piątek, 15 listopada 2019 r.  Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda
Wiadomości z tagiem Trzeba  RSS
Seniorzy są łatwym celem oszustw w internecie. Trzeba zadbać o ich edukację!

Dodano: 13.11.2019 19:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Coraz więcej osób w wieku 55+ korzysta z internetu. Niektórzy zaczynają korzystać z nowego medium bardzo późno i nie mają przez to doświadczenia z zagrożeniami internetowymi. Przez to seniorzy są doskonałymi celami oszustw internetowych. Podstawowe zasady bezpieczeństwa w internecie powinny być przedstawiane w telewizji publicznej między wiadomościami i prognozą pogody. Inaczej obywatele&...

Tagi: Corel, Trzeba
Źródło: feedproxy.google.com

Seniorzy są łatwym celem oszustw w internecie. Trzeba zadbać o edukację!

Dodano: 13.11.2019 12:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Coraz więcej osób w wieku 55+ korzysta z internetu. Niektórzy zaczynają korzystać z nowego medium bardzo późno i nie mają przez to doświadczenia z zagrożeniami internetowymi. Przez to seniorzy są doskonałymi celami oszustw internetowych. Komu należy się ochrona w internecie? Kogo trzeba chronić w internecie? Pierwsze na myśl zawsze przychodzą dzieci. Dla internautów, którzy nie&...

Źródło: feedproxy.google.com

Świętokrzyscy senatorowie złożyli ślubowanie

Dodano: 12.11.2019 17:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Trzech senatorów z województwa świętokrzyskiego złożyło ślubowanie w wyższej Izbie parlamentu. Krzysztof Słoń z Prawa i Sprawiedliwości stwierdził, iż jednym z priorytetów obecnej kadencji będzie kontynuacja programów społecznych, związanych między innymi z pomocą osobom niepełnosprawnym i starszym.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Cz, 12 lip 21:00 (National Geographic) - Autostrada przez piekło: Spustoszenie

Dodano: 12.11.2019 7:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Holowanie pojazdów w rejonie przełęczy Donner nie należy do łatwych zadań. Trzeba stawić czoło warunkom pogodowym i pokonać konkurencję. W rejonie tym...

Tagi: Trzeba
Źródło: https:

A Winged Victory for the Sullen – „The Undivided Five”

Dodano: 10.11.2019 12:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Ambientowe nowości z Ninja Tune Trzeci album A Winged Victory for the Sullen to nietypowa jak na Ninja Tune muzyczna propozycja. To bardzo klasyczny, udekorowany spokojnymi smykami i pianinem ambient. Soundtrack nieistniejące filmu... Filmu o kosmosie. Duże znaczenie ma tutaj [...] pochodzi z serwisu .

Tagi: Tuż, Trzeba, Filip
Źródło: https:

Trzeci dzień płonie składowisko odpadów w Fałkowie. Trwa dogaszanie

Dodano: 07.11.2019 11:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Trwa dogaszanie pożaru składowiska odpadów w Fałkowie. Ogień został zauważony we wtorek. Od tego dnia strażacy walczą z żywiołem. Paweł Ksel z Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach informuje, że na tym terenie są składowane bardzo duże ilości odpadów, co w początkowej fazie utrudniało dostęp ratowników do hałdy, w której pojawił się ogień.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Korzystaj z internetu w podróży z internetem mobilnym!

Dodano: 06.11.2019 17:41 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Coraz częściej w pojazdach komunikacji publicznej pojawia się Wi-Fi, dzięki czemu nawet podczas długiej podróży możemy swobodnie połączyć się z siecią. Nie da się jednak ukryć, że takie łącza często działają bardzo powoli albo wymagają, żeby co jakiś czas ponownie się do nich logować. Trzeba również pamiętać, że tak szeroko dostępny internet może wiązać się z zagrożeniami dla naszego urządzenia. Na szczęście z pomocą przychodzi LTE, które zdaje egzamin bez względu na porę i miejsce – oczywiście pod warunkiem, że znajdziemy korzystną ofertą u wybranego dostawcy.

Tagi: Corel, Trzeba
Źródło: di.com.pl

Trzeci płocki maraton programistów

Dodano: 06.11.2019 14:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Jesteśmy dumni z tego, że możemy w Płocku zorganizować już trzeci Hackathon. Dzięki niemu angażujemy młodych ludzi w życie miasta – powiedział na środowej konferencji prasowej prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.

Źródło: www.plock.eu

Airbus Defence and Space: kosmiczna infostrada w regionie Azji i Pacyfiku

Dodano: 06.11.2019 7:12 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Airbus Defence and Space poinformował, że rozpoczął prace nad EDRS-D, trzecim węzłem komunikacyjnym kosmicznej infostrady (SpaceDataHighway), który zostanie umieszczony nad regionem Azji i Pacyfiku w 2020 roku. Trzeci węzeł będzie kolejnym krokiem w kierunku globalnego „światłowodu na niebie” i będzie obsługiwał region Oceanu Spokojnego, w którym znacznie wzrósł popyt na usługi komunikacyjne na potrzeby misji lotniczych.

Źródło: www.chip.pl

Skorodowane strzelby

Dodano: 05.11.2019 7:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

FORTUNA I LIGA. Skuteczność – to największa bolączka PGE Stali, która w trzech ostatnich ligowych meczach zdobyła jednego gola. Mielczanie zapomnieli, jak się trafia do siatki i zamiast marszu w górę tabeli, zaliczyli spadek. – Kryzys najlepiej rozwiązywać we własnym gronie, w szatni. Trzeba po męsku pogadać, a potem wrócić do wygrywania. Stać nas na [...]

Tagi: Trzeba
Źródło: supernowosci24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone