sobota, 29 lutego 2020 r.  Imieniny: Lecha, Lutomira
Wiadomości z tagiem Takie  RSS
Domowa opieka medyczna dla Ciebie

Dodano: 28.02.2020 12:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wiele osób boryka się z różnego rodzaju schorzeniami. Niektóre z nich eliminują ludzi z życia publicznego. Zostają oni skazani na zamknięcie w swoich czterech ścianach. By wyjść na zewnątrz muszą uzyskać pomoc opiekuna. Tak samo jak w przypadku wykonania codziennych czynności. Takie osoby szczególnie w tym okresie potrzebują wsparcia. Wsparcie to powinno również oznaczać domową opiekę medyczną. Organizacje takie jak nasza starają się im to wsparcie zapewnić. By się o tym przekonać wystarczy, że wejdziecie Państwo na naszą stronę internetową https://rehabilitacjaopole.pl/. To właśnie na niej umieściliśmy szereg bardzo przydatnych informacji. Znajdziecie tam opcje pomocy jak i stania się podopiecznym. Skorzystajcie z tego co Was dotyczy!

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Radni PiS zbulwersowani propozycją prezydenta Skarżyska

Dodano: 27.02.2020 21:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Czy w Skarżysku kończy się demokracja? Takie pytanie stawiają radni z Prawa i Sprawiedliwości oburzeni projektem uchwały przygotowanej na piątkową sesję rady miasta.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Windows 10X i aktualizacje "w mgnieniu oka". Mają zajmować mniej niż 90 sekund

Dodano: 25.02.2020 17:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Windows 10X pojawi się na rynku jeszcze w tym roku i już teraz można założyć, że przynajmniej pod niektórymi względami może być lepszy od regularnego Windowsa 10. System powstaje z myślą o mobilnych urządzeniach z dwoma ekranami i jak sugeruje Microsoft, będzie potrzebować co najwyżej 90 sekund, aby zainstalować aktualizacje. Takie rozwiązanie ma oszczędzić przede wszystkim energię – mówimy w&...

Źródło: feedproxy.google.com

Talerz Stag - DrumCenter.pl

Dodano: 21.02.2020 19:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

”Drumcenter” to pierwszy w kraju salon muzyczny handlujący tylko instrumentami perkusyjnymi i akcesoriami. Takie podejście ułatwia zgłębienie tematu instrumentów perkusyjnych, a w następstwie świadczenie usług najlepszej jakości. W ofercie salonu znaleźć można m.in: talerze, werble, tomy, centrale, perkusje elektroniczne, perkusyjny hardware, klucze, śruby, jak również perkusjonalia najlepszych marek, takich jak: Ludwig, Pearl, Tama, Amedia, Paiste, Zildjian czy Yamaha. Firma prowadzi sprzedaż on-line, dlatego cały oferowany asortyment (z opisami i zdjęciami) przejrzeć i zakupić można na stronie internetowej sklepu ”Drumcenter.pl”

Tagi: Stal, Firma, Takie
Źródło: kultura.hiperogloszenia.pl

21 ekspertów o marketingowych trendach i wyzwaniach na 2020 rok

Dodano: 21.02.2020 9:31 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Czego mogą spodziewać się marketerzy w 2020 roku? Które trendy staną się dominujące? Czy pojawią się nowe wyzwania? Takie pytania firma FreshMail postawiła strategom, konsultantom oraz dyrektorom marketingu. Porady i sugestie można znaleźć w 54-stronicowym poradniku.

Tagi: Mamo, Takie, Czech
Źródło: di.com.pl

Kancelaria Adwokacka Monika Soszka

Dodano: 17.02.2020 9:08 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Sprawy związane z rozwodem często nie należą do łatwych. Niezwykle często do głosu dochodzą emocje, których dobrze jest unikać na sali sądowej. Ustalając pewne fakty lub podejmując decyzje związane z dalszym życiem np.maloletnich dzieci, warto jest oprzeć się na poradzie doświadczonego prawnika. M. Soszka adwokat również przy takich sprawach jak rozwód, prowadząc swoją kancelarię w Warszawie często przejmuje reprezentację swojego klienta przed sądem. Takie rozwiązanie pomaga w przyspieszeniu pewnych działań i uspokojeniu emocji obu stron. Kancelaria Adwokacka Monika Soszka Jaworzyńska 5/10 00-634 Warszawa

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

reklama

Copyright © 2008-2020 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone