środa, 23 stycznia 2019 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Wiadomości z tagiem Stowarzyszenia  RSS
Transmisja pogrzebu prezydenta Adamowicza w auli ratusza

Dodano: 18.01.2019 10:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W odpowiedzi na inicjatywę Stowarzyszenia Wolne Miasto Płock w auli ratusza zostanie przeprowadzona transmisja uroczystości pogrzebowych tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Źródło: www.plock.eu

ABI: Zielona Karta niezbędna w razie twardego Brexitu [Świat]

Dodano: 18.01.2019 7:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Association of British Insurers opublikowało porady dla klientów ubezpieczeń, przydatne w razie twardego Brexitu. Stowarzyszenie informuje m.in. o (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Treningi, zabawy, konkursy i upominki. Sportowa Częstochowa organizuje aktywne ferie w HSC

Dodano: 16.01.2019 12:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Hali Sportowej Częstochowa po raz kolejny odbędą się dwa turnusy ferii zimowych organizowanych przez Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa.  

Źródło: www.wczestochowie.pl

Borzechów. Teatralne lato w środku zimy

Dodano: 16.01.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Stowarzyszenie Centrum Artystyczne "Teatr w Remizie" zaprasza na bezpłatne warsztaty artystyczne dla dzieci z Gminy Borzechów. Zajęcia odbędą się w Teatrze w Remizie w Łączkach-Pawłówku w dniach 9-15 lutego.

Źródło: www.e-teatr.pl

Koszalin. "Magia słowa" inauguruje 60-lecie Dialogu

Dodano: 16.01.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W tym roku Stowarzyszenie Teatr Propozycji Dialog świętuje 60. urodziny. Widzowie zobaczą propozycje własne Dialogu, przyjedzie wielu znakomitych wykonawców, będą warsztaty teatralne i benefisy.

Źródło: www.e-teatr.pl

Sowieccy żołnierze usunięci z grona Honorowych Obywateli Kielc?

Dodano: 15.01.2019 18:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Usunięcia 31 sowieckich żołnierzy z grona Honorowych Obywateli Kielc domaga się ponownie Stowarzyszenie „Kieleccy Patrioci”. Pismo w sprawie wykreślenia wojskowych z listy trafiło do prezydenta Kielc Bogdana Wenty oraz Rady Miasta.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Agencja Aktivmed.24 poszukuje osób zainteresowanych podjęcie

Dodano: 14.01.2019 9:36 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Mamy kilka sprawdzonych wymian do obsadzenia, Fajne sprawdzone miejsce, wspaniali podopieczni oraz rodziny chętne do pomocy. Zainteresowana/Zainteresowany zadzwoń zapytaj na pewno zajdziemy ofertę dla Ciebie! Agencja zatrudnienia Aktivmed24 (nr certyfikatu 11628) jest wiodącą firmą zatrudniającą Opiekunów/Opiekunki Seniorów na terenie Niemiec. Od 2014 r. jesteśmy członkiem Sekcji Agencji Opieki (SAO) – organizacji zrzeszającej firmy z branży opiekuńczej, działającej w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski! Zapewniamy: - atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w euro (ZUS od średniej krajowej) oraz dodatkowe premie, - jedną czytelną umowę, - wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu w Niemczech, - całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu, bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego. Wymagamy: - znajomości języka niemieckiego, - mile widziane doświadczenie w pracy jako Opiekun Seniora, - mile widziane prawo jazdy. To zlecenie Cię nie zainteresowało? Sprawdź i wybierz dla siebie najlepsze: http://aktivmed24.pl/oferty-pracy.html Zachęcamy również do uczestnictwa w bezpłatnym kursie języka niemieckiego dla opiekunek online: https://www.youtube.com/channel/UCySaf3d-3ack0ioQMzjD8Lg/videos Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie danych kontaktowych lub kontakt telefoniczny z naszym koordynatorem: kom.: 530 555 015 email: [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

W Ostrowcu policzyli się z cukrzycą

Dodano: 13.01.2019 16:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Profilaktyka przeciwcukrzycowa oraz wsparcie zakupu pomp insulinowych - to cele przeprowadzonego już po raz drugi w Ostrowcu Świętokrzyskim biegu „Policz się z cukrzycą”. W ogólnopolską akcję biegową, zainicjowaną przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, po raz drugi włączyło się Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy OstroBiec.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Uczniowie włączyli się w charytatywną akcję

Dodano: 12.01.2019 15:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy

600 metrów świątecznego łańcucha wykonali uczniowie ze szkoły Podstawowej imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego w Opatowcu. Placówka jako jedna z nielicznych szkół regionu świętokrzyskiego przyłączyła się do Ogólnopolskiej Akcji „Łańcuch Dobra”. Zainicjowało ją białostockie Stowarzyszenie Pro Salute.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Warszawa. Przyznano Złote Taśmy

Dodano: 12.01.2019 13:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

"Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, "Kler" Wojciecha Smarzowskiego oraz "Roma" w reż. Alfonso Cuarona to laureaci tegorocznych Złotych Taśm, czyli nagród przyznawanych przez Koło Piśmiennictwa Filmowego Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

Źródło: www.e-teatr.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone