sobota, 15 grudnia 2018 r.  Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Wiadomości z tagiem Trwa  RSS
Trzy wyścigi klasy Superbike – nowy harmonogram weekendów WorldSBK

Dodano: 14.12.2018 12:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


O tym, że w przyszłym roku podczas każdej rundy WorldSBK czekają nas nie dwa, a trzy wyścigi klasy Superbike, wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Dopiero teraz organizatorzy zdradzili jednak dokładne reguły gry. Zawodnicy klasy Superbike przed sesją Superpole zaliczą już nie cztery, a tylko trzy treningi wolne, z czego dwa w piątek. Koniec także z dwoma...

Tagi: Trwa, Konina
Źródło: motormania.com.pl

Zderzenie na skrzyżowaniu. Trzy osoby w szpitalu

Dodano: 13.12.2018 15:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dwa samochody osobowe zderzyły się w Chocimowie w gminie Kunów, na skrzyżowaniu z drogą do miejscowości Piotrów. Mimo to droga jest przejezdna.

Tagi: Mind, Trwa
Źródło: www.radio.kielce.pl

wyścigi / Mówią przed Gulf 12H

Dodano: 12.12.2018 23:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

MICHAŁ BRONISZEWSKI: - Trzy wygrane w ubiegłych latach stawiają nas w gronie faworytów. Tym razem jednak czeka nas wyjątkowo trudne zadanie ze względu na rekordową liczbę zgłoszeń, a także doborową ...

Tagi: Trwa
Źródło: wyscigi.autoklub.pl

Lamy strażnikami przyrody Ponidzia

Dodano: 12.12.2018 15:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Owce, kozy, a od niedawna także lamy dbają o to, by na Ponidziu zachowały się cenne przyrodniczo murawy kserotermiczne oraz dąbrowy świetliste. Trzy lamy kupił Paweł Wójcik, hodowca współpracujący z Zespołem Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych. Jak mówi, zwierzęta bardzo dobrze wpasowały się w stado owiec, choć są dużo bardziej ciekawskie.

Tagi: Labs, Trwa
Źródło: www.radio.kielce.pl

rajdy terenowe / Trzy UTV w zespole Gordona

Dodano: 12.12.2018 11:04 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Team Speed wystawi w Dakar Rally 2019 trzy pojazdy Speed Edition Textron Off-Road XX. Kierowcami będą Robby Gordon, Blade Hildebrand i Cole Potts. Jeszcze wczoraj obecny na samochodowej liście zgłoszeń ...

Źródło: terenowe.autoklub.pl

Kraków. Trzy razy Oniegin z Mariuszem Kwietniem

Dodano: 12.12.2018 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prosto z nowojorskiej Metropolitan Opery przyleci do Krakowa baryton - Mariusz Kwiecień. Usłyszmy go w głównej partii "Eugeniusza Oniegina". Solista Metropolitan Opery wystąpi trzykrotnie - w piątek, niedzielę i wtorek o godz. 18.30.

Tagi: Trwa, Opera
Źródło: www.e-teatr.pl

Za 6 lat pierwsi osadnicy Elona Muska wylądują na Marsie

Dodano: 11.12.2018 7:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma SpaceX zamierza w ciągu 40 lat wysłać milion ludzi na Marsa. Start pierwszych załogowych statków kosmicznych planowany jest na koniec 2022 roku. Trzy miesiące później 100 śmiałków ma postawić nogę na obcej planecie.

Źródło: www.chip.pl

Pracownik magazynowy – tryb nocny

Dodano: 10.12.2018 15:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy

SOD-Janiszewski w ramach projektu Tasman by SOD Poszukuje Pracownika na stanowisko Pracownik magazynowy – tryb nocny Tryb pracy: Stacjonarny Miejsce pracy: Warszawa Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Do Twoich obowiązków będzie należeć: Kompletowanie zamówień zgodnie z zamówieniami złożonymi przez klienta i zgodnie z wymaganiami na podstawie papierowej listy pobraniowej lub na podstawie elektronicznej listy pobraniowej, Ustawianie skompletowanego towaru zgodnie z wyjazdem tras dystrybucyjnych, Weryfikacja ilości pojemników ładowanych przez kierowców w dystrybucji, Dbanie o porządek w obszarze swojego miejsca pracy, Dbanie o powierzone mienie. Oferujemy: Umowę o pracę, Miłą atmosferę w pracy, Możliwość rozwoju. Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska od 5200 zł Brutto. Jeśli: Jesteś punktualny, Sumienność to Twoja mocna strona, Masz chęci do pracy, Jesteś zorganizowana/ny. Mile widziane : Badania sanitarno-epidemiologiczne W takim razie nie czekaj! Wyślij swoje CV na adres [email protected] z dopiskiem “Pracownik Magazynowy – tryb nocny Warszawa”. W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), TAK/NIE oraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). TAK/NIE Agencja zatrudnienia (nr licencji 17265)

REKRUTUJEMY!

Dodano: 10.12.2018 11:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

SOD-Janiszewski w ramach projektu Tasman by SOD poszukuje pracowników Tryb Pracy: Stacjonarny Miejsce Pracy: Warszawa Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Poszukujemy ludzi na różne stanowiska od biurowych jak: asystenci/tki, księgowi/we po obsługę klienta. Jedyne czego oczekujemy od kandydatów to zaawansowanej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie. Bardzo dobrej znajomości pakietu Office (Word, Excel) oraz chęci do pracy. Praca na terenie Warszawy w trybie stacjonarnym. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia w oparciu o stawki rynku warszawskiego. Umowa o pracę na pełny etat z 3 miesięcznym okresem próbnym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i spróbować czegoś nowego to czekamy na Ciebie ? Wyślij swoje CV na adres [email protected] z dopiskiem „Pracownik ” albo dzwoń pod numer 667-667-136. W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD –Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), TAK/NIE oraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). TAK/NIE Agencja zatrudnienia (nr licencji 17265)

SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Dodano: 10.12.2018 11:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy

SOD-Janiszewski w ramach projektu Tasman by SOD poszukuje osoby na stanowisko: SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY do prowadzenia ksiąg rachunkowych i KPiR. Tryb pracy: Zdalny (+ spotkania w Warszawie raz w tygodniu) Miejsce pracy: Warszawa Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Oferujemy: pracę w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie; 1/2 etatu, co można połączyć z innymi obowiązkami; nieregulowany czas pracy – pracujesz, kiedy, gdzie i ile chcesz; pracę zdalną – za wyjątkiem spotkań raz w tygodniu z przełożonym; Do Twoich zadań będzie należało, m.in: prowadzenie pełnej księgowości w spółkach prawa handlowego; prowadzenie książki przychodów i rozchodów (działalność gospodarcza); kontakt z US; udział w sporządzaniu deklaracji VAT, sprawozdań GUS i rozliczanie WNT, WDT; koordynacja spraw klientów (sprawozdania finansowe, czynności sprawdzające, kontrole, itp.); zarządzanie obiegiem dokumentów i archiwizowanie ich. Zgłoś się, jeśli: posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 1 rok; znasz przepisy prawa podatkowego i rachunkowości; charakteryzuje Cię dokładność, sumienność, samodzielność i odpowiedzialność za wyniki swojej pracy; potrafisz zorganizować sobie pracę; Zwiększysz swoje szanse, jeśli: posiadasz doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym; portafisz obsługiwać programy księgowe: Rewizor GT, Rachmistrz GT; Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] z dopiskiem “samodzielna księgowa”. Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 606927444 W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), TAK/NIE oraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). TAK/NIE Agencja zatrudnienia (nr licencji 17265)

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone