niedziela, 17 listopada 2019 r.  Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii
Wiadomości z tagiem Studio  RSS
Unity point - miejsce odprężenia i relaksu

Dodano: 14.11.2019 13:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mężczyzno Jesteś gentelmenem ? Kobieto Należysz do prawdziwych dam? Szanujesz masażystów i ich ciężka prace? Kochasz relaks i potrafisz odciąć się od codziennych spraw? Traktujesz masaż jak błogość a nie erotyczne podboje? Masz wszystkie odpowiedzi na tak? Powitamy Cię z uśmiechem na twarzy a Masaż tantra jest jak najbardziej dla Ciebie! Zapoznaj się ze szczegółami czym jest masaż i jaka radość niesie www.studiodewi.pl Poświęć chwile i przeczytaj co dla Ciebie mamy :) Zapraszamy Państwa do nowego studio masażu specjalizującego się w masażach holistycznych i medytacji, mieszczącego się w samym sercu Krakowa . W studio Unity Point wszystkie sesje są indywidualnie a masaże , które tworzymy dobieramy do potrzeb naszych pacjentów. Poprzez pracę i naukę wciąż podnosimy nasze kwalifikacje i wprowadzamy nowości , których nie zjadą Państwo w innym salonach. W naszej ofercie znajdują się coraz bardziej doceniane masaże holistyczne , które nie tylko wpływają na stan naszego umysłu ale również na ciało jak i relacje międzyludzkie . Cechuje nas jakość , profesjonalizm i szacunek do wykonywanej pracy, dlatego naszymi partnerami jest znane i cenione Studio Dewi. Przyjdź do nas i zbuduj harmonię między ciałem , duszą i umysłem . http://www.unitypoint.pl/ [email protected] Tel 510-510-645 Promocje!! 1h black / violet 190 zł , tantra twice 230 zł 1h , tantra twice 1,5 h 320 zł Wszystkie promocje do końca października:) Aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami ,zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz fanpage na facebooku.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

TAK MINĄŁ DZIEŃ – NIEDZIELA [10 LISTOPADA]

Dodano: 10.11.2019 22:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kielecki teatr będzie współprowadzony przez ministerstwo. Poruszający Spektakl odbył się w Studiu Gram Radia Kielce. Zmarł podpułkownik Henryk Czech, pseudonim "Śmigły". To najważniejsze wydarzenia niedzieli.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Poruszający monodram w Radiu Kielce

Dodano: 10.11.2019 22:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

- To było niesamowite przeżycie - tak mówiła większość osób, które obejrzały monodram "Melduje Tobie Polsko, Rotmistrz Pilecki”, w wykonaniu Przemysława Tejkowskiego. Spektakl odbył się dziś w Studiu Gram Radia Kielce.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Wrocław. Taniec i fakty w Instytucie Grotowskiego

Dodano: 05.11.2019 0:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W listopadzie Instytut im. Jerzego Grotowskiego gościć będzie niemiecką choreografkę Annę Konjetzky, która zaprezentuje w Studiu na Grobli spektakl taneczny "About a Session". W Sali Teatru Laboratorium pokazane zostaną dwa spektakle: "Paraliż. Sprawa Igora Stachowiaka" oraz "Męskie perspektywy miłości", zrealizowane w ramach nominowanego do Wrocławskiej Nagrody Teatralnej projektu "Teatr na faktach".

Źródło: www.e-teatr.pl

Świętokrzyscy politycy podzieleni ws. likwidacji CBA

Dodano: 03.11.2019 13:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Goście „Studia Politycznego” podzieleni w opiniach co do pomysłów totalnej opozycji dotyczących planów likwidacji CBA. Parlamentarzyści dyskutowali o działaniach Centralnego Biura Antykorupcyjnego w kontekście zatrzymania burmistrza warszawskiej dzielnicy Włochy w trakcie przyjmowania przez niego łapówki od dewelopera.

Tagi: Biuro, Studio
Źródło: www.radio.kielce.pl

TV Puls kręci nowy serial. "Reporterzy. Z życia wzięte"

Dodano: 01.11.2019 12:37 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja Puls i Studio A rozpoczęły prace na planie nowego serialu fabularno-dokumentalnego "Reporterzy. Z życia wzięte". W główne role wcielają się Tadeusz Chudecki oraz - jako czarny charakter - Piotr Cyrwus. Premiera wiosną 2020 roku.

Źródło: feedproxy.google.com

AO Tennis - nowy symulator tenisa od studia Big Ant zapowiedziany

Dodano: 05.12.2017 11:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Studio Big Ant zapowiedziało grę AO Tennis, symulację tenisa posiadającą oficjalną licencję turnieju wielkoszlemowego Australian Open. Tytuł zadebiutuje w pierwszej połowie 2018 roku.

Tagi: Studio
Źródło: www.gry-online.pl

Audi R8 V10 Plus ­- jak myśliwiec F14 z filmu "Top Gun"!

Dodano: 09.08.2016 12:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Są samochody, które już w seryjnych odmianach zwracają na siebie uwagę. Ale są też klienci, którzy wymagają jeszcze więcej. Dlatego w firmie Wilczynsky Studio powstał niesamowity projekt Audi R8 V10 Plus stylizowanego na wzór myśliwca F14 z filmu "Top Gun"!

Tagi: Plus, Auto, Studio
Źródło: www.auto-motor-i-sport.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone