piątek, 19 lipca 2019 r.  Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Wiadomości z tagiem Systemy  RSS
System monitoringu w transporcie a prywatność kierowców

Dodano: 15.07.2019 15:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Systemy monitorujące samochody firmowe są powszechne w wielu przedsiębiorstwach zajmujących się transportem międzynarodowym, lecz coraz częściej są instalowane również w pojazdach poruszających się wyłącznie po kraju. Niektórzy kierowcy są przeciwni instalowaniu monitoringu z uwagi na obawy o swoją prywatność. Czy jest ona naruszana przez Get Vehicle Tracking? Get Vehicle Tracking a Ustawa o ochronie danych [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Fed przeciwko Librze

Dodano: 12.07.2019 7:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Szef Systemu Rezerwy Federalnej oczekuje od Facebooka wstrzymania prac nad kryptowalutą.

Źródło: www.pcformat.pl

(21) Systemy zarządzania monitoringiem pracy

Dodano: 04.07.2019 2:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy gorąco do zapoznania się z oferowanymi przez nas systemami zarządzania czasem pracy. Dysponujemy świetną ekipą specjalistów, która zawsze jest w stanie pomóc i doradzić jeśli chodzi o wybór odpowiednich rozwiązań. Zapewniamy wysokiej klasy systemy monitoringu czasu pracy, kontroli dostępu, dostęp do urządzeń rejestrujących. Umiemy zapewnić, że każdy kto zaznajomi się z rozwiązaniami dostarczanymi przez prowadzoną przez nas firmę będzie w pełni zadowolony. Wszystkich klientów obsługujemy na najwyższym poziomie i dbamy, aby był w 100% zadowolony z oferowanych przez nas produktów.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

(24) Systemy do prac na wysokościach

Dodano: 03.07.2019 17:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprawdzonej wysokiej jakości systemów zabezpieczających od przeszło 30 lat. Dbamy, aby w pełni zadowolić wszelkich naszych klientów gwarantując im sprzęt wysokiej jakości, jak również szkolenia na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że każdy kto zdecyduje się na zakupie naszych siatek, kasków, szelek i wielu pozostałych produktów będzie zadowolony. Przez wszystkie lata działania naszej firmy wykonaliśmy ponad 2000 różnych instalacji. Warto zaufać prowadzonej przez nas firmie.

Tagi: Warty, Systemy
Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

(1) Systemy zarządzania czasem pracy

Dodano: 03.07.2019 16:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy gorąco do zaznajomienia się z oferowanymi przez nas systemami monitoringu czasu pracy. Możemy pochwalić się świetną ekipą profesjonalistów, która zawsze jest w stanie pomóc i doradzić jeśli chodzi o wybór najlepszych rozwiązań. Zapewniamy wysokiej klasy systemy rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, dostęp do urządzeń monitorujących. Umiemy zagwarantować, że każdy kto zaznajomi się z rozwiązaniami dostarczanymi przez naszą firmę będzie w pełni zadowolony. Każdego klienta obsługujemy na najwyższym poziomie i dbamy, aby był w pełni zachwycony z naszych produktów.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

100 tys. rodziców złożyło wniosek o 500+. A to wynik zaledwie po 9 godzinach od uruchomienia rejestracji

Dodano: 01.07.2019 10:14 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Rodzice idą na rekord. Od północy można składać wnioski o 500+ w nowej formule. Przez 9 pierwszych godzin zrobiło to 100 tys. osób. Systemy nie wytrzymują zainteresowania.

Źródło: https:

Getin Noble Bank wdraża 'System przeciwdziałania nadużyciom' 

Dodano: 28.06.2019 11:00 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Warszawa, 28.06.2019 (ISBnews) - Getin Noble Bank (GNB) wdraża nowoczesne rozwiązanie w postaci "Systemu przeciwdziałania nadużyciom" w oparciu o rozwiązania SAS. Projekt ma na celu ograniczenie potencjalnych strat finansowych spowodowanych przez nadużycia kredytowe, zapewnienie bezpieczeństwa transakcji przeprowadzanych przez klientów oraz zagwarantowanie zgodności regulacyjnej, m.in. z najnowszą dyrektywą PSD II, podał bank. 

Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone