wtorek, 17 lipca 2018 r.  Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny
Wiadomości z tagiem Tajlandii  RSS
Pierwsze zdjęcia uratowanych z jaskini chłopców. Są w dobrym stanie

Dodano: 11.07.2018 15:51 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Rząd w Tajlandii opublikował pierwsze zdjęcia ukazujące uratowanych z zalanej jaskini chłopców. Zostało wykonane w szpitalu w mieście Chiang Rai. Młodzi piłkarze i ich opiekun czekali na ratunek ponad dwa tygodnie. Wszyscy są w dobrym stanie i czekają na informację od lekarzy, kiedy będą mogli wrócić do swoich domów.

Źródło: www.rmf24.pl

Premier Tajlandii podziękował uczestnikom akcji ratunkowej w jaskini

Dodano: 11.07.2018 13:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Premier Tajlandii Prayuth Chan-ocha podziękował w środę uczestnikom akcji ratunkowej, którzy w trakcie skomplikowanej operacji uwolnili 12 chłopców i ich trenera, uwięzionych przez ponad dwa tygodnie w zalanej jaskini na północy kraju.

Źródło: https:

Ratował dzieci z groty w Tajlandii. Po wyjściu z jaskini dowiedział się, że jego ojciec nie żyje

Dodano: 11.07.2018 12:29 | 5 odsłon | 0 komentarzy


​Jeden z bohaterów akcji ratunkowej w Tajlandii nie będzie tych dni - mimo wielkiego sukcesu - wspominał szczęśliwie. Australijski doktor, który przebywał z młodymi piłkarzami, który utknęli w jaskini, dowiedział się po wyjściu z groty, że jego ojciec nie żyje.

Źródło: www.rmf24.pl

Tajlandia: Uratowani chłopcy są w dobrym stanie. "Teraz czyhają na nich pułapki związane ze sławą"

Dodano: 11.07.2018 8:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Premier Tajlandii Prayuth Chan-ocha podziękował uczestnikom akcji ratunkowej, którzy w trakcie skomplikowanej operacji uwolnili 12 chłopców i ich trenera, uwięzionych przez ponad dwa tygodnie w zalanej jaskini na północy kraju. Podkreślił, że uratowani są w dobrym w stanie psychicznym i fizycznym. Przed niebezpieczeństwami związanymi z nowo zdobytą sławą ostrzegł ocalonych jeden z 33 uratowancych górników, uwięzionych 8 lat temu przez 69 dni w kopalni złota na północy Chile.

Źródło: www.rmf24.pl

Tarczyński na pomoc TVN24. Poseł chciał lecieć do Tajlandii

Dodano: 10.07.2018 16:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Poseł PiS Dominik Tarczyński zadeklarował pomoc zatrzymanemu w Tajlandii reporterowi telewizji TVN24. Chciał polecieć na miejsce, by interweniować u władz. Interwencja okazała się jednak niepotrzebna, ponieważ Wojciech Bojanowski został wypuszczony i może kontynuować swoją pracę.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Psycholog: Przed chłopcami z Tajlandii wciąż trudne chwile, każdy reaguje inaczej

Dodano: 10.07.2018 12:20 | 8 odsłon | 0 komentarzy


"Dziecku jest łatwiej znieść, tę sytuację" – uważa psycholog dr Ireneusz Siudem. "Kluczową rolę odgrywa tu percepcja dziecka. Czynniki, które potęgują ten dramatyzm, podwajają zagrożenie – na przykład fakt, że ci chłopcy nigdy nie nurkowali, że większość z nich nie umie nawet pływać, że są w miejscu, gdzie nie ma światła słonecznego, kończy im się tlen – tego typu czynniki działają na nas w sposób wywołujący panikę bezradność, czy wręcz jakąś rozpacz. Jednak ten sposób rozumowania prawdopodobnie nie dostał się do środka. Mam wrażenie, że ten...

Źródło: www.rmf24.pl

Tajlandia: Kolejna udana akcja ratunkowa. Z jaskini wyprowadzono czterech chłopców

Dodano: 09.07.2018 19:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Drugiego dnia akcji ratunkowej, w poniedziałek, z zalanej jaskini Tham Luang Nang Non na północy Tajlandii wyprowadzono czterech chłopców - poinformowała tajlandzka marynarka wojenna. W jaskini wciąż uwięzionych jest pięć osób.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone