czwartek, 20 lutego 2020 r.  Imieniny: Anety, Lehca, Leona
Wiadomości z tagiem Trzeba  RSS
Trzech włamywaczy zatrzymanych na gorącym uczynku

Dodano: 19.02.2020 9:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Częstochowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy włamali się do domu jednorodzinnego, do altanki na terenie ogródków działkowych i do pomieszczenia socjalnego jednej z miejscowych firm. Dwóch z nich to recydywiści.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Cz, 12 lip 21:00 (National Geographic) - Autostrada przez piekło: Spustoszenie

Dodano: 08.02.2020 7:29 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Holowanie pojazdów w rejonie przełęczy Donner nie należy do łatwych zadań. Trzeba stawić czoło warunkom pogodowym i pokonać konkurencję. W rejonie tym...

Tagi: Trzeba
Źródło: https:

Zrób kurs PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ w Żaku

Dodano: 06.02.2020 15:45 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Zrób kurs PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ w Żaku Pierwsza pomoc przedmedyczna polega na rozeznaniu sytuacji i określeniu, kto wymaga opieki i działań w pierwszej kolejności. Nie zawsze jest to osoba, która najgłośniej krzyczy, a czasami ta, która jest nieprzytomna. Jak rozpoznać stan rannych, na co zwracać uwagę, czy i kiedy można poruszyć np. ofiarę wypadku samochodowego? Taką wiedzę można zdobyć na kursie praktycznym. Informacje zebrane podczas oceny sytuacji i przekazane dyspozytorowi pogotowia są na wagę złota. Na miejsce wypadku zostanie wysłana odpowiednia liczba karetek. Zespół, który przyjedzie, będzie miał przygotowany niezbędny sprzęt. Umiejętności zdobyte na kursie spowodują, że będziemy wiedzieli, jak zachować się, gdy ktoś w naszym otoczeniu straci przytomność. Dzięki praktycznym szkoleniom sami będziemy czuli się bezpieczniej. Wiele prostych zabiegów, które zmniejszają skutki wypadku, może także wykonać sama osoba poszkodowana, ale przytomna. Warunek jest jeden. Trzeba posiadać wyćwiczone na kursie umiejętności praktyczne. ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ  https://bydgoszcz.zak.edu.pl/zapisz-sie-online

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Ultimed - gabinety specjalistyczne

Dodano: 04.02.2020 14:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Specjalistyczne gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej oraz jednego lekarskiego gabinetu na chwilę obecną są miejscem, w którym uzyskać można wszechstronną pomoc. Wybierając gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na fachową pomoc lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,i ginekologów. Trzeba pamiętać również o perfekcyjnie przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy oferują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej oraz estetycznej. Dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się również w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, wykorzystując najbardziej nowoczesne rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed opiera się na perfekcyjnie przygotowanym do pracy personelu który cały czas dba o podnoszenie swoich kwalifikacji. Nie można zapomnieć również o sprzęcie odznaczającym się doskonałą jakością który używany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu z poszanowaniem jego godności. Konsultacje mają miejsce naprawdę szybko, co jest nie bez znaczenia w przypadku procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy zatrudnionych w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci , których problemem są naprawdę skomplikowane schorzenia. Kontakt: telefon: 795 688 323 e-mail: [email protected] http://ultimed.com.pl/

Tagi: Każda, Trzeba
Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Rada dla szefowej przemyskiego szpitala: – Trzeba mieć autorytet realny

Dodano: 03.02.2020 10:58 | 5 odsłon | 0 komentarzy

PRZEMYŚL. Marszałek Senatu, Tomasz Grodzki, był gościem „Okrągłego Stołu”, spotkania poświęconego stanowi przemyskiej służby zdrowia. Na spotkanie, które zorganizował poseł PO z Przemyśla, Marek Rząsa, poza gościem specjalnym w postaci marszałka Senatu przybyli też zaproszeni wicemarszałek województwa odpowiedzialny za sprawy lecznictwa w regionie, Stanisław Kruczek oraz kierująca Wojewódzkim Szpitalem w Przemyślu, Barbara Stawarz. Oboje przekonywali [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Airbus Defence and Space: kosmiczna infostrada w regionie Azji i Pacyfiku

Dodano: 02.02.2020 7:26 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Airbus Defence and Space poinformował, że rozpoczął prace nad EDRS-D, trzecim węzłem komunikacyjnym kosmicznej infostrady (SpaceDataHighway), który zostanie umieszczony nad regionem Azji i Pacyfiku w 2020 roku. Trzeci węzeł będzie kolejnym krokiem w kierunku globalnego „światłowodu na niebie” i będzie obsługiwał region Oceanu Spokojnego, w którym znacznie wzrósł popyt na usługi komunikacyjne na potrzeby misji lotniczych.

Źródło: www.chip.pl

Generali, VIG i Uniqa w wyścigu o Axę [Świat]

Dodano: 29.01.2020 7:48 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Trzech graczy pozostało w wyścigu o biznes Axy w Europie Środkowej i Wschodniej, wyceniany na 1 mld euro - podaje portal Reinsurance News. Są to (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Jechali na pomoc, rozbili się na drzewie. Trzech strażaków w szpitalu

Dodano: 23.09.2017 20:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wóz strażacki, który jechał do kolizji drogowej, uderzył w przydrożne drzewo na trasie w okolicach Biskupic (Dolnośląskie). Trzech ratowników zostało przewiezionych do szpitala. Policja bada przyczyny wypadku. Informacje i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24 od serwisu Oleśnica998.

Źródło: kontakt24.tvn.pl

Trzeba to wygrać!

Dodano: 01.08.2017 13:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Przed Legią szalenie trudne zadanie - odrobić straty z Astany i awansować do IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski są przekonani, że potrafią wygrać co najmniej 2:0.

Źródło: feedproxy.google.com

Śląsk Wrocław bezradny w derbach. Zagłębie Lubin dopięło swego

Dodano: 17.05.2017 14:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Trzeci mecz derbowy w tym sezonie, pierwsze zwycięstwo Zagłębia. Lubinianie dominowali w potyczce ze Śląskiem Wrocław i w 34. kolejce Lotto Ekstraklasy wygrali 2:0. - To był świetny występ - chwalił podopiecznych trener Piotr Stokowiec.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone