wtorek, 02 czerwca 2020 r.  Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
Wiadomości z tagiem Szkolenia  RSS
Szkolenia Katowice

Dodano: 29.05.2020 18:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jako firma szkoleniowo-doradcza oferujemy naszym klientom szereg usług mogących podnieść wiedzę lub poprawić jakość prowadzenia danej organizacji. Audyt Śląsk to jedna z oferowanych przez nas usług, które pomogą zrozumieć problemy i procesy zachodzące w danym obszarze działalności. Kolejnym krokiem są szkolenia Katowice, których tematykę dostosowujemy w jak największym stopniu do zapotrzebowania zgłoszonego przez zleceniodawcę. Z kolei pod hasłem tłumaczenia angielski Śląsk kryje się usługa przekładu różnego rodzaju pism i dokumentów w sposób profesjonalny i szybki. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci ofertę dopasowaną do Twoich wymagań.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Holowanie narciarza, kurs motorowodny

Dodano: 26.05.2020 17:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy

KURS I EGZAMIN W JEDEN DZIEŃ Zapraszamy na SKUTECZNE, BEZSTRESOWE, PROFESJONALNE jednodniowe szkolenie motorowodne zakończone egzaminem na: - PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO (cena 500 zł) od 14 roku życia, uprawnia do sterowania łodziami /skuterami/ bez ograniczenia mocy oraz długości kadłuba po śródlądziu oraz jednostkami do 12m długości do 2 mil morskich w głąb morza. - lub LICENCJA NA HOLOWANIE OBIEKTÓW PŁYWAJĄCYCH (cena 250 zł) od 18 roku życia, wymagane jest posiadanie patentu. Szkolenia odbywają się co tydzień w soboty (w okresie wakacyjnym również w środy) na Mazurach w MIKOŁAJKACH. Istnieje możliwość odbycia szkolenia w innym terminie po uzgodnieniu. Kurs i egzamin na bardzo bezpiecznej, zadaszonej, dużej łodzi: AM 620 Cena nie obejmuje egzaminu, koszt egzaminu 250 zł. / młodzież ucząca się 50% zniżki czyli 125 zł / Więcej szczegółów www.krolyacht.pl lub pod tel. 513 630 313

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Kurs Specjalista ds. kadr i płac - wideoszkolenie online

Dodano: 26.05.2020 13:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy

NCKU SPD SZKOLENIA wpisane do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN numer 130267 [email protected] Tel. 509 186 561 www.spd2.pl oraz www.spdszkolenia.pl Kurs Specjalista ds. kadr i płac - wideoszkolenie online z certyfikatem i zaświadczeniem MEN https://spd2.pl/course/specjalista-do-spraw-kadr-i-plac-szkolenie-online-z-certyfikatem-men/ Zobacz darmową lekcję Szkolenie umożliwia uzyskanie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych oraz praktycznych i teoretycznych aspektów pracy w kadrach oraz płacach.  W trakcie trwania szkolenia uczestnicy pozostają pod stałą opieką trenera. Udzielamy odpowiedzi na każde pytanie za pomocą maila lub porad telefonicznych. Dostęp do kursu 90 dni z możliwością bezpłatnego przedłużenia. Nagrania dźwiękowe, skrypt pdf, załączniki do pobrania testy i rozwiązania. Wystawiamy faktury.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

SZKOLENIA EKOLOGICZNE FIRM EKSPERCI ŚRODOWISKOWI EKOEXPERT

Dodano: 22.05.2020 13:09 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. prowadzi działalność doradczą, usługową oraz szkoleniową z zakresu ochrony środowiska. Podejmowane przez firmę EkoExpert działania mają na celu wsparcie przedsiębiorstw oraz instytucji w procesie zarządzania ochroną środowiska, w tym szczególnie w wypełnianiu obowiązków sprawozdawczych oraz rozliczeniowych, którym firma podlega na mocy przepisów o ochronie środowiska. Doradcy środowiskowi z firmy EkoExpert z powodzeniem współpracują z firmami od wielu lat realizując na rzecz firm usługi środowiskowe obejmujące wszelkie aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa. Współpraca ekologiczna z firmą EkoExpert ma elastyczny charakter zarówno co do zakresu świadczonych usług jak również możliwych form współpracy. Firma EkoExpert realizuje kompleksowe usługi w ramach stałej obsługi ekologicznej lub podejmuje się wykonania jedynie zleconych przez klienta zadań. Eksperci środowiskowi z EkoExpert posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze ekologicznej firm, ekspercką wiedzę w zakresie dokumentacji środowiskowej firm oraz procedur związanych z ochroną środowiska w firmie. Eksperci z firmy EkoExpert opracowują wszelkie dokumenty środowiskowe firm, przygotowują firmę do kontroli środowiskowej, opracowują dokumentację projektową inwestycji oraz rekomendacje dotyczące projektów ekologicznych w firmie. Doradcy środowiskowi z firmy EkoExpert rzetelnie i odpowiedzialnie wykonują wszelkie obowiązki środowiskowe na rzecz firm, dokładając wszelkiej staranności, aby jakość przygotowywanych opracowań: raportów środowiskowych, sprawozdań, analiz środowiskowych, raportów oceny środowiskowej spełniała najwyższe standardy. Eksperci środowiskowi z EkoExpert monitorują zmiany przepisów dotyczących obowiązków środowiskowych firm, podmiotów zobligowanych do składania raportów środowiskowych oraz prowadzenia rozliczeń z tytułu korzystania ze środowiska, tak więc są w stanie zapewnić klientom najwyższą jakość obsługi. Oferta usług środowiskowych firmy EkoExpert obejmuje również usługi szkoleniowe z zakresu ekologii, ochrony środowiska oraz zarządzania pozwalające na skuteczne podnoszenie kwalifikacji pracowników, kadry zarządzającej w zakresie zarządzania ochroną środowiska w firmie. Szkolenia środowiskowe realizowane przez firmę EkoExpert dostosowane są do potrzeb szkoleniowych firmy, podejmowane w trakcie szkolenia zagadnienia uwzględniają specyfikację działalności firmy, a rezultaty szkolenia pozwalają na nabycie praktycznych umiejętności wykorzystywanych w prowadzeniu bieżących spraw środowiskowych firmy. Przykładowy zakres tematyczny szkoleń środowiskowych możliwych do zrealizowania przez firmę EkoExpert dostępny jest na firmowej stronie internetowej www.ekoexpert.com.pl lub w odpowiedzi na zapytania przesłane na adres [email protected] Doradca środowiskowy EkoExpert udzieli wszelkich informacji również telefonicznie pod numerem 85 744 44 60.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Szkolenie on-line: Zatrudnianie cudzoziemców w okresie pandemii

Dodano: 21.05.2020 17:37 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Obecna sytuacja epidemiologiczna wymusiła wprowadzenie zmian prawnych w niemal wszystkich obszarach. Kolejne, sukcesywnie uchwalane wersje "tarczy antykryzysowej" regulują również kwestie pobytu i pracy w Polsce cudzoziemców. W dniu 31 marca 2020 r. weszła w życie ustawa z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, zaś w dniu 18 kwietnia 2020 r.  - ustawa z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2. Ustawy te wprowadzają do tzw. specustawy z dnia 2 marca 2020 r.  szereg szczególnych rozwiązań prawnych mających na celu rozwiązanie problemów, jakie powoduje epidemia wirusa SARS-CoV-2 dla legalności pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce.

Źródło: www.podatki.biz

Szkolenia Warty dla brokerów dostępne on-line [Rynek]

Dodano: 19.05.2020 9:35 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Warta uruchamia szkolenia on-line dla brokerów. Wykorzystanie platformy e-learningowej pozwoli zdalnie doskonalić umiejętności zawodowe oraz (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Kurs Specjalista ds. kadr i płac online

Dodano: 19.05.2020 6:51 | 7 odsłon | 0 komentarzy

NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SPD SZKOLENIA wpisane do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN numer 130267 [email protected] Tel. 509 186 561 Zapraszamy do uczestnictwa w kursie online Specjalista ds. kadr i płac Odwiedź nasze strony www.spd2.pl oraz www.spdszkolenia.pl Zobacz darmową lekcję Tematyka kursu obejmuje: zagadnienia prawa pracy prowadzenie dokumentacji kadrowej naliczanie wynagrodzeń; płace; ubezpieczenia społeczne; podatek dochodowy od osób fizycznych; prowadzenie dokumentacji związanej  z wynagrodzeniami, podatkami, ZUS Szkolenie przygotowuje do wykonywania zawodu „Specjalista do spraw kadr” (kod zawodu 242307) oraz „Specjalista do spraw wynagrodzeń” (kod zawodu 242310). Zawartość kursu Nagrania dźwiękowe Skrypt w formie pdf do każdej prezentacji Załączniki do pobrania- wzory pism, umów , formularzy, odwołania do przepisów, Testy i rozwiązania Potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu:  Certyfikat ukończenia szkolenia oraz zaświadczenie MEN. Dodatkowe informacje:  W trakcie trwania szkolenia uczestnicy pozostają pod opieką trenera, który posiada duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz doświadczenie praktyczne. Posiadamy setki zadowolonych Absolwentów !!! Dostęp do kursu 90 dni, również po ukończeniu szkolenia z możliwością bezpłatnego przedłużenia. Wystawiamy faktury. Chcesz wiedzieć więcej odwiedź nasze strony, zadzwoń lub napisz do nas.

KOORDYNATOR Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Dodano: 15.05.2020 14:52 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Firma HDOmedical to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi opiekuńcze na rynku niemieckim. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: KOORDYNATOR Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM Miejsce pracy: Deutchland Zakres obowiązków: -Organizacja przyjazdów pracowników -Rozplanowanie zakwaterowań i koordynacja dojazdów do pracy -Nadzorowanie mieszkań, transportu, planów pracyWsparcie pracowników i klientów -Pomoc w załatwianiu spraw urzędowych Oferujemy: -Atrakcyjne wynagrodzenie -Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje -Przyjazną atmosferę w pracy -Niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon)Perspektywę długoterminowego zatrudnienia Wymagania: -Dobra znajomość języka niemieckiego min. B1 -Doświadczenie na podobnym lub tym samym stanowisku -Prawo jazdy kat.B Dobra znajomość pakietu MS-Office -Odporność na stres i dyspozycyjność Rzetelność, sumienność i odpowiedzialność Hdomedical. tel. 666-900 752

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Szkolenia BHP dla firm w Krośnie

Dodano: 13.05.2020 11:38 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Firma zajmuje się obsługą małych i wielkich firm pod względem szkoleń BHP Krosno, realizuje rozmaite szkolenia i wiele innych. Nasza firma oferuje szkolenia BHP Krosno. Usługi kierujemy do pracowników i zleceniodawców. Nasz cel to rozwijanie bezpieczeństwa w zakładach pracy, wykluczanie przyczyn wielu incydentów i prewencja. Każdy pracodawca odpowiada za bezpieczeństwo na terenie swojego zakładu pracy. Musi organizować szkolenia dla nowych pracowników oraz prowadzić okresowe kursy uzupełniające.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Kurs Specjalista do spraw kadr i płac - szkolenie online

Dodano: 13.05.2020 7:13 | 10 odsłon | 0 komentarzy

NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SPD SZKOLENIA [email protected] Tel. 509 186 561 Zapraszamy do uczestnictwa w wideoszkoleniu - Specjalista ds. kadr i płac Odwiedź nasze strony www.spd2.pl oraz www.spdszkolenia.pl Zobacz darmową lekcję Tematyka kursu obejmuje: · zagadnienia prawa pracy · prowadzenie dokumentacji kadrowej · naliczanie wynagrodzeń; · płace; · ubezpieczenia społeczne; · świadczenia z ubezpieczenia społecznego; · podatek dochodowy od osób fizycznych; · prowadzenie dokumentacji związanej z wynagrodzeniami, podatkami, ZUS Szkolenie przygotowuje do wykonywania zawodu „Specjalista do spraw kadr” (kod zawodu 242307) oraz „Specjalista do spraw wynagrodzeń” (kod zawodu 242310). Zawartość kursu Prezentacje dźwiękowe w formie wykładów - 23 lekcje Nagrania dźwiękowe - 22 godzin Skrypt w formie ściągi do każdej prezentacji Załączniki do pobrania- wzory pism, umów , formularzy, odwołania do przepisów, Testy i rozwiązania Potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu: Certyfikat ukończenia szkolenia oraz zaświadczenie MEN. Dodatkowe informacje: W trakcie trwania szkolenia uczestnicy pozostają pod opieką trenera, mogą zadawać pytania, żądać dodatkowych wyjaśnień itp. Dostęp do kursu 90 dni z możliwością bezpłatnego przedłużenia. Wystawiamy faktury. Cena kursu obejmuje: · uczestnictwo w kursie, · wydanie zaświadczenia i certyfikatu, · pomoc i opiekę trenera w czasie kursu

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2020 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone