poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.  Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Wiadomości z tagiem Tani  RSS
Jak olsztynianie radzą sobie podczas upałów?

Dodano: 12.06.2019 16:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Słupki rtęci na termometrach pokazują ponad 30 stopni. Taka temperatura utrzymuje się w całej Polsce. Postanowiliśmy sprawdzić, jak z upałem radzą sobie mieszkańcy Olsztyna.

Tagi: Tani
Źródło: www.olsztyn.com.pl

Taki weekend zdarza się tu raz w roku (ZDJĘCIA)

Dodano: 12.06.2019 13:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

SANDOMIERZ. Dni Sandomierza i Truskawkowa Niedziela. W ostatni weekend w Sandomierzu nie tylko na turystów, ale i na mieszkańców królewskiego miasta i jego okolic czekało bardzo wiele atrakcji. Święto miasta rozpoczęło się w sobotę od pokazu przygotowanego przez Chorągiew Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej i Sandomierski Ośrodek Kawaleryjski. Podopieczni tych formacji swoje działania oparli o inscenizację pod [...]

Źródło: supernowosci24.pl

NSA. Wydanie towaru na podstawie umowy komisu to jego dostawa

Dodano: 12.06.2019 13:13 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Czynności związane z wykonaniem umowy komisu zakupu złota inwestycyjnego, którego zasadniczym celem jest przeniesienie prawa własności towaru (złota inwestycyjnego) przez komisanta na rzecz komitenta stanowią dostawę towarów w rozumieniu art. 7 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług na potrzeby opodatkowania podatkiem od towarów i usług. Taka dostawa towarów podlega zwolnieniu z podatku od towarów i usług na podstawie art. 122 ust. 1 u.p.t.u. - orzekł Naczelny Sąd Administracyjny.

Tagi: Tani
Źródło: www.podatki.biz

Pt, 13 lip 23:20 (Polsat) - Umów się ze mną. Take me out

Dodano: 12.06.2019 7:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Uczestnicy programu marzą o randce idealnej. Liczą, że znajdą w nim drugą połówkę. Kilku singli poznaje trzydzieści kobiet. W ciągu trzech rund każdy...

Źródło: https:

Upały dają się we znaki. Lekcje w Ostrowcu skrócone

Dodano: 11.06.2019 12:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wysokie, upalne temperatury doskwierają przede wszystkim uczniom. Z tego powodu prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego zarządził, by w publicznych szkołach podstawowych i gimnazjach skrócić czas trwania każdej lekcji o 10 minut. Taki stan rzeczy obowiązuje od dziś do przynajmniej końca tygodnia.

Tagi: Tani, Ostrowcu
Źródło: www.radio.kielce.pl

=> Kim będzie agent? <= [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 11.06.2019 8:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nie jest wielką tajemnicą, że większości zachodnich managerów przyjeżdżających do Polski trzeba dość długo tłumaczyć, kim jest nasz multiagent. Taka koncepcja na Zachodzie po prostu nie jest znana. Z drugiej strony może najprostszym wytłumaczeniem jest, że to taki broker, tylko ze względów formalno-prawno-praktycznych "wtłoczony" w szkielet agenta ubezpieczeniowego. A broker, bo trudno przyjąć, że multiagent w jakikolwiek sposób (poza formalnym) jest reprezentantem ubezpieczyciela; jest reprezentantem klienta.

Źródło: feedproxy.google.com

Wierzę, że ETPC zajmie się sprawami osób objętych ustawą dezubekizacyjną - mówi mecenas Anna Rakowska-Trela

Dodano: 11.06.2019 7:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Taki jest cel moich skarg - próbny. Jeśli trybunał uzna, a jestem przekonana, że tak się stanie, iż są zasadne, otworzą drogę do odwołania się innym osobom. Bo w kraju ta droga została dla nich zamknięta: sądy nie procedują ich spraw, czekając, aż Trybunał Konstytucyjny wypowie się, czy ustawa dezubekizacyjna jest zgodna z konstytucją - mówi mecenas Anna Rakowska-Trela, reprezentująca osoby objęte ustawą dezubekizacyjną.

Tagi: Tani, Anne
Źródło: www.gazetaprawna.pl

Tani Abonament - nie przepłacaj sprawdź ofert

Dodano: 07.06.2019 13:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zobacz oferty taniego abonamentu. Teraz zmiana operatora to nie problem, dlatego zawsze warto sprawdzić co się dzieje na rynku telekomunikacyjnym. Możesz dzięki temu zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych, do tego zyskać nowe usługi oraz pakiety. Zapraszamy:

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

Moduł impulsów taxi CAN TC1 - Radom

Dodano: 07.06.2019 11:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Taxi CAN TC1 to moduł impulsu prędkości z magistrali CAN. Zapewnia stabilny sygnał niezbędny do podłączenia taksometru. Moduł TC1 umożliwia podłączenie taksometru do nowych samochodów, w których sygnał impulsu prędkości znajduje się jedynie w magistrali CAN. Zapewnia całkowite bezpieczeństwo auta. Moduł jest zgodny z wymaganiami GUM oraz z dyrektywą MID. ~ Nie rozładowuje akumulatora samochodu. ~ Umożliwia podłączenie do auta bez ingerencji w magistralę CAN - opcja - Brak utraty gwarancji na auto. ~ Prosta diagnostyka poprawnego podłączenia. ~ Zapewniamy wsparcie w trakcie montażu. Obsługuje pełne spektrum aut na TAXI. Zapewniamy montaż,serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W razie jakichkolwiek wątpliwości zadzwoń!!! Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Waloryzacja rent i emerytur napędzana wyższymi cenami. Seniorzy dostaną więcej i zapłacą więcej

Dodano: 06.06.2019 21:08 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Nie 3 proc., nie 3,24 proc., a co najmniej 3,6 proc. Taka może być przyszłoroczna waloryzacja rent i emerytur. Seniorzy nie mają jednak powodów do radości. Podwyżki załatwić im mogą rosnące ceny. PiS tuż przed wyborami będzie mógł za to pochwalić się wysokimi procentami w planach.

Tagi: Tani
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone