środa, 05 sierpnia 2020 r.  Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
Wiadomości z tagiem Studio  RSS
Kurs rysunku na architekturę – solidne przygotowanie do egzaminów wstępnych

Dodano: 30.07.2020 10:19 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Studia architektoniczne wciąż uważane są za jedne z najbardziej prestiżowych kierunków, na które co roku aplikuje dziesiątki tysięcy chętnych. Nie każdy może jednak zostać architektem – szansę dostaną jedynie najlepsi kandydaci, którzy zaprezentują odpowiedni poziom wiedzy i umiejętności podczas egzaminów wstępnych. Te drugie pozwala zdobyć kurs rysunku na architekturę.   Co obejmuje kurs rysunku na [...]

Tagi: Kuhn, Studio
Źródło: supernowosci24.pl

Zapraszamy na masaż tantra w Krakowie

Dodano: 27.07.2020 20:46 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Oferujemy Państwu pełen relaks i rozluźnienie przez oddziaływanie masaży takich jak: 1. Masaże Tantra: Tantra Classik men / woman Tantra vel nuru Tantra vel nuru lux Tantra De Lux Tantra candle Tantra Euphoria Tantra Euphoria lux Masaż 4 ręce dla mężczyzn Tantra Dark Tantra Rose Touch Tantra Yin & Yang Tantra Yin & Yang Lux Tantra Yin & Yang nuru Tantra hot Tantra cold Tantra hot or cold Tantra oddech Shiva & Shakti Classic Tantra oddech Shiva & Shakti LUX Tantra oddech Shiva & Shakti MASTER 2. Masaże relaksacyjne i holistyczne Masaż klasyczny Masaż lomi lomi Masaż stemplami ziołowymi Masaż kamieniami Masaż bańką chińską Masaż ajurwedyjski twarzy Masaż relaksacyjny/aromaterapeutyczny Naszą perełką, cieszącą się największym uznaniem wśród naszych Klientów jest masaż Tantra. Jest to masaż, który nie tylko odkrywa świat na pełną relaksację, ale także na pracę z naszym umysłem. Masaż ten charakteryzuje pełna zmysłowość, a wykonywany jest z pełnym szacunkiem oraz życzliwością. W czasie tego swoistego rytuału istnieje możliwość wykonywania masażu lingami i joni. Podczas masażu pacjent nie musi odczuwać skrępowania, może w pełni oddać się w ręce masażystki i nie odczuwać żadnych barier i kontroli. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego znajdą Państwo u nas nastrojową atmosferę podkreślaną świecami i relaksacyjną muzyką, wypełnione klimatem pokoje, profesjonalny i życzliwy personel, który zapewni rozwój duchowy połączony z niesłychanie przyjemnym odprężeniem. Znajdź chwilę dla siebie i oddaj się w nasze ręce! My stawiamy na jakość, Ty postaw na nas! Studio masażu Dewi w Krakowie ul. Aleja Zygmunta Krasińskiego 24 A/9, 30-101 Kraków Tel. kontaktowy: +48 573-317-666 E-mail: [email protected] Strona www: https://studiodewi.pl/studio-dewi-krakow/

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Arteterapia z elementami psychoterapii

Dodano: 18.07.2020 19:08 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Celem studiów jest rozwój i poszerzenie kompetencji wśród studentów w zakresie praktycznego stosowania procesu arteterapii w pracy z pacjentem / klientem / podopiecznym. Oswojenie studenta z procesem psychoterapii w edukacji, terapii, wychowaniu i codziennej egzystencji człowieka w sytuacjach problemowo złożonych. Studia umożliwią zbudowanie warsztatu pracy w zakresie szeroko pojmowanej arteterapii wykorzystującej m.in. biblioterapię, choreoterapię, muzykoterapię, terapię zajęciową oraz sztuki plastyczne ułatwiające nawiązanie kontaktu z podopiecznym. Studia kierowane są do: terapeutów, instruktorów procesu terapeutycznego, instruktorów kulturalno – oświatowych, instruktorów zatrudnionych w placówkach zajmujących się opieką, terapią, wychowaniem, wspieraniem jednostek w indywidualnym rozwoju, osób zaangażowanych w opiekę nad seniorami, osób współpracujących z oddziałami szpitalnymi.

Tagi: Studio, Celem
Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Kompetencje pedagogiczne

Dodano: 18.07.2020 19:08 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Studia mają charakter doskonalący. Absolwenci uzyskają wiedzę i umiejętności pozwalające budować dobre relacje z dziećmi i młodzieżą (w tym z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi) oraz dorosłymi w codziennych sytuacjach zawodowych, a w konsekwencji podniesienie jakości i efektywności własnej pracy. Studia kierowane są do: pracowników sądów (sędziów, kuratorów sądowych), adwokatów, służb medycznych (lekarzy, pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, personelu pomocniczego), strażaków, pedagogów, osób duchownych, pracowników służb społecznych, świetlic i klubów, organizacji pozarządowych, ośrodków diagnostycznych itp. Wymagane są od kandydata ukończone studia wyższe co najmniej I stopnia.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Studia podyplomowe MBA, WWSB

Dodano: 18.07.2020 7:36 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu (WWSB) zaprasza na studia podyplomowe Master of Business Administration (MBA). Studia MBA są adresowane przede wszystkim do osób zainteresowanych ekonomią i zarządzaniem oraz pretendujących na stanowiska kierownicze w przedsiębiorstwach, a także do osób zajmujących już stanowiska kierownicze, które pragną się nadal rozwijać i zdobyć solidne wykształcenie specjalistyczne. Celem studiów MBA jest kompleksowe przygotowanie menedżerów wysokiego szczebla do zarządzania przedsiębiorstwem w warunkach współczesnego rynku. Program studiów uwzględnia najnowsze trendy gospodarcze i biznesowe, ich absolwenci posiadają pogłębioną wiedzę menedżerską oraz wszechstronne spojrzenie na materię zarządzania. Studia MBA dają również możliwość zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem skarbu państwa. Oferta Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu wyróżnia się nowoczesnym programem nauczania zapewniającym wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne niezbędne na rynku pracy. Wykładowcy zachęcają słuchaczy do aktywnego udziału w zajęciach i wymiany doświadczeń. Zajęcia w trybie zaocznym odbywają się nie częściej niż 2 razy w miesiącu w formie zjazdów sobotnio-niedzielnych. W ofercie Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu znajdują się również studia licencjackie i magisterskie na kierunkach: zarządzanie, logistyka oraz bezpieczeństwo narodowe. Z pełną ofertą studiów można zapoznać się w witrynie wwsb.edu.pl. Zajęcia w trybie dziennym i zaocznym są prowadzone w siedzibie Uczelni na Powiślu. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu ul. Smulikowskiego 6/8 00-389 Warszawa tel.: +48 690 890 760 e-mail: [email protected] https://wwsb.edu.pl Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś!

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Studia dziennikarskie i pedagogiczne, WWSH

Dodano: 15.07.2020 10:54 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa (WWSH) zaprasza na studia w trybie dziennym i zaocznym na poziomie licencjackim, magisterskim i podyplomowym na kierunkach Dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz Pedagogika. Studia dziennikarskie I stopnia (licencjackie) na Wydziale Nauk Społecznych uczą nie tylko warsztatu dziennikarskiego, ale również tego, jak pozyskiwać informacje i gdzie ich szukać. Jednym z wielu plusów studiów dziennikarskich jest poszerzenie horyzontów myślowych. Dlatego studia te mogą być zarówno drogą do zawodu dziennikarza, jak i sposobem na znalezienie własnej ścieżki kariery, niekoniecznie w mediach. W ramach studiów oferowane są następujące specjalności: Dziennikarstwo radiowo-telewizyjne, Produkcja telewizyjna i reżyseria, Fotografia w mediach oraz Strategia reklamy i PR. Studia dziennikarskie uczą, jak rozwijać drzemiące w młodych ludziach talenty. Dużą wagę przykłada się do umiejętności prowadzenia wystąpień publicznych. Służą temu zarówno ćwiczenia, jak i praktyki w mediach. W ofercie edukacyjnej Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Bolesława Prusa znajdują się również 3-letnie studia licencjackie i 2-letnie studia magisterskie na kierunku Pedagogika, m.in. w specjalnościach Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną, Edukacja dla bezpieczeństwa, Pedagogika kulturoznawcza — menedżer i animator kultury oraz Pedagog szkolny z terapią pedagogiczną, 5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, a także studia podyplomowe, m.in. Mediacje szkolne, Pedagogika dla osób bez przygotowania pedagogicznego, Zarządzanie w oświacie i instytucjach kultury. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa ul. Smulikowskiego 6/8 00-389 Warszawa tel.: +48 690 890 760 e-mail: [email protected] https://wwsh.edu.pl Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś!

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

reklama

Copyright © 2008-2020 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone