niedziela, 22 września 2019 r.  Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Wiadomości z tagiem Takie  RSS
Ogłoszenia Poznań i okolice

Dodano: 18.09.2019 12:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ostatnio konkurencja w dziedzinie sprzedaży internetowej aktywnie rośnie. Nie mniej ważną rolę odgrywają portale porównujące ceny, w których użytkownicy mogą porównywać ceny tych samych produktów w różnych sklepach internetowych. Takie strony zmuszają uczestników rynku do znacznego obniżenia cen produktów w celu maksymalizacji przyciągnięcia potencjalnych nabywców. Porównywarki cen to zasoby internetowe, które zawierają funkcjonalność z odpowiednimi filtrami do wygodnego wyszukiwania szerokiej gamy towarów, a czasem usług. Znajdziesz tutaj ogłoszenia lokalne w takich miastach jak na przykład poznań. Przykładem jest ostatnio ceneo. Pozwala na automatyczne porównywanie wszystkich cen dla konkretnego produktu na podstawie bazy danych towarów. Konsument może uzyskać takie informacje bez takiej witryny, monitorując ceny w każdym sklepie internetowym, co jest bardzo niewygodne i zajmuje dużo czasu. System wyszukiwania automatycznie analizuje wszystkie dostępne oferty i podaje listę cen dla określonego produktu, które są ułożone w porządku rosnącym.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Puchar Lavera. Tenisowe mecze gwiazd na żywo w Eurosporcie

Dodano: 17.09.2019 16:45 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Rafael Nadal i Roger Federer w jednej drużynie? U ich boku młode gwiazdy jak Stefanos Tsitsipas i Alexander Zverev, a po drugiej stronie siatki m.in. Nick Kyrgios, Denis Shapovalov, John Isner czy Milos Raonic? Takie rzeczy można zobaczyć tylko w Pucharze Lavera, który pokaże na żywo wyłącznie Eurosport.

Źródło: feedproxy.google.com

Badanie preferencji konsumenckich na stacjach paliw: Dla kierowców ważniejszy alkohol niż ceny paliw

Dodano: 15.09.2019 14:40 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Niemal czterech na dziesięciu kierowców chciałoby otrzymywać spersonalizowane reklamy po wjeździe na stacje paliw. Prawie co trzecia osoba oczekiwałaby informacji o promocjach alkoholi. Nieco mniejsze zainteresowanie wzbudzają sprzęty i części eksploatacyjne do samochodów (27%), a także oferty gastronomiczne (19%). Kolejne miejsca we wskazaniach respondentów zajęły ogólne ceny paliw (5%), artykuły spożywcze (3%), napoje bezalkoholowe (2%) oraz wyroby tytoniowe (1%). Takie wnioski płyną z badania brytyjskiej firmy doradczej UCE GROUP LTD. i agencji marketingu mobilnego Mobiem Polska.

Źródło: https:

Poznań. Takie jest zadanie sztuki - by nie było nam za wygodnie

Dodano: 14.09.2019 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Sobota i niedziela to dwa ostatnie dni z festiwalem Bliscy Nieznajomi, który tym razem jest poświęcony Ukrainie. W sobotę wieczorem w Teatrze Polskim "Psychosis" Rozy Sarkisian - o różnych stronach kobiecości.

Źródło: www.e-teatr.pl

Skoda Karoq: Adaptacyjne zawieszenie, audio Canton i (prawie) zdalny dostęp do auta

Dodano: 12.09.2019 17:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Koncern Volkswagena stara się, aby ich auta były zaawansowane technicznie i posiadały względnie najnowsze rozwiązania. Oczywiście wszystko, co najlepsze ląduje w wyższych modelach Volkswagena, ale również Skoda ma się czym pochwalić. Takie podejście jest wbrew pozorom bardzo korzystne dla klienta końcowego, bowiem konkurencja musi mocno się napracować, aby zaoferować podobne lub lepsze&...

Źródło: feedproxy.google.com

Bosch pracuje nad nową generacją zegarów: wyświetlacze 3D

Dodano: 10.09.2019 13:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Aktualnie najnowszym trendem w dziale zegarów motocyklowych są wyświetlacze TFT. Posiadają pełną gamę kolorów oraz spory kontrast, dzięki czemu są wyraźne w każdych warunkach pogodowych. Takie "zegary" umożliwiają dostęp do wszelkich opcji komputera pokładowego, a producent ma pełną dowolność w projektowaniu różnych układów obrotomierza, prędkościomierza i innych podpunktów. Tego typu ekrany już wiele lat temu...

Tagi: Takie, Teng
Źródło: motormania.com.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone