przez policję z miejscowości Pirna w Saksonii, 15 km na północ od granicy z Czechami i 70 km na zachód od granicy z Polską, operacja koncentruje się przede wszystkim na przeszukaniach w Berlinie, gdzie doszło do zatrzymania co najmniej jednej osoby.

Tagi: Twitterze
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone