czwartek, 24 stycznia 2019 r.  Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Wiadomości z tagiem Stefana  RSS
Wojewódzki Dom Kultury przygarnie teatr

Dodano: 23.01.2019 15:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wojewódzki Dom Kultury stanie się tymczasową siedzibą Teatru im. Stefana Żeromskiego na czas remontu sceny dramatycznej. W razie potrzeby, teatr będzie mógł też korzystać ze scen Kieleckiego Centrum Kultury. To ustalenia, przyjęte podczas dzisiejszego spotkania w urzędzie marszałkowskim.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kielce. Gdzie zastępcza siedziba Teatru Żeromskiego?

Dodano: 23.01.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Cały czas ważą się losy remontu Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Zarząd województwa nie podjął jeszcze decyzji, gdzie przeniesie się teatr na czas prac budowlanych. We wtorek marszałek Andrzej Bętkowski spotkał się w tej sprawie z prezydentem Kielc Bogdanem Wentą.

Źródło: www.e-teatr.pl

Matka zabójcy Adamowicza: wciąż go kocham. Bardzo przepraszam za moje dziecko

Dodano: 21.01.2019 19:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

"Tyle osób skrzywdził, prezydenta, jego rodzinę, nas, a ja nadal jestem matką; to najtrudniejsze uczucie, jakie można sobie wyobrazić. Urodziłam syna, który zabił człowieka, i muszę z tym żyć. Ale nigdy się go nie wyrzeknę"- powiedziała w wywiadzie dla "Dużego Formatu" pani Jolanta, matka Stefana W.

Źródło: https:

Kielce. Co z siedzibą i przebudową Teatru Żeromskiego?

Dodano: 21.01.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ważą się losy przebudowy i siedziby Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. W tym roku ma rozpocząć się zaplanowany remont teatru, a placówka przeniesiona ma zostać do Wojewódzkiego Domu Kultury. Nowy zarząd województwa, któremu podlega placówka, może mieć jednak inne plany. Jakie?

Źródło: www.e-teatr.pl

Wniebowzięte. Komedia lotnicza w Centrum Zarządzania Światem

Dodano: 20.01.2019 19:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Spektakl komediowy WNIEBOWZIĘTE w Centrum Zarządzania Światem!
Dwie stewardessy. Jeden hotel. Jedna szalona noc. Jedno marzenie... i coraz więcej przeszkód na drodze do jego spełnienia!
Czy Iwona i Ilona wyrwą się ze szponów demonicznej Kociborskiej i odlecą za ocean? Co na to Kapitan Jacek? A może wszystko tu nie jest tym, czym się wydaje? Prosimy zapiąć pasy i nie rozpinać ich, dopóki spektakl nie przestanie kołować na dobre!
Występują:
Ilona - Monika Nowogrodzka
Iwona - Ewa Ostrowska-Kunert / Maria Patykiewicz
Tekst: Maciej Kaczyński
Reżyseria: Albert Osik
Spektakl dla widzów 16+.
22 stycznia, WTOREK, godz. 20:00
ul. Stefana Okrzei 26, Warszawa
Bilety: 20/30 zł, dostępne online:
https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/wniebowziete-komedia-lotnicza,690/wniebowziete-komedia-lotnicza,8477/127180/kup
oraz pół h przed spektaklem.
Zapraszamy!

Źródło: kulturalnie.waw.pl

"Rzeczpospolita": proces Stefana W. może ruszyć dopiero za rok

Dodano: 17.01.2019 13:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Postępowanie przygotowawcze zakończone sporządzeniem aktu oskarżenia może zająć od sześciu do dwunastu miesięcy. Jako powód wskazuje się m.in. długie procedury.

Tagi: Jack, Stefana
Źródło: https:

Wiceprezydent Gdańska apeluje o wsparcie dla rodziny Stefana W. "Powinni zostać objęci modlitwą i wsparciem psychologicznym"

Dodano: 17.01.2019 7:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dotychczasowy wiceprezydent Gdańska Piotr Kowalczuk zaapelował w środę o wsparcie dla rodziny Stefana W., zabójcy prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Kowalczuk zwrócił uwagę, że rodzina sprawcy jest niesprawiedliwie oceniana i hejtowana.

Źródło: https:

Odważny gest zastępcy prezydenta Adamowicza. Odnalazł matkę jego zabójcy

Dodano: 16.01.2019 19:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Piotr Kowalczuk opisał, co wydarzyło się, gdy odnalazł matkę Stefana W. Ma do nas ważny apel. "Tak jak życzył sobie tego nasz Prezydent".

Tagi: Piotr, Stefana
Źródło: https:

Sanepid zamyka klasy

Dodano: 16.01.2019 15:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Do godziny 17:00 albo nawet do 19:00 będą w przyszłym roku trwały lekcje uczniów I Liceum Ogólnokształcącego imienia Stefana Żeromskiego w Kielcach. Będzie to zależało od tego, czy inspekcja sanitarna zgodzi się na warunkowe użytkowanie dwóch pomieszczeń klasowych.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Ukraina.Czarnoziemy I klasa,osiedle z chata wiejska ~3tys.zl

Dodano: 14.01.2019 7:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Ukraina. Czarnoziemy I klasa, osiedle z chata wiejska ~3tys.zl, ziemia rolna pod uprawe w dobrych lokalizacjach. Sprzedaz, wynajem z mozliwoscia pierwokupu. Dzialki budowlane, rolne, laki, pastwiska w poblizu trasy miedzynarodowej. Rezydencja ostatniego hetmana kozackiego, teren stanowi piekny malowniczy zakatek siwerskej gminy wsrod zieleni lak, warzywnikow i ogrodow. 2ha czarnoziemu uzywane pod uprawy burakow cukrowych, zboza + 0,80ha chlopskie osiedle z chata wiejska, Pushkari + 0,75ha lak wzbogacony rodzajami traw pod pokosy siana. Na dawnych polskich ziemiach, obszar otaczaja tysiace hektarow raznotawija, nieuzytki, lasy, sady, zrodla wody mineralnej przeplywaja rzeki Desna, Sejm ktore lacza sie w Baturynie. Miasto zalozone przez krola Polski Stefana Batorego naleze do znanych osrodkow turystycznych. Mlyny, kuznie i warsztaty opuszczone zabudowania PGR-owskiej wsi, mleczarnia, gorzelnia, zaklad przetwarzania cukru, pasz, biomasy, samodzielna stacja paliw gazowych przy trasie na Kijow. Miejscowe gospodarstwa rolne nastawione na produkcje eksportowana do UE. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: [email protected] Skype:IgorKijow Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Źródło: nieruchomosci.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone