wtorek, 26 marca 2019 r.  Imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Wiadomości z tagiem Sztuki  RSS
Eric Clapton. Spotkanie z cyklu "Nieśmiertelni" w Miejskiej Galerii Sztuki

Dodano: 23.03.2019 11:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po dłuższej przerwie Miejska Galeria Sztuki zaprasza fanów dobrej muzyki na spotkanie z jednym z wielkich wykonawców muzyki popularnej, a konkretnie bluesowej – Ericem Claptonem. 

Źródło: www.wczestochowie.pl

Węgierska sztuka w BWA w Kielcach. W sobotę kolejny wernisaż

Dodano: 23.03.2019 7:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wernisaż malarstwa węgierskich artystów: Szabiny Góré i Tibora Urbána odbył się w piątkowy wieczór w Biurze Wystaw Artystycznych w Kielcach. Dziś otwarta zostanie kolejna ekspozycja, zatytułowana „Sztuka współczesna z Miszkolca”. Wydarzenia zorganizowano z okazji Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Poświęcił fotografii 50 lat życia. Pejzaż i architektura Warmii i Mazur okiem Wieliczki

Dodano: 22.03.2019 11:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy


''Fotografia'' to wystawa prac Mieczysława Wieliczki, której wernisaż odbędzie się 11 kwietnia w Galerii Sztuki BWA w Olsztynie. Co na niej zobaczymy? Magię Warmii i Mazur.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Miejska Galeria Sztuki organizuje konkurs z okazji 90. urodzin Zdzisława Beksińskiego

Dodano: 21.03.2019 14:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Miejska Galeria Sztuki zaprasza młodzież do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Artystycznym "Z Inspiracji Twórczością Beksińskiego". Zgłoszenia są przyjmowane do 7 maja.

Źródło: www.wczestochowie.pl

W Miejskiej Galerii Sztuki zawisną polskie plakaty artystyczne

Dodano: 21.03.2019 8:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W czwartek, 21 marca w Miejskiej Galerii Sztuki otwarta zostanie wystawa polskiego plakatu artystycznego. Znajdzie się na niej 80 wyselekcjonowanych prac 24 autorów z dziedziny filmu, teatru i opery, od lat 60. do współczesności. 

Źródło: www.wczestochowie.pl

Jakubiak i nowy sezon "Sztuki mięsa" w Food Network

Dodano: 15.03.2019 13:36 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Miłośnicy mięsnych potraw mają na co czekać! Tomasz Jakubiak powraca z nowymi odcinkami programu "Sztuka mięsa". W drugim sezonie prowadzący wyruszy w Polskę i odwiedzi restauracje, przydrożne karczmy i gospodarstwa agroturystyczne. Ich właściciele zdradzą mu sekrety swoich najlepszych potraw i zarażą widzów pasją do gotowania.

Źródło: feedproxy.google.com

Semestralne warsztaty teatralne dla młodzieży - nowe grupy!

Dodano: 15.03.2019 13:26 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Od ponad 10 lat organizujemy warsztaty teatralne. W każdym sezonie w naszych zajęciach bierze udział ponad 300 uczestników. Praca warsztatowa jest intensywna, dynamiczna, skupiona przede wszystkim na zwiększeniu kreatywności oraz pewności w swobodnym byciu na scenie. Jednym z naszych głównych celów jest działanie całościowe, integracja w działaniu ciała i emocji. Używamy w pracy rozmaitych technik improwizacyjnych. Używamy także bardzo wielu zabaw i gier teatralnych, które wyzwalają mnóstwo pozytywnej energii, otwierają i świetnie integrują grupę. Warsztaty kończą się wydaniem dwujęzycznego Certyfikatu Akademii Sztuki i Kultury. Gdzie? Akademia Sztuki i Kultury - Warszawa Centrum Al. Jana Pawła II 36c czyli 3 przystanki tramwajowe od Dworca Centralnego 500 metrów od stacji metra Ratusz-Arsenał W jakich dniach? PIĄTKI w godz. 17:10-19:10 (od 22.02.2019) - dla dorosłych od 16 roku życia Prowadzący Piotr Filonowicz Stworzył i prowadzi warsztaty teatralne Akademii Sztuki i Kultury. Jest absolwentem Akademii Teatralnej, założycielem grup Linia Nocna oraz Fabryka Destrukcja. Organizuje podróże etnomuzykologiczne. Prowadzi zajęcia z otwierania głosu. Jest współtwórcą improwizacji wolnej. Brał udział w licznych warsztatach teatralnych (m. in.: pod kierunkiem Eugenio Barby, Thomasa Richardsa). Piotr Filonowicz jest także autorem realizowanych w teatrze scenariuszy. Publikował eseje o Rilkem, Prouście, Schulzu, Wyspiańskim. W tym sezonie poprowadzi semestralne warsztaty Akademii Sztuki i Kultury w Warszawie. Ile to kosztuje? 590 zł za całość lub 3 x 230 zł Jak się zapisać? • telefonicznie - 609 045 956 • mailem - [email protected] (wymaga potwierdzenia z naszej strony) Należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz telefon kontaktowy Mile widziana, ale niekonieczna, jest informacja o dotychczasowych ewentualnych doświadczeniach teatralnych zapisujących się osób. Miejsce wnoszenia opłat: • na konto: Akademia Sztuki i Kultury Al. Jana Pawła II 36c 00-141 Warszawa MultiBank 73 1140 2017 0000 4402 1292 5749 (z dopiskiem: Warsztaty teatralne) • w sekretariacie ASiK (czynny od pn. do pt. w godz. 8.30 - 16.00) Należy przed pierwszą próbą okazać instruktorowi dowód wpłaty. W przypadku opłat ratalnych należy okazywać prowadzącemu dowód wpłaty w określonym wyżej terminie. Uwaga! Jeśli warsztaty całoroczne nie spodobają Ci się, możesz bez podawania przyczyny odebrać pieniądze w ciągu siedmiu dni od pierwszej próby. Dodatkowe informacje na stronie: www.warsztaty-teatralne.pl Serdecznie zapraszamy! :) ---------------------------------------------------------------------- Od 6 lutego ruszają także warsztaty dla dorosłych od 21 roku życia. Szczegóły na www.warsztaty-teatralne.pl

Źródło: kultura.hiperogloszenia.pl

Sztuka wychodzi do ludzi. Ciekawe warsztaty w Galerii Echo

Dodano: 10.03.2019 7:28 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kulturalna niedziela czeka wszystkich, którzy dziś odwiedzą Galerię Echo w Kielcach. Ciekawe propozycje dla całej rodziny przygotowało Biuro Wystaw Artystycznych. Jak informuje Stanisława Zacharko-Łagowska dyrektor BWA, chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Głośna "Sztuka kochania" w TVN. Premiera w ogólnodostępnej TV

Dodano: 08.03.2019 13:18 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja TVN kontynuuje marcowy cykl premier polskich filmów w telewizji ogólnopolskiej. W tym tygodniu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej"

Źródło: feedproxy.google.com

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone