poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Technologia  RSS
Przerwa techniczna [Technologie IT]

Dodano: 24.06.2019 8:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Poza zaplanowanym rozwojem systemów, potrzebny jest także czas na zwyczajną konserwację sprzętu, w tym na przeprowadzenie testów ciągłości działania, bezpieczeństwa, poprawności procedur archiwizacji oraz odtworzenia danych. To wszystko trzeba kiedyś zrobić.

Źródło: feedproxy.google.com

(1) Transmisje online – wszystkie usługi w jednym miejscu

Dodano: 22.06.2019 13:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Onestream to firma, która specjalizuje się w kompleksowych realizacjach relacji online. Posiada szerokie zaplecze technologiczne, które pozwala na emitowanie wydarzeń w najlepszej jakości. relacje są realizowane w jakości Full HD, dzięki czemu obraz i dźwięk jest wyjątkowo dokładny i wyraźny. Onestream umożliwia również umieszczenie playera z relacją live na dowolnej stronie internetowej. Spersonalizowany pod potrzeby klienta odtwarzacz umożliwia dotarcie do większej ilości odbiorców. Dodatkową usługą jest czat online dla oglądających w czasie emisji. Wszystkie relacje mogą być również prowadzone w kilku wersjach językowych tłumaczonych na żywo.Technologia wykorzystywana przez Onestream daje nam gwarancję stabilnej transmisji bez względu na szybkość łącza odbiorcy. Po wydarzeniu możliwy jest montaż nagrań z relacji online, które będą służyć jako materiał promocyjny. Ponad to po realizacji klient otrzymuje zarejestrowany materiał filmowy i pełny wgląd w statystki oglądalności.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

(3) Technologia to nasza pasja

Dodano: 22.06.2019 13:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Technologia to nasze największe zainteresowanie. Warto o tym pamiętać i spokojnie zwrócić się do nas. Działamy kompleksowo. Pomagamy tworzyć strony internetowe, prowadzimy czaty. Jest to doskonała sprawa, a klienci są zadowoleni. Mają kompleksową obsługę. Klienci kochają doskonałe rozwiązania, lubią mieć nowoczesność w pracy w firmie. Przygotujemy filmy, można nam zlecić działania prasowe. Jakość jest naszą pasją, działaby tak, aby zlecający byli zawsze zadowoleni. Nie masz na etacie osoby od nowoczesnych mediów?. Nie martw się, nasza firma oferuje wsparcie na bardzo długi czas. Doskonałe działanie tak postępujemy zawsze i mamy na względzie to, by każdy był zachwycony. Zatem pora z nami związać swoje działania i zadbać o siebie. Tylko z nami można działać doskonale.

Źródło: elektronika.hiperogloszenia.pl

(21) Transmisje online – wszystkie usługi w jednym miejscu

Dodano: 21.06.2019 20:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Onestream to firma, która specjalizuje się w kompleksowych realizacjach transmisji online. Posiada szerokie zaplecze technologiczne, które pozwala na emitowanie wydarzeń w najlepszej jakości. transmisje są realizowane w formacie Full HD, dzięki czemu obraz i dźwięk jest wyjątkowo dokładny i wyraźny. Onestream umożliwia również umieszczenie playera z relacją na żywo na dowolnej stronie internetowej. Spersonalizowany pod potrzeby klienta player umożliwia dotarcie do większej ilości odbiorców. Dodatkową usługą jest czat online dla odbiorców w czasie relacji. Wszystkie relacje mogą być również prowadzone w kilku wersjach językowych tłumaczonych na żywo.Technologia wykorzystywana przez Onestream daje nam gwarancję stabilnej emisji bez względu na szybkość łącza odbiorcy. Po wydarzeniu możliwy jest montaż nagrań z emisji online, które będą służyć jako materiał promocyjny. Ponad to po realizacji klient otrzymuje zarejestrowany materiał filmowy i pełny wgląd w statystki oglądalności.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

(19) Nowe technologie i my

Dodano: 21.06.2019 20:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Onestream.pl to znakomita firma, działająca na rzecz klientów. Jakość to nasza misja. Nie pozwalamy sobie na oferowanie usług niskiej klasy. Wiemy, że jakość i cena muszą muszą iść ze sobą w parze. Mamy w pakiecie duży zakres działania. Wykonamy strony, pomożemy w działaniach, damy to, co najlepsze. Pracujemy nowocześnie, terminowo. Gwarantujemy jakość w dobrej cenie. Działamy doskonale, solidnie, najlepiej, jak to jest możliwe. Technologie są u nas w służbie konsumentów. Współpracujemy z klientami, stosujemy się do ich życzeń. Dbamy o to, by klient miał dokładnie to, czego pragnie. Klienci mogą na nas zawsze liczyć. Jesteśmy dla klientów, zaspokajamy ich potrzeby. Zapraszamy do stałej współpracy. Jakość i cena są tak skalkulowane, aby by nie uszczuplić finansów naszych klientów.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Technologię dobieramy z głową [Technologie w likwidacji]

Dodano: 19.06.2019 8:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Z naszych obserwacji wynika, że w likwidacji szkód główną przesłankę niezadowolenia klientów stanowi różnica między percepcją tego, co wydawało się klientowi, że kupił, a rzeczywistością. Zatem złożona obietnica powinna być prosta i odpowiednio zakomunikowana. Bo niezależnie od intencji - jeżeli coś jest niezrozumiałe - wina zawsze leży po stronie ubezpieczyciela. W likwidacji mamy wyścig nie o czas, nie o kwoty, a o zadowolenie.

Źródło: feedproxy.google.com

Sejm uchwalił ustawę dotyczącą Prostej Spółki Akcyjnej

Dodano: 14.06.2019 9:24 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Sejm uchwalił nowelizację Kodeks spółek handlowych wprowadzającą nowy rodzaj spółki - Prostą Spółkę Akcyjną (PSA). Dzięki tym zmianom polscy innowacyjni przedsiębiorcy będą mogli łatwiej niż obecnie założyć spółkę i pozyskać kapitał potrzebny do rozwoju swojej działalności, poinformowało Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii (MPiT).

Szokujące promocje na elektronikę w hurtowni elektroniki użytkowej do domu

Dodano: 13.06.2019 13:21 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Technologie rozwijają się niezwykle szybko. Podobnie jest z procesem produkcji, który pozwala na wykorzystywanie tańszych materiałów o dobrych właściwościach fizyko-chemicznych. Nowoczesne linie produkcyjne są oszczędne w zużyciu energii, korzystają ponadto z jej odnawialnych źródeł. Dzięki temu oferowana elektronika użytkowa jest lepsza nie tylko jakościowo, ale i tańsza. Cały ten proces możemy zaobserwować w coraz to [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Likwidacja wkracza w nową rzeczywistość [Technologia w likwidacji]

Dodano: 12.06.2019 8:43 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Obserwując coraz to nowe rozwiązania, jakie są dostępne na rynku, by usprawnić poszczególne procesy w likwidacji szkód, jesteśmy przekonani, że musimy wskoczyć do pociągu technologicznych zmian. Każdy technologiczny pociąg jest dla nas istotny. Nie możemy zostać na peronie. 2

Źródło: feedproxy.google.com

Sejm zacznie prace nad projektem MPiT dot. przeciwdziałania zatorom płatniczym

Dodano: 10.06.2019 11:43 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Warszawa, 10.06.2019 (ISBnews) - Sejm zajmie się w tym tygodniu projektem ustawy przeciwdziałającej zatorom płatniczym, poinformowało Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii (MPiT). Główne propozycje resortu dotyczące projektu to skrócenie terminów zapłaty; uprawnienie prezesa UOKiK do ścigania dużych przedsiębiorstw generujących największe zatory; obowiązek dla największych firm raportowania do MPiT swoich praktyk płatniczych; ulga na złe długi w PIT i CIT.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone