niedziela, 22 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Wiadomości z tagiem Stabilne  RSS
KOORDYNATOR DS. PRZETARGÓW

Dodano: 19.04.2018 16:59 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Nazywamy się Jobs Plus i od 2005 roku pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu wyjątkowej i stabilnej pracy – przed Tobą ogłoszenie, które na pewno Cię zainteresuje! Jeśli: •chcesz wykorzystać swoje doświadczenie w nadzorze i rozliczaniu robót przetargowych w domach jednorodzinnych •jesteś mobilny, nie lubisz siedzieć w miejscu, a praca poza domem nie jest dla Ciebie problemem •świetnie organizujesz swój czas pracy, jesteś zaangażowany i zdeterminowany to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Obecnie dla naszego Klienta – krakowskiej Firmy z branży energii odnawialnych szukamy osoby na stanowisko… KOORDYNATOR DS. PRZETARGÓW Miejsce pracy: województwo podkarpackie Twoje obowiązki – czyli za co będziesz odpowiedzialny? •Nadzór nad realizacją umów przetargowych z Gminami w zakresie kotłów co i pomp ciepła na terenie województwa podkarpackiego; •Przestrzeganie harmonogramu robót, dbanie o odpowiednią jakość usługi i zgodność z projektem; •Bieżąca analiza i kontrola kosztów wykonywanych zadań; •Nadzorowanie i kontrolowanie pracy podwykonawców; •Raportowanie bezpośrednio do Zarządu. W zamian otrzymasz: •Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; •Pracę na pełny etat – od poniedziałku do piątku; •Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzenia oparty o podstawę oraz premię; •Kartę multisport; •Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon i samochód również do użytku prywatnego; •Możliwość rozwoju i szkoleń według potrzeb. Czego od Ciebie oczekujemy: •Wykształcenia średniego; •Doświadczenia w nadzorze i rozliczaniu robót przetargowych w domach jednorodzinnych; •Co najmniej 1 zakończonego postępowania przetargowego dotyczącego domów jednorodzinnych lub podobnych, które zakończyłaś/eś w przeszłości; •Dobrej obsługi programu Excel; •Czynnego prawa jazdy kat. B; •Mobilności i gotowości do pracy w terenie; •Wysokiego poziomu organizacji pracy własnej i zaangażowania; •Determinacji i sprytu w podejmowanych działaniach; •Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej. Jeśli masz poczucie, że to praca dla Ciebie wyślij nam swoje CV https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e8f2b5200cb540b8a86062635633a5fe Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Sprzedawca Samochodów Nowych Volkswagen Samochody Osobowe

Dodano: 18.04.2018 16:47 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Sieć Dealerska marki Volkswagen Samochody Osobowe istnieje od 1991 roku. Obejmuje ona zarówno pełno-funkcyjne salony dealerskie obsługujące Klientów, w obszarze sprzedaży samochodów nowych, używanych, obsługi serwisowej, jak i autoryzowanych partnerów serwisowych. Swoim zasięgiem obejmuje cały kraj i stale się rozwija podnosząc jakość obsługi Klientów. Obiekty spełniają najwyższe standardy koncernu Volkswagen pod względem architektonicznym i jakościowym. Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta, aby marka Volkswagen wyróżniała się na tle konkurencji i była wzorem do naśladowania, pod względem wizerunkowym, ale i jakościowym. Dla jednego z Dealerów, autoryzowanego salonu Volkswagen Wątarski, poszukujemy osoby na stanowisko: Sprzedawca Samochodów Nowych Volkswagen Samochody Osobowe Miejsce pracy: Włocławek Twoje zadania będą polegały na: —Obsłudze Klientów w autoryzowanym salonie dealerskim; —Bezpośredniej, stacjonarnej sprzedaży samochodów osobowych; —Przygotowywaniu ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów; —Realizacji planów sprzedażowych i celów jakościowych; —Aktywnym poszukiwaniu nowych szans sprzedażowych z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (m.in. telefon, Internet); —Reprezentowaniu salonu na targach branżowych i eventach; —Pracy z bazą danych – systematycznym raportowaniu aktywności handlowych w systemie CRM; —Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi. Szukamy Kandydatek/ Kandydatów, którzy cechują się: —Doświadczeniem w pracy w sprzedaży i/ lub w obsłudze Klienta (1-2 lata); —Chęcią i motywacją do pracy w obszarze sprzedaży; —Gotowością do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności; —Zdolnościami interpersonalnymi; —Orientacją na wynik; —Nastawieniem na Klienta i jego potrzeby; —Wysoką kulturą osobistą; —Sprawnością w obsłudze programów z pakietu MS Office; —Prawem jazdy kat. B; —Wykształceniem min. średnim (mile widziane wyższe). W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy: —Rozwojową pracę dla globalnej marki, w zgranym zespole; —Szkolenia firmowe i z ramienia importera; —Stabilne zatrudnienie; —Wynagrodzenie w formie podstawy, prowizji i bonusów od sprzedaży. Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677).

PALACZ KOTŁÓW CO

Dodano: 13.04.2018 16:18 | 5 odsłon | 0 komentarzy

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko: Palacz kotłów CO DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO: - Obsługa techniczna kotła CO niskociśnieniowego w sezonie grzewczym - Obsługa brykieciarki poza sezonem grzewczym - Pomoc przy pracach związanych z naprawą maszyn, pracami ślusarskimi i pozostałymi poza sezonem grzewczym OCZEKUJEMY: - Uprawnienia palacza CO kotły wodne do 100 stopni C - Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku pracy - Umiejętność wykonywania napraw i remontów urządzeń współpracujących z kotłami - Gotowości do pracy w systemie zmianowym - Mile widziane umiejętności spawania CO NAS WYRÓŻNIA: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Terminowo wypłacane wynagrodzenie - Elastyczny grafik pracy umożliwiający naukę i pracę - Pracownicza kasa zapomogowo - pożyczkowa - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - Jedno z najlepszych w Polsce, dwujęzyczne przyzakładowe przedszkole z oddziałem żłobkowym mieszczącym się w Ostrowi Mazowieckiej - Atrakcyjne obozy letnie oraz kursy językowe dla dzieci naszych Pracowników - Spotkania i warsztaty dla Pracowników ze znanymi postaciami ze świata rozrywki, nauki i biznesu - Akademia Forte kształcąca pracowników w ramach zróżnicowanych programów i kierunków Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.97, o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

POMOCNIK PRODUKCJI / POMOCNIK OPERATORA

Dodano: 13.04.2018 16:16 | 3 odsłon | 0 komentarzy

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko: Pomocnik produkcji / Pomocnik operatora Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: - Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z poleceniem przełożonego - Odczytywanie danych z rysunków technicznych oraz obsługa maszyn CNC - Przestrzeganie zasad i regulaminów pracy Oczekujemy: - Gotowości do pracy w systemie zmianowym - Sumiennego wykonywania obowiązków - Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi - Mile widziana umiejętności czytania rysunków technicznych - Mile widziana umiejętności obsługi maszyn CNC Co nas wyróżnia: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Terminowo wypłacane wynagrodzenie - Elastyczny grafik pracy umożliwiający naukę i pracę - Pracownicza kasa zapomogowo ? pożyczkowa - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - Jedno z najlepszych w Polsce, dwujęzyczne przyzakładowe przedszkole z oddziałem żłobkowym mieszczącym się w Ostrowi Mazowieckiej - Atrakcyjne obozy letnie oraz kursy językowe dla dzieci naszych Pracowników - Spotkania i warsztaty dla Pracowników ze znanymi postaciami ze świata rozrywki, nauki i biznesu - Akademia Forte kształcąca pracowników w ramach zróżnicowanych programów i kierunków Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.97, o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Zbieranie zamówień - magazyn z modną odzieżą

Dodano: 11.04.2018 16:43 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Szukasz dla siebie idealnej oferty w Holandii? Zostań zbieraczem zamówień w magazynie z ubraniami znanej marki odzieżowej! Fajna stawka i praca dostępna od zaraz! Miejsce pracy: Venlo, Holandia Czym będziesz się zajmować? - Zbieraniem zamówień - na tym magazynie spotkasz się z produktami takimi jak ubrania i dodatki - Przygotowywaniem zamówień do wysyłki klientom i kontrolowaniem ich jakości Wymagania: - Zaangażowanie w pracę i rzetelność Co otrzymasz od nas? - Stabilne zatrudnienie potwierdzone certyfikatami - Cotygodniową wypłatę - Atrakcyjną stawkę godzinową - 10,5 euro brutto na godzinę! - W razie potrzeby zakwaterowanie - Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich - Dodatki za pracę w nadgodzinach - Gwarantowany dodatek wakacyjny - 8% dochodów brutto - Rezerwę na poczet urlopu - 10,43 % dochodów brutto - Pracę na jedną zmianę - Darmowy abonament sieci Vodafone – będziesz w stałym kontakcie z najbliższymi - Minimum formalności i pakiet pracowniczy Prosimy wysyłać CV na adres: [email protected] W przesyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.” Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Słodka oferta! Pakowanie słodyczy - HOLANDIA

Dodano: 11.04.2018 16:32 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Mega oferta w Veghel! Przyjemna praca przy pakowaniu słodyczy znanych producentów! Dokładnie tych samych, które codziennie kupujesz w sklepie! Sprawdź, dlaczego warto! Miejsce pracy: Veghel, Holandia Czym będziesz się zajmować? - Pakowaniem i kontrolą jakości takich produktów jak słodycze, herbata Wymagania: - Zaangażowanie w pracę i rzetelność Co otrzymasz od nas? - Stabilne zatrudnienie potwierdzone certyfikatami - Cotygodniową wypłatę - Atrakcyjną stawkę godzinową - Zakwaterowanie - Dodatki zmianowe - Dodatki za pracę w nadgodzinach - Gwarantowany dodatek wakacyjny - 8% dochodów brutto - Rezerwę na poczet urlopu - 10,43 % dochodów brutto - Pracę na dwie zmiany - od poniedziałku do piątku (czasem również weekendy) - Minimum formalności i pakiet pracowniczy - Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich Prosimy wysyłać CV na adres: [email protected] W przesyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.” Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Pracownik Biurowy Działu Sprzedaży Maszyn Budowlanych

Dodano: 11.04.2018 15:50 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Liebherr Polska Sp. z o.o.
Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, Szkolenia produktowe w kraju i za granicą organizowane przez firmy z grupy
Lokalizacja: śląskie, Ruda Śląska
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

Młodszy specjalista ds. umów i realizacji produkcji

Dodano: 11.04.2018 14:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Stabilne zatrudnienie, Niezbędne narzędzia pracy, Pakiet opieki
Lokalizacja: podkarpackie, Rzeszów
Obszar zawodowy: Przemysł / Produkcja

Źródło: www.praca.pl

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

Dodano: 11.04.2018 12:59 | 3 odsłon | 0 komentarzy

VGL Group Sp. z o.o
Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się Firmie
Lokalizacja: pomorskie, Gdynia
Obszar zawodowy: Prowadzenie biura

Źródło: www.praca.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone