wtorek, 14 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
Wiadomości z tagiem Tani  RSS
Największy kabaczek w Polsce? Taki okaz został wyhodowany w podbiałostockich Fastach [ZDJĘCIA]

Dodano: 12.08.2018 15:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Czy jest to największy kabaczek w Polsce? Tego nie wiemy, ale okaz jest warty uwagi. Warzywo wyhodowane przez Państwa Pietruczuków waży 10 kilogramów i jest ługi na 73 kilometry! Jak przekonuje Pani Anna, nie ma w nim żadnej chemii. Gratulujemy!

Źródło: bialystok.naszemiasto.pl

Kurs dietetyki – szkolenia na specjalistę żywienia

Dodano: 07.08.2018 17:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kursy dietetyki znajdują się na platformie https://www.kursdietetyki.pl/. Jest to nowoczesna platforma stworzona przez Akademię Dietetyki – lidera na rynku szkoleń. Na platformie są dostępne kursy: •Żywienie w sporcie •Żywienie kobiet w ciąży i karmiących •Żywienie dzieci Kursy są kierowane do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. Są odpowiednie zarówno dla osób nie posiadających wykształcenia kierunkowego, jak i dla dietetyków i specjalistów. Wszystkie przedstawione w kursach treści są zgodne z najnowszymi wytycznymi. Platforma wyróżnia się tym, że zawiera materiały filmowe, na których doświadczony i wykwalifikowany dietetyk i wykładowca wyjaśnia wszystkie zagadnienia. Dodatkowo do każdego filmu dołączony jest zestaw unikalnych i interesujących quizów i łamigłówek, które pozwalają na wyćwiczenie zdobytej wiedzy. Każdy film i zadania mogą być powtarzane dowolną ilość razy, co ułatwia naukę i zapamiętywanie. Taki sposób przekazywania wiedzy jest nietuzinkowy, ale dzięki temu ciekawy dla kursanta i bardzo efektywny. Co więcej platforma dostosowuje się do każdego urządzenia mobilnego. Dostęp jdo szkolenia on-line jest całodobowy i nieograniczony przez 6 miesięcy, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z kursu w dowolnym miejscu i czasie. Kurs można wykupić w każdej chwili. Możliwe jest również otrzymanie faktury za zakupione szkolenie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych kursów. Kontakt Akademia Dietetyki ul. Jaracza 36 b/3 90-252 Łódź https://www.kursdietetyki.pl/ Tel. 784 950 203, 42 630 06 80 mail: [email protected]

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Pt, 13 lip 23:20 (Polsat) - Umów się ze mną. Take me out

Dodano: 07.08.2018 7:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Uczestnicy programu marzą o randce idealnej. Liczą, że znajdą w nim drugą połówkę. Kilku singli poznaje trzydzieści kobiet. W ciągu trzech rund każdy...

Źródło: https:

Na podsłuchu #009 — ten o oszukiwaniu ludzi przez telefon

Dodano: 06.08.2018 21:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W 9 odcinku niebezpiecznikowego podcastu pt. Na Podsłuchu Marcin Maj, Kuba Mrugalski i Piotr Konieczny opowiadają o tym, jak jedni ludzie robią drugich ludzi w wała przez telefon. Taki tradycyjny,...

Źródło: feedproxy.google.com

Tani Abonament w T-Mobile

Dodano: 06.08.2018 13:16 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy na portal TaniAbonament.pl sprawdź oferty abonamentów - oferowanych przez Polskich operatorów komórkowych. Warto wybierać dobre oferty - nie przepłacać i korzystać z większej ilości usług!

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

=> Axa: 53,6 mld euro przychodu <= [Świat]

Dodano: 03.08.2018 11:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przychód Axy w I połowie 2018 r. wyniósł 53,6 mld euro (więcej o 3% niż rok wcześniej). Taki wynik osiągnięto głównie dzięki silnym (...)

Tagi: Tani
Źródło: feedproxy.google.com

Moduł impulsów taxi CAN TC1 - Radom

Dodano: 03.08.2018 10:35 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Taxi CAN TC1 to moduł impulsu prędkości z magistrali CAN. Zapewnia stabilny sygnał niezbędny do podłączenia taksometru. Moduł TC1 umożliwia podłączenie taksometru do nowych samochodów, w których sygnał impulsu prędkości znajduje się jedynie w magistrali CAN. Zapewnia całkowite bezpieczeństwo auta. Moduł jest zgodny z wymaganiami GUM oraz z dyrektywą MID. ~ Nie rozładowuje akumulatora samochodu. ~ Umożliwia podłączenie do auta bez ingerencji w magistralę CAN - opcja - Brak utraty gwarancji na auto. ~ Prosta diagnostyka poprawnego podłączenia. ~ Zapewniamy wsparcie w trakcie montażu. Obsługuje pełne spektrum aut na TAXI. Zapewniamy montaż,serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W razie jakichkolwiek wątpliwości zadzwoń!!! Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Być światłem nadziei… Fundusz Podwójne Wyzwanie

Dodano: 03.08.2018 7:07 | 7 odsłon | 0 komentarzy


5 km pływania w toni Zalewu Orawskiego, 225 km jazdy rowerem wokół Tatr i 55 km morderczego biegu po górskiej grani – to liczby, które symbolizują ekstremalny triathlon „Harda Suka”. Wziął w nim udział Marek Wikiera, Bohater Podwójnego Wyzwania.  „Harda Suka” to z założenia trudna, jeśli nie najtrudniejsza impreza triathlonowa. Uczestniczy w niej elitarna grupa [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: weblog.infopraca.pl

Zaatakował nożem kolegę. Do więzienia nie trafi?

Dodano: 31.07.2018 15:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy

27-letni Bartłomiej K., podejrzany o usiłowanie zabójstwa swojego kolegi, na jednej ze stacji paliw w Kielcach, w chwili popełnienia czynu był niepoczytalny. Taki wniosek został przedstawiony w opinii biegłych psychiatrów. W związku z tym Prokuratura Rejonowa Kielce-Zachód skierowała do sądu wniosek o umorzenie postępowania i umieszczenie podejrzanego w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Śr, 18 lip 20:45 (TVP 2) - Tata do pary

Dodano: 31.07.2018 7:29 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Berlin. Scenarzysta Henry (Til Schweiger) ma kłopoty finansowe. Pewnego dnia jego była dziewczyna, wzięta pisarka, prosi go o pomoc przy tworzeniu...

Tagi: Tani, Pewnego
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone