sobota, 24 marca 2018 r.  Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Wiadomości z tagiem Trwa  RSS
Settimana Coppi e Bartali 2018: Mollema z etapem, Rosa nowym liderem

Dodano: 23.03.2018 18:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zwycięstwem Bauke Mollemy (Trek - Segafredo) zakończył się drugi etap Settimana Coppi e Bartali. Nowym liderem wyścigu został Diego Rosa (Sky). pochodzi z serwisu .

Tagi: Roku, Nowak, Trwa, Diego
Źródło: naszosie.pl

Volta a Catalunya 2018: Pantano najlepszym z uciekinierów

Dodano: 23.03.2018 16:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zwycięstwem Jarlisona Pantano (Trek - Segafredo) zakończył się piąty etap Volta a Catalunya. Liderem wyścigu pozostał Alejandro Valverde (Movistar). pochodzi z serwisu .

Źródło: naszosie.pl

"Wara wam od kobiet", "Politycy, marsz z kaplicy". Trwa demonstracja "Czarny piątek"

Dodano: 23.03.2018 14:59 | 2 odsłon | 0 komentarzy


W całej Polsce odbywają się protesty w ramach „Czarnego piątku”. Demonstrujący sprzeciwiają się zaostrzeniu przepisów prawa aborcyjnego, co przewiduje obywatelski projekt ustawy „Zatrzymaj aborcję”.

Źródło: www.rmf24.pl

jutro, 24 mar 23:50 (TVN 7) - Troja

Dodano: 23.03.2018 13:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Książę Troi, Parys, zakochuje się w pięknej Helenie, żonie króla Sparty, Menelaosa. Porywa kobietę z pałacu, czym rozpętuje wojnę. Wyprawą do Troi dowodzi

Tagi: Trwa
Źródło: teletydzien.interia.pl

Pieniądze dla płockich naukowców na badania

Dodano: 23.03.2018 13:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Trwa nabór wniosków w konkursie na granty badawcze, który jesienią 2017 roku zapowiedział prezydent miasta Andrzej Nowakowski. Mogą się o nie starać naukowcy, którzy pracują na jednej z płockich uczelni wyższych i mieszkają na stałe w Płocku bądź powiecie płockim ziemskim. Na zgłoszenia mają czas do 30 marca.

Źródło: www.plock.eu

Kolejne podwórka Zatorza zyskają nowe oblicze

Dodano: 23.03.2018 13:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Trzy podwórka olsztyńskiego Zatorza niebawem zmienią się w miejsce przyjazne mieszkańcom. A to za sprawą kolejnej edycji miejskiego programu ''Podwórka z natury''.

Tagi: Kolejny, Trwa
Źródło: www.olsztyn.com.pl

Cavern Of Anti-Matter – Hormone Lemonade

Dodano: 22.03.2018 12:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zbyt rozciągnięty luz. Tim Gane będzie kojarzył się ze Stereolab po wsze czasy. Połowa eks-małżeńskiego trzonu tamtego zespołu dziś pracuje pod innym szyldem. W skład Cavern Of Anti-Matter wchodzi również Joe Dilworth, który bębnił w Stereolab. Trio uzupełnia Holger Zapf [...] pochodzi z serwisu .

Tagi: Gali, Trwa, Zaś
Źródło: www.nowamuzyka.pl

Warszawa. Trzy spektakle CENTRALI w 24 godziny

Dodano: 22.03.2018 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W czwartek i piątek warszawscy widzowie zobaczą trzy tytuły CENTRALI na trzech scenach: "Sprawiedliwość" w Teatrze Powszechnym, premierową "Biblię. Rdz. 37-50" w Nowym Teatrze oraz "Orestesa" Eurypidesa w Białołęckim Ośrodku Kultury.

Źródło: www.e-teatr.pl

Reklamy o gotowaniu "zażarły" na YouTube w lutym, hitem Kuchnia Lidla (TOP5)

Dodano: 21.03.2018 20:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Trzy na pięć najpopularniejszych polskich reklam na YouTube w lutym pochodziło z cyklu Kuchnia Lidla (Lidl Polska). Zestawienie YouTube Ads Leaderboard wygrał film, w którym Kinga Paruzel gotuje w towarzystwie youtubera Food Emperora. Piątkę uzupełniają spoty T-Mobile i Tymbark.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Aktualizacja awigacji, Map - iGO, Automapa, MapaMap, TomTom

Dodano: 21.03.2018 19:18 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Dzięki usłudze Aktualizacji Mapy zawsze dojedziesz do celu, w wybranej przez Ciebie trasie, aktualizujemy nawigacje przenośne, samochodowe, wbudowane, tablety i telefony - każdej marki - aktualizacje na osobowe, bus, ciężarówka, tir i inne. Zajmujemy aktualizacją map każdej nawigacji, tabletów, wgrywanie nowych mapy, odblokowywanie nawigacji, systemów, aktualizujemy mapy w każdej nawigacji przenośnej, samochodowej, również tablety i telefony - serwisujemy i naprawiamy nawigacje uszkodzone, zawieszające się itp. Naprawa nawigacji: wymiana uszkodzonych gniazd, mini USB, zasilania, słuchawkowe, poprawa i wymiana uszkodzonych GPS, ekrany - wyświetlacze, zawieszanie się, problem z GPS, odblokowywanie i inne... Dzięki aktualizacji nawigacji dojedziesz pod wybrany adres, będziesz miał aktualną mapę, wiedział o utrudnieniach, zmianach na drodze, fotoradarach i inne... WGRYWAMY MAPY ORAZ NAWIGACJĘ RÓWNIEŻ DO TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH I TABLETÓW. Serwisujemy i aktualizujemy wszystkie marki nawigacji GPS z Windows CE 4.0, Ce 5.0 lub 6.0, Android, Symbian, Linux takie jak: Garmin , TomTom , Mio , Clarion , Navroad , Navigon , Manta , JvC , Goclever , Lark , Manta , Vordon , Medion , Blow , Becker, Modecom , Smart Gps , Trak , Akira , Blaupunkt, Binatone , Nawia , Nokia, Navigon , Navman , Sony, Falk oraz wiele mniej popularnych . Aktualizacja - Nawigacji, Tabletów Kontakt Tel: 601-944-580 Aktualizujemy nawigacje przenośne, samochodowe, wbudowane, tablety i telefony - każdej marki - aktualizacje na osobowe, bus, ciężarówka, tir i inne..

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone