wtorek, 11 grudnia 2018 r.  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Wiadomości z tagiem Systemy  RSS
Konsultant ds. obsługi klienta zagranicznego - praca zdalna

Dodano: 11.12.2018 18:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Znasz języki obce? Dołącz do ZDALNEGO Działu Zagranicznego! HCEWW świadczy usługi biznesowe dla w wielu językach dla Klientów na całym świecie. Obszar naszych działań obejmuje usługi w zakresie zaawansowanych rekrutacji dla branż: IT, farmacja, logistyka, obsługa klienta, e-commerce, finanse, przemysł, HR. Od lat dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci otrzymywali rekomendacje najlepszych Specjalistów. Aktualnie dla jednego z liderów branży Contact Center poszukujemy pracowników na stanowisko: Specjalisty ds. zdalnej obsługi Rynku Zagranicznego Miejsce pracy: PRACA ZDALNA, system home office Dział Obsługi Klienta Zagranicznego to przede wszystkim multijęzykowy zespół będący częścią prężnie rozwijającego się projektu obejmującego obsługę Klientów na całym świecie. Wyzwania dla Ciebie: * Wielokanałowa, profesjonalna oraz zgodna ze standardami obsługa Klientów (telefoniczna, mailowa, czat) * Zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji Klientów * Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz budowanie relacji z Klientami poprzez dostarczanie Profesjonalnego wsparcia * Administrowanie bazą danych oraz zarządzanie wewnętrznym systemem zamówień Ta praca jest dla Ciebie jeśli: * Swobodnie posługujesz się jednym z wymienionych języków: * Angielski, bułgarski, czeski, chorwacki, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, litewski, łotewski, niemiecki, niderlandzki, portugalski, rumuński, słowacki, słoweński, szwedzki, węgierski, włoski * Chcesz wykorzystać umiejętności językowe w praktyce * Lubisz współpracę z Klientami * Dobrze posługujesz się komputerem * Chcesz uczyć się i rozwijać, a także zdobywać cenne doświadczenie * Chcesz pracować zdalnie Przygotowaliśmy dla Ciebie: * Pracę wyłącznie w systemie home office bez konieczności pojawiania się w biurze * Umowę o pracę/umowę B2B/inne (w zależności od Twoich potrzeb) * W zależności od Twoich potrzeb: stałe bądź elastyczne godziny pracy * Wewnętrzny pakiet szkoleń * Systemy motywacyjne * Pracę w świetnej atmosferze oraz stałe wsparcie merytoryczne Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected] wraz z dołączoną klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami. Do usłyszenia!

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Intel uruchamia Compiler Center of Excellence w gdańskim ośrodku badawczo-rozwojowym

Dodano: 11.12.2018 7:12 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Gdański ośrodek stanie się centrum innowacji w zakresie kompilatorów, przyśpieszając tym samym rozwój technologii przyszłości, takich jak Sztuczna Inteligencja (AI) oraz Zaawansowane Systemy Wsparcia Kierowcy (ADAS), a także rozwiązań klasy korporacyjnej, superkomputerów i sieci 5G.

Źródło: www.chip.pl

Eksperci: sztuczna inteligencja musi być podporządkowana ludziom

Dodano: 09.12.2018 13:05 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Uniwersytet Montrealski zakończył prace nad projektem zasad rządzących sztuczną inteligencją. Systemy Artificial Intelligence (AI) powinny szanować prywatność i podlegać kontroli - podkreślono w Deklaracji Montrealskiej.

Tagi: Systemy
Źródło: https:

Przełamanie Tauron AZS-u, "Norwid" zdominowany w Krakowie

Dodano: 09.12.2018 11:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W pierwszej kolejce rundy rewanżowej I ligi Tauron AZS Częstochowa pokonał w sobotę, 8 grudnia na wyjeździe 3:2 UKS Mickiewicz Kluczbork. Exact Systems Norwid dość niespodziewanie nie ugrał ani jednego seta w Krakowie.

Źródło: www.wczestochowie.pl

SZKOLENIA EKOLOGICZNE ŚRODOWISKOWE PROJEKTY UNIJNE EKOEXPERT

Dodano: 07.12.2018 12:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. realizuje kompleksowe szkolenia ekologiczne dla firm z zakresu zarządzania ochroną środowiska w firmie. Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. jest zarejestrowanym podmiotem świadczącym usługi ramach KSU (Krajowego Systemu Usług) przy PARP (Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości), posiada wdrożony system zarządzania jakością zgodną z normą ISO 9001, a także jest jednostką szkoleniowo-doradczą w ramach BUR (Bazy Usług Rozwojowych). Zakres szkoleń ekologicznych, realizowanych przez EkoExpert obejmuje wszelkie zagadnienia mające związek z prowadzoną działalnością gospodarczą. Szkolenia z ochrony środowiska mają szczególne znaczenie dla firm, których działalność związana jest ze znacznym oddziaływaniem na środowisko. Korzyści związane z udziałem w szkoleniu mają związek przede wszystkim z prawidłowym oraz terminowym wypełnianiem obowiązków środowiskowych. Eksperci środowiskowi z EkoExpert zapoznają uczestników szkolenia z aktualnymi przepisami dotyczącymi zarządzania ochroną środowiska w firmie, zasadami wypełniania raportów środowiskowych, warunków udzielania pozwoleń środowiskowych oraz ubiegania się o pozwolenia środowiskowe oraz praktycznymi metodami wyliczania wysokości opłat środowiskowych. Doradcy środowiskowi wspierają osoby zarządzające w przedsiębiorstwie w obszarze związanym z ochroną środowiska oraz służą swoim doświadczeniem wspierając firmy w prawidłowym wypełnianiu obowiązków środowiskowych. W trakcie szkolenia eksperci środowiskowi z EkoExpert zapoznają uczestników z terminami na złożenie sprawozdań środowiskowych, wniesienia opłat środowiskowych. Szkolenia środowiskowe realizowane przez firmę EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. prowadzone są zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz przy wykorzystaniu najnowszych wytycznych dotyczących ochrony środowiska. Każdej firmie, biorącej udział w szkoleniu umożliwiamy zdobycie aktualnej wiedzy, podniesienie kwalifikacji pracowników, możliwość monitorowania przepisów dotyczących ochrony środowiska oraz praktyczną wiedzę umożliwiającą prawidłowe wypełnianie raportów środowiskowych, wyliczanie wysokości opłat środowiskowych oraz zapoznanie z obowiązkami związanymi z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Oferta szkoleniowa firmy EkoExpert dostępna jest na www.ekoexpert.com.pl lub bezpośrednio u doradców środowiskowych pod numerem 85 744 44 60.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Zwycięstwo "Norwida" i awans w tabeli. Tauron AZS nadal na dnie

Dodano: 06.12.2018 9:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W ostatniej kolejce pierwszej rundy w I lidze Exact Systems Norwid pokonał w środę, 5 grudnia przed własną publicznością 3:1 Krispol Września i awansował na 3. miejsce w tabeli. W coraz gorszej sytuacji jest natomiast Tauron AZS Częstochowa, który przegrał na wyjeździe 0:3 z przedostatnią Olimpią Sulęcin.

Źródło: www.wczestochowie.pl

M.P. z 5 grudnia 2018 (poz. 1186-1190)

Dodano: 05.12.2018 22:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Obwieszczenie Ministra Sportu i Turystyki z dnia 20 listopada 2018 r. w sprawie włączenia kwalifikacji rynkowej „Przygotowywanie potraw zgodnie z trendami rynkowymi i zasadami zdrowego żywienia" do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji - poz. 1190

Źródło: https:

Trudny rywal siatkarzy "Norwida". Tauron AZS z szansami na punkty

Dodano: 04.12.2018 11:14 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Ciekawie zapowiada się mecz ostatniej kolejki pierwszej fazy w I lidze pomiędzy Exact Systems Norwid a Krispolem Września. Spotkanie to rozegrane zostanie w środę, 5 grudnia w hali sportowej przy ul. Jasnogórskiej. Tego samego dnia na wyjeździe outsider Tauron AZS Częstochowa zmierzy się na wyjeździe z przedostatnią Olimpią Sulęcin.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Jedno urządzenie połączy wszystkie płatne drogi w Europie

Dodano: 04.12.2018 7:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W końcu rusza EETS. Dobiegły końca prace nad wprowadzeniem na terenie krajów UE jednego urządzenia do rozliczania wszystkich opłat drogowych. Za komercjalizację usługi odpowiada Toll4Europe, spółka stworzona przez DKV Euro Service, T-Systems oraz Daimler AG. O szczegółach uruchomienia systemu mówi Jürgen Steinmeyer, dyrektor departamentu opłat drogowych w DKV Euro Service.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone