środa, 24 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Wiadomości z tagiem Studio  RSS
Android Studio 3.4 wydane. Wprowadza poprawki wydajności i ważne nowości

Dodano: 18.04.2019 15:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nowa wersja środowiska programistycznego Android Studio jest już dostępna. To spory krok w realizacji projektu Marble, którego celem jest stworzenie solidnych podstaw dla IDE. Android Studio 3.4 powstawał z myślą o wydajności i stabilności, ale wprowadza też istotne nowości w zakresie budowania aplikacji i zarządzania zasobami. Projekt Marble, czyli solidne podstawy Projekt Marble to&...

Źródło: feedproxy.google.com

Karina Knyż-Grzywa: Jeśli presja płacowa będzie silniejsza, można spodziewać się ograniczeń w zatrudnieniu

Dodano: 17.04.2019 19:08 | 7 odsłon | 0 komentarzy

-Przez kilka miesięcy, przy dużej liczbie wakatów, wzrost płac nie będzie hamować zatrudnienia, ale za jakiś czas presja płacowa będzie silniejsza i może skutkować ograniczaniem zatrudnienia - mówi Karina Knyż-Grzywa dyrektor biura Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia w Studio DGP.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Jak wygląda najpiękniejsza marzanna?

Dodano: 15.04.2019 8:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dziś w Studiu Gram Polskiego Radia Kielce finał 13. konkursu na „Najpiękniejszą Marzannę”. Tradycyjnie brały w nim udział dzieci z kieleckich przedszkoli i szkół podstawowych.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Studio Polityczne: quo vadis Europo?

Dodano: 14.04.2019 13:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Czy postępująca laicyzacja Europy i pęd za poprawnością polityczną sprawią, że wyrugowane zostaną tradycyjne wartości, które były fundamentem powstania Unii Europejskiej? Ten temat zdominował dyskusję w Studiu Politycznym Radia Kielce.

Źródło: www.radio.kielce.pl

„Tysiące łez” w Studiu Gram

Dodano: 13.04.2019 17:26 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W Studiu Gram Radia Kielce piosenki z debiutanckiej płyty „Tysiące łez” zaprezentowała Dominika Wróbel.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Unity point - miejsce odprężenia i relaksu

Dodano: 11.04.2019 19:14 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy Państwa do nowego studio masażu specjalizującego się w masażach holistycznych i medytacji, mieszczącego się w samym sercu Krakowa . W studio Unity Point wszystkie sesje są indywidualnie a masaże , które tworzymy dobieramy do potrzeb naszych pacjentów. Poprzez pracę i naukę wciąż podnosimy nasze kwalifikacje i wprowadzamy nowości , których nie zjadą Państwo w innym salonach. W naszej ofercie znajdują się coraz bardziej doceniane masaże holistyczne , które nie tylko wpływają na stan naszego umysłu ale również na ciało jak i relacje międzyludzkie . Cechuje nas jakość , profesjonalizm i szacunek do wykonywanej pracy, dlatego naszymi partnerami jest znane i cenione Studio Dewi. Przyjdź do nas i zbuduj harmonię między ciałem , duszą i umysłem . http://www.unitypoint.pl/ [email protected] Tel 510-510-645 Promocja do końca kwietnia minus - 20 zł na każdy masaż. Aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami ,zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz fanpage na facebooku.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Nowe monitory 4K i QHD od Studio F. A. Porsche oraz AOC

Dodano: 10.04.2019 7:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

AOC przedstawia dwa stylowe monitory powstałe we współpracy z biurem projektowym Studio F. A. Porsche. Cechują je matryce IPS, wysokie rozdzielczości (4K i QHD) oraz wygląd, dzięki któremu mogą stanowić element wystroju nowoczesnego wnętrza.

Źródło: www.pcformat.pl

Studio Dewi masaze Tantra, hawajskie, klasyczne. Kraków

Dodano: 09.04.2019 8:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Oferujemy Państwu relaks i odprężenie poprzez oddziaływanie masaży takich jak: Naszą perełką, która cieszy się największym uznaniem wśród naszych Klientów jest masaż Tantra. Jest to masaż, który nie tylko odkrywa świat na pełną relaksację, ale również na pracę z naszym umysłem. Masaż ten charakteryzuje pełna zmysłowość, a wykonywany jest z pełnym szacunkiem oraz dobrocią. Podczas tego swoistego rytuału istnieje możliwość wykonywania masażu lingami i joni. Podczas masażu pacjent nie musi czuć skrępowania, może w pełni oddać się w ręce masażystki, nie odczuwać żadnych barier i kontroli. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego znajdą Państwo u nas kameralną atmosferę podkreślaną świecami i relaksacyjną muzyką, klimatyczne pokoje, wykwalifikowany i przyjazny personel ,który zapewni rozwój duchowy połączony z niezwykle przyjemnym odprężeniem. Znajdź chwilę dla siebie i oddaj się w nasze ręce! My stawiamy na jakość, Ty postaw na nas! http://studiodewi.pl Promocja do końca kwietnia minus - 20 zł na każdy masaż. Aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami ,zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz fanpage na facebooku.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Konflikt o Bolka i Lolka. Córka Nehrebeckiego zarzuca SFR łamanie prawa

Dodano: 08.04.2019 20:29 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Studio Filmów Rysunkowych opublikowało na YouTube niektóre odcinki kreskówki o Bolku i Lolku. Według córki Władysława Nehrebeckiego, nieżyjącego już pomysłodawcy słynnej serii, stanowi to złamanie prawa. SFR zaprzecza.

Źródło: https:

Studio Polityczne: podzielone opinie polityków w sprawie propozycji programowych partii przed wyborami do PE

Dodano: 07.04.2019 13:02 | 5 odsłon | 0 komentarzy

O różnicach programowych partii przed zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego rozmawiali dziś goście Studia Politycznego Radia Kielce. Zdaniem poseł Marii Zuby z PiS, Koalicja Europejska w przeciwieństwie do Prawa i Sprawiedliwości, nie zaproponowała dotąd żadnych konkretnych propozycji dla wyborców.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone