wtorek, 14 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
Wiadomości z tagiem Trudne  RSS
Trudna historia, trudna pamięć i pomazana tablica żółnierzy wyklętych

Dodano: 08.08.2018 5:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Napis: mordercy i zamazane nazwisko Burego. Tak został zniszczony pomnik poświęcony żołnierzom wyklętym w gminie Poświętne. Czy to wielkie zaskoczenie? Żołnierze wyklęci od lat dzielą mieszkańców naszego regionu.

Tagi: Trudne
Źródło: https:

Wykreślenie kary śmierci z Katechizmu niewiele zmienia. A co z wojną?

Dodano: 06.08.2018 15:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Trudno mi sobie wyobrazić sytuację, w której policja czy wojsko zostałyby pozbawione możliwości przywracania porządku również przy pomocy takiego narzędzia jak śmierć.

Tagi: Trudne
Źródło: www.pomorska.pl

Tyrowicz: Pokusa nadużycia

Dodano: 06.08.2018 13:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Przetoczyła się dyskusja na temat stworzenia Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Powstanie on na bazie istniejącego od lat na marginesie Instytutu Badania Konsumpcji i Koniunktur. Jak donoszą twórcy koncepcji w mediach tradycyjnych i społecznościowych, celem nowej odsłony IBKK jest stworzenie „think tanku” na potrzeby państwa. Trudno polemizować ze słusznością samej idei: państwu niewątpliwie takowy by się przydał. Mimo to równie trudno jest mi przyklasnąć tak inicjatywie, jak i sposobowi realizacji. Dlaczego?

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Gminy nie spełniają oczekiwań budowlanki. Lokalne inwestycje zagrożone

Dodano: 02.08.2018 13:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Trudna sytuacja na rynku zagraża lokalnym inwestycjom. W ciągu roku liczba unieważnianych przetargów wyraźnie wzrosła.

Tagi: Trudne, Gminy
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

=> PZU otwiera puszkę Pandory <= [Spojrzenie na rynek]

Dodano: 01.08.2018 10:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Trudno przejść obojętnie obok informacji, że PZU stawia na rozwój directu. Choć multiagenci wierzą, że chodzi tylko o rozszerzenie sprzedaży o kolejny kanał, to - zdaniem konkurentów - PZU robi bardzo ważny krok dla całej branży. I daje rynkowi "mocnego kopa", by wreszcie rozruszać konserwatywną polską rzeczywistość. Rozruszać i dla rywali, oczywiście. Kupony będzie można odcinać już po roku od potencjalnego sukcesu PZU.

Tagi: Trudne
Źródło: feedproxy.google.com

Magia czy iluzja zniżek [AllBright]

Dodano: 01.08.2018 8:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Trudno postrzegać zniżki w ubezpieczeniach jako efektywny chwyt marketingowy. W istocie są one raczej wspomnieniem po sztywnych taryfach, które agent dostosowywał do przypadku danego klienta. Wspomnieniem, które weszło w nawyk i które bezrefleksyjnie odtwarzamy, choć pricing w ubezpieczeniach zmienił się diametralnie. Ale pod względem mentalności sprzedażowej ciągle tkwimy w "segregatorze z taryfą".

Tagi: Magda, Trudne
Źródło: feedproxy.google.com

Trudno w to uwierzyć. Głupota czy niefrasobliwość? Wpadki z policyjnych kronik

Dodano: 27.07.2018 14:53 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Mężczyzna przyjechał do komisariatu...pijany. Nastolatek miał prawo jazdy od 2 tygodni i prowadził pod wpływem narkotyków. Kobieta zamiast pracować,piła na chodniku. Z takimi m.in. historiami zmierzyli się policjanci z naszego regionu.

Źródło: www.pomorska.pl

Trudne sytuacje, trudne kredyty, pomoc

Dodano: 26.07.2018 21:42 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Szanowni Państwo, Jako doświadczony doradca kredytowy, pomagam zdobyć finansowanie także dla osób z różnymi sytuacjami finansowymi. Konsolidujemy kredyty, obniżamy raty, wybieramy jak najtańsze rozwiązanie, pokonujemy brak zdolności kredytowej także z powodu chwilówek. Najbardziej istotną rzeczą, która wyklucza uzyskanie kredytu bankowego są: - Windykacja lub wypowiedziany kredyt, - Trwająca egzekucja komornicza, - Wpis w KRD i BIG (chyba, że na niewielką kwotę). Jeśli nie mogą Państwo dostać kredytu z innych powodów niż wyżej wymienione, to jest szansa na finansowanie. Nie pobieramy opłat wstępnych, więc zawsze warto spróbować. Proces trwania współpracy można załatwić elektronicznie (oprócz wniosku kredytowego i podpisania umowy w banku). Oferujemy indywidualne podejście do sprawy oraz długofalową współpracę. Działamy na terenie całej Polski 535054858 [email protected]

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Aż trzech piłkarzy Jagi w antyjedenastce kolejki!

Dodano: 24.07.2018 17:58 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Wielka szkoda, że mundial musiał się już skończyć. Trudno było w błyskawicznym tempie przyzwyczaić się do polskiej piłki, ale zawodnicy już od pierwszej kolejki Lotto Ekstraklasy ukazali kibicom kwintesencję naszej ligi. Nie brakowało więc spektakularnych błędów, krycia "na alibi" i niewykorzystanych szans. Oto prawdziwi bohaterowie - antyjedenastka 1. kolejki Lotto Ekstraklasy.

Źródło: www.poranny.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone