niedziela, 16 czerwca 2019 r.  Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Wiadomości z tagiem Takie  RSS
Muzyczne podróże przez świat. Nie tylko morze piasku

Dodano: 15.06.2019 12:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W kolejnym, gorącym dniu wybraliśmy się na pustynie świata. Odwiedziliśmy Saharę, pustynię Namib i Gobi. W Chinach zatrzymaliśmy się na pustyniach: Takla Makan, Tengger i Badain Jaran – Pustyni Tajemniczych Jezior.

Tagi: Takie
Źródło: www.radio.kielce.pl

21,5 tys. emerytury na nikim nie będzie robić wrażenia. Takie będą skutki zniesienia limitu 30-krotności ZUS

Dodano: 13.06.2019 18:38 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Polska podzielona - skrajnie niskimi i skrajnie wysokimi emeryturami. Takie mogą być konsekwencje zniesienia limitu składek na ubezpieczenie społeczne. Dzisiejsza rekordzistka ze świadczeniem 21,5 tys. zł przestanie być ewenementem.

Tagi: Polska, Takie
Źródło: https:

(24) Malowanie Aluminium - Brzeszcze

Dodano: 12.06.2019 15:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nasza firma Alugrip świadczy malowanie aluminium. Takie usługi realizowane są solidnie oraz rzetelnie. Pracujemy terminowo, najlepiej jak to możliwe. Jakość naszej pracy jest na pewno godna uwagi. Nie odkładamy niczego na później, zawsze dbamy o klientów. Nasi ludzie są pracowici i nie mylą się. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Dobrze jest z nami współpracować. Nasi pracownicy zrobią wszystko, aby usługa była zrobiona dobrze, czyli zgodnie z regułami sztuki. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jest to sprawa opłacalna. Gdyby nie my to klienci nie mieliby dobrze pomalowanego aluminium. Ceny mamy konkurencyjne. Doskonała jakość opłaca się doskonale. O tym koniecznie trzeba wiedzieć. Zapraszamy do współpracy, bo to doskonała jakość w dobrej cenie. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom. Pomożemy każdej osobie. Jakość i cena zawsze idą w parze. Nasza praca jest dobrze realizowana, a nasze centrum malowania proszkowego jest popularne. Z nami dobrze można współpracować, bo to nasza duma i wielka potrzeba. Jakość naszego działania jest bezcenna. Pracownicy naszej firmy nieustannie podnoszą kwalifikacje, ciągle poznając nowe metody. Z nami malowanie aluminium posiada klasę. My pomożemy każdemu i zadbamy o wszystkich ludzi.

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

(19) Malowanie Aluminium - Chrzanów

Dodano: 12.06.2019 15:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nasza firma Alugrip świadczy malowanie aluminium. Takie usługi realizowane są solidnie oraz rzetelnie. Pracujemy terminowo, najlepiej jak to możliwe. Jakość naszej pracy jest na pewno godna uwagi. Nie odkładamy niczego na później, zawsze dbamy o klientów. Nasi ludzie są pracowici i nie popełniają błędów. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Współpraca z nami zawsze się opłaca. Nasi pracownicy zrobią wszystko, aby usługa była wykonana dobrze, czyli zgodnie z regułami sztuki. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jest to sprawa opłacalna. Gdyby nie my to klienci nie mieliby dobrze pomalowanego aluminium. Ceny mamy konkurencyjne. Doskonała jakość opłaca się doskonale. O tym warto pamiętać. Zapraszamy do współpracy, bo to doskonała jakość w przyzwoitej jakości. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom. Pomożemy każdej osobie. Jakość i cena zawsze idą w parze. Nasza praca jest dobrze realizowana, a nasze centrum malowania proszkowego jest znane. Z nami dobrze można współpracować, bo to nasza duma i wielka potrzeba. Jakość naszego działania jest cenna. Pracownicy naszej firmy nieustannie podnoszą kwalifikacje, ciągle poznając nowe metody. Z nami malowanie aluminium ma jakość. My pomożemy każdemu i zadbamy o wszystkich ludzi.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

(4) Malowanie Aluminium - Żywiec

Dodano: 12.06.2019 15:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nasza firma Alugrip świadczy malowanie aluminium. Takie usługi realizowane są solidnie oraz rzetelnie. Pracujemy terminowo, najlepiej jak to możliwe. Jakość naszej pracy jest na pewno godna uwagi. Nie odkładamy niczego na później, zawsze dbamy o klientów. Nasi ludzie są pracowici i nie mylą się. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Współpraca z nami zawsze się opłaca. Nasi pracownicy zrobią wszystko, aby usługa była wykonana dobrze, czyli zgodnie z regułami sztuki. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jest to sprawa opłacalna. Gdyby nie my to klienci nie mieliby dobrze pomalowanego aluminium. Ceny mamy konkurencyjne. Doskonała jakość opłaca się szczególnie. O tym warto pamiętać. Zapraszamy do współpracy, bo to doskonała jakość w dobrej cenie. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom. Pomożemy każdej osobie. Jakość i cena zawsze idą w parze. Nasza praca jest dobrze realizowana, a nasze centrum malowania proszkowego jest popularne. Z nami dobrze można współpracować, bo to nasza duma i wielka potrzeba. Jakość naszego działania jest cenna. Pracownicy naszej firmy nieustannie podnoszą kwalifikacje, ciągle poznając nowe metody. Z nami malowanie aluminium posiada klasę. My pomożemy każdemu i zadbamy o wszystkich ludzi.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Powstaną miejsca kontroli przeciążonych pojazdów

Dodano: 11.06.2019 13:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

RZESZÓW. Dotychczas przez brak parkingów potrzebnych do kontroli ciężarówek wjeżdżających do miasta, ich ważenie oraz fotografowanie tablic rejestracyjnych mijało się z celem. Ta inwestycja ma pozwolić zadbać o rzeszowskie drogi i karać kierowców niszczących nawierzchnie jezdni. Chodzi o budowę parkingów, na które kierowane będą przeciążone pojazdy. Takie miejsca powstaną przy drogach wlotowych do miasta. Kiedy? [...]

Tagi: Takie
Źródło: supernowosci24.pl

Czy już czas na ograniczenie czynszów?

Dodano: 08.06.2019 7:17 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Jesteśmy świadkami szybkiego wzrostu czynszów, jakie muszą płacić najemcy prywatnych mieszkań. Takie zjawisko można zauważyć przede wszystkim na terenie największych miast. W 2018 r. przeciętny czynsz za wynajem mieszkania (M1, M2, M3)...

Tagi: Takie
Źródło: inwestycje.pl

Podatki 2020: Deklaracje VAT będą składane w formie JPK_VAT

Dodano: 07.06.2019 16:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Podatnicy podatku VAT będą składać deklaracje VAT w formie nowego pliku JPK_VAT. Takie rozwiązanie ma uprościć rozliczanie podatku z urzędem skarbowym. Projekt odpowiedniej nowelizacji, który został już przyjęty przez rząd, zakłada wprowadzenie zmian z początkiem 2020 r.

Źródło: www.podatki.biz

Przeciętny polski dom powstaje przez 4 lata

Dodano: 04.06.2019 7:17 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Główny Urząd Statystyczny po zebraniu informacji z całego roku, publikuje ciekawe podsumowania aktywności inwestorów mieszkaniowych. Takie podsumowania zawierają nie tylko dane na temat liczby rozpoczętych i ukończonych mieszkań oraz uzyskanych pozwoleń..

Źródło: inwestycje.pl

Alior Bank podnosi opłaty. Będą nowości dla klientów

Dodano: 02.06.2019 14:25 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Możliwość wpłacania pieniędzy w bankomacie bez konieczności posiadania karty oraz udogodnienia dla kupujących online. Takie zmiany wprowadza Alior Bank. Przy okazji podnosi też ceny niektórych usług.

Tagi: Bara, Takie, Prix
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone