czwartek, 24 stycznia 2019 r.  Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Wiadomości z tagiem Teresa  RSS
Minister Teresa Czerwińska uczciła pamięć Adamowicza w Brukseli

Dodano: 22.01.2019 7:07 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Minister finansów Teresa Czerwińska w poniedziałek uczciła pamięć tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Źródło: https:

Przepiękne miejsce dla amatorów ciszy

Dodano: 16.01.2019 7:29 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Przepiękne miejsce dla amatorów spokoju, ciszy i uwielbiających bliskość z naturą! Na działce o powierzchni 893m2, która sąsiaduje bezpośrednio z lasem, został wybudowany murowany dom. Budynek jest trzy kondygnacyjny z czterema pokojami , całkowicie podpiwniczony. Na parterze znajduje się doskonale doświetlony salon, ponieważ wystawa okien jest na stronę południową; oddzielna kuchnia , łazienka , pokój. Na piętrze znajduje się nieduży holl, wc oraz dwa pokoje , w tym jeden z balkonem, z którego rozpościera się cudowny widok na jezioro Lewinko. W piwnicy znajduje się garaż oraz pomieszczenia gospodarcze. Aktualnie budynek jest ogrzewany kominkiem, który znajduje się w dużym pokoju, ale istnieje możliwość zamontowania w części piwnicznej pieca centralnego ogrzewania, ponieważ jest komin do którego można się podłączyć. W nieruchomości pozostaje wyposażenie widoczne na zdjęciach. Dom został wybudowany z pustaka betonowego 12 cm+ 6 cm styropianu+bloczek gazobetonowy , natomiast piwnica: pustak betonowy 12cm+ styropian 3 cm+18cm pustak betonowy. Okna są plastikowe - system panorama. Dom można wykorzystywać całorocznie lub też rekreacyjnie.Do jeziora Lewinko jest ok.200m. Działka jest zagospodarowana licznymi krzewami oraz jabłoniami, które od wielu lat odwdzięczają się dorodnymi i pysznymi owocami. Tereny wokół zachęcają do aktywnego odpoczynku lub też wyciszenia od codziennego zgiełku. Przez miejscowość kursują autobusy PKS oraz prywatne autobusy z linii Wejherowo - Linia. Serdecznie polecamy!

Źródło: nieruchomosci.hiperogloszenia.pl

Czerwińska: Duże inwestycje i spółki czekają na pieniądze z PPK

Dodano: 08.01.2019 13:06 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Duże projekty inwestycyjne, spółki, rynki akcji i obligacji czekają na środki z Pracowniczych Planów Kapitałowych - mówiła we wtorek minister finansów Teresa Czerwińska. Program buduje nawyk systematycznego oszczędzania - podkreślała.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Zdrowie: nowa dyrektor Biura Ubezpieczeń Zdrowotnych [Rynek]

Dodano: 07.01.2019 7:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

1 stycznia 2019 r. do Zdrowia dołączyła Teresa Domańska, która jako dyrektor Biura Ubezpieczeń Zdrowotnych będzie odpowiadać za kształtowanie (...)

Źródło: feedproxy.google.com

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone