piątek, 19 lipca 2019 r.  Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Wiadomości z tagiem Stream  RSS
W Pińczowie powstanie więcej miejsc do rekreacji

Dodano: 17.07.2019 15:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pińczowie rozpoczęła się budowa Parku Street Workout, który będzie się składał z urządzeń przystosowanych do ćwiczeń mięśni wraz z miejscem do wypoczynku, które ma zawierać sześć drewnianych leżaków i ławeczki.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Rozbudowa fabryki Sanok RC postępuje zgodnie z harmonogramem i budżetem

Dodano: 16.07.2019 10:42 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Warszawa, 16.07.2019 (ISBnews) - Rozpoczęta w IV kwartale 2018 roku rozbudowa zakładu produkcyjnego Sanok Rubber Company w Sanoku (Polska Strefa Inwestycji) postępuje zgodnie z harmonogramem i budżetem, podała spółka. Montaż wyposażenia produkcyjnego powinien rozpocząć się pod koniec bieżącego roku.

Źródło: https:

TLS Sport - urzadzenia sportowe na powietrzu, Szczecin

Dodano: 15.07.2019 13:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Szukasz firmy, jaka zajmuje sie tworzeniem placow zabaw oraz stref Street Workout? Musisz zobacz oferte TLS Sport. Nasze...

Źródło: www.ciekawemiejsca.org

Inwestycja Anwilu uzyskała wsparcie Pomorskiej SSE dla nowej instalacji produk.

Dodano: 15.07.2019 10:46 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Warszawa, 15.07.2019 (ISBnews) - Inwestycja nawozowa Anwilu z Grupy Orlen w budowę instalacji granulacji mechanicznej uzyskała wsparcie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, podała spółka. Dzięki temu firma przez 12 lat będzie mogła korzystać z udogodnień wynikających z przynależności do PSSE.

Źródło: https:

Tydzień Pozytywnych Inspiracji (ZDJĘCIA)

Dodano: 09.07.2019 22:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy

PRZEMYŚL. Generacja + w pierwszym tygodniu lipca zorganizowała w Przemyślu Tydzień Pozytywnych Inspiracji. To szereg wydarzeń kulturowych. Każdy dzień podzielony był na trzy bloki: Strefa Dziecięca, Strefa Młodzieżowa oraz Strefa Cafe. Na zakończenie każdego z dni obywały się wieczorki poezji, koncerty lub seanse kina plenerowego. KamK

Źródło: supernowosci24.pl

Miejscowi pomogli zatrzymać nielegalnego imigranta

Dodano: 08.07.2019 14:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy

MAJDAN LIPOWIECKI, POW. LUBACZOWSKI. Dzięki czujności miejscowych strażnicy graniczni z Lubaczowa szybko zatrzymali Mołdawianina, który nielegalnie przekroczył naszą zieloną granicę z Ukrainą. 45-latek miał zakaz wjazdu na teren państw Strefy Schengen, mimo to stale usiłował go „ominąć”. Docelowo wybierał się do Francji. Do Placówki SG w Lubaczowie zadzwonił mieszkaniec pogranicza z informacją, że w okolicach [...]

Tagi: Stream
Źródło: supernowosci24.pl

Nowelizacja dyrektywy gazowej ograniczyć praktyki monopolistyczne Gazpromu

Dodano: 02.07.2019 19:02 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Nowelizacja unijnej dyrektywy gazowej może utrudnić Gazpromowi stosowanie praktyk monopolistycznych, a Rosji - realizację celów politycznych z wykorzystaniem gazociągu Nord Stream 2 - ocenia PISM.

Tagi: Nowi, Stream, Rossi
Źródło: https:

FIN DE

Dodano: 01.07.2019 13:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Sylwester Biraga powraca po dziesięciu latach ze swoim autorski spektaklem „Fin de...", którego premiera odbędzie się na XXVI Międzynarodowym Festiwalu „Słowiańskie Spotkania Teatralne” w Czernichowie na Ukrainie.
Premiera w Warszawie 24 października 2018 | ONE&ONLY |
Sztuka jest próbą ukazania zawiłych zależności pomiędzy człowiekiem wyrządzającym krzywdę - katem a tym, kto jest poddawany tej krzywdzie - ofiarą. Chirurgiczna analiza relacji międzyludzkich obu stron. Badanie relacji, które zasadzają się na krzywdzie, kłamstwie, lęku, braku jakichkolwiek wartości w bezdusznym i pędzącym do przodu świecie, gdzie powoli zaczyna brakować miejsca na dobroć, słabość, przywiązanie. Spektakl przestrzega, uczula, zmusza do refleksji i zachęca do przeanalizowania swej własnej hierarchii wartości życiowych.
Z recenzji:
W "Fin de..." Sylwester Biraga ukazuje bardzo ponury obraz naszych czasów, jednak czyni to w sposób błyskotliwy, perfekcyjnie wykorzystując wszystkie środki współczesnej reżyserii scenicznej. Oszczędność na poziomie werbalnym pozwala wysunąć na pierwszy plan grę ciałem, co znakomicie uzupełnia tezę o zaniku międzyludzkiej komunikacji i kryzysie wartości, które ustępują pierwotnym instynktom i odruchom warunkowym. W konsekwencji następuje proces dehumanizacji współczesnego człowieka, prowadzący go do zagłady.
Muzyka, dźwięk, choreografia, wykorzystanie przestrzeni scenicznej, sylwetki postaci, gesty, mimika - wszystkie te elementy - konkretne, a zarazem przesycone znaczeniem - wzajemnie się uzupełniają, dając w rezultacie przedstawienie spójne, a jednocześnie surowe; porywające, a jednocześnie skłaniające do refleksji. (Alain Schetrit "Midi Libre")
Scenariusz, reżyseria i choreografia: Sylwester Biraga
Występują: Halina Chrobak, Natalia Maria Wojciechowska, Sylwester Biraga, Mariusz Deszczyński, Sławomir Doliniec, Piotr Duda, Kim Lee, Piotr Zwolski.
Światło: Piotr Kłodawski
Dźwięk: Attila Horvath
Koordynacja pracy: Małgorzata Rawińska
Premiera 20 października 2018 Teatr im. T. Szewczenki w Czernichowie na Ukrainie.
Działalność Teatru Druga Strefa współfinansuje Urząd m. st. Warszawy

Dwóch motocyklistów popisało się buractwem – prosimy, nie róbcie tak jak oni

Dodano: 01.07.2019 10:35 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Sami też korzystamy z "przywilejów" idących w parze z jazdą jednośladem... Ale to zachowanie kwalifikuje się na odznakę topowego pajaca. Kierowca podpisujący się jako Alek Megido jedzie swoim autem. Ma kamerkę pokładową. Jedzie jednopasmową drogą, w terenie zabudowanym, jest to ul. Gwarków/Strażacka w Warszawie/Rembertowie (klik - Street View). Przed nim dwa dość ciasne zakręty oraz...

Źródło: motormania.com.pl

Budowa Nord Stream 2. Rosjanie zmieniają taktykę

Dodano: 29.06.2019 16:45 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Wiele wskazuje na to, że blokowanie budowy gazociągu Nord Stream 2 przed Danię właśnie się kończy. "Kommiersant" donosi, że konsorcjum odpowiedzialne za budowę wycofało wniosek o zgodę na położenie rurociągu pod duńskimi wodami terytorialnymi.

Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone